Mediapolis-Tele Action
Contactgegevens Mediapolis-Tele Action: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Mediapolis-Tele Action: address, phone, fax, email, website, opening hours
Mediapolis-Tele Action
Regio (region): Gavere (Asper), België
Adres (address): Legen Heirweg 59,9890, België
Telefoon (phone): 09 281 08 50; 09 382 94 24 09 281 08 50; 09 382 94 24
Fax (fax): 09 281 08 70 09 281 08 70
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Mediapolis-Tele Action: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Mediapolis-Tele Action"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Mediapolis-Tele Action"? - Contact us!
We found such data of Mediapolis-Tele Action, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Mediapolis-Tele Action. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Mediapolis-Tele Action
Products information Mediapolis-Tele Action
Producten die in Mediapolis-Tele Action zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor Mediapolis-Tele Action Addition kinds of activities for Mediapolis-Tele Action
354903. Snijmachines | Cutting and slitting machinery
355602. Snijden, hakken, slijpen, mengen en dergelijke machines | Cutting, chopping, grinding, mixing, and similar machinery
17719900. Betonwerk, nec | Concrete work, nec
22730503. Tapijten, machine geweven | Rugs, machine woven
26579902. Paperboard rug voor blister of huidpakketten | Paperboard backs for blister or skin packages
29119900. Petroleumraffinage, nec | Petroleum refining, nec
51910108. Fosfaatsteen, grond | Phosphate rock, ground
57129904. Kantoormeubelen | Office furniture
78120110. Televisie film productie | Television film production
87449903. Gevangenissen, privébediend | Jails, privately operated
Werken bij Mediapolis-Tele Action: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Mediapolis-Tele Action: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Mediapolis-Tele Action. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Mediapolis-Tele Action. Looking for open vacancies in other companies
-
bandenmonteurs (VILVOORDE)
Regio: VILVOORDE
Bedrijf: Go4Jobs Mechelen
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
- Je monteert, balanceert en herstelt banden van wagens. - Je hebt een passie voor auto's. - Je hebt een goede conditie gezien de aard van het werk. - Je bent technisch en handig, bent graag constant bezig met het monteren en ziet werk liggen. - Je maakt wagens klaar voor levering of gebruik (schoonmaken binnen en buitenkant, vloeistofpeilen bijvullen,...) - Je werkt je werk proper af, draagt zorg voor je materiaal en laat je werkplek opgeruimd achter. - Je bent (klant)vriendelijk en je kan in team werken. - Je bent collegiaal, professioneel, eerlijk en betrouwbaar (op tijd de afspraken nakomen). - Je hebt ervaring in het monteren van wagenbanden.
-
Schilder (LUMMEN)
Regio: LUMMEN
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Onze klant in Lummen is op zoek naar een schilder.
-
Huishoudhulp dienstencheques regio Rotselaar (ROTSELAAR)
Regio: ROTSELAAR
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
Huishoudheld (m/v) Regio Middelburg- Solliciteer met SMS (Regio Eeklo-Zelzate)
Regio: Regio Eeklo-Zelzate
Bedrijf: EASY LIFE MALDEGEM
Type: Dienstenchequebaan
Onze kantoorverantwoordelijke Soraya is dringend op zoek naar gemotiveerde superhelden in het huishouden voor de regio Middelburg. Ben je op zoek naar een job die afwisseling en werkzekerheid biedt? Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Ga dan aan de slag als huishoudhulp bij EasyLife en ontdek een wereld van verschil voor jezelf en voor je klant. Je gaat een zeer afwisselend job tegemoet.
-
Jobstudent begeleider teams in een escaperoom (HOUTHALEN)
Regio: HOUTHALEN
Bedrijf: Passion Works Better!
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf in de regio Houthalen zijn we momenteel op zoek naar een jobstudent die teams zou kunnen begeleiden in het concept van een 'escaperoom'. Ben je communicatief en ga je graag met mensen om? Dan is deze job zeker iets voor jou! Je staat in voor de uitleg en begeleiding van groepjes die bestaan uit ongeveer 5 personen. Je geeft een leuke inleiding en een positieve wending aan hun ervaring.
-
Medewerker Charcuterie/ beenhouwerij student (m/v) (SCHOTEN)
Regio: SCHOTEN
Bedrijf: ACTIEF INTERIM SCHOTEN
Type: Studentenjob
Wil jij graag werken in een supermarkt op de afdeling charcuterie/ beenhouwerij? Ben je beschikbaar in het weekend en/of doorheen de week? Ben je 18 jaar of ouder? Kan je op deze 3 vragen JA antwoorden dan is deze vacature de moeite waard om verder te lezen! Je dag ziet er als volgt uit: aan het begin van je dienst zorg je voor het aanvullen van de verstoog. Gedurende de dag help je klanten verder met hun bestelling, zal je vlees versnijden en inpakken en zorg je voor het orde en netheid op je werkpost. Je uren liggen tussen 7 en 19u45. Vroeg opstaan mag dus geen probleem zijn. Je krijgt een volledige opleiding op de werkvloer. Geen ervaring nodig! WEL de juiste inzet, klantvriendelijkheid en durf om de vleesmachine te gebruiken!!!
-
Jobstudent Reservatiedienst (m/v) (ZEEBRUGGE)
Regio: ZEEBRUGGE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Studentenjob
Voor een klant in Oostende zijn we op zoek naar een jobstudent om tijdens de herfstvakantie te werken bij de reservatiedienst. Hier ga je onder andere telefonisch de reservaties opvolgen die binnen komen.
-
Onderhoudstechnieker (2 ploegen) (OOSTAKKER)
Regio: OOSTAKKER
Bedrijf: LOTUS BAKERIES BELGIE
Type: Vaste Job
Je lost technische storingen en pannes snel en efficiënt op. Je staat in voor het uitvoeren van het preventief onderhoud. Je werkt mee aan de ombouw van de installaties. Je zoekt naar technische verbeteringsacties, je werkt ze uit en realiseert ze. Je helpt mee bij de realisatie van grotere technische investeringsprojecten.
-
Installateur sanitair Antwerpen regio Kalmthout - Schoten -Zoersel (Regio Kalmthout-Schoten-Zoersel)
Regio: Regio Kalmthout-Schoten-Zoersel
Bedrijf: UW RECHTERHAND
Type: Zelfstandige activiteit
Renovatiegroep Uw Rechterhand zoekt in uw regio een installateur sanitair die ons team als zelfstandige wilt komen versterken. Dit kan partime of fulltime. Sinds 2012 biedt Gamma België hun klanten een unieke montageservice aan in hun huis-aan-huis-folders, in de 85 winkels en online. Renovatiegroep Uw Rechterhand wordt door Gamma bouwmarkten aanbevolen als montageservice en wij plaatsen voor hun klanten allerlei producten zoals badmeubels, sanitair etc. Kortom, zeer afwisselend, uitdagend en verantwoordelijk werk in een straal van 30 km vanaf uw woonplaats.
-
Centric - Business Analist (B2B) (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Omgeving Onze klant recruteert momenteel een Business Analyst, verantwoordelijk voor het uitwerken en onderhouden van coherente business processen en business requirements documentatie. Als Business Analyst werk je voornamelijk binnen een project context en heb je een brugfunctie tussen de verschillende business teams en de IT collega's. Jouw taken Business proces analyse: Je identificeert de vraag van de business. Je analyseert hun behoeften en je bepaalt de impact op bestaande processen, systemen en tools. Business requirements gathering: Op basis van workshops en interviews met de business verzamel je de business requirements en definieer je zelfstandig de gedetailleerde business requirements in een business requirements document. Business proces modelering en optimalisatie: Je brengt de as-is in kaart en bepaalt in samenspraak met de business, de to-be. Je werkt de nodige proces aanpassingen uit en documenteert deze in flowcharts. Je ondersteunt IT en business bij het converteren van de business requirements naar een implementatie. Je bent SPOC voor business en IT. Business acceptance testing: Je coördineert de business acceptance testing en begeleidt de business ook bij het testen van nieuwe systeem implementaties. Jouw profiel Je beschikt over een master diploma en hebt ten minste 5 jaar relevante werkervaring. Je werkt graag in projecten. Je hebt ervaring met proces modeling en business analyse. Je hebt sterke analytische vaardigheden, conceptueel denkvermogen en realiteitszin. Je bent pragmatisch. Je stelt ideeën in vraag en weegt verschillende opties kritisch af. Je werkt op een gestructureerde manier. Je hebt oog voor detail zonder het overzicht te verliezen. Je kan autonoom werken. Je bent proactief en vraagt spontaan hulp. Je bent een teamspeler maar durft ook de eindverantwoordelijkheid te dragen. Je neemt ownership over je takenpakket en bent in staat om te werken in een dynamische en snel veranderende omgeving. Je bent communicatief sterk en kan je taal aanpassen naargelang de gesprekspartner. Ervaring of affiniteit met IT is een troef. Kennis van Telecom producten of ervaring binnen een telco omgeving is een pluspunt. Je hebt kennis van Nederlands en Engels.
-
Technisch medewerker autokeuring (Provincie West-Vlaanderen)
Regio: Provincie West-Vlaanderen
Bedrijf: Keuringsbureau Motorvoertuigen
Type: Werfreserve
Wij zijn op zoek naar een enthousiaste medewerkers met passie voor techniek om ons team te versterken. Onze keuringsstations bevinden zich te Deerlijk, Brugge, Tielt, Harelbeke, Roeselare, Ieper, Diksmuide, Ichtegem, Oostende en Wevelgem.
-
keukenmedewerker (DAMME)
Regio: DAMME
Bedrijf: DE LAMME GOEDZAK
Type: Flexijob
Je helpt mee in de keuken met de chef, je doet vooral voorbereidend werk
Zoek naar antwoorden van Mediapolis-Tele Action in sociale netwerken
Look for responds of Mediapolis-Tele Action in social networks
Lees alle opmerkingen voor Mediapolis-Tele Action. Laat een reactie achter voor Mediapolis-Tele Action. Mediapolis-Tele Action bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Mediapolis-Tele Action. Leave a respond for Mediapolis-Tele Action. Mediapolis-Tele Action on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Mediapolis-Tele Action op de google maps. Adres en contacten Mediapolis-Tele Action Location of Mediapolis-Tele Action on the google maps. Address and contacts of Mediapolis-Tele Action
Andere gerelateerde bedrijven als come Mediapolis-Tele Action Mediapolis-Tele Action: Bureau Heusschen SPRL | Vermeulen & Zn | Inter Fixings NV | MULTI AIR CLEAN | 4K-DECOR (SCRL ILEVENT-OGLU CVBA)
Other related companies as Mediapolis-Tele Action: Bureau Heusschen SPRL | Vermeulen & Zn | Inter Fixings NV | MULTI AIR CLEAN | 4K-DECOR (SCRL ILEVENT-OGLU CVBA)
Mediapolis-Tele Action is een bedrijf dat 1995 is geregistreerd in de regio Gavere (Asper), België. De volledige naam van het bedrijf is Mediapolis-Tele Action, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06060302734. Het bedrijf Mediapolis-Tele Action bevindt zich op het adres: Legen Heirweg 59,9890. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 979,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 773,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Producten gemaakt in Mediapolis-Tele Action zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Mediapolis-Tele Action is Groothandel - Duurzame Goederen, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Mediapolis-Tele Action is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Mediapolis-Tele Action, openstaande posities, locatie van Mediapolis-Tele Action op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Mediapolis-Tele Action is a company, that was registered 1995 in Gavere (Asper) region, Belgium. Full name of company is Mediapolis-Tele Action, company assigned to the tax number BE06060302734. The company Mediapolis-Tele Action is located at the address: Legen Heirweg 59,9890. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 979,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 773,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Co-operative. Products created in Mediapolis-Tele Action were not found.
The main activity of Mediapolis-Tele Action is Wholesale Trade - Durable Goods, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of Mediapolis-Tele Action is not available. You also can look at reviews of Mediapolis-Tele Action, open positions, location of Mediapolis-Tele Action on the map. For more information, write us to email [email protected]
