ANNE-MIE DUFROMONT
Contactgegevens ANNE-MIE DUFROMONT: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data ANNE-MIE DUFROMONT: address, phone, fax, email, website, opening hours
ANNE-MIE DUFROMONT
Regio (region): N\A, België
Adres (address): HEKTOR CASTELEINSTRAAT 37; 8510; KORTRIJK, België
Telefoon (phone): 56255413 (+32-56255413) 56255413 (+32-56255413)
Fax (fax): +32 (53) 657-67-79 +32 (53) 657-67-79
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) ANNE-MIE DUFROMONT: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "ANNE-MIE DUFROMONT"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "ANNE-MIE DUFROMONT"? - Contact us!
We found such data of ANNE-MIE DUFROMONT, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees ANNE-MIE DUFROMONT. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti ANNE-MIE DUFROMONT
Products information ANNE-MIE DUFROMONT
Sp茅cialit茅s: Di茅t茅tique.
Product categorie (product category): M茅decines alternatives
Aanvulling soorten activiteiten voor ANNE-MIE DUFROMONT Addition kinds of activities for ANNE-MIE DUFROMONT
832200. Individuele en familiale diensten | Individual and family services
28990201. Zuurweerstand voor etsen | Acid resist for etching
34319901. Drinkfonteinen, metaal | Drinking fountains, metal
36340311. Luchtbevochtigers, elektrisch: huishouden | Humidifiers, electric: household
38410407. Houders, chirurgische naald | Holders, surgical needle
44910204. Waterfront terminal operatie | Waterfront terminal operation
Werken bij ANNE-MIE DUFROMONT: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in ANNE-MIE DUFROMONT: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor ANNE-MIE DUFROMONT. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for ANNE-MIE DUFROMONT. Looking for open vacancies in other companies
-
vlotte medewerkder industriële bakkerij (SINT-GILLIS-WAAS)
Regio: SINT-GILLIS-WAAS
Bedrijf: ASAP SINT-NIKLAAS
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
- Instaan voor de aanvoer van lege bakken, brood snijden, materiaal uithalen uit de diepvries, … - Folie op de machine doen, afval naar de daartoe bestemde plaats brengen, opruimen van de werkplek,… - Doorgroeien naar 2de en 1ste man: o 2de: sneetjes opleggen op de band (+moeten kunnen tellen en rekenen!!!), zoveel bruin 2 sneden, zoveel bruin 3 sneden,… o 1ste: sneetjes in pakjes verdelen in bakken voor de juiste klanten (++moeten kunnen tellen en rekenen!!!). De bruine sneetjes aanpakken en in bakken doen 11 van 2, 15 van 3, 7 van 4 witte sneetjes 4 van 3 en 8 van 4. Hoeveel zakjes moeten er dan in de doos zitten bvb. - Zorgen voor continuïteit op de werkvloer. Als 3de man (waarin de nieuwe medewerker zal starten) draag je een grote verantwoordelijkheid: als jouw werk niet goed gedaan is kan de 2de man niet verder en de 3de man ook niet. - Je bewaart het overzicht, ziet wanneer er nieuwe bakken aangevoerd moeten worden,…
-
Tig lasser (M/V) (DIKSMUIDE)
Regio: DIKSMUIDE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM DIKSMUIDE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf die gespecialiseerd is in maatwerk inox-, aluminium- en staalconstructies en gelegen te Diksmuide zijn wij op zoek naar een TIG-lasser. Dit om in het atelier zelf te werken.
-
Lasser (TURNHOUT)
Regio: TURNHOUT
Bedrijf: STEGMANN BELGIUM
Type: Interim met optie "vast werk"
Gevarieerde job die bestaat uit lassen, plooien, knippen en ponsen. Je werkt zelfstandig de constructies af van plan tot eindproduct.
-
Onderhoudstechnieker/storingstechnieker (EDEGEM)
Regio: EDEGEM
Bedrijf: Impact NV
Type: Interim met optie "vast werk"
Als onderhoudstechnieker ben je samen met jouw collega's binnen het team van machine maintenance verantwoordelijk voor het onderhoud van het geautomatiseerd machinepark en onze installaties. Je zorgt op een zelfstandige en efficiënte manier voor het preventief en curatief onderhoud op vlak van elektriciteit, mechanica en sturingen (PLC/CNC). Daarnaast ben je ook betrokken bij verbeteringen en wijzigingen aan het machinepark. Je analyseert terugkerende problemen en werkt verbetervoorstellen uit. In nauwe samenwerking met de verschillende productieafdelingen zorg je ervoor dat de machines en installaties optimaal beschikbaar zijn voor productie.
-
Poetsvrouw/Poetsman met de beste loonsvoorwaarden - Regio Alken (ALKEN)
Regio: ALKEN
Bedrijf: Schoonmaakzorg
Type: Dienstenchequebaan
Welkom bij Schoonmaakzorg, een dienstenchequesbedrijf met reeds 10 jaar ervaring in de schoonmaaksector. Bij ons ligt de nadruk op het menselijk aspect. Onze passie is mensen helpen. Het doet ons dan ook deugd mensen aan het werk te zetten met diezelfde passie en te streven naar de perfecte match tussen klant en huishoudhulp! Ons motto: Samen Respect, Samen Sterk! Zit jij te popelen om mensen te helpen, hun zorgen te verlichten door als poetshulp een handje toe te steken in het huishouden? Poetsen, boodschappen doen, al dan niet samen met jouw klant. Wassen en strijken staan jou niet in de weg? Dan ben jij "de geschikte huishoudhulp" die wij zoeken om ons schoonmaak-team te ondersteunen! Aarzel niet en solliciteer nu, want sterk werk blinkt!
-
Huishoudhulp/Poetshulp Landen (met dienstencheques) (LANDEN)
Regio: LANDEN
Bedrijf: PUUUR SINT-TRUIDEN
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
POETS- EN HUISHOUDHULP regio Bonheiden (BONHEIDEN)
Regio: BONHEIDEN
Bedrijf: IN-Z regio Vlaams Brabant Oost
Type: Dienstenchequebaan
Zet jij je graag in voor de levenskwaliteit van anderen - je klanten kunnen zorgbehoevenden of niet-zorgbehoevenden zijn - en spreken huishoudelijke taken jou aan? Dan ben jij de persoon die we zoeken! je verricht huishoudelijk werk bij mensen thuis jouw voornaamste taken zijn: stofzuigen, stofvegen, dweilen, badkamer kuisen, ramen wassen, ... bijkomende taken kunnen zijn: strijken, wassen, koken, boodschappen doen, ... op regelmatige tijdstippen kom je samen met je collega's tewerkstelling in Bonheiden en omgeving
-
Katoen Natie werft aan! Student magazijnbediende (BEVEREN-WAAS)
Regio: BEVEREN-WAAS
Bedrijf: SYNERGIE ANTWERPEN
Type: Studentenjob
Voor onze klant Katoen Natie zijn we nog op zoek naar studenten die beschikbaar zijn tijdens de week. Je wordt ingeschakeld op verschillende afdelingen en magazijnen voor het verwerken van inkomende goederen en klaarzetten van bestellingen. Je kan tewerkgesteld worden in 2 shiften of in de dagploeg. Er is busvervoer voorzien om je van en naar het werk te brengen.
-
Studenten of Flexi-job zaalpersoneel (MEEUWEN-GRUITRODE)
Regio: MEEUWEN-GRUITRODE
Bedrijf: Konvert Interim Hasselt
Type: Studentenjob
Voor onze klant te Meeuwen, zijn we op zoek naar gemotiveerde medewerkers in de zaal of keuken Je staat in voor het opnemen van bestellingen, bediening in de zaal en andere taken gerelateerd aan deze functie. Er zijn verschillende mogelijkheden m.b.t. de werkuren: Flexi-job, part-time of jobstudenten; werkuren zijn voornamelijk in de weekenden, maar zijn te bespreken. De sluitingsdagen zijn maandag en dinsdag.
-
Expediteur import luchtvracht (MACHELEN)
Regio: MACHELEN
Bedrijf: GEODIS FF BELGIUM
Type: Vaste Job
Algemeen De Import Air Freight afdeling is verantwoordelijk voor de uitvoering van alle algemene importzendingen volgens de gemaakte afspraken met de klant of voor on the spotzendingen. De expediteur voert de ontvangen vervoersopdrachten (import luchtvracht) uit vanaf het moment van aanvraag door de klant tot en met de facturatie en klassement. De vervoersopdrachten worden op een efficiënte en klantvriendelijke basis uitgevoerd met aandacht voor de prijs- en kwaliteitsverhouding. Taakomschrijving Dagelijks communiceren met klanten en leveranciers Openen/aanvaarden boekingen/dossiers Plaatsen boekingen bij leveranciers (aan de hand van door klant goedgekeurde offerte Pricing team) Afhandelen van expeditiedossiers t/m facturatie Beheren en juist gebruiken documenten en wettelijke vergunningen Opmaken douane-instructies Doorgeven van afhaling – ophaling bij interne afdeling of bij externe transporteur Opvolgen van de zending tot op de eindbestemming Coördineren problemen tijdens de uitvoering Verzekeren 100% Freight Monitor Compliance Functionele kennis en vaardigheden Inzicht of 2-tal jaren ervaring met de operationele processen van luchtvracht Kennis Incoterms Kennis IATA Inzicht luchtvrachtactiviteiten op Brucargo Flexibel in werkuren (geen 9-5 mentaliteit) Teamplayer Stressbestendig Accuraat Spreek – en schrijfvaardig, ook in Franse en Engelse taal Kennis en ervaring met MS Office (vnl. outlook en excel) Doorzetter Zelfstarter Onafhankelijk
-
DV00518 Q&D / Pre-press medewerker (MEER)
Regio: MEER
Bedrijf: Darwin
Type: Vaste Job
Je bent verantwoordelijk voor het drukklaar maken van de digitale bestanden die door de klanten worden aangeleverd. Met oog voor detail controleer je de verschillende parameters van de digitale bestanden. Je staat in voor het vervaardigen van drukplaten voor verschillende drukpersen. Je voert kwaliteitscontroles uit inzake ingaande en uitgaande goederen. Je ontwikkelt nieuwe verpakkingen.
-
Freelance jobcoach regio Limburg (Provincie Limburg)
Regio: Provincie Limburg
Bedrijf: BE THE WELLBEING
Type: Zelfstandige activiteit
Als freelance jobcoach bij Be The Wellbeing, coach je mensen rond vraagstukken over hun loopbaan. Omdat wij een holistische visie nastreven, zijn wij op zoek naar jobcoaches die naast een professionele achtergrond ook uit hun eigen opgebouwde ervaring kunnen putten. Je maakt deel uit van een team, maar werkt zelfstandig je trajecten af. Je hebt een eigen netwerk en plant daarbij ook je eigen agenda. Je maakt gebruik van je eigen methodieken en beheert je eigen groeithema’s als coach. Je staat in voor een vlekkeloze administratie van jouw dossiers. Je neemt 4 keer per jaar deel aan een intervisie ochtend met het team. In onze teammeetings mag je versterking van je werk en ontwikkeling verwachten. Uiteraard heb je affiniteit met de arbeidsmarkt en school je jezelf geregeld bij. Omdat het je passie is om met mensen te werken en hen te zien groeien, blijf je je coachingskills verscherpen.
Zoek naar antwoorden van ANNE-MIE DUFROMONT in sociale netwerken
Look for responds of ANNE-MIE DUFROMONT in social networks
Lees alle opmerkingen voor ANNE-MIE DUFROMONT. Laat een reactie achter voor ANNE-MIE DUFROMONT. ANNE-MIE DUFROMONT bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for ANNE-MIE DUFROMONT. Leave a respond for ANNE-MIE DUFROMONT. ANNE-MIE DUFROMONT on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie ANNE-MIE DUFROMONT op de google maps. Adres en contacten ANNE-MIE DUFROMONT Location of ANNE-MIE DUFROMONT on the google maps. Address and contacts of ANNE-MIE DUFROMONT
Andere gerelateerde bedrijven als come ANNE-MIE DUFROMONT ANNE-MIE DUFROMONT: STEENBRUGGE KOEN | DIDIER GUEUFFEN | ROBBERECHTS R & ZOON | MEUBELEN VANMEERS | Highware
Other related companies as ANNE-MIE DUFROMONT: STEENBRUGGE KOEN | DIDIER GUEUFFEN | ROBBERECHTS R & ZOON | MEUBELEN VANMEERS | Highware
ANNE-MIE DUFROMONT is een bedrijf dat 2012 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is ANNE-MIE DUFROMONT, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02319458007. Het bedrijf ANNE-MIE DUFROMONT bevindt zich op het adres: HEKTOR CASTELEINSTRAAT 37; 8510; KORTRIJK. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 435,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 245,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is M茅decines alternatives. Lijst met producten zijn Sp茅cialit茅s: Di茅t茅tique..
De hoofdactiviteit van ANNE-MIE DUFROMONT is Building Cnstrctn - General Contractors & Operative Builders, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van ANNE-MIE DUFROMONT is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van ANNE-MIE DUFROMONT, openstaande posities, locatie van ANNE-MIE DUFROMONT op de kaart.
ANNE-MIE DUFROMONT is a company, that was registered 2012 in N\A region, Belgium. Full name of company is ANNE-MIE DUFROMONT, company assigned to the tax number BE02319458007. The company ANNE-MIE DUFROMONT is located at the address: HEKTOR CASTELEINSTRAAT 37; 8510; KORTRIJK. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 435,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 245,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is M茅decines alternatives. List of products are Sp茅cialit茅s: Di茅t茅tique..
The main activity of ANNE-MIE DUFROMONT is Building Cnstrctn - General Contractors & Operative Builders, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of ANNE-MIE DUFROMONT is not available. You also can look at reviews of ANNE-MIE DUFROMONT, open positions, location of ANNE-MIE DUFROMONT on the map.
