De Keuleneer L
Contactgegevens De Keuleneer L: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data De Keuleneer L: address, phone, fax, email, website, opening hours
De Keuleneer L
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Avenue Louis Bertrand 126; 1030; Bruxelles (Schaerbeek), België
Telefoon (phone): 02 241 07 62; 0475 47 89 07 (+32-02 241 07 62; 0475 47 89 07) 02 241 07 62; 0475 47 89 07 (+32-02 241 07 62; 0475 47 89 07)
Fax (fax): +32 (69) 848-77-44 +32 (69) 848-77-44
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) De Keuleneer L: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "De Keuleneer L"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "De Keuleneer L"? - Contact us!
We found such data of De Keuleneer L, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees De Keuleneer L. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti De Keuleneer L
Products information De Keuleneer L
Producten die in De Keuleneer L zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Heating Central - Installation
Aanvulling soorten activiteiten voor De Keuleneer L Addition kinds of activities for De Keuleneer L
451299. Luchtvervoer, gepland, anders | Air transportation, scheduled, nec
20239901. Ingeblikte room | Canned cream
20460109. Zetmeel, nsk | Starch, nsk
22210103. Dekbedden en dekbedden, kunstmatige vezels en zijden | Comforters and quilts, manmade fiber and silk
22530506. Kostuums, breien | Suits, knit
22950105. Pyroxyline beklede stoffen | Pyroxylin coated fabrics
35440109. Wire tekening en rechte sterven | Wire drawing and straightening dies
39910202. Verf kwasten | Paintbrushes
50879905. Drankuitrusting en -systemen | Liquor dispensing equipment and systems
Werken bij De Keuleneer L: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in De Keuleneer L: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor De Keuleneer L. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for De Keuleneer L. Looking for open vacancies in other companies
-
TIJDELIJK BEDIENDE HULPBOEKHOUDING (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Wij gaan op zoek naar een tijdelijk administratief bediende hulpboekhouding voor een gekend bedrijf regio Waregem. Je takenpakket omvat: – Bestelbonnen opmaken, orderbevestigingen opvolgen, facturatie controleren, stock controleren,.. – Aankoopfacturen inputten – Stock en aankoopfacturen nacalculeren – Contracten onderaannemers opmaken – Rapporteren van aankoop – Allround administratie zoals klassement, telefonie,..
-
Administratief Logistiek Bediende HAREN (HAREN (BRUSSEL-STAD))
Regio: HAREN (BRUSSEL-STAD)
Bedrijf: Synergie Diegem Careers
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant, een groot graanverwerkingsbedrijf op de rand van Brussel, zijn we opzoek naar administratieve en logistieke ondersteuning. Tot jouw takenpakket behoort : Voor administratieve en logistieke ondersteuning zorgen Bestellingen opnemen en opvolgen Administratieve taken uitvoeren Facturen opmaken en opvolgen Telefonisch contact met de klanten opvolgen Instaan voor de vervanging weegbrug
-
Medewerker Commerciële Binnendienst - regio Lokeren (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: OfficeTeam
Type: Interim met optie "vast werk"
OfficeTeam is momenteel heel dringend op zoek naar een Medewerker Commerciële Binnendienst - Medewerker Backoffice (m/v). Deze onderneming is gelegen in omgeving Lokeren. De verantwoordelijkheden voor deze functie van Medewerker Customer Service zijn: Jezal instaan voor het beantwoorden van de telefonische oproepen, mails en faxen van de klanten; Je bent verantwoordelijk voor de input van orders/bestellingen en de opvolging ervan en je hebt dus veel leverancierscontacten; Je geeft informatie rond leveringstermijnen, productspecificaties ... en jebehandelt eventuele klachten; Je maakt pickbonnen en zendbonnen op. Door te solliciteren op deze baan, erkent u dat u de volgende voorwaarden hebt gelezen en accepteert : https://www.roberthalf.be/nl/legal-information/privacyverklaring
-
Technisch medewerker productie (WARNETON)
Regio: WARNETON
Bedrijf: Konvert Interim Comines
Type: Interim met optie "vast werk"
- U bent verantwoordelijk voor het evalueren en opvolgen van de optimale werking van de snijsystemen in de friet-en vlokkenlijn in onze verschillende vestigingen. - Het continu verbeteren van de optische controle systemen is voor u een grote uitdaging. - U hebt oog voor detail, bent communicatief sterk waardoor er een vlotte communicatie is naar de productie en technische dienst. - Deze functie is een job " on the floor" met enige administratieve taken.
-
Ondernemende hulp in de huishouding (M/V) bij gezin te St.Martens-Latem voor 20u/week (SINT-MARTENS-LATEM)
Regio: SINT-MARTENS-LATEM
Bedrijf: HOME MAID
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, naaien, kortom een afwisselende job.Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een dynamisch persoon (m/v) die op een zelfstandige manier het ganse huishouden voor een gastgezin te St.Martens-Latem kan runnen. Dit voor 20 uren per week, te presteren in 5 dagen, 4 uur per dag. Het gastgezin zoekt hulp voor de dagdagelijkse taken, poetsen, strijken, naaien, boodschappen doen,koken. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers en uitkeringsgerechtigde volledig werklozen worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
Jobstudent verkoop slagerij met ervaring (INGELMUNSTER)
Regio: INGELMUNSTER
Bedrijf: Konvert Interim Izegem
Type: Studentenjob
Voor een traiteurzaak regio Ingelmunster zijn wij op zoek naar een jobstudent om te starten 4/8. Je kan ook af en toe bijspringen tijden het schooljaar. Je bedient de klanten in de winkel met de glimlach. Daarnaast help je mee bereidingen te maken. Je hebt reeds ervaring in een slagerij.
-
Keukenhulp (SCHELLE)
Regio: SCHELLE
Bedrijf: J & M CATERING SERVICES
Type: Studentenjob
We zijn op zoek naar gedreven en dynamische personen die graag af en toe een handje komen toesteken in onze keuken. Als één van de grotere cateraars in België hebben we tijdens onze piekperiodes nood aan extra hulp in zowel de koude als warme keuken. Hier gebeuren de voorbereidingen van zowel warme als koude gerechten die daarna op event verder afgewerkt en geserveerd worden. Het takenpakket kan dus variëren van het smeren van allerlei broodjes tot het voorbereiden van koude hapjes tot soep en sauzen maken. Wekelijks mailen we naar onze pool van extra's de keukenplanning door, waarop je jezelf dan kan inplannen naar keuze. Je kan dus zelf kiezen wanneer en hoe vaak je komt werken!
-
DRINGEND studenten gezocht Marketingactie! (VICHTE)
Regio: VICHTE
Bedrijf: MOVE INTERIM
Type: Studentenjob
MOVE is dringend op zoek naar studenten die nog een centje willen bijverdienen. uitdelen van een geschenkje aan de klanten ! Leuke job! je werkt van 10u-18u (met halfuurtje pauze) ben je vrij op 1 of meerdere van deze data? 30/9 6/10 14/10 20/10 28/10
-
Dierenoppassers - Dogwalkers (Regio Ieper-Poperinge-Wervik)
Regio: Regio Ieper-Poperinge-Wervik
Bedrijf: ANIMALICIOUS
Type: Zelfstandige activiteit
Ben jij een grote dierenvriend? Ben je betrouwbaar en kan je nauwkeurig werken? Kunnen mensen écht op jou rekenen en zoek je een toffe bijverdienste? Lees dan snel verder! Cat-Alicious dierenoppas aan huis is België 's grootste onderneming die een dienstverleningsconcept voor de 'huis-aan-huis’ verzorging van huisdieren aanbiedt, tijdens de afwezigheid van de bewoners. Cat-Alicious kan worden ingeschakeld wanneer de bewoners op vakantie gaan, maar ook wanneer het huis als gevolg van een ziekenhuisopname of zakenreis onbeheerd moet achtergelaten worden.Voor deze situaties heeft Cat-Alicious een pakket ‘services aan huis” ontwikkeld, waardoor de bewoner niet meer op de goodwill van buren, vrienden of familie moet rekenen. Verder kunnen de huisdieren ook in hun eigen vertrouwde omgeving blijven, wat wetenschappelijk bewezen beter is voor het dier zelf, daar vele dieren stress ervaren als ze in een dierenpensions of vreemde omgeving moeten verblijven. Cat-Alicious bezoekt naar gelang de wensen van de klant de dieren 1 of meerdere keren per dag. Zo maakt de woning van de klant een bewoonde indruk wat eventuele inbrekers dan weer kan afschrikken. Wij voederen de dieren, maken hun sanitaire ruimte schoon en geven de dieren aandacht, liefde en knuffels. Toedienen van medicatie, legen van de postbus, plantjes water geven e.d. zit ook in ons takenpakket. Naast de dierenoppasdienst bestaat Cat-Alicious ook uit een uitlaatdienst voor honden. Klanten die overdag zich niet kunnen vrijmaken, schakelen ons in om de honden uit te laten voor een fijne wandeling. Voor de verdere uitbouw van ons groeiende bedrijf zijn wij op zoek naar enthousiaste dierenverzorgers met een passie voor dieren!
-
Zelfstandige uitbater voor Press Shop Westende (Priorijlaan) (WESTENDE)
Regio: WESTENDE
Bedrijf: Ubiway Retail
Type: Zelfstandige activiteit
Een eigen zaak starten met een gerust hart? Het kan. Krijg de juiste begeleiding en combineer de voordelen van een eigen zaak met de ondersteuning van een groot bedrijf. Succes verzekerd! Kan je niet wachten om zelf aan een avontuur te beginnen? We zoeken zelfstandige uitbater voor: Press Shop Westende (Priorijlaan)
-
Harvey Nash - System Engineer (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Jobomschrijving Voor onze klant in Leuven zijn we op zoek naar een System Engineer. Het team is verantwoordelijk voor onderhoud, migraties en standaardisatie van de applicaties. Dit omhelst het opzetten van nieuwe (virtuele) servers in de datcenters, het installeren en configureren van de applicatie software(s) en de systeem software(s) op de servers. Dit in een internationale context met een zeer nauwe samenwerking met ICT teams, infrastructuur teams, externe software leveranciers en met andere collega's van Application Hosting België. What you'll do Binnen deze team ben je verantwoordelijk voor het onderhoud, de migratie, standaardisatie en het beheer. Hierin ben je voortdurend op zoek naar structurele oplossingen en verbeteringen om performantie, stabiliteit en constante beschikbaarheid van de systemen te garanderen. Daarnaast ben je ben je bereid om mee vorm te geven aan de implementatie van bijhorende processen (release-, request-, incident-, support- en business continuity process, ...). Je bent vanzelfsprekend ook bereid dit toe te passen in deze specifieke context. Je werkt samen met je collega's in een team aan deze uitdagende en ambitieuze opzetten; je zorgt voor de nodige realisaties in overeenstemming met de afgesproken timings. Je staat open voor werk en buiten de gangbarekantooruren en je bent bovendien bereid om (op termijn) in een beurtrol voor permanentie te stappen wanneer de nood zich aandient. Je kan je flexibel organiseren en sluit een occasionele verplaatsing niet uit. Het team werkt volgens de GEO principes Dit betekent concreet dat er twee dagen in de week een teamdag is en dat op de andere werkdagen de medewerker op zijn eigen standplaats werkt (Gent, Mechelen, Brussel, ...) of aan telewerken doet. Profiel Interesse voor de veelzijdigheid van open systemen. Je kan vlot dossiers analyseren en tot een uitwerking brengen. Je bent een teamplayer die ook zelfstandig kan werken en doelen kan realiseren. Je bent bereid om mee te draaien in weekendwerk en eventueel op termijn in een beurtrol voor permanentie. Je bent bereid om (op korte tijd) de nodige flexibiliteit aan de dag te leggen om deze ambitieuze opdracht tot een goed einde te brengen. Required Skills Je hebt bij voorkeur kennis van meerdere van onderstaande technologie-domeinen: TWS/UAC Hyper-V, VMware, BladeLogic, NetBackup System Center Suite (SCOM, COR, SCCM, SCSM) Windows 2012, Linux, RedHat 6/7 WebSphere, WebSEAL, Apache, Tomcat Connect: Direct en UDM Oracle/SQL/MySQL ELK (ElasticSearch/Logtash/Kibana) Atlassian Products F5 LTM Ansible, GIT, RH Satellite Goede kennis van het Nederlands en het Engels. We care about your privacy. Learn how we collect and use your information: www.harveynash.be/privacypolicy.
-
Gepassioneerde flexi voor een goed draaiende bakkerij ! (m/v) (HERK-DE-STAD)
Regio: HERK-DE-STAD
Bedrijf: Passion Works Better!
Type: Flexijob
Voor onze klant, een gekende en zeer goed draaiende bakkerij, zijn we op zoek naar een enthousiaste en gedreven collega om als student of flexijobber mee te draaien in de winkel! Wij zijn op zoek naar iemand die op zaterdag en/of zondag wil meedraaien in de bediening. Daarnast sta je mee in om de zaak netjes en proper te houden. De werkuren zijn van 's morgens heel vroeg, 05u30 tot in de vroege namiddag 14u.
Zoek naar antwoorden van De Keuleneer L in sociale netwerken
Look for responds of De Keuleneer L in social networks
Lees alle opmerkingen voor De Keuleneer L. Laat een reactie achter voor De Keuleneer L. De Keuleneer L bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for De Keuleneer L. Leave a respond for De Keuleneer L. De Keuleneer L on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie De Keuleneer L op de google maps. Adres en contacten De Keuleneer L Location of De Keuleneer L on the google maps. Address and contacts of De Keuleneer L
Andere gerelateerde bedrijven als come De Keuleneer L De Keuleneer L: DELPUTTE GـNTHER | JACQUES MARCEL MENUISERIE | PETER VERHEYEN | ANDRE LEROY | Rossi
Other related companies as De Keuleneer L: DELPUTTE GـNTHER | JACQUES MARCEL MENUISERIE | PETER VERHEYEN | ANDRE LEROY | Rossi
De Keuleneer L is een bedrijf dat 1990 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is De Keuleneer L, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06674713134. Het bedrijf De Keuleneer L bevindt zich op het adres: Avenue Louis Bertrand 126; 1030; Bruxelles (Schaerbeek). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 508,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 520,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Heating Central - Installation. Producten gemaakt in De Keuleneer L zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van De Keuleneer L is Legale diensten, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van De Keuleneer L is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van De Keuleneer L, openstaande posities, locatie van De Keuleneer L op de kaart.
De Keuleneer L is a company, that was registered 1990 in N\A region, Belgium. Full name of company is De Keuleneer L, company assigned to the tax number BE06674713134. The company De Keuleneer L is located at the address: Avenue Louis Bertrand 126; 1030; Bruxelles (Schaerbeek). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 508,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 520,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Heating Central - Installation. Products created in De Keuleneer L were not found.
The main activity of De Keuleneer L is Legal Services, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of De Keuleneer L is not available. You also can look at reviews of De Keuleneer L, open positions, location of De Keuleneer L on the map.
