Juckler & Cie SA
Contactgegevens Juckler & Cie SA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Juckler & Cie SA: address, phone, fax, email, website, opening hours
Juckler & Cie SA
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue du Centre 36; 5060; Sambreville (Auvelais), België
Telefoon (phone): 071 77 25 77 (+32-071 77 25 77) 071 77 25 77 (+32-071 77 25 77)
Fax (fax): 071 77 25 77 (+32-071 77 25 77) 071 77 25 77 (+32-071 77 25 77)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Juckler & Cie SA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Juckler & Cie SA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Juckler & Cie SA"? - Contact us!
We found such data of Juckler & Cie SA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Juckler & Cie SA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Juckler & Cie SA
Products information Juckler & Cie SA
Opticians - Retail; Watches & clocks - Retail,Repair & Mainten.
Product categorie (product category): Jewellers - Retail
Aanvulling soorten activiteiten voor Juckler & Cie SA Addition kinds of activities for Juckler & Cie SA
02140201. Lamvoer | Lamb feedlot
07520302. Opleidingsdiensten, paarden (behalve race paarden) | Training services, horses (except racing horses)
25110701. Tuinmeubilair: hout | Garden furniture: wood
32720610. Rioolpijp, beton | Sewer pipe, concrete
39990301. Curlingveren | Curling feathers
41110400. Passagierspoorvervoer | Passenger rail transportation
50310000. Timmerhout, multiplex en millwork | Lumber, plywood, and millwork
79991405. Vissen meren en pieren, operatie | Fishing lakes and piers, operation
Werken bij Juckler & Cie SA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Juckler & Cie SA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Juckler & Cie SA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Juckler & Cie SA. Looking for open vacancies in other companies
-
Credit Collector bij Carglass® Carrosserie in Zaventem (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: Start People Inhouse Carglass - Hasselt
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor de versterking van onze Finance afdeling van Carglass Carrosserie te Zaventem en in de toekomst in Hasselt, zijn we op zoek naar een gedreven Credit Collector. De credit collector maakt de uitblijvende betalingen van klanten inzichtelijk. Hij/zij onderzoekt de reden of oorzaak van het uitblijven van de betaling en treedt daarvoor in contact met de klanten en met de eigen vestigingen. Als de oorzaak van niet-betaling een klacht is over de dienstverlening, dan zorgt hij/zij ervoor dat dit uitgeklaard wordt met de juiste personen in de organisatie. Als de oorzaak van administratieve aard is helpt hij/zij bij het vinden van een oplossing. Voor beide gevallen houdt hij/zij nauw contact met de vestigingen en met het operationele en het financiële management. De Credit Collector rapporteert aan de Financiële manager. Je maakt overzichten van de niet-betalingen vanuit het financiële pakket. Je onderzoekt de herstellingsdossiers in het operationele pakket met betrekking tot oorzaken van niet-betaling. Je neemt contact op met de dossierbeheerders en de vestigingsmanagers van de eigen organisatie om de oorzaak van niet-betaling helder te krijgen. Je fungeert als eerste aanspreekpunt voor de klanten bij problemen met betalingen. Je onderhoudt contacten op regelmatige basis met de voor de betalingen verantwoordelijke personen bij de top 10 klanten, en voorziet hen van de overeengekomen periodieke informatie. Je gaat op zoek naar, en neemt contact met de verantwoordelijke personen bij alle klanten in geval van niet betaling. Je zorgt ervoor, met goede voorstellen en oplossingen, zowel telefonisch als schriftelijk, dat de klanten vlot overgaan totbetaling. Je bezorgt de klanten alle benodigde informatie die moet leiden tot betaling. Je pleegt veelvuldig overleg met de financiële manager, en naargelang met de andere leden van het management team. Je houdt je aan de werk-, kwaliteits-, veiligheids- en milieuvoorschriften. Je doet navraag m.b.t. dossiers bij lease en verzekeringsmaatschappijen per mail en telefoon.
-
Transportverantwoordelijke - Volvo Group (OOSTAKKER)
Regio: OOSTAKKER
Bedrijf: SYNERGIE JOBS
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je bent verantwoordelijk voor het leveren van afgewerkte producten op afgesproken eindbestemming en op afgesproken leveringsdatum. Je moniteert pro-actief de leveringen en stuurt bij om de impact op de eindklant te vermijden of te minimaliseren. Je bent verantwoordelijk om leveringen te herplannen op vraag van de klant (rush/express). Je maakt pro-actief gebruik van short en mid-term forecast. Je bent het dagelijks contact voor operationele vragen vragen van de klant of de leverancier. Je bent verantwoordelijk voor de leveringsopvolging voor de markten waar je verantwoordelijk voor bent. Je bent een belangrijke schakel in het escalatie process van terugkerende afwijkingen.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Niel – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (NIEL)
Regio: NIEL
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Huishoudhulp regio Nevele- voltijds / deeltijds (NEVELE)
Regio: NEVELE
Bedrijf: HOME FOR YOU
Type: Dienstenchequebaan
Voor verschillende gezinnen in de ruime regio van Nevele zijn wij op zoek naar een huishoudhulp. Je zal instaan voor verschillende huishoudelijke taken, zoals de schoonmaak van een woning, strijkwerk, wassen, boodschappen,... bij jouw vaste klanten. UREN BESPREEKBAAR! Bezoek ook onze website: www.home-for-you.be
-
Huishoudhulp regio Diest (DIEST)
Regio: DIEST
Bedrijf: THUISHULP BRABANT
Type: Dienstenchequebaan
U staat in voor hulp bij cliënten aan huis in regio Diest Dit betekent onder andere poetsen, strijken en maaltijden bereiden.
-
Technische jobstudent - regio Zottegem - mooie daguren (ZOTTEGEM)
Regio: ZOTTEGEM
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Studentenjob
AGO Technics is voor een firma gelegen te Zottegem op zoek naar een technisch gemotiveerde jobstudent. Hieronder meer informatie over je takenpakket: - je voert voornamelijk preventief onderhoud uit, dit doe je dankzij checklisten die hiervoor zijn ontworpen, een voorbeeld is het periodiek smeren van de machines - hiernaast ga je ook technische curatieve werkzaamheden uitvoeren, een voorbeeld hiervan is het vervangen van heftruckwielen, het vervangen van een noodstop...
-
STUDENT Grafisch bediende (VLIMMEREN)
Regio: VLIMMEREN
Bedrijf: STUSEND
Type: Studentenjob
Wij zoeken een student(e) om mee te helpen met wat administratief werk. Het gaat voornamelijk om foto's bewerken, tems op verzamelwebsites plaatsen, ... Wij denken dan aan iemand die een beetje vertrouwd is met fotoshop en die feeling heeft voor fotografie.
-
Master Accountancy-Fiscaliteit (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: Jobmatch Gent
Type: Vaste Job
Als junior dossierbeheerder sta je in voor je eigen klantenportefeuille en ondersteun je klanten met high-end advies omtrent accountancy, fiscaliteit en financieel en strategisch beleid. Dit zijn je voornaamste verantwoodelijkheden: Je staat van A tot Z in voor de volledige boekhoudkundige afwerking van de aan u toegewezen dossiers. Je zorgt voor een correcte BTW-aangifte en een aangifte vennootschaps- en personenbelasting. Je doet de tussentijdse balansen en jaarbalansen. Je maakt maandelijks of per kwartaal een rapportering. Je stelt de jaarrekeningen op of controleert deze. Je werkt projectmatig op specifieke dossiers, in het kader van specifieke vragen van de klant. Je rapporteert rechtstreeks aan een vennoot en komt terecht in een klein maar tof team van dossierbeheerders, onderdeel van een grotere groep.
-
Tractorbestuurders CE - landbouwsector (ZELZATE)
Regio: ZELZATE
Bedrijf: BUYSSE GEERT
Type: Vaste Job
Ons kleine familiebedrijf zoekt tractorbestuurders met aanhangwagen. Je taak bestaat voor 95% uit grondverzet. Op de werven staat je ook in voor het contact met de klanten. Je komt terecht in een boerderij omgeving, dus het is wel belangrijk dat je enige voeling met de landbouwsector hebt.
-
Freelance boekhouding 0.5 à 1 dag/week (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: GLOBIUS
Type: Zelfstandige activiteit
Ik ben op zoek naar administratieve en financiële ondersteuning onder de vorm van een freelance boekhouder (m/v/x) voor een halve dag tot 1 dag in de week, tijdelijk of permanent (overeen te komen). Facturatie, boeken van aankoopfacturen, BTW-aangifte, diverse boekingen, afschrijvingen, debiteurenbeheer, controle en rapportage,... Eventueel ook ingave van data voor de loonverwerking (via Acerta)
-
Inpakker - Productie Drukkerij (M/V) (AARSCHOT)
Regio: AARSCHOT
Bedrijf: VIO Aarschot
Type: Werfreserve
Voor een familiebedrijf in Aarschot zijn we opzoek naar gemotiveerde productiemedewerkers die nauwkeurig kunnen werken. Het takenpakket: • het manueel inpakken van goederen • het nauwkeurig stapelen van de goederen • het labelen van de etiketten op een correcte manier Je zal tewerkgesteld worden in een 2 ploegensysteem en soms ook dagdienst. Spreekt deze vacature jou aan, stuur dan snel je CV naar [email protected]
-
souschef (GREMBERGEN)
Regio: GREMBERGEN
Bedrijf: M&C
Type: Flexijob
Voor ons restaurant Sable 2 zijn wij op zoek naar een souschef om ons team te versterken. Je staat in voor de koude en warme kant in de keuken Je assisteert de chef-kok waar nodig Je zorgt mee voor een vlotte service
Zoek naar antwoorden van Juckler & Cie SA in sociale netwerken
Look for responds of Juckler & Cie SA in social networks
Lees alle opmerkingen voor Juckler & Cie SA. Laat een reactie achter voor Juckler & Cie SA. Juckler & Cie SA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Juckler & Cie SA. Leave a respond for Juckler & Cie SA. Juckler & Cie SA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Juckler & Cie SA op de google maps. Adres en contacten Juckler & Cie SA Location of Juckler & Cie SA on the google maps. Address and contacts of Juckler & Cie SA
Andere gerelateerde bedrijven als come Juckler & Cie SA Juckler & Cie SA: BERTRAND D | Vandeputte-Seurynck BVBA | A. KEMP | WATERREGIE | PIERRE KERVYN
Other related companies as Juckler & Cie SA: BERTRAND D | Vandeputte-Seurynck BVBA | A. KEMP | WATERREGIE | PIERRE KERVYN
Juckler & Cie SA is een bedrijf dat 2015 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Juckler & Cie SA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03097290039. Het bedrijf Juckler & Cie SA bevindt zich op het adres: Rue du Centre 36; 5060; Sambreville (Auvelais). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 679,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 520,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Jewellers - Retail. Lijst met producten zijn Opticians - Retail; Watches & clocks - Retail,Repair & Mainten..
De hoofdactiviteit van Juckler & Cie SA is Bouwmaterialen, Hardware, Tuinbenodigdheden, en Mobiele Home Dealers, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Juckler & Cie SA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Juckler & Cie SA, openstaande posities, locatie van Juckler & Cie SA op de kaart.
Juckler & Cie SA is a company, that was registered 2015 in N\A region, Belgium. Full name of company is Juckler & Cie SA, company assigned to the tax number BE03097290039. The company Juckler & Cie SA is located at the address: Rue du Centre 36; 5060; Sambreville (Auvelais). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 679,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 520,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Jewellers - Retail. List of products are Opticians - Retail; Watches & clocks - Retail,Repair & Mainten..
The main activity of Juckler & Cie SA is Building Materials, Hardware, Garden Supply, and Mobile Home Dealers, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of Juckler & Cie SA is not available. You also can look at reviews of Juckler & Cie SA, open positions, location of Juckler & Cie SA on the map.
