De Sneldrukker
Contactgegevens De Sneldrukker: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data De Sneldrukker: address, phone, fax, email, website, opening hours
De Sneldrukker
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Grote Steenweg 3A; 2440; Geel, België
Telefoon (phone): 014 58 38 18 (+32-014 58 38 18) 014 58 38 18 (+32-014 58 38 18)
Fax (fax): 014 58 36 09 (+32-014 58 36 09) 014 58 36 09 (+32-014 58 36 09)
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) De Sneldrukker: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "De Sneldrukker"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "De Sneldrukker"? - Contact us!
We found such data of De Sneldrukker, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees De Sneldrukker. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti De Sneldrukker
Products information De Sneldrukker
Printing - General; Printing - Offset; Plans - Reproduction; Printing (Digital); Copies
Product categorie (product category): Stationery
Aanvulling soorten activiteiten voor De Sneldrukker Addition kinds of activities for De Sneldrukker
3143. Heren schoeisel, behalve atletisch | Men's footwear, except athletic
23999913. Welts: gemaakt van aangekochte materialen | Welts: made from purchased materials
24310207. Venster schermen, houten frame | Window screens, wood frame
27520700. Tag, ticket en planning printen: lithografisch | Tag, ticket, and schedule printing: lithographic
58120312. Hotdog stand | Hot dog stand
67330103. Vakantiefondsen voor werknemers | Vacation funds for employees
Werken bij De Sneldrukker: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in De Sneldrukker: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor De Sneldrukker. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for De Sneldrukker. Looking for open vacancies in other companies
-
Onderhoudstechnieker 3 ploegen M/V (LONDERZEEL)
Regio: LONDERZEEL
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je bent verantwoordelijk voor het oplossen van mechanische en elektrische storingen of defecten aan verschillende productiemachines om een goede werking van de fabriek te garanderen. Dit omvat volgende taken: - Uitvoeren van diagnoses op stilgevallen/falende machines en achterhalen van de oorzaak hiervan - Uitvoeren van herstellinge - Correct afstellen van de machines - Daarnaast verricht je preventieve onderhoudswerkzaamheden en werk je mee aan investeringen en nieuwe projecten
-
Dakwerker (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: FORUM CONSTRUCT MERELBEKE
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een klant regio Deinze, zijn we op zoek naar een dakwerker. Samen met je collega's sta je in voor: - hellende daken - platte daken - zinkwerken - isolatie
-
Automecanicien (DEURNE)
Regio: DEURNE
Bedrijf: XTRA INTERIM
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant te Deurne, zoeken wij een mecanicien. Je zal instaan voor het onderhoud van wagens, van A tot Z. Je zal hoofdzakelijk werken met Volkswagen, maar eveneens merken zoals Audi-Skoda-Seat. Tevens staat de garage ook in voor de carrosserieherstelling van alle merken.
-
Huishoudhulp Heist op den Berg (HEIST-OP-DEN-BERG)
Regio: HEIST-OP-DEN-BERG
Bedrijf: Adecco Dienstencheques
Type: Dienstenchequebaan
Hou je van poetsen en allerlei huishoudelijke taken bij mensen thuis? Ben je vriendelijk, hulpvaardig, kan je zelfstandig werken? Dan ben JIJ de poetshulp die wij zoeken! Adecco Home Services is gespecialiseerd in het aanbieden van kwalitatieve huishoudhulp via het systeem van dienstencheques. Op ons kantoor word je individueel opgevolgd en ondersteund door een vast contactpersoon.
-
Huishoudhulp (M/V) regio Gistel en Oudenburg (OUDENBURG)
Regio: OUDENBURG
Bedrijf: DAOUST JOBCENTER
Type: Dienstenchequebaan
Bent u op zoek naar een boeiende en gezinsvriendelijke job? Wil je werken in je eigen regio? Je uren en dagen zelf kiezen lijkt je wel iets? Wil je graag mensen thuis helpen met hun huishoudelijke taken, zoals poetsen, strijken, boodschappen en eventueel koken? Meld je dan bij Daoust Oostende voor verdere inlichtingen. Daoust is een Belgisch HR-bedrijf dat actief is over heel België, binnen de volgende domeinen: Interim, Selection, Outplacement, Dienstencheques, Public Sector en Job Academy.
-
Huishoudhulp regio SCHILDE - onmiddellijke opstart! (SCHILDE)
Regio: SCHILDE
Bedrijf: Itzu
Type: Dienstenchequebaan
Onmiddellijke opstart : Als huishoudhulp verricht je bij klanten thuis allerlei taken zoals poetsen en strijken. Je bepaalt zelf hoeveel uur per week je wilt werken en in welke regio je aan de slag wilt. Als je al eigen klanten hebt, mag je ze gerust meebrengen. Wil je nog gezinnen? Ook hier kunnen we voor zorgen.Goede verdienste + maaltijdcheques.
-
Enthousiaste Thuishulp regio Sint-Michiels (SINT-MICHIELS)
Regio: SINT-MICHIELS
Bedrijf: PLUS HOME services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Student keuken- Pizza Hut Delivery Deurne Zuid (DEURNE)
Regio: DEURNE
Bedrijf: Pizza Hut België
Type: Studentenjob
Je belangrijkste taken en verantwoordelijkheden: Je staat in voor de bereiding van de pizza’s en andere producten. Je zorgt voor de bevoorrading van de werkstations. Je bent verantwoordelijk voor het onderhoud en de schoonmaak van de keuken. Je bent verantwoordelijk voor de opening en de sluiting van de keuken.
-
Telefonisch enquêteur Bijverdienste (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ADECCO GENT INDUSTRIE
Type: Studentenjob
Adecco zoekt Nederlandstalige, Franstalige en perfect tweetalige studenten die vanaf begin april als enquêteur vanuit Gent en op iets langere termijn van thuis uit willen werken. Je werkt voor een gerenommeerd marktonderzoekbureau. Dit kan zowel voltijds of deeltijds, in de week of op zaterdag. Je neemt contact op met particulieren en bedrijven en neemt telefonisch enquêtes af. Hiervoor krijg je de nodige opleiding en een script dat je dient toe te passen. De antwoorden registreer je via de computer correct in het systeem. Je plant jouw dagen zelf in.
-
Technical Support – Planner M/V (KONTICH)
Regio: KONTICH
Bedrijf: TIM SECURITY Bvba
Type: Vaste Job
Kijk je uit naar een interne functie op kantoor? En niet zomaar een functie, maar een functie als spilfiguur in een jong, ambitieus en toekomstgericht beveiligingsbedrijf? Zie je het zitten om telefonisch uiteenlopende problemen van klanten op te lossen? En daarnaast het werk van je collega’s in te plannen? Werk je stressbestendig en gestructureerd? Alle vragen positief beantwoord? In dat geval bieden we je een interessante functie aan. Tim Security is dringend op zoek naar een voltijdse Technical Support – Planner Tim Security uit Kontich heeft al meer dan 25 jaar ervaring op het vlak van elektronische beveiligingssystemen. We specialiseren ons in het plaatsen en onderhouden van alarm- en brandsystemen, camerabewaking, inbraakbeveiliging, toegangscontrole en videofonie. We richten ons zowel naar de particuliere eindgebruiker als de professionele markt. Word jij onze nieuwe collega? Wat doet een Technical Support – Planner? In het kort komt het hierop neer: je bent het middelpunt, de spilfiguur en het doorgeefluik van de firma. Je coördineert de projecten van de verkopers, spreekt een uitvoerdatum af met de klant en plant alles gestructureerd in. Je bereidt het werk van de techniekers technisch voor op basis van de feedback van de accountmanagers. Verder geef je technische ondersteuning aan klanten die bellen met een probleem of vraag. Dat kan van alles zijn: “Hoe moet ik een code aanmaken? Hoe installeer ik een app op mijn smartphone? De contactpersoon in de meldkamer verandert, hoe regel ik dat?” Voor hen ben je de eerste contactpersoon, je probeert hun probleem snel en klantvriendelijk op te lossen. Wat is het ideale profiel van onze toekomstige Technical support – Planner? • Je hebt een technische achtergrond met het liefst 2 à 3 jaar ervaring in de sector • Je luistert goed en gaat technisch-analytisch te werk • Je bent een stressbestendige multitasker en blijft kalm en rustig in alle omstandigheden • Je bent sociaalvaardig en gebeten om mensen verder te helpen als ze een probleem hebben • Je werkt zeer gestructureerd en volgt alle taken op die gekoppeld zijn aan de verschillende projecten • Je bent contactvaardig, drukt je uitstekend uit in het Nederlands, vlot Engels, noties Frans • Je woont in de omgeving van Groot-Antwerpen
-
Poetshulp in de zorg regio Sint-Truiden-Heers-Gingelom (Regio Sint-Truiden)
Regio: Regio Sint-Truiden
Bedrijf: Ons
Type: Vaste Job
Je staat in voor het gewone onderhoud van de bewoonde ruimten bij hulpbehoevende cliënten. Je helpt bij huishoudelijke taken zoals: stofzuigen, dweilen, poetsen van sanitair en keuken en uitzonderlijk met was en strijk, klein verstelwerk, afwas.
-
IBO stage - Installateur sanitair en HVAC (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: G.DE PRETER
Type: Leercontract
Je staat in voor het plaatsen en installeren van sanitair installaties. Je komt terecht in een stabiele onderneming met de nodige vakkennis in huis. Je hebt een buitenschoolse opleiding sanitair en HVAC gedaan. Je komt in aanmerking voor IBO stage. .
Zoek naar antwoorden van De Sneldrukker in sociale netwerken
Look for responds of De Sneldrukker in social networks
Lees alle opmerkingen voor De Sneldrukker. Laat een reactie achter voor De Sneldrukker. De Sneldrukker bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for De Sneldrukker. Leave a respond for De Sneldrukker. De Sneldrukker on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie De Sneldrukker op de google maps. Adres en contacten De Sneldrukker Location of De Sneldrukker on the google maps. Address and contacts of De Sneldrukker
Andere gerelateerde bedrijven als come De Sneldrukker De Sneldrukker: grange julie i.a. | Cagdas Y | HUIS VANSASSENBROECK | ECOLE FONDAMENTALE LIBRE | MICHEL VAN DROOGENBROECK
Other related companies as De Sneldrukker: grange julie i.a. | Cagdas Y | HUIS VANSASSENBROECK | ECOLE FONDAMENTALE LIBRE | MICHEL VAN DROOGENBROECK
De Sneldrukker is een bedrijf dat 2012 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is De Sneldrukker, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06197631835. Het bedrijf De Sneldrukker bevindt zich op het adres: Grote Steenweg 3A; 2440; Geel. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 241,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 255,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Stationery. Lijst met producten zijn Printing - General; Printing - Offset; Plans - Reproduction; Printing (Digital); Copies.
De hoofdactiviteit van De Sneldrukker is Diverse Manufacturing Industries, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van De Sneldrukker is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van De Sneldrukker, openstaande posities, locatie van De Sneldrukker op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
De Sneldrukker is a company, that was registered 2012 in N\A region, Belgium. Full name of company is De Sneldrukker, company assigned to the tax number BE06197631835. The company De Sneldrukker is located at the address: Grote Steenweg 3A; 2440; Geel. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 241,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 255,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Stationery. List of products are Printing - General; Printing - Offset; Plans - Reproduction; Printing (Digital); Copies.
The main activity of De Sneldrukker is Miscellaneous Manufacturing Industries, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of De Sneldrukker is not available. You also can look at reviews of De Sneldrukker, open positions, location of De Sneldrukker on the map. For more information, write us to email [email protected]
