S. LIEVENS
Contactgegevens S. LIEVENS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data S. LIEVENS: address, phone, fax, email, website, opening hours
S. LIEVENS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE JUSTIN SAUVENIER 38; 4671; BL?GNY, België
Telefoon (phone): 43877200 (+32-43877200) 43877200 (+32-43877200)
Fax (fax): +32 (4) 959-88-32 +32 (4) 959-88-32
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) S. LIEVENS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "S. LIEVENS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "S. LIEVENS"? - Contact us!
We found such data of S. LIEVENS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees S. LIEVENS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti S. LIEVENS
Products information S. LIEVENS
Producten die in S. LIEVENS zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Vétérinaires
Aanvulling soorten activiteiten voor S. LIEVENS Addition kinds of activities for S. LIEVENS
953202. Stedelijke vernieuwing en ontwikkeling | Urban renewal and development
01739904. Macadamia Grove | Macadamia grove
01739905. Pecan Grove | Pecan grove
22990109. Wads en wadding | Wads and wadding
22990601. Carbonized lompen | Carbonized rags
29990201. Brandstofbriketten of boulets: gemaakt met petroleumbinder | Fuel briquettes or boulets: made with petroleum binder
33210000. Grijze en ductiele ijzergieterijen | Gray and ductile iron foundries
39490904. Squash apparatuur en benodigdheden | Squash equipment and supplies
42129912. Staalvervoer, lokaal | Steel hauling, local
50949903. Juwelen | Jewelry
Werken bij S. LIEVENS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in S. LIEVENS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor S. LIEVENS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for S. LIEVENS. Looking for open vacancies in other companies
-
Lasser / monteur (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Synergie Roeselare Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een technisch georiënteerd bedrijf regio Gent Zeehaven gespecialiseerd op het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden bij proudctiebedrijvenen het vervaardigen van staalconstructeis, zijn wij op zoek naar een lasser / monteur. In deze functie sta je in voor het lassen en monteren van metaalconstructies. Bij de klant ben je zelf verantwoordelijk voor de opstelling, de plaatsing en de definitieve montage van een structuur volgens de montageplannen- en richtlijnen. Daarnaast sta je ook in voor het controleren van afmetingen, vormen, lasnaden en voer je de nodige bijwerkingen en aanpassingen door bij vervormingen of fouten. Wanneer nodig, wordt gebruik gemaakt van het rollend materieel (zoals hoogwerker, verreiker, ...) opdat het project op een vlotte manier zou verlopen.
-
Junior process engineer (BORNEM)
Regio: BORNEM
Bedrijf: GO4JOBS Bornem
Type: Interim met optie "vast werk"
- omvormen van project eisen in een controle software; - aanpassen van huidige sturingen naar klantenwensen; - visualisatie van hydraulische en thermische processen; - documentatie en archivering van nieuwe sturingen.
-
Chauffeurs CE - werken met plateau en kraan (MOORSLEDE)
Regio: MOORSLEDE
Bedrijf: Randstad
Type: Interim met optie "vast werk"
Een bedrijf de Moorslede is op zoek naar chauffeurs CE voor de besturing en bediening van een plateauvrachtwagen met kraan. Je hebt de optie om internationaal te rijden, maar dit hoeft niet. Je werkt met een autolaadkraan. Hiervoor krijg je een korte opleiding zodat je de bediening ervan onder de knie krijgt. Je doet ongeveer 2 à 3 ritten per dag. Er is een extra premie voorzien voor deze chauffeurs en je krijgt maaltijdcheques.
-
HUISHOUDHELDEN REGIO Lochristi solliciteer per sms (LOCHRISTI)
Regio: LOCHRISTI
Bedrijf: EASY LIFE MELLE
Type: Dienstenchequebaan
Onze kantoorverantwoordelijke Ingrid is dringend op zoek naar gemotiveerde poetshelden voor onze klanten. Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Wil je heel graag klanten tevreden stellen? Dan is werken bij de klanten van Easylife zeker iets voor jou! Afhankelijk van je kennis en kunnen sta je in voor huishoudelijke taken: poetsen, strijken, eventueel koken en boodschappen doen.
-
Huishoudhulp Brugge m/v (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: DAOUST BRUGGE
Type: Dienstenchequebaan
Daoust werd opgericht in 1954 en is het meest ervaren Belgische HR-bedrijf. We begeleiden alle werknemers doorheen elke fase van hun professionele leven, en alle bedrijven doorheen elke fase van hun ontwikkeling. Daoust is actief binnen de voornaamste domeinen van de HR, en dit via onze volgende departementen: Interim, Selectie, Outplacement & Career Management, Dienstencheques en Public Sector. Verkozen tot Entrepreneur of the Year/Entreprise de l'Année 2016 in Franstalig België, is Daoust een familiale onderneming die enorm veel belang hecht aan de menselijke waarden, de kwaliteit en de diversiteit. Sluit je aan bij de grote familie van werknemers bij Daoust! Welcome to the Family! - U bent verantwoordelijk voor het opruimen van de woning - U bent verantwoordelijk voor het schoonmaken van de woning - U strijkt het wasgoed - U wast de ramen - U doet de afwas en bergt de vaat op - U doet de huishoudelijke inkopen - U bergt het materiaal en de producten op - U voert de informatieoverdracht uit voor de particulieren
-
Chemisch Productiearbeider (GROBBENDONK)
Regio: GROBBENDONK
Bedrijf: Talentus Herentals
Type: Vaste Job
Gezien de gevraagde flexibiliteit zal je roteren tussen de verschillende productieplatforms en ben je multi-inzetbaar. Elk individu werkt actief mee aan een continu verbeteringsproces en een optimale productie. Heb je verbetervoorstellen? Gooi deze zeker in de groep! Je zal regelmatig werken in het lab waar je testen zal uitvoeren. Verder neem je stalen en voer je de nodige kwaliteitscontroles. Bij afwijkingen zal je de nodige maatregelen nemen. Je kan mee oplossingen bedenken zodat hetzelfde probleem zich geen tweede keer voordoet. Afgekeurde producten worden afgevoerd naar de bestemde plaats en doet de nodige registraties. Het reinigen van de werkplek, de installaties, de machines, het materiaal,... het hoort er allemaal bij. Sporadisch zal je met de heftruck werken voor de aan- en afvoer van producten. Je zal grondstoffen afwegen en inscannen, productiemachines instellen en bedienen, producten aanmaken, enzovoort. Bedrijfsprofiel: Je zal deel uitmaken van een gedreven en dynamisch team. De organisatie hanteert een platte structuur en er heerst een open en toegankelijke mentaliteit. De deur staat voor iedereen open waardoor communicatie vlot verloopt. Er heerst een losse structuur waardoor iedereen zijn maturiteit gebruikt om zijn taken te volbrengen. Hieruit kan je afleiden dat deze werkgever vertrouwen heeft in zijn collega's en ieders zijn vrijheid heeft. Natuurlijk moet er wel gewerkt worden! Jouw werkgever bevindt zich in de chemische industrie. Je zal deel uitmaken van een KMO met zijn vestiging in Grobbendonk en een totaal van 43 medewerkers.
-
Winkelmedewerker Verse afdelingen (TESSENDERLO)
Regio: TESSENDERLO
Bedrijf: Proxy Delhaize Engsbergen
Type: Vaste Job
Wij zijn op zoek naar een medewerker voor de verse afdelingen. Je onderhoud mee de verse afdelingen. Na een korte inwerkperiode neem je ook de bestellingen van deze afdelingen voor je rekening. Wanneer het minder druk is op de verse afdelingen, help je ook mee in de andere afdelingen. Kassa behoort ook tot het takenpakket
-
Quality Engineer (Maasmechelen)
Regio: Maasmechelen
Bedrijf: Continu Carrière
Type: Vaste Job
Wat ga je doen als Quality Engineer bij onze opdrachtgever? Als Quality Engineer ben je verantwoordelijk voor een deel van de auto (interieur, exterieur, body/paint, elektro/climate, aandrijving, chassis). Je bent leider van een QIT (Quality Improvement Team). In dit team zitten specialisten van andere afdelingen die samen een probleem oplossen en ervoor zorgen dat het probleem in de toekomst niet meer terug komt. Teamleden kunnen zijn: Proces Engineers, SQA Engineers, Manufacturing Engineers, Logistiek Engineers en afgevaardigden vanuit de productie. Gemiddeld bestaat het QIT team uit vijf personen. Jij zorgt ervoor dat het probleem wordt opgelost en dat de kwaliteit wordt verzekerd. De uiteindelijke klant moet 100% tevreden zijn. De klachten komen vanuit het veld (garantie/duurproef) en uit de interne organisatie. Bij aanvang van een project wordt je tevens betrokken bij het inrichten van het kwaliteitsproces van jouw specialisme. Je komt terecht in een omgeving met enkele zeer ervaren medewerkers gecombineerd met een groot aantal jonge, enthousiaste engineers. Indien je de ervaring nog niet hebt, dan leren we het je door middel van training 'on the job' en specifieke trainingen naar behoefte. Kerntaken van de Quality Engineer: Verkrijgen en analyseren van voertuig specifieke data. Uit ruwe data extraheren en classificeren van veelvoorkomende problemen. Waarborgen dat Quality targets behaald worden. Het laten uitvoeren van analyses aan de auto en in de fabriek om te bepalen of en hoe het probleem wordt veroorzaakt. Maken van rapportages en presentaties ten behoeve van interne organisatie en externe stakeholders. Regelmatig presenteren van de voortgang aan het management. Regulier overleg met de ontwikkelafdeling van diverse partijen en andere fabrieken in Europa. Opstellen van lange en korte termijn prognoses met betrekking tot Field Complaints. Bedrijfsprofiel: Onze opdrachtgever is de grootste onafhankelijke autoproducent in Nederland. Bij dit productiebedrijf worden complete auto’s geproduceerd en geassembleerd. Als productiebedrijf binnen de automotive branche staat kwaliteit hoog in het vaandel. Het bouwen van een auto vormt een enorme logistieke en technisch complexe uitdaging. De hoogwaardige kwaliteit is dan ook op alle afdelingen van het bedrijf terug te vinden. Medewerkers binnen deze organisatie hebben dagelijks te maken met een breed pallet van technische uitdagingen. Wij zoeken dan ook mensen met een technische achtergrond die het uitdagend vinden om iedere dag weer te zorgen voor een perfect eindproduct. De organisatie is hard groeiend. Om deze groei verder vorm te geven hebben we op dit moment een aantal vacatures bij hen openstaan. Continu Carrière Bvba Erkenningsnr.: VG/2160/UC Continu BV Erkenningsnr.: VG/2106/U
-
Erkend Distributeur Agréé (Regio Lier-Heist o/d Berg)
Regio: Regio Lier-Heist o/d Berg
Bedrijf: GIIC
Type: Zelfstandige activiteit
U legt contacten met speciaalzaken, traiteurs, horecazaken en ondernemers-wijnliefhebbers in eigen regio en laat hen kennismaken met onze exclusieve wijnen en champagnes. In nauwe samenwerking met de directie, realiseert u vooropgestelde verkoopdoelstellingen. Champagnes en goede wijnen worden geschonken bij feestelijke gelegenheden of worden gedronken door liefhebbers. Dit zorgt steeds weer voor een aangenaam verkoopklimaat.
-
Teamleiders Health & Beauty (Regio Kalmthout-Schoten-Zoersel)
Regio: Regio Kalmthout-Schoten-Zoersel
Bedrijf: GEYSEN CYNTHIA
Type: Zelfstandige activiteit
Tijdens jouw opleiding als teamleider, ga je aan de slag met het leren kennen van het bedrijf en de producten, en word je bijgestaan in het vinden en begeleiden van consulentes van onze natuurlijke health & beauty producten en/of mensen die ook willen groeien naar teamleider. Ons productgamma bevat gezondheidsproducten en supplementen, beautyproducten, lichaamsverzorging, gewichtsbeheersing, sport en dagelijkse verzorging, allemaal op basis van pure, koudgestabiliseerde aloë vera gel. Er zijn geen (omzet)verplichtingen, geen verplichte investeringen en je kiest zelf hoeveel je doet en hoeveel je wil (bij)verdienen. Wij verplichten jou tot niets. Wij bieden hele mooie doorgroeimogelijkheden aan mensen die zich actief inzetten en anderen willen begeleiden naar een bijverdienste of hoofdinkomen. Uitzonderlijke inkomens zijn mogelijk. Leeftijd en ervaring is van geen belang, 40+ en 50+ ook zeker welkom. Je kan hier ook mee aan de slag naast een job of onderneming, je bouwt op eigen tempo en volgens je eigen situatie en mogelijkheden. We stellen samen een actie- en opleidingsplan voor jou op en begeleiden jou naar het inkomen dat je verkiest. Dit kan zowel deeltijds als voltijds uitgevoerd worden.
-
Dierenarts m/v (Nederland)
Regio: Nederland
Bedrijf: FlexVet B.V.
Type: Flexijob
Voor verschillende praktijken door geheel Nederland zijn wij op zoek naar Dierenartsen. Het betreft waarnemingen en vaste banen, fulltime en parttime. Heb je ervaring of wil je graag ervaring opdoen? Bekijk onze vacature op www.flexvet.nl of informeer naar je mogelijkheden via telefoonnummer 0031535725548
-
Afwasser - Kasteel De Plaisance (Ieper) (ZILLEBEKE)
Regio: ZILLEBEKE
Bedrijf: COREX
Type: Flexijob
“ Het mooie aan in stijl genieten, dat Eccellenza gevoel “ Eccellenza, met ondertussen al méér dan 35 jaar ervaring, laat mensen lekker eten en genieten in stijl. Onze geselecteerde restaurants en feestzalen hebben een uniek en eigen karakter waar u sfeervol en gezellig tafelt. Deze culinaire beleving kunnen we waarmaken dankzij gepassioneerde medewerkers en een neus voor efficiëntie en kwaliteit. Kasteel de Paliance (Ieper) is op zoek naar een gemotiveerde afwasser !! Taken: * Borden (machinaal) en pottenwas. * Algemeen onderhoud van het keukengedeelte mogelijkheid om meer uren te doen als onderhoudsmedewerker tijdens de week !
Zoek naar antwoorden van S. LIEVENS in sociale netwerken
Look for responds of S. LIEVENS in social networks
Lees alle opmerkingen voor S. LIEVENS. Laat een reactie achter voor S. LIEVENS. S. LIEVENS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for S. LIEVENS. Leave a respond for S. LIEVENS. S. LIEVENS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie S. LIEVENS op de google maps. Adres en contacten S. LIEVENS Location of S. LIEVENS on the google maps. Address and contacts of S. LIEVENS
Andere gerelateerde bedrijven als come S. LIEVENS S. LIEVENS: Happy Family | SYNDICAT D'INITIATIVE | Quick Shop SPRL | UNIE VAN ZELFSTANDIGE KINESI-THERAPEUTEN, VERENIGD IN KRINGEN vzw UZK-OOST-VLAANDEREN | NETTOYAGE ہ SEC MINIMAX
Other related companies as S. LIEVENS: Happy Family | SYNDICAT D'INITIATIVE | Quick Shop SPRL | UNIE VAN ZELFSTANDIGE KINESI-THERAPEUTEN, VERENIGD IN KRINGEN vzw UZK-OOST-VLAANDEREN | NETTOYAGE ہ SEC MINIMAX
S. LIEVENS is een bedrijf dat 2015 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is S. LIEVENS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05732086181. Het bedrijf S. LIEVENS bevindt zich op het adres: RUE JUSTIN SAUVENIER 38; 4671; BL?GNY. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 608,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 546,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Vétérinaires. Producten gemaakt in S. LIEVENS zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van S. LIEVENS is Petroleumraffinage en aanverwante industrieën, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van S. LIEVENS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van S. LIEVENS, openstaande posities, locatie van S. LIEVENS op de kaart.
S. LIEVENS is a company, that was registered 2015 in N\A region, Belgium. Full name of company is S. LIEVENS, company assigned to the tax number BE05732086181. The company S. LIEVENS is located at the address: RUE JUSTIN SAUVENIER 38; 4671; BL?GNY. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 608,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 546,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Vétérinaires. Products created in S. LIEVENS were not found.
The main activity of S. LIEVENS is Petroleum Refining and Related Industries, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of S. LIEVENS is not available. You also can look at reviews of S. LIEVENS, open positions, location of S. LIEVENS on the map.
