LA TRATTORIA SA
Contactgegevens LA TRATTORIA SA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data LA TRATTORIA SA: address, phone, fax, email, website, opening hours
LA TRATTORIA SA
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue D'Amay 8 4000 Liège, België
Telefoon (phone): 32.42 23 68 26 32.42 23 68 26
Fax (fax): 32.42 23 41 47 32.42 23 41 47
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) LA TRATTORIA SA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "LA TRATTORIA SA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "LA TRATTORIA SA"? - Contact us!
We found such data of LA TRATTORIA SA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees LA TRATTORIA SA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti LA TRATTORIA SA
Products information LA TRATTORIA SA
Restaurants, caterers and meal deliveries
Product categorie (product category): Business travel; HOTELS: RESTAURANTS
Aanvulling soorten activiteiten voor LA TRATTORIA SA Addition kinds of activities for LA TRATTORIA SA
239202. Wasserij, kledingstuk en opbergzakken | Laundry, garment and storage bags
655399. Begraafplaatsonderdelen en ontwikkelaars, nec | Cemetery subdividers and developers, nec
34239902. Blaaslampen | Blow torches
37140105. Verbindingsstaafjes, motorvoertuigmotor | Connecting rods, motor vehicle engine
57319907. Radios, tweerichtings, burgersband, weer, kortgolf, enz. | Radios, two-way, citizens band, weather, short-wave, etc.
61530201. Factoren van commercieel papier | Factors of commercial paper
79991502. Vermaakconcessie | Amusement concession
Werken bij LA TRATTORIA SA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in LA TRATTORIA SA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor LA TRATTORIA SA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for LA TRATTORIA SA. Looking for open vacancies in other companies
-
Administratief medewerker aankoopdienst | Hemiksem | Daguren (HEMIKSEM)
Regio: HEMIKSEM
Bedrijf: SYNERGIE CAREERS KLEIN-BRABANT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor één van zijn klanten, actief in de chemische sector, gaat Synergie op zoek naar een enthousiast administratief medewerker. Je maakt deel uit van de aankoopdienst en biedt vooral administratieve ondersteuning voor de interne aankopen over de verschillende vestigingen heen. Als aankoopassistent sta je in nauw contact met andere vestigingen om de bestellingen intern op te volgen. Je voorziet een correcte administratie voor het aankoopproces, weet gemaakte afspraken nauwkeurig te noteren in de courante computerprogramma's en geeft ondersteuning in het proces van aankoop tot bestelling. Hierbij treedt je tevens in nauw contact met de productie-afdeling om te garanderen dat de aangekochte grondstoffen tijdig en voldoende aanwezig zijn volgens de productieplanning. Deze vacature is initieel voorzien als tijdelijke vacature tot begin januari, afhankelijk van de verdere groei en structuur binnen de firma bestaat de kans op verlenging of vaste indienstname.
-
Kwaliteitscontroleur, Nieuwkerke (NIEUWKERKE)
Regio: NIEUWKERKE
Bedrijf: Unique Technicum
Type: Interim met optie "vast werk"
Je bent verantwoordelijk voor het testen van binnenkomende aardappelen en het afbakken van producten om deze opnieuw te testen. Je geeft richtlijnen aan de operatoren en zorgt voor de eindcontrole van het product. Je zal werken in een 2-ploegensysteem.
-
Huishoudhulp regio Scherpenheuvel (AARSCHOT)
Regio: AARSCHOT
Bedrijf: RUNTIME SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Voor ons team van 270 huishoudhulpen zoeken we een nieuwe collega ! Je werkt als huishoudhulp met dienstencheques Als huishoudhulp kunnen je taken bestaan uit poetsen, strijken en soms wassen, boodschappen doen of eten maken. Zelfstandig kunnen werken is een vereiste, net als zelf de gevraagde taken kunnen inplannen. Een eigen wagen,fiets of bromfiets hebben is een pluspunt!
-
Huishoudhulp (dienstencheques) regio Wetteren (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Wil je terecht komen in een warme organisatie waar je met goesting blijft werken? Dan is een job bij Familiehulp iets voor jou! Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Poetsen/schoonmaken/onderhoud bij klanten thuis. Aangevuld met koken, wassen, strijken en verstelwerk.
-
HUISHOUDHULP ZONNEBEKE (ZONNEBEKE)
Regio: ZONNEBEKE
Bedrijf: GREENHOUSE IEPER
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit regio Zonnebeke zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen !
-
HUISHOUDHULP DEELTIJDS Varsenare - Jabbeke (JABBEKE)
Regio: JABBEKE
Bedrijf: GREENHOUSE BRUGGE
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit Varsenare en Jabbeke zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen!
-
Huishoudhulp/poetshulp, regio Zwijnaarde - Merelbeke - St.Martens-Latem (ZWIJNAARDE)
Regio: ZWIJNAARDE
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN
Type: Dienstenchequebaan
Je komt terecht in een warme familie met meer dan 2500 tevreden collega-poetshulpen. Je geniet van de persoonlijke vrijheid die deze job zo mooi en waardevol maakt. Wij onderscheiden ons van andere diensten door onze dagelijkse engagement je thuis te laten voelen in je job. Geen loze beloftes, bij ons weet je wat je mag en kunt verwachten. Wij zorgen voor jou tijdens de werkuren maar ook daarbuiten. Zo bieden we jou niet alleen een uitstekende verloning maar ook mooie personeelskortingen en -voordelen bij meer dan 3600 bedrijven in heel België! Je taken? Net als bij andere poetsbedrijven sta je onder meer in voor het wekelijks onderhoud van de woning (afstoffen, stofzuigen, dweilen, schuren, …). Daarnaast voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken en boodschappen doen) uit bij mensen thuis. Weet je wat het mooiste van al is? Je krijgt bij ons de mogelijkheid om je job makkelijk te combineren met je hobby’s en gezin. Je stelt immers je uurrooster op in samenspraak met je verantwoordelijke. Als jij je niet goed voelt in je job? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we het beter kunnen maken!
-
Jobstudent elke vrijdag van 16.00u tot 24.00u - Olen (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: Synergie Herentals Interim
Type: Studentenjob
We zijn op zoek naar een jobstudent op lange termijn die in Olen elke vrijdag kan werken van 16.00u tot 24.00u. Dit is voornamelijk voor het laden en het lossen van vrachtwagens.
-
Verantwoordelijke Pijler Tewerkstelling van de Pool Opleiding Werk (SINT-JOOST-TEN-NODE)
Regio: SINT-JOOST-TEN-NODE
Bedrijf: ACTIRIS
Type: Vaste Job
Werkomgeving : De Polen Opleiding-Werk (POW), zijn het resultaat van een publiek-private samenwerking. Hiermee worden alle opleidings- en tewerkstellingsspelers, waaronder Actiris, Bruxelles Formation, VDAB en de sectoren, verenigd op één plaats. Dit om een volledige waaier aan tools aan te bieden. Doel? Opleidingsmiddelen, -infrastructuur en -materiaal voor werkzoekenden én werknemers bundelen. Naast opleidingen, zullen de POW's zich toeleggen op de erkenning van competenties, het promoten van beroepen, begeleiden en recruteren. Verantwoordelijkheden: Beheer van de organisatie van zijn pijler - Verspreiding van de informatie die nodig is voor de goede werking van zijn pijler - Beheer van de individuele ontwikkeling van de rechtstreekse medewerkers van zijn pijler. Creatie van een goed beeld van zijn pijler - Uitwerking van jaarlijkse activiteitenverslagen en/of studieverslagen. Vertegenwoordiging van Actiris binnen zijn pool en van zijn pool bij externe diensten en partners. Het standpunt van Actiris binnen het directiecomité van de vzw verzekeren en de rol van ambassadeur van de pool opnemen. Bevordering en opvolging van de samenwerkingsverbanden en de complementariteit tussen de andere pijlers/POW's, de dienst Select en de andere diensten van Actiris en de partners - Ontwikkeling en invoering van een operationele strategie voor de verwezenlijking van de doelstellingen van zijn pijler. Activiteiten / taken: Deelnemen aan het Directiecomité van de POW - De werkstromen organiseren en de rollen verdelen - Gedelegeerde projecten beheren en verslag uitbrengen over behaalde resultaten - Nieuwe medewerkers aanwerven en integreren - De vaardigheden van zijn medewerkers ontwikkelen en hen motiveren - Instaan voor de goede werking van de medewerkers - Functie-, tussentijdse en evaluatiegesprekken voeren - De werking van het team optimaliseren - Teamgeest creëren en acties invoeren om deze teamgeest te behouden. De kwaliteit van de dienstverlening aan de werkgevers en werkzoekenden waarborgen - Een netwerk oprichten en de samenwerking met de partners vergemakkelijken - Een proactieve band tot stand brengen tussen de actoren van de pijlers en de externe partners - De samenwerking vergemakkelijken en handhaven met de interne diensten van Actiris die over dezelfde dienstverlening beschikken: dienst Select, agentschappen enz.
-
Boekhouder/Financieel medewerker met ambitie (DIEST)
Regio: DIEST
Bedrijf: Kempens Heftruckbedrijf
Type: Vaste Job
Kempens Heftruckbedrijf is een toonaangevend bedrijf in vorkheftrucks, hoogwerkers, schaarliften, verreikers, voorzetapparatuur, veegmachines en opbouwsystemen. ( www.khb.be) Momenteel zijn wij op zoek naar een gedreven boekhouder/financieel medewerker. Je takenpakket bestaat uit: inboeken van facturen en bankverplichtingen op meerdere boekhoudkundige software pakketten BTW-aangiftes batchfacturatie van huur- en onderhoudscontracten controle van intrastat en intracommunautaire gegevens voor aangiftes opvolgen van investering/afschrijvingstabellen afwerken boekhouding en voorbereiden afsluiting (inclusief updaten afschrijvingstabel en balans) opvolging facturatie en betalingen van nieuwe en occassie machines ten aanzien van klanten, intern of intercompany afspreken en opvolgen van betalingsplannen bij klanten opvolging van te ontvangen creditnota's van leveranciers nazicht boekhoudparameters in softwarepakket
-
Psychotherapeut (GENTBRUGGE)
Regio: GENTBRUGGE
Bedrijf: KANDRIKEL
Type: Zelfstandige activiteit
Wil je mee bouwen aan een psychotherapeutische praktijk binnen een multidisciplinaire groepspraktijk (kiné, manuele therapie, accupunctuur,…) ? Onze groepspraktijk van 4 therapeuten is op zoek naar een 5e psychotherapeut. Momenteel is de insteek contextueel/systemisch, interactioneel en oplossingsgericht. We staan open voor andere denkkaders, indien ze aanvullend zijn en voor kruisbestuiving kunnen zorgen.
-
Montreal Associates - DevOps Engineer (België)
Regio: België
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Montreal Associates is looking for a DevOps Engineer for a client based in Belgium. Job Description 1 - Development: Experience in Java Backend development - this is mandatory Frontend experience is a plus. 2 - Continuous Integration: Experience in CI tools like Jenkins, Bamboo, Travis CI... 3 - Containerization and virtualization technology: 1+ year experience with Docker, this is mandatory As we're going to use Docker intensively, the candidate should have a strong understanding of container concepts 4 - Automation and Configuration Management: Should have experience with a configuration management tool like Chef, Puppet, Ansible, OpsWork... Best asset would be experience with Terraform or CloudFormation 5 - Cloud Technologies: AWS, Google Cloud or Azure, At least 1 year experience, important skill Should understand how to build infrastructure high availability, elasticity and fault tolerance 6 - System Administration, Security and Networking: 2+ years' experience in Linux systems is an important skill Write scripts in Bash is mandatory Profile Language: English Should be very communicative and team player. Collaboration is key, the candidate should be open-minded and always curious Should have experience in Agile methodologies Details Location : Belgium Duration: 1 year Starting date: ASAP Reference: MCAU - 37176 If you are interested by this position of DevOps Engineer and available, please send your updated CV via the button below with the reference MCAU - 37176. Montreal Associates (Systems) Ltd and its affiliates Montreal Associates GMBH and Montreal Associates (Systems) S.L., operate Employment Businesses and Agencies (collectively referred for the purpose of this disclaimer as the "Montreal Associates Group"). All personal data received from applicants to the roles we advertise will be treated in accordance with the Montreal Associates Group's Privacy Notice which can be found on our company website https://www.montrealassociates.com/privacy-policy. By submitting personal data to any company within the Montreal Associates Group, the applicant is explicitly agreeing to the use of such data by the Montreal Associates Group and to the transfer of such data to and from the Montreal Associates Group companies within the UK and Europe in connection with the fulfilment of the applicant's voluntary requests, and the fulfilment of other job opportunities that match the applicant's profile, and confirms that they may be contacted about such job opportunities. We will not pass the applicant's data to any third party without their verbal or written permission to do so.
Zoek naar antwoorden van LA TRATTORIA SA in sociale netwerken
Look for responds of LA TRATTORIA SA in social networks
Lees alle opmerkingen voor LA TRATTORIA SA. Laat een reactie achter voor LA TRATTORIA SA. LA TRATTORIA SA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for LA TRATTORIA SA. Leave a respond for LA TRATTORIA SA. LA TRATTORIA SA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie LA TRATTORIA SA op de google maps. Adres en contacten LA TRATTORIA SA Location of LA TRATTORIA SA on the google maps. Address and contacts of LA TRATTORIA SA
Andere gerelateerde bedrijven als come LA TRATTORIA SA LA TRATTORIA SA: Langenaerde Guy | FORTIS | MONSIEUR JOSEPH LAMOULINE | N. GINOT | AGENC.CONTEMP.H MASSON & CIE
Other related companies as LA TRATTORIA SA: Langenaerde Guy | FORTIS | MONSIEUR JOSEPH LAMOULINE | N. GINOT | AGENC.CONTEMP.H MASSON & CIE
LA TRATTORIA SA is een bedrijf dat 2013 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is LA TRATTORIA SA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08473175048. Het bedrijf LA TRATTORIA SA bevindt zich op het adres: Rue D'Amay 8 4000 Liège. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van 18568 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 904,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 713,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Business travel; HOTELS: RESTAURANTS. Lijst met producten zijn Restaurants, caterers and meal deliveries.
De hoofdactiviteit van LA TRATTORIA SA is Papier en geallieerde producten, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van LA TRATTORIA SA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van LA TRATTORIA SA, openstaande posities, locatie van LA TRATTORIA SA op de kaart.
LA TRATTORIA SA is a company, that was registered 2013 in N\A region, Belgium. Full name of company is LA TRATTORIA SA, company assigned to the tax number BE08473175048. The company LA TRATTORIA SA is located at the address: Rue D'Amay 8 4000 Liège. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. 18568 employees work in this company. Capital - 904,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 713,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Business travel; HOTELS: RESTAURANTS. List of products are Restaurants, caterers and meal deliveries.
The main activity of LA TRATTORIA SA is Paper and Allied Products, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of LA TRATTORIA SA is not available. You also can look at reviews of LA TRATTORIA SA, open positions, location of LA TRATTORIA SA on the map.
