IDEACTIONS
Contactgegevens IDEACTIONS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data IDEACTIONS: address, phone, fax, email, website, opening hours
IDEACTIONS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Route Charlemagne, 8, BAILEUX, Namur B - 6464, België
Telefoon (phone): 32 60 34 63 74 32 60 34 63 74
Fax (fax): 32 60 34 65 63 32 60 34 65 63
E-Mail: [email protected]
Website: www.ideactions.com
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) IDEACTIONS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "IDEACTIONS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "IDEACTIONS"? - Contact us!
We found such data of IDEACTIONS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees IDEACTIONS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti IDEACTIONS
Products information IDEACTIONS
Producten die in IDEACTIONS zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor IDEACTIONS Addition kinds of activities for IDEACTIONS
021900. Algemeen vee, nec | General livestock, nec
14749900. Potash-, frisdrank- en boraatmineralen, nec | Potash, soda, and borate minerals, nec
26780202. Papierpapier en pads: gemaakt van aangekochte materialen | Newsprint tablets and pads: made from purchased materials
32610202. Kastkasten, glanzend china | Closet bowls, vitreous china
33310200. Geraffineerde primaire koperproducten | Refined primary copper products
Werken bij IDEACTIONS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in IDEACTIONS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor IDEACTIONS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for IDEACTIONS. Looking for open vacancies in other companies
-
Verpleegkundige Operatiekwartier Voltijds, Regio Ieper (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: Express Medical
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Ben jij een verpleegkundige met ervaring op het operatiekwartier? Heb jij ervaring met anesthesie? Wil jij graag werken in een ziekenhuis? Bekijk dan zeker deze vacature! Voor onze klant in Ieper zijn wij op zoek naar verpleegkundige om hun team in het operatiekwartier te versterken. Als verpleegkundige in het operatiekwartier bereid je het Operatiekwartier voor. Alsook, assisteer je de arts en de anesthesist en begeleid je patiënten (zowel verpleegkundig als psychosociaal) om een veilig en vlot verloop van de ingreep te garanderen.
-
Operator (2 ploegen) (WIELSBEKE)
Regio: WIELSBEKE
Bedrijf: Randstad Inhouse Crop's
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als operator bij Crop's ben je verantwoordelijk voor een automatische afvul-en verpakkingslijn, in alle aspecten die daarbij horen. Na een interne opleiding en de nodige ervaring kan je volgende taken uitvoeren: Je stelt de machine in en regelt deze bij indien nodig. Bij een nieuw product, bouw je de machine om. Je werkt de producties af volgens planning en volgt alle aspecten van het proces op (van inkippen en afvullen tem verpakken) Bij problemen of defecten, probeer je eerst deze zelf op te lossen. Indien dit niet mogelijk is, verwittig je de teamleader. Je voert controles uit aan de hand van controledocumenten Je bewaakt de kwalitiet van het eindproduct volges het 'would I buy it?'-principe Je stuurt de hulpoperatoren aan Je helpt met de reiniging van de lijn en zorgt dat alles volgens de juiste procedures wordt schoongemaakt.
-
Back-office medewerker Sociale Zaken - OCMW Liedekerke (LIEDEKERKE)
Regio: LIEDEKERKE
Bedrijf: Start People Poolstok
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Het team van maatschappelijk assistenten van de dienst sociale zaken biedt steun aan hulpbehoevende inwoners van Liedekerke op het vlak van leefloon, budgetbegeleiding en schuldhulpverlening, individuele toekenningen, financiële steun, energiearmoede, trajectbegeleiding e.a. Als back office medewerker ben je verantwoordelijk voor de administratieve ondersteuning van de maatschappelijke assistenten bij OCMW Liedekerke. Tot het takkenpakket behoren o.a. budgetbeheer, opvolging van subsidies en andere financiële stromen, opstellen van procedures, en notulen.
-
Dakwerker (m/v) (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor de regio Herentals zijn wij op zoek naar een dakwerker. Soorten werken: zinkwerken, platte, hellende en industrieële daken.
-
ploegchef vaste namiddagploeg (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: ADECCO KORTRIJK INDUSTRIE
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een groothandel gericht op bouwmaterialen en industrie gaan wij op zoek naar een ploegchef voor de vaste namiddagploeg. Je job zal eruit bestaan om een 20-tal mensen aan te sturen. Je werkt mee in het uurschema van jouw team, namelijk van 13u tot 21u30 (00:30 pauze). Hierbij zoeken we de geknipte persoon die continue mee helpt op de werkvloer en de groep ondersteunt waar nodig. Na 18u neem je de volledige verantwoordelijkheid over het magazijn en sta je er alleen voor met jouw team. Dan moet je dus ook orders vrijgeven, anticiperen op bestellingen die online nog binnen komen, werk (her)verdelen, …
-
Exclusieve huishoudhulp ( M/V ) te St. Denijs-Westrem 8u/week (SINT-DENIJS-WESTREM)
Regio: SINT-DENIJS-WESTREM
Bedrijf: HOME MAID
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, strijken,naaien, dagdagelijkse taken, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) voor 8u/week voor een gastgezin wonende te St. Denijs-Westrem . Poetsen, strijken, dagdagelijkse taken, maken deel uit van je takenpakket. Ben je een dierenvriend en kan je goed omgaan met de hond, een Duitse herder, dan ben je zeker welkom in dit gastgezin. Je mag opstarten vanaf 1 augustus. U bent een echte Home manager en heeft respect voor de materialen! Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een activakaart worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
Huishoudhulp/Poetshulp Hoogstraten (HOOGSTRATEN)
Regio: HOOGSTRATEN
Bedrijf: PUUUR HOOGSTRATEN
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dicht bij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk. Je werkt bij vaste klanten dicht bij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,... Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema's. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra's Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ook eindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap,... Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen ... Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen (Huishoudhulp, Kuisvrouw, Poetshulp, Schoonmaak, Poetsen, Job dicht bij huis, Dankbaarste job, Gezinshulp, Gezinszorg, Thuishulp, Huishouden, Poetsvrouw, Schoonmaakster, Kuisen, Job mooie werkuren, Poetsen aan huis, Poetsen particulieren, Dienstencheques, Puur, Gezinsvriendelijke uren, Combineren met gezin, Vast contract, Vaste uren, Goed verdiend, Geen diploma, Strijken, Schoonmaken, Poetstips, Wastips, Strijktips, Schoonmaaktips, Schoonmaakadvies, Huishoudtips, Poetsdienst, Werken dicht bij huis, Sodexo, Goed uurloon, Eindejaarspremie, Vakantiegeld, Koken, Vacature, Papieren dienstencheques, Elektronische dienstencheques, Arbeidsvoorwaarden, Goede verloning, Kilometervergoeding, Schoonmaakwerk)
-
Huishoudhulp Brugge m/v (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: DAOUST BRUGGE
Type: Dienstenchequebaan
Daoust werd opgericht in 1954 en is het meest ervaren Belgische HR-bedrijf. We begeleiden alle werknemers doorheen elke fase van hun professionele leven, en alle bedrijven doorheen elke fase van hun ontwikkeling. Daoust is actief binnen de voornaamste domeinen van de HR, en dit via onze volgende departementen: Interim, Selectie, Outplacement & Career Management, Dienstencheques en Public Sector. Verkozen tot Entrepreneur of the Year/Entreprise de l'Année 2016 in Franstalig België, is Daoust een familiale onderneming die enorm veel belang hecht aan de menselijke waarden, de kwaliteit en de diversiteit. Sluit je aan bij de grote familie van werknemers bij Daoust! Welcome to the Family! - U bent verantwoordelijk voor het opruimen van de woning - U bent verantwoordelijk voor het schoonmaken van de woning - U strijkt het wasgoed - U wast de ramen - U doet de afwas en bergt de vaat op - U doet de huishoudelijke inkopen - U bergt het materiaal en de producten op - U voert de informatieoverdracht uit voor de particulieren
-
Jobstudent Zorgkundige te Wetteren (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: Armonea
Type: Studentenjob
Als zorgkundige heb je een belangrijke ondersteunende rol binnen het care departement. Je kijkt toe op het psychisch, fysisch en sociaal welbevinden van onze bewoners. Onze groep is voor woonzorgcentrum Overbeke te Wetteren op zoek naar een enthousiaste jobstudent zorgkundige die zich thuis voelt in onze innovatieve en dynamische werkomgeving. Als zorgkundige sta je garant voor een stipte en deskundige zorgverlening, rekening houdend met de noden van de bewoners Je zorgt voor hun hygiëne, voeding, beweging, rust, comfort,… Je werkt samen voor de paramedische zorgen (temperatuur nemen, wegen, hulp bij het nemen van de medicatie,…) Je geeft de bewoner zoveel mogelijk een thuisgevoel en biedt hem/haar een luisterend oor in moeilijke momenten Je werkt nauw samen met de verpleegkundigen en zorgkundigen. Je rapporteert aan de hoofdverpleegkundige
-
Student (MALDEGEM)
Regio: MALDEGEM
Bedrijf: Go4Jobs Maldegem
Type: Studentenjob
Je bedient de klanten met de glimlach aan de kassa. Je scant de goederen in en rekent af, hiervoor krijg je natuurlijk een uitgebreide uitleg. Wanneer het nodig is help je ook eens in de keuken.
-
Zaterdagstudent Turnhout (TURNHOUT)
Regio: TURNHOUT
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een winkel in Turnhout, die schoolartikelen, bureaumateriaal, feestartikelen en papierwaren verkopen, gaan wij op zoek naar een student die elke zaterdag kan werken. Je werkt in de winkel, helpt klanten verder, vult de winkel aan, rekent af aan de kassa.
-
Aankoper technische onderdelen (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: TVH PARTS HOLDING NV
Type: Vaste Job
Als Brand Purchaser ben je verantwoordelijk voor het aankopen van hoogwerker/telehandler onderdelen. Je hebt als doel de beschikbaarheid van onderdelen voor de klanten te garanderen. De markt van onderdelen voor hoogwerkers/telehandlers is sterk aan het groeien, daarom gaat TVH vandaag op zoek naar versterking. Tot je verantwoordelijkheid behoren de volgende taken: Het actief beheren van het leveranciersnetwerk van het toegewezen merk alsook het onderhandelen zelf met de leveranciers; Het systematisch opvolgen en behandelen van de signalen van het aankoopsysteem; Het samenwerken met en ondersteunen van collega’s in aankoop, zusterbedrijven en andere afdelingen; (verkoop, klanten, logistiek, ...) teneinde aankopen te realiseren rekening houdend met zowel kostenefficiëntie als klantentevredenheid; Het verwerken van informatie over merkonderdelen en detecteren wat de alternatieve aankoopmogelijkheden zijn, teneinde een merkonderdeel op het gepaste moment te kunnen overhevelen naar productaankoop; Het up-to-date houden van de kennis over alle modellen zodat TVH steeds de onderdelen op stock heeft die beantwoorden aan de behoeften van de klant.
Zoek naar antwoorden van IDEACTIONS in sociale netwerken
Look for responds of IDEACTIONS in social networks
Lees alle opmerkingen voor IDEACTIONS. Laat een reactie achter voor IDEACTIONS. IDEACTIONS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for IDEACTIONS. Leave a respond for IDEACTIONS. IDEACTIONS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie IDEACTIONS op de google maps. Adres en contacten IDEACTIONS Location of IDEACTIONS on the google maps. Address and contacts of IDEACTIONS
Andere gerelateerde bedrijven als come IDEACTIONS IDEACTIONS: Van Houtte G | MARIANNE SCHOLLIERS | Petrilli Vinciane | FBCL | T. COULIER
Other related companies as IDEACTIONS: Van Houtte G | MARIANNE SCHOLLIERS | Petrilli Vinciane | FBCL | T. COULIER
IDEACTIONS is een bedrijf dat 2006 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is IDEACTIONS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09531433105. Het bedrijf IDEACTIONS bevindt zich op het adres: Route Charlemagne, 8, BAILEUX, Namur B - 6464. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 440,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 631,000,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Producten gemaakt in IDEACTIONS zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van IDEACTIONS is Onroerend goed, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van IDEACTIONS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van IDEACTIONS, openstaande posities, locatie van IDEACTIONS op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
IDEACTIONS is a company, that was registered 2006 in N\A region, Belgium. Full name of company is IDEACTIONS, company assigned to the tax number BE09531433105. The company IDEACTIONS is located at the address: Route Charlemagne, 8, BAILEUX, Namur B - 6464. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 440,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 631,000,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Co-operative. Products created in IDEACTIONS were not found.
The main activity of IDEACTIONS is Real Estate, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of IDEACTIONS is not available. You also can look at reviews of IDEACTIONS, open positions, location of IDEACTIONS on the map. For more information, write us to email [email protected]
