Highware
Contactgegevens Highware: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Highware: address, phone, fax, email, website, opening hours
Highware
Regio (region): N\A, België
Adres (address): 109 avenue Henri Jaspar, Brussels, B 1060, België
Telefoon (phone): 32 2 537-6810 32 2 537-6810
Fax (fax): 32 2 537-5155 32 2 537-5155
E-Mail: [email protected]
Website: www.certifiedpost.net
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Highware: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Highware"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Highware"? - Contact us!
We found such data of Highware, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Highware. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Highware
Products information Highware
Producten die in Highware zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor Highware Addition kinds of activities for Highware
311107. Industriele lederen producten | Industrial leather products
822100. Hogescholen en universiteiten | Colleges and universities
09719901. Dierjacht en vangst, commercieel | Animal hunting and trapping, commercial
33390102. Loodsmelten en raffineren (primair) | Lead smelting and refining (primary)
33550201. Bars, gerold, aluminium | Bars, rolled, aluminum
95120201. Landbeheerbureau, overheid | Land management agency, government
Werken bij Highware: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Highware: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Highware. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Highware. Looking for open vacancies in other companies
-
Persoperator (DILSEN-STOKKEM)
Regio: DILSEN-STOKKEM
Bedrijf: ASAP MAASMECHELEN
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf te Lanklaar zoeken wij een operator. Je staat in voor het manueel aanvullen van de pers en het instellen van de pers. De functie van persoperator is een fysiek belastende job door enerzijds het tillen van lasten en anderzijds de warmte. Met 2 operators wordt 1 perskant bediend, waar de extrusies (loopvlakken) worden ingetrokken (automatisch) in een pers en onder hoge druk en temperatuur wordt de rubber gevulcaniseerd in een vorm (mal) met de profieltekening van het loopvlak. Dit vereist enige technische handigheid en een goede fysieke geschiktheid. In een 2de gesprek wordt de werkplaats bezocht met jou.
-
Magazijnier (HERSELT)
Regio: HERSELT
Bedrijf: Talentus Tessenderlo
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Je bent verantwoordelijk voor het laden en lossen van vrachtwagens Je staat in voor de ontvangst, registratie en correcte opslag van geleverde grondstoffen Je behandelt de stock en uitlevering van de afgewerkte producten Je voert kwaliteitscontroles uit en doet stocktellingen Je zorgt ervoor dat je collega's tijdig de nodige grondstoffen, etiketten en hulpgoederen ter beschikking hebben Bovendien bedien je een reachtruck, heftruck, stapelaar en elektrisch transpallet Je verzekert een correcte toepassing van veiligheid, kwaliteit, orde en netheid, rekening houdend met de vooropgestelde procedures Bedrijfsprofiel: Onze klant is een nationaal, dynamisch bedrijf dat produceert voor de retailsector.
-
Tekenaar - ontwerper (MAASEIK)
Regio: MAASEIK
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Interim met optie "vast werk"
Jouw takenpakket bestaat uit: - Het ontwerp van machines, mallen,... - ontwerp analyseren, ontwerpfouten detecteren - communicatie met opdrachtgever/klant - aansturen werkplaats - opmetingen uitvoeren
-
Passie & talent om als 'stroomleider' te werken!!! (OPGLABBEEK)
Regio: OPGLABBEEK
Bedrijf: Passion Works Better!
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een fijn en zeer gezond en sterk groeiend bedrijf gespecialiseerd in elektriciteitsnetten, schakelkasten, datanetten en zelfs technische software, zijn we op zoek naar nieuwe, enthousiaste medewerkers die geboren zijn voor een job als stroomleider (elektrotechnieker)! Als Stroomleider word je zowel voor projectmatige ontzorging, permanente ondersteuning of voor periodieke versterking ingezet bij industriële klanten of grote projecten Jouw takenpakket bestaat oa. uit volgende verantwoordelijkheden: * elektrische schema’s lezen * zelfstandig elektrische installaties bouwen op basis van voorliggende plannen * kabelbanen en –ladders plaatsen, kabels trekken en aansluiten * kabels moffen, een motor aansluiten in ster en driehoek * elektrische borden installeren bij klanten en vakkundig aansluiten * ervan houden in team te werken, serviceminded en flexibel zijn Belangrijk om weten, is dat je aan de slag kan gaan in een bedrijf dat zeer respectvol omgaat met zijn medewerkers. Er wordt continu aandacht geschonken aan de ontwikkeling (via opleidingen) en het welzijn van alle collega's!!!
-
Jobstudent bouwmarkt zaterdag en/of zondag (WEVELGEM)
Regio: WEVELGEM
Bedrijf: Accent
Type: Studentenjob
We zijn op zoek naar een tweetal jobstudenten voor weekendversterking in de doe-het-zelf winkel. Je verricht voornamelijk kassawerk. Je kan werken elke zaterdag van 9 tot 18u en/of op zondag van 9u tot 12u.
-
STUDENT - Magazijnier (m/v) (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Studentenjob
Voor onze klant regio Waregem zijn we op zoek naar een STUDENT - magazijnier (m/v): Je laadt en lost vrachtwagens Je verricht fysiek werk Je houdt het magazijn proper
-
Studentenjob herfstvakantie (m/v) te Brugge (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: HUNKEMOLLER
Type: Studentenjob
Hunkemöller is het toonaangevende Europese lingerie Retail bedrijf met meer dan 800 winkels in 24 landen en groeit continue! Onze passie voor lingerie en mode maar ook onze inspirerende en Fun houding heeft ons geholpen het ‘much loved, global & social brand’ te worden dat we nu zijn. Op dit moment bieden we een positie voor een leuke en flexibele studentenjob als verkoopmedewerker in onze winkels! In tegenstelling tot andere retailers zoeken we niet alleen naar een gewone jobstudent, maar ook naar een gemotiveerde jobstudent die leeft volgens onze waarden; Fun, Passie, In Touch, Inspiring en natuurlijk S*xy. Als dit allemaal op jou van toepassing is en je wilt graag in de retail werken, dan heb je alles wat nodig is om deel uit te maken van Hunkemöller als verkoopmedewerker. Jouw profiel voor een studentenjob bij ons: • Je geniet van het geven van fashionadvies aan onze klanten en inspireert hen elke dag • Je werkt zelfstandig, maar wilt succesvol zijn in een team • Je bent van nature vriendelijk, nieuwsgierig en betrouwbaar Jouw taken tijdens jouw studentenjob : • Gedurende jouw studentenjob lever je World Class Service voor de ultieme klantervaring • Ondersteun je de winkel om de verkoop te maximaliseren en de gestelde doelen te bereiken • Bied je hulp aan het team bij alle dagelijkse taken Als je op zoek bent naar een inspirerende en leuke studentenjob, solliciteer dan nu! We kijken uit naar jouw online sollicitatie.
-
Customer service medewerker NL (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: Vacature.com
Type: Zelfstandige activiteit
Voor onze klant in Leuven zijn we op zoek naar een customer service medewerker retail. Je zal terechtkomen in het intern commercial team en werkt als klantendienstmedewerker voor de Nederlandstalige klanten. Jouw takenpakket kan bestaan uit: - Telefonisch contact met de verschillende verkooppunten en particulieren. - Klantencontact via telefoon, e-mail of chat. - Verwerken en controleren van campagnes en promoties. - Promoties implementeren naar de klanten toe. - Resultaten rapporteren van verkoopacties. - Professionele afhandeling van eventuele klachten/conflicten.
-
IT-Planet - Agile Coach (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Algemene informatie Startdatum: ASAP Duurtijd: einde jaar (verlenging mogelijk) Locatie: Antwerpen Jobomschrijving Je zal een sleutelrol spelen in het introduceren van de Agile mindset binnen het bedrijf Je zal een coach zijn voor croos-functional teams die zich focussen op de digitale producten en services Je zal zowel teams als individuen begeleiding naar een efficiëntere manier van werken Je helpt en begeleidt de teams naar de "New way of working" gedurende de transformatiefase Je zorgt voor een continue verbetering Je herkent obstakels/ problemen en komt met een passende oplossing Je ondersteunt de Scrum Masters en Junior Agile coaches bij andere squads Je moedigt de teams aan om elkaar uit te dagen en feedback te geven Je geeft training over Agile methodologieën (Scrum, Kanban, Lean, ...) Jouw profiel Je hebt minstens 3 jaar ervaring als Agile Coach in grote omgevingen Je hebt een Bachelor/Master diploma of gelijkwaardig door ervaring Je hebt uitstekende coaching skills en kan hier concrete ervaringen bij voorleggen Je kent het verschil tussen coaching en mentoring en weet wanneer welke toe te passen Je bent een goede luisteraar Je bent analytisch ingesteld en oplossingsgericht Je twijfelt geen seconde om initiatief te nemen Je houdt ervaring om in een multiculturele omgeving te werken Je spreekt vloeiend Engels en Nederlands Bezit je één van volgende certificaten, dan is dat een grote troef: Certified Agile Practitioner, Certified Scrum Master of Professional Scrum Master Aanbod Bij ons word je verloond naar werk, kennis en competenties. met zorg wordt een motiverend salarispakket uitgewerkt: loon + groeps- en hospitalisatieverzekering + wagen & tankkaart + maaltijdvergoeding, ... Bovendien geeft IT-Planet je alle kansen om goed te zijn in wat je doet: extra opleidingsmogelijkheden en training zullen je helpen jouw skills verder uit te breiden of te optimaliseren! Wanneer je er klaar voor bent, staan er alweer tal van doorgroeimogelijkheden of carrièrevooruitzichten voor je klaar.. Freelancer? Ook jij kan bij ons terecht! Aarzel zeker niet om ons te contacteren voor verdere informatie!
-
Vrijwillige brandweermannen (m/v) (LOMMEL)
Regio: LOMMEL
Bedrijf: HULPVERLENINGSZONE NOORD-LIMBURG
Type: Werfreserve
Zoek je… een uitdaging waarin je echt een verschil kan maken? een uitdaging waarbij collega’s letterlijk en figuurlijk door het vuur gaan voor elkaar? een uitdaging waarbij actie centraal staat en je terechtkomt in een poel van kameraadschap en samenhorigheid? Woon je in de omgeving van de brandweerkazerne van Leopoldsburg, Lommel of Neerpelt (op maximum 8 minuten van de brandweerpost)? En wil je naast jouw hoofdberoep of studie aan de slag als brandweervrijwilliger? Dan word jij misschien onze nieuwe collega. Voor onze brandweerposten Leopoldsburg, Lommel en Neerpelt zijn wij op zoek naar gemotiveerde inwoners die naast hun job of studie ook nog als brandweervrijwilliger willen werken. Wij zoeken vrouwen en mannen die andere mensen willen helpen. Want als brandweerman of –vrouw zet je je op een zinvolle manier in voor een veilige maatschappij. Voor post Leopoldsburg zoeken we 6 nieuwe vrijwillige brandweermannen (m/v). In Lommel breiden we uit met 6 nieuwe brandweervrijwilligers en voor post Neerpelt wensen we 2 nieuwe vrijwilligers aan te werven. Voor de post Lommel, Neerpelt en Leopoldsburg leggen we eveneens een wervingsreserve aan . Functiebeschrijving: Als brandweerman vervul je een veelheid van operationeel uitvoerende taken in het kader van de basisbrandweerzorg. Je draagt op die manier bij aan de goede operationele werking van onze zone. Werken bij de brandweer betekent meer dan blussen alleen. Als je nog geen brevet brandweerman hebt, krijg je een gedegen opleiding aan de brandweerschool. De volledige functiebeschrijving vind je op http://jobs.hvznl.be
-
Flexi Keukenmedewerker - Pizza Hut Wilrijk (WILRIJK)
Regio: WILRIJK
Bedrijf: Pizza Hut België
Type: Flexijob
Je belangrijkste taken en verantwoordelijkheden in de keuken: Je bent in staat om de bereiding van de voorgerechten, de pizza’s, pasta’s en de salades uit te voeren. Je bent verantwoordelijk voor de bevoorrading van de werkstations. Je bent verantwoordelijk voor het onderhoud en de schoonmaak van de keuken. Je bent verantwoordelijk voor de opening en de sluiting van de keuken.
-
zaalhulp/keukenhulp FLEXI (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: HET ANKER
Type: Flexijob
Ter versterking van ons team zijn we op zoek naar nieuwe collega's zowel voor keuken als voor zaal. Je kan minstens 1 vaste dag per week en eventueel ook andere dagen. We zijn opzoek naar iemand die zich voor een langere tijd wil engageren.
Zoek naar antwoorden van Highware in sociale netwerken
Look for responds of Highware in social networks
Lees alle opmerkingen voor Highware. Laat een reactie achter voor Highware. Highware bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Highware. Leave a respond for Highware. Highware on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Highware op de google maps. Adres en contacten Highware Location of Highware on the google maps. Address and contacts of Highware
Andere gerelateerde bedrijven als come Highware Highware: VERIMPEX | LIBRAIRIE L'AME DES RUES | Chris | DEVIS BEDDING | WIT-GELE KRUIS TREMELO
Other related companies as Highware: VERIMPEX | LIBRAIRIE L'AME DES RUES | Chris | DEVIS BEDDING | WIT-GELE KRUIS TREMELO
Highware is een bedrijf dat 2014 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Highware, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07270996093. Het bedrijf Highware bevindt zich op het adres: 109 avenue Henri Jaspar, Brussels, B 1060. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 714,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 652,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Producten gemaakt in Highware zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Highware is Building Cnstrctn - General Contractors & Operative Builders, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Highware is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Highware, openstaande posities, locatie van Highware op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Highware is a company, that was registered 2014 in N\A region, Belgium. Full name of company is Highware, company assigned to the tax number BE07270996093. The company Highware is located at the address: 109 avenue Henri Jaspar, Brussels, B 1060. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 714,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 652,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Partnership. Products created in Highware were not found.
The main activity of Highware is Building Cnstrctn - General Contractors & Operative Builders, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of Highware is not available. You also can look at reviews of Highware, open positions, location of Highware on the map. For more information, write us to email [email protected]
