VONCK
Contactgegevens VONCK: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data VONCK: address, phone, fax, email, website, opening hours
VONCK
Regio (region): N\A, België
Adres (address): KANUNNIKENSTRAAT 17; 9700; OUDENAARDE, België
Telefoon (phone): 55300514 (+32-55300514) 55300514 (+32-55300514)
Fax (fax): +32 (67) 523-13-71 +32 (67) 523-13-71
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) VONCK: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "VONCK"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "VONCK"? - Contact us!
We found such data of VONCK, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees VONCK. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti VONCK
Products information VONCK
Producten die in VONCK zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Woningbouw
Aanvulling soorten activiteiten voor VONCK Addition kinds of activities for VONCK
3952. Loodpotloden en kunstgoederen | Lead pencils and art goods
239699. Auto- en kledingversieringen, nec | Automotive and apparel trimmings, nec
267502. Kaarten, mappen en matten: doodgesneden | Cards, folders, and mats: die-cut
20920103. Stews, vis en zeevruchten: bevroren | Stews, fish and seafood: frozen
22610301. Embossing katoenen breedgeweven stoffen | Embossing cotton broadwoven fabrics
23710200. Bont voeringen, afsnijdingen en nekpunten | Fur linings, trimmings, and neckpieces
35899901. Asbestverwijderingsapparatuur | Asbestos removal equipment
38430101. Schuurpunten, wielen en schijven, tandheelkunde | Abrasive points, wheels, and disks, dental
72991202. Kopersclub | Buyers' club
Werken bij VONCK: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in VONCK: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor VONCK. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for VONCK. Looking for open vacancies in other companies
-
Bakker (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: EXPERZA
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je werkt als voltijdse bakker in een zeer toonaangevende zaak.
-
Allround Administratief Bediende - Brugge (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: OfficeTeam
Type: Interim met optie "vast werk"
OfficeTeam is momenteel op zoek naar een Allround Administratief Bediende (m/v). Dit voor een sterk groeiende KMO in de regio Brugge. Jouw verantwoordelijkheden als Allround Administratief Bediende: je staat in voor het opmaken van de offertes; je stuurt de orderbevestigingen naar de klant; je communiceert tussen de verschillende afdelingen; je kijkt naar de stock en doet bestellingen indien nodig; je volgt de bestellingen op; je communiceert de levertermijnen naar de klant; je organiseert het transport; je staat in voor het onthaal en telefonie; je doet het beheer van het kantoormateriaal. Door te solliciteren op deze baan, erkent u dat u de volgende voorwaarden hebt gelezen en accepteert : https://www.roberthalf.be/nl/legal-information/privacyverklaring
-
Administratief Medewerker Luchtvracht (BRUCARGO)
Regio: BRUCARGO
Bedrijf: STEGMANN ZAVENTEM
Type: Interim met optie "vast werk"
U staat in voor de dagelijkse administratieve taken van het bedrijf, u zorgt mee voor de bookings. U volgt dossiers van de klanten (grote luchtvaartmaatschappijen) volledig zelfstandig op van A-Z, zowel administratief als in contact met de klanten zelf. Hiervoor staat u ook dagelijks in contact met de klanten: per telefoon, e-mail en fax en dit zowel in het Engels, Frans als Nederlands. U werkt in een klein maar zeer dynamisch team dat samen naar streeft naar een snelle en kwalitatieve dienstverlening.
-
Operator afvulafdeling (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: INFINITY JOBS WAREGEM
Type: Interim met optie "vast werk"
Je bent verantwoordelijk voor het afvullen van onze silicone in kokers. Je taak bestaat uit het opzetten van de kuip onder de pers, het instellen van verschillende parameters op de afvulmachine en de uitvoering van de eindcontrole op het product. Je volgt nauwkeurig de productspecificaties op en houdt de machine proper. Je hecht belang aan het afleveren van een kwaliteitsvol eindproduct.
-
HUISHOUDHULP REGIO ZAVENTEM (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: GF DIENSTENCHEQUES
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij een krak in huishoudelijke taken en zou je dit graag professioneel willen uitvoeren? Reageer snel want dan ben jij de geschikte kandidaat om in ons bedrijf aan de slag te gaan! Zowel voltijds als deeltijds mogelijk. www.group-f.be
-
Enthousiaste HUISHOUDHULPEN regio Stekene (STEKENE)
Regio: STEKENE
Bedrijf: PLUS HOME SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
STAGE REKRUTERING EN SELECTIE (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: ARGON SELECTIE
Type: Studentenjob
Argon Selectie ontstond in 2001 op initiatief van de uitzendgroep Forum Jobs. Als Selectiekantoor bieden wij professionele ondersteuning bij de zoektocht naar gekwalificeerde bedienden en kaderleden. Onze opdrachtgevers komen uit diverse sectoren en bevinden zich voornamelijk in West- en Oost-Vlaanderen. FUNCTIE Stapsgewijs word je ondergedompeld in het bedrijfsleven en leer je de volwaardige rekruteringscyclus kennen. Begeleiding krijg je van een ervaren consultant, jouw mentor doorheen dit avontuur. Afhankelijk van je interesseveld kies je voor de divisie - HR & Finance- , -Technics-of -Sales, Marketing, Logistiek en Administratie-.Jouw takenpakket is tweedelig: Rekrutering: 1. Klantenbezoek: Na een leerrijke rondleiding leer je de openstaande vacature(s) kennen, die je actief zal beheren. 2. Vacature lancering: Je schrijft een creatieve vacature op aan de hand van de verworven informatie. Deze lanceer je via diverse kanalen om instroom te garanderen. 3. Zoekopdrachten: Je gaat gericht op zoek via deze kanalen naar de ideale match en vindtgeschikte kandidaten die je laat kennismaken met de vacature. 4. Prescreenings: je selecteert CV’s op basis het vooropgestelde profiel, de gewenste competenties en ervaringen. 5. Interviews: Tijdens een diepte-interview ga je na waar de ervaring en ambities van de kandidaat liggen en in hoeverre deze matchen met de vacatures in jouw portefeuille. 6. Assessment Center: Je stelt samen met de klant een testbatterij opdie je zal afnemen met de kandidaat. Na de test bespreek je de testresultaten grondig met de kandidaat. Hierover maak je een testrapport op die je voorlegt aan de klant. 7. Opvolging: Als tussenschakel van de kandidaat en klant volg je de samenwerking nauwgezet op. Je gaat na bij de starter hoe ze hun nieuwe uitdaging ervaren. Daarnaast luister je ook bij de klant hoe hun nieuwe werknemer het doet. Je krijgt de kans ons Marketingbeleid te optimaliseren door een plan te schrijven en dit uit te voeren: 1. Marketing plan: Na een grondige marktanalyse stel je een plan op hoe Argon Selectie beter in de picture komt off en online. Dit volg je dan ook actief op via Google Analytics. 2. POS materiaal: Je krijgt de kans creatieve ontwerpen te maken via onze grafische tools. 3. Mailing: Je organiseert mailingsacties en creëert hiervoor de nodige content. 4. Beurzen: Je staat in voor de planning en organisatie van komende jobbeurzen en samen met de collega’s trek je naar dit event.
-
Medewerker recyclagepark (WOMMELGEM)
Regio: WOMMELGEM
Bedrijf: RANDSTAD INHOUSE SERVICES
Type: Studentenjob
Zorg jij ervoor dat je studentenkamer er altijd opgeruimd en netjes bij ligt? Dan bij jij de student die wij zoeken voor onze vacature als parkwachter bij Igean! Voor deze job zoeken we iemand die als parkwachter aan de slag wil gaan in het containerpark dat wordt beheerd door Igean. Hier is geen enkele werkdag hetzelfde: je moet dus van afwisseling houden! Jij heet de bezoekers welkom in het recyclagepark en kijkt het afval na dat ze willen komen sorteren. Een vlotte babbel in het Nederlands gaat je makkelijk af: jij zorgt ervoor dat iedere bezoeker zijn afval in de juiste container deponeert. Loopt het toch eens mis, kan je op een vriendelijke manier uitleggen hoe er best gesorteerd kan worden. Een stappenteller heb jij niet meer nodig, je bent de hele dag in de weer en dit zowel in openlucht als binnen.
-
Projectleider Speciale Technieken (LAARNE)
Regio: LAARNE
Bedrijf: Technieken Bogaerts
Type: Vaste Job
Als jong en dynamisch studiebureau technieken zijn wij opzoek naar een projectleider speciale technieken voor het opvolgen van diverse werven over Vlaanderen. Als projectleider speciale technieken ben je verantwoordelijk voor de opvolging van de uitvoering van allerlei speciale technieken in gebouwen zoals HVAC, liften, elektriciteit, sanitair, ... bij diverse type van gebouwen. Onze kantoren in Laarne – Kalken zijn jou uitvalsbasis, de werven zijn verspreid over heel Vlaanderen. Je begeleidt de speciale technieken op verschillende werven mee in goede banen; Je kan goed in een bouwteam en met aannemers samenwerken; Je staat in voor de contracten, de uitvoering en oplevering van allerlei speciale technische installaties; Je bewaakt het budget, de kwaliteit en volgt deze op;
-
Verantwoordelijke verpakking (WIJTSCHATE)
Regio: WIJTSCHATE
Bedrijf: COVAMEAT
Type: Vaste Job
Covameat in Wijtschate is een voedingsbedrijf die gespecialiseerd is in het verwerken en het versnijden van varkens. In de afgelopen decennia is Covameat uitgegroeid tot een vleesspecialist van hoog niveau. Covameat is op zoek naar een verantwoordelijke voor de verpakkingsafdeling. In de verpakkingsafdeling worden verschillende stukken vlees verpakt op een productieve en hygiënische manier. Dit gebeurt in diverse verpakkingslijnen, bezet met een 15-tal medewerkers. Als verantwoordelijke werk je mee in de afdeling & zorg je voor een correct en efficiënt verloop van deze werkzaamheden zoals: Controle op de kwaliteit en de afwerking van de verpakking. Motiveren en sturen van de medewerkers op de juiste manier. Dagelijkse bijsturen in de planning en opmaken personeelsplanning. Pannes in goede banen leiden.
-
Erkend Distributeur Agréé (Regio Maaseik-Bree)
Regio: Regio Maaseik-Bree
Bedrijf: GIIC
Type: Zelfstandige activiteit
U legt contacten met speciaalzaken, traiteurs, horecazaken en ondernemers-wijnliefhebbers in eigen regio en laat hen kennismaken met onze exclusieve wijnen en champagnes. In nauwe samenwerking met de directie, realiseert u vooropgestelde verkoopdoelstellingen. Champagnes en goede wijnen worden geschonken bij feestelijke gelegenheden of worden gedronken door liefhebbers. Dit zorgt steeds weer voor een aangenaam verkoopklimaat.
-
Computer Recruitment Services - Database Modeler with TFS (BERCHEM)
Regio: BERCHEM
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
NK 384 Database Modeler; Banking, Brussels Background The department that ensures the support of bank's business strategy with efficiency, reliability and security in mind is looking for an experienced Database Modeler. Role We are seeking a highly motivated individual with strong Data Model Administration skills. You must be self-motivated and have the experience, personality, and passion to support developers and designers. You will be part of the Component and Data Management team who has a transversal role acting as a service desk for the designers and the developers. The team mainly performs configuration and data management activities for projects and maintenances. It also has a gatekeeper role, reviewing all naming convention and databases standards and ensuring they are compliant with configuration management good practices. The Component Management team is spread over 3 locations (Brussels, Paris, and London) with on average 12 team members. This position is based in Brussels. Job description The main focus of the work will be in conducting operational activity, providing data modeling subject matter expertise, and maintenance of a catalogue of the information assets. Generate and deploy DDLs in the respective environments. Insure compliance with established standards, policies, and performance guidelines. Focus on customers. Strives to exceed customer expectations and metrics. Builds strong relationships with customers. Deliver Quality Results Stays focused, overcoming distractions and obstacles to achieve goals Carries out assignments with thoroughness, accuracy and attention to detail. Act Ethically Act in accordance with the bank's values Act as a Team Player Develops and maintains productive working relationships with team members Actively shares information and expertise Support Change and Innovation Maintains a positive attitude in response to change and uncertainty. Effectively handles shifting demands and multiple priorities. Continually looks for ways to streamline processes, reduce costs and accomplish goals. Profile Please note you must have the following in order to be considered: Experience with TFS Experience with software configuration management Be proactive Qualifications: Specific qualifications for the Data Modeler position include: At least 5 years of experience in IT industry Must have professional experience performing logical and physical data modeling, using industry standard tools such as Computer Associate's AllFusion Data Modeler (Erwin), ER studio, or MEGA/HOPEX Must have professional experience with data models and data modeling (Data dictionary, data management standards, and data model best practices) Knowledge of relational databases (DB2, Sybase, and/or SQL Server) with regards to physical data structure design Knowledge of SQL Ability to conduct data modeling sessions with business users and technical staff, which includes conveying complex ideas both verbally and in written form. Nice to have: Experience with Software Development Life Cycle (SDLC) Mainframe background will be a plus (JCL, REXX, Changeman, Endevor...) Experience using Microsoft Office suite including Word, Excel, Access, Etc. Experience using a Service Desk Skills in one of the following... ...
Zoek naar antwoorden van VONCK in sociale netwerken
Look for responds of VONCK in social networks
Lees alle opmerkingen voor VONCK. Laat een reactie achter voor VONCK. VONCK bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for VONCK. Leave a respond for VONCK. VONCK on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie VONCK op de google maps. Adres en contacten VONCK Location of VONCK on the google maps. Address and contacts of VONCK
Andere gerelateerde bedrijven als come VONCK VONCK: WASSALON MIELE | CASSIS | CAROLINE CURTIS | DAZANCHE | Cyberia
Other related companies as VONCK: WASSALON MIELE | CASSIS | CAROLINE CURTIS | DAZANCHE | Cyberia
VONCK is een bedrijf dat 2005 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is VONCK, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07867279052. Het bedrijf VONCK bevindt zich op het adres: KANUNNIKENSTRAAT 17; 9700; OUDENAARDE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 920,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 785,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Woningbouw. Producten gemaakt in VONCK zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van VONCK is Landbouwdiensten, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van VONCK is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van VONCK, openstaande posities, locatie van VONCK op de kaart.
VONCK is a company, that was registered 2005 in N\A region, Belgium. Full name of company is VONCK, company assigned to the tax number BE07867279052. The company VONCK is located at the address: KANUNNIKENSTRAAT 17; 9700; OUDENAARDE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 920,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 785,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Woningbouw. Products created in VONCK were not found.
The main activity of VONCK is Agricultural Services, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of VONCK is not available. You also can look at reviews of VONCK, open positions, location of VONCK on the map.
