RESTAURANT LE MARQUIS
Contactgegevens RESTAURANT LE MARQUIS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data RESTAURANT LE MARQUIS: address, phone, fax, email, website, opening hours
RESTAURANT LE MARQUIS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): TOMBERG 249; 1200; SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE/WOLUWE-SAINT-LAMBERT, België
Telefoon (phone): 27706210 (+32-27706210) 27706210 (+32-27706210)
Fax (fax): +32 (3) 665-79-49 +32 (3) 665-79-49
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) RESTAURANT LE MARQUIS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "RESTAURANT LE MARQUIS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "RESTAURANT LE MARQUIS"? - Contact us!
We found such data of RESTAURANT LE MARQUIS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees RESTAURANT LE MARQUIS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti RESTAURANT LE MARQUIS
Products information RESTAURANT LE MARQUIS
Type de Cuisine: Fran?aise.. Type de Cuisine: Fran?aise. Aménagements & Services: Jardin.. Types de Cuisine: Fran?aise.
Product categorie (product category): RESTAURANTS: FAST FOOD AND ? EMPORTER. CATERING AND ORGANISATION DE F?TES. RESTAURANTS. RESTAURANTS LIVRAISON ? DOMICILE
Aanvulling soorten activiteiten voor RESTAURANT LE MARQUIS Addition kinds of activities for RESTAURANT LE MARQUIS
9651. Regeling, diverse commerciële sectoren | Regulation, miscellaneous commercial sectors
764100. Refiltratie en meubel reparatie | Reupholstery and furniture repair
07230500. Boommoergewassen marktvoorbereidende diensten | Tree nut crops market preparation services
10810101. Exploration, metalen mijnbouw | Exploration, metal mining
24991005. Zitplaatsen, toilet | Seats, toilet
37140703. Wielen, motorvoertuig | Wheels, motor vehicle
37320100. Motorboot, gebouw en reparatie | Motorized boat, building and repairing
73490201. Akoestische tegelreiniging | Acoustical tile cleaning service
80110522. Thoracische arts | Thoracic physician
91999902. Staatsdienskommissie, regering | Civil service commission, government
Werken bij RESTAURANT LE MARQUIS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in RESTAURANT LE MARQUIS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor RESTAURANT LE MARQUIS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for RESTAURANT LE MARQUIS. Looking for open vacancies in other companies
-
Werfleider industriële elektriciteit/automatisering (HALEN)
Regio: HALEN
Bedrijf: Randstad High Technics
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf te Halen zijn wij op zoek naar een ambitieuze en gedreven werfleider met voldoende relevante ervaring om op korte termijn door te groeien naar: werkvoorbereider, werfcoördinator, Eplan tekenaar. Tot je huidige en toekomstige taken zullen behoren: het leiden, coördineren en opvolgen van diverse werven industriële elektriciteit maken van de werfvoorbereiding, uitvoeren van materiaalbestellingen bijwonen van werfvergaderingen ontwerpen en tekenen in Eplan kabelberekeningen uitvoeren (Canelco) storingen opzoeken en oplossen depannages uitvoeren
-
Operations Assistant (M/V) (MERELBEKE)
Regio: MERELBEKE
Bedrijf: ACTIEF GENT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een klant van ons, die zich toelegt op spooraannemingen, zijn wij op zoek naar een voltijdse Operations Assistant (M/V). De taken die je zal vervullen, zijn de volgende: - Ondersteuning van het projectteam bij de voorbereiding van de werven - Het verzorgen van een aantal administratieve taken voor lopende werven - De (administratieve) opvolging van leveranciers en onderaannemers - De coördinatie van de veiligheidsconsignes en het beheer van het kwaliteitsborgingsysteem
-
verkoper/verkoopster (m/v) slagerij (TERNAT)
Regio: TERNAT
Bedrijf: ASAP TERNAT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant, regio Ternat, zijn wij op zoek naar een gedreven verkoper/verkoopster (m/v) Je staat de klanten te woord en helpt hen verder met hun bestellingen. Je zorgt voor het op orde zetten van de producten. Je vult de producten aan. Je bent verantwoordelijk voor het op orde zetten van de winkel.
-
Onderhoudstechnieker (M/V) (TORHOUT)
Regio: TORHOUT
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een vleesverwerkend bedrijf in de regio Torhout zijn we op zoek naar een onderhoudstechnieker die het onderhoud en nazicht van bestaande productie-installaties doet. Je lost technische problemen op. Je bouwt de onderhoudsafdeling en een preventief onderhoudsplan uit. Je werkt mee aan de opbouw van nieuwe projecten.
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO SINT-MARTENS-LATEM (SINT-MARTENS-LATEM)
Regio: SINT-MARTENS-LATEM
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt.
-
Student poetshulp op woensdag en zaterdag 3u (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: Konvert Interim Deinze
Type: Studentenjob
Voor een sportclub regio Deinze zijn wij op zoek naar een poetshulp om op woensdagnamiddag en zaterdag te werken, telkens 3u. Je poetst de kleedkamers, het sanitair en de cafetaria. Studentenjob op lange termijn!
-
Student magazijn Zulte (ZULTE)
Regio: ZULTE
Bedrijf: ADECCO TNT BRUCARGO
Type: Studentenjob
Voor TNT te Zulte zijn we op zoek naar gemotiveerde studenten die willen werken in de avondploeg. Je zal werken als magazijnier, en dit tussen 17u en 21u. Taken: ° Het laden/lossen van pakketten op transportband ° Het uitsorteren van pakketten (tot 30kg) ° Het scannen en labelen van dozen/ documenten ° Het magazijn op orde houden
-
POETSHULP (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: AMFORA
Type: Studentenjob
Voor een of meerdere avonden in de week. vanaf 18u of 19u Voor het onderhouden zaal&keuken en afwas van een brasserie/tea-room& afwas met afwasmachine.
-
Student zaalmedewerker - Pizza Hut Kortrijk (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: Pizza Hut België
Type: Studentenjob
Je belangrijkste taken en verantwoordelijkheden in de zaal: Je bent verantwoordelijk voor het onthaal van de klanten Je bent in staat om een goede service te verlenen Je bent in staat om telefonische bestellingen te behandelen Je bent verantwoordelijk voor de bevoorrading van de verschillende werkstations Je staat in voor het onderhoud van de zaal en het sanitair Je bent verantwoordelijk voor de opening en de sluiting van de zaal
-
Student bakkerij (BOUTERSEM)
Regio: BOUTERSEM
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een bakkerij in Boutersem zijn we op zoek naar studenten voor het weekend. Je staat in voor de bediening. Je helpt de mensen verder, snijdt brood en zorgt voor een mooi ogende toog. Je bent ook niet vies van bij rustige momenten mee te helpen met de opkuis.
-
Verantwoordelijke Pijler Tewerkstelling van de Pool Opleiding Werk (SINT-JOOST-TEN-NODE)
Regio: SINT-JOOST-TEN-NODE
Bedrijf: ACTIRIS
Type: Vaste Job
Werkomgeving : De Polen Opleiding-Werk (POW), zijn het resultaat van een publiek-private samenwerking. Hiermee worden alle opleidings- en tewerkstellingsspelers, waaronder Actiris, Bruxelles Formation, VDAB en de sectoren, verenigd op één plaats. Dit om een volledige waaier aan tools aan te bieden. Doel? Opleidingsmiddelen, -infrastructuur en -materiaal voor werkzoekenden én werknemers bundelen. Naast opleidingen, zullen de POW's zich toeleggen op de erkenning van competenties, het promoten van beroepen, begeleiden en recruteren. Verantwoordelijkheden: Beheer van de organisatie van zijn pijler - Verspreiding van de informatie die nodig is voor de goede werking van zijn pijler - Beheer van de individuele ontwikkeling van de rechtstreekse medewerkers van zijn pijler. Creatie van een goed beeld van zijn pijler - Uitwerking van jaarlijkse activiteitenverslagen en/of studieverslagen. Vertegenwoordiging van Actiris binnen zijn pool en van zijn pool bij externe diensten en partners. Het standpunt van Actiris binnen het directiecomité van de vzw verzekeren en de rol van ambassadeur van de pool opnemen. Bevordering en opvolging van de samenwerkingsverbanden en de complementariteit tussen de andere pijlers/POW's, de dienst Select en de andere diensten van Actiris en de partners - Ontwikkeling en invoering van een operationele strategie voor de verwezenlijking van de doelstellingen van zijn pijler. Activiteiten / taken: Deelnemen aan het Directiecomité van de POW - De werkstromen organiseren en de rollen verdelen - Gedelegeerde projecten beheren en verslag uitbrengen over behaalde resultaten - Nieuwe medewerkers aanwerven en integreren - De vaardigheden van zijn medewerkers ontwikkelen en hen motiveren - Instaan voor de goede werking van de medewerkers - Functie-, tussentijdse en evaluatiegesprekken voeren - De werking van het team optimaliseren - Teamgeest creëren en acties invoeren om deze teamgeest te behouden. De kwaliteit van de dienstverlening aan de werkgevers en werkzoekenden waarborgen - Een netwerk oprichten en de samenwerking met de partners vergemakkelijken - Een proactieve band tot stand brengen tussen de actoren van de pijlers en de externe partners - De samenwerking vergemakkelijken en handhaven met de interne diensten van Actiris die over dezelfde dienstverlening beschikken: dienst Select, agentschappen enz.
-
Project Ingenieur (DEURNE)
Regio: DEURNE
Bedrijf: ALPHA-STUDIEBURO
Type: Vaste Job
Wij zijn een studiebureau voor civiele werken, milieustudies en topografie (opgericht in 1978). Onze kantoren zijn gelegen te Deurne (Antwerpen). Momenteel hebben wij een vacature voor een projectingenieur.
Zoek naar antwoorden van RESTAURANT LE MARQUIS in sociale netwerken
Look for responds of RESTAURANT LE MARQUIS in social networks
Lees alle opmerkingen voor RESTAURANT LE MARQUIS. Laat een reactie achter voor RESTAURANT LE MARQUIS. RESTAURANT LE MARQUIS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for RESTAURANT LE MARQUIS. Leave a respond for RESTAURANT LE MARQUIS. RESTAURANT LE MARQUIS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie RESTAURANT LE MARQUIS op de google maps. Adres en contacten RESTAURANT LE MARQUIS Location of RESTAURANT LE MARQUIS on the google maps. Address and contacts of RESTAURANT LE MARQUIS
Andere gerelateerde bedrijven als come RESTAURANT LE MARQUIS RESTAURANT LE MARQUIS: VERVAEKE HOUTBEWERKINGEN | Grandjean D | Dive Technics BVBA | Japan-Japon (Ambassade) | De Croock Hubert
Other related companies as RESTAURANT LE MARQUIS: VERVAEKE HOUTBEWERKINGEN | Grandjean D | Dive Technics BVBA | Japan-Japon (Ambassade) | De Croock Hubert
RESTAURANT LE MARQUIS is een bedrijf dat 2001 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is RESTAURANT LE MARQUIS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07616516113. Het bedrijf RESTAURANT LE MARQUIS bevindt zich op het adres: TOMBERG 249; 1200; SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE/WOLUWE-SAINT-LAMBERT. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 684,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 512,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is RESTAURANTS: FAST FOOD AND ? EMPORTER. CATERING AND ORGANISATION DE F?TES. RESTAURANTS. RESTAURANTS LIVRAISON ? DOMICILE. Lijst met producten zijn Type de Cuisine: Fran?aise.. Type de Cuisine: Fran?aise. Aménagements & Services: Jardin.. Types de Cuisine: Fran?aise..
De hoofdactiviteit van RESTAURANT LE MARQUIS is Verzekeringsmaatschappijen, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van RESTAURANT LE MARQUIS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van RESTAURANT LE MARQUIS, openstaande posities, locatie van RESTAURANT LE MARQUIS op de kaart.
RESTAURANT LE MARQUIS is a company, that was registered 2001 in N\A region, Belgium. Full name of company is RESTAURANT LE MARQUIS, company assigned to the tax number BE07616516113. The company RESTAURANT LE MARQUIS is located at the address: TOMBERG 249; 1200; SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE/WOLUWE-SAINT-LAMBERT. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 684,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 512,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is RESTAURANTS: FAST FOOD AND ? EMPORTER. CATERING AND ORGANISATION DE F?TES. RESTAURANTS. RESTAURANTS LIVRAISON ? DOMICILE. List of products are Type de Cuisine: Fran?aise.. Type de Cuisine: Fran?aise. Aménagements & Services: Jardin.. Types de Cuisine: Fran?aise..
The main activity of RESTAURANT LE MARQUIS is Insurance Carriers, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of RESTAURANT LE MARQUIS is not available. You also can look at reviews of RESTAURANT LE MARQUIS, open positions, location of RESTAURANT LE MARQUIS on the map.
