MARIJKE SERESIA
Contactgegevens MARIJKE SERESIA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data MARIJKE SERESIA: address, phone, fax, email, website, opening hours
MARIJKE SERESIA
Regio (region): N\A, België
Adres (address): DE KLUIS 4; 2970; SCHILDE, België
Telefoon (phone): 33832632 (+32-33832632) 33832632 (+32-33832632)
Fax (fax): +32 (59) 952-84-40 +32 (59) 952-84-40
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) MARIJKE SERESIA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "MARIJKE SERESIA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "MARIJKE SERESIA"? - Contact us!
We found such data of MARIJKE SERESIA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees MARIJKE SERESIA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti MARIJKE SERESIA
Products information MARIJKE SERESIA
Producten die in MARIJKE SERESIA zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Fotografen and fotostudio's
Aanvulling soorten activiteiten voor MARIJKE SERESIA Addition kinds of activities for MARIJKE SERESIA
202299. Kaas; | Cheese; natural and processed, nec
283499. Farmaceutische preparaten, nec | Pharmaceutical preparations, nec
14239901. Dioriet, gebroken en gebroken-steengroeven | Diorite, crushed and broken-quarrying
22110406. Stapelstoffen, katoen | Pile fabrics, cotton
28730101. Ammoniak-drank | Ammonia liquor
37649900. Ruimte aandrijfeenheden en onderdelen, nec | Space propulsion units and parts, nec
52110103. lambrizering | Paneling
73899921. Vlagdienst (verkeerscontrole) | Flagging service (traffic control)
Werken bij MARIJKE SERESIA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in MARIJKE SERESIA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor MARIJKE SERESIA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for MARIJKE SERESIA. Looking for open vacancies in other companies
-
Chauffeur CE (BILZEN)
Regio: BILZEN
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
De core business van de onderneming waar je voor rijdt bestaat uit de distributie van droge en vloeibare bulkstoffen. Dit zowel voor nationale als internationale wegtransport. Onze klant kijkt dan ook uit naar werkwillige en gemotiveerde chauffeurs die zeer goed op de hoogte zijn van het wegennetwerk in België en daarbuiten. Je wordt ingezet van maandag tot en met vrijdag overdag.
-
Helper-monteerder (HEIST-OP-DEN-BERG)
Regio: HEIST-OP-DEN-BERG
Bedrijf: T-INTERIM HEIST-OP-DEN-BERG
Type: Interim met optie "vast werk"
Montage van koeltorens of sub-assembly's op basis van dossier en technische tekeningen (plannen materiaallijsten) Plaatsen van panelen, ventilatoren, assen, motoren, thermostaat, pompen, niveauregelaars,...
-
Exclusieve huishoudhulp(M/V) te Idegem 16 uren per week (IDEGEM)
Regio: IDEGEM
Bedrijf: HOME MAID
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, naaien, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en ben je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) voor 16 uren per week voor een gastgezin wonende te Idegem.Voor dit gastgezin zijn we op zoek naar iemand die graag in een mooie omgeving instaat voor het onderhoud van het huis. U werkt zelfstandig en u kan grondig de gevraagde taken uitvoeren, u zorgt voor een routine in het werk zodat er geen zaken vergeten worden.Naast het onderhoud staat u ook in voor de was, de strijk.U kookt elke dag en doet daartoe de nodige boodschappen, het gaat om grotere hoeveelheden dus een wagen is aangewezen.U werkt op maandag, dinsdag en donderdag telkens van 16-19 u of van 15-18 u, op woensdag werkt u van 11 u tot 18 uur. Dit gastgezin wacht vol ongeduld op een discrete en betrouwbare, enthousiaste huishoudhulp, die hun huishouden runt alsof het haar eigen huishouden betreft. De hulp bij dit gastgezin kan gecombineerd worden met hulp bij andere gastgezinnen in de buurt. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een activakaart worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
student lader - losser deeltijds zottegem (ZOTTEGEM)
Regio: ZOTTEGEM
Bedrijf: ADECCO SANORICE
Type: Studentenjob
Voor Sanorice een rijstwafelfabriek in Zottegem zijn we op zoek naar studenten die op afroepbasis regelmatig kunnen inspringen als LADER-LOSSER zowel buiten als tijdens de schoolvakanties dus eens een dagje geen les, kan je jou standby laten zetten om voor deze opdrachten opgeroepen te worden TAKEN: stapelen van afgewerkte producten in de containers op de laadkade WERKREGIMES: deeltijds, afhankelijk van de planning van de logistieke dienst wordt je opgeroepen om te komen laden de ene week is dat van maandag tot vrijdag, de andere week enkele dagen. (héél variabel werkrooster) maar met werkuren van 6-10 of van 6-12u en soms van 6-14u.
-
CHAUFFEUR AFLEVERAAR (LANAKEN)
Regio: LANAKEN
Bedrijf: BROOD- EN BANKETBAKKERIJ NULENS
Type: Studentenjob
Je zorgt voor de bevoorrading van onze winkels in Zutendaal, Veldwezelt en Rekem
-
studenten gezocht die een centje willen bijverdienen bij Activate Gent! (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ACTIVATE
Type: Studentenjob
Ben je nog op zoek naar een toffe bijverdienste dat makkelijk te combineren is met je studies? Goed nieuws, want Activate zoekt naar enthousiaste collega’s! Als werver bij Activate ga jij voor verschillende klanten een gesprek aan met potentiële donateurs. Samen met je collega’s ga je mensen enthousiast maken om een maandelijkse bijdrage te geven aan diverse NGO’s en commerciële organisaties. Dit doe je door deur-aan-deur werving of door mensen spontaan op straat aan te spreken. Je doet dus én iets goeds voor de maatschappij, én je verdient er een zakgeld mee. Dé ideale studentenjob!
-
Bijlesgever wiskunde (DEERLIJK)
Regio: DEERLIJK
Bedrijf: HET BIJLESBUREAU
Type: Studentenjob
Je geeft privé-bijlessen voor wiskunde aan leerlingen van het middelbaar. Je kiest zelf in welke regio en hoeveel bijlessen je geeft en wanneer je beschikbaar bent.
-
TALENT MANAGER (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Vaste Job
Voor een internationaal bedrijf in de regio van Ieper gaan wij op zoek naar een talent manager. Jij zal: - instaan voor de ontwikkeling van de competenties van de medewerkers en werkt een beleid uit hierover. - behoefteanalyses uitvoeren rond opleidingen. - loopbaanpaden uitstippelen. - de interne doorgroei van medewerkers stimuleren. - rapporteren aan de HR manager.
-
Assistent Winkelverantwoordelijke (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: SPAR SUPERMARKT
Type: Vaste Job
Je staat de winkelverantwoordelijke bij in het dagelijks beheer van een supermarkt: - de activiteiten van het team coördineren - instructies en aanwijzingen geven aan het team - de geleverde producten ontvangen en controleren - klanten adviseren en informeren over producten - kassahandelingen uitvoeren (bedienen kassa, betaalmiddelen controleren) - verkoopeenheid in orde brengen - bestellingen plaatsen - producten uitstallen
-
Docent Frans (Regio Hasselt)
Regio: Regio Hasselt
Bedrijf: ELOHIM LANGUAGE SERVICES
Type: Zelfstandige activiteit
Gepassioneerd in het bijbrengen van zakelijke taal aan bedrijfsmensen ? Dynamische en creatieve aanpak in het coachen/lesgeven ? cursisten zijn volwassenen, kaderleden, bedienden.
-
Homeopaat (DIEST)
Regio: DIEST
Bedrijf: IN HARMONIE
Type: Zelfstandige activiteit
In Harmonie is een gloednieuwe praktijk in een prachtig herenhuis. We zijn een huis voor levensvreugde. Gelegen in het centrum van het pittoreske Diest. In februari gaan we van start met een multidisciplinair topteam. Wil jij er graag bij zijn? We zijn op zoek naar mensen met een buitengewoon aanbod op het vlak van wellness, welzijn, gezondheid of vorming. Heb je een eigenzinninge aanpak en ben je graag je eigen baas? Maar wil je toch alle voordelen van het werken in een team? Grijp dan zeker deze unieke kans en sta mee aan de wieg van een uitzonderlijk praktijkhuis. In Harmonie is synoniem voor samen sterk. Je werkt er als zelfstandige en geniet bovendien van een schitterende uitstraling, gedeelde promo, een gedeeld klantenbestand, mogelijkheid tot intervisie, sterke klantenformules, unieke kansen voor samenwerking en zoveel meer. Klik op de volgende link voor foto’s van onze toekomstige stek: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.476971989465210&type=1&l=7d8bba9f11
-
Oppasser bij zieke kinderen (m/v) gans België (SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE)
Regio: SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE
Bedrijf: MANPOWER BELGIUM
Type: Flexijob
Als kinderoppas ben je verantwoordelijk voor : - opvang en goede zorg van kindjes vanaf 3 maanden tot 14 jaar. -Je bereidt en geeft de kinderen te eten en voorziet hen van activiteiten volgens leeftijd en gezondheidstoestand. -Je dient hen de nodige medicatie toe volgens de aanwijzingen van de ouders, indien nodig. -Het zieke kind kan volledig op jouw aandacht rekenen. Je doet verder geen huishoudelijke taken -Je bezorgt zieke kinderen toch een leuke dag
Zoek naar antwoorden van MARIJKE SERESIA in sociale netwerken
Look for responds of MARIJKE SERESIA in social networks
Lees alle opmerkingen voor MARIJKE SERESIA. Laat een reactie achter voor MARIJKE SERESIA. MARIJKE SERESIA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for MARIJKE SERESIA. Leave a respond for MARIJKE SERESIA. MARIJKE SERESIA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie MARIJKE SERESIA op de google maps. Adres en contacten MARIJKE SERESIA Location of MARIJKE SERESIA on the google maps. Address and contacts of MARIJKE SERESIA
Andere gerelateerde bedrijven als come MARIJKE SERESIA MARIJKE SERESIA: FLGILLETTE BELGIUM GROUP NV | Menuiserie Siemons | Lelièvre | LOUWAGIE PAUL | Hanskens J
Other related companies as MARIJKE SERESIA: FLGILLETTE BELGIUM GROUP NV | Menuiserie Siemons | Lelièvre | LOUWAGIE PAUL | Hanskens J
MARIJKE SERESIA is een bedrijf dat 2000 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is MARIJKE SERESIA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02073913574. Het bedrijf MARIJKE SERESIA bevindt zich op het adres: DE KLUIS 4; 2970; SCHILDE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 849,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 662,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Fotografen and fotostudio's. Producten gemaakt in MARIJKE SERESIA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van MARIJKE SERESIA is Primaire Metaalindustrieën, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van MARIJKE SERESIA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van MARIJKE SERESIA, openstaande posities, locatie van MARIJKE SERESIA op de kaart.
MARIJKE SERESIA is a company, that was registered 2000 in N\A region, Belgium. Full name of company is MARIJKE SERESIA, company assigned to the tax number BE02073913574. The company MARIJKE SERESIA is located at the address: DE KLUIS 4; 2970; SCHILDE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 849,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 662,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Fotografen and fotostudio's. Products created in MARIJKE SERESIA were not found.
The main activity of MARIJKE SERESIA is Primary Metal Industries, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of MARIJKE SERESIA is not available. You also can look at reviews of MARIJKE SERESIA, open positions, location of MARIJKE SERESIA on the map.
