Imarco A.S.B.L.
Contactgegevens Imarco A.S.B.L.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Imarco A.S.B.L.: address, phone, fax, email, website, opening hours
Imarco A.S.B.L.
Regio (region): Belgium, België
Adres (address): Champ de l'Abby 2, B-4960 Malmedy, België
Telefoon (phone): (080) 799260 (080) 799260
Fax (fax): (080) 799269 (080) 799269
E-Mail: [email protected]
Website: perso.infonie.be/bemq/imarco/imarco.html
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Imarco A.S.B.L.: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Imarco A.S.B.L."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Imarco A.S.B.L."? - Contact us!
We found such data of Imarco A.S.B.L., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Imarco A.S.B.L.. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Imarco A.S.B.L.
Products information Imarco A.S.B.L.
Producten die in Imarco A.S.B.L. zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor Imarco A.S.B.L. Addition kinds of activities for Imarco A.S.B.L.
25419900. Houtplanken en armaturen, niet inbegrepen | Wood partitions and fixtures, nec
28610105. Naaldhoutdestillaten, nec | Softwood distillates, nec
35429917. Robots voor het vormen van metalen: persen, extruderen, enz. | Robots for metal forming: pressing, extruding, etc.
50499907. Theatrale apparatuur en benodigdheden | Theatrical equipment and supplies
76990500. Industriële dienstverlening | Industrial equipment services
79220502. Landschapsverhuur, theatraal | Scenery rental, theatrical
86210101. Tandvereniging | Dental association
Werken bij Imarco A.S.B.L.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Imarco A.S.B.L.: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Imarco A.S.B.L.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Imarco A.S.B.L.. Looking for open vacancies in other companies
-
Autocad-tekenaar te Genk (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: ASAP OFFICE HASSELT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je werkt samen met je collega’s tekenaars en je werkt onder leiding van de leidinggevende CAD CAM. Taken: In het algemeen, de visie van de architect via zijn/haar reeds uitgewerkte plannen vertalen naar een technisch haalbaar en plaatsingsklaar eindproduct. Je zal dus de ontwerpen van de architect moeten omzetten in tekeningen. met als specifieke taken: ? Studiefase van het project opstarten samen met leidinggevende van de tekenkamer Na verloop van tijd meer eigen inbreng in het concept (techniciteit) ? Studieplannen technisch uitwerken, vertrekkende van de ons aangereikte architectuurplannen, in autocad. M.a.w. onderzoeken hoe de metaalbekleding kan geïntegreerd worden in het bestaande en/of op te richten gebouw van de klant, rekening houdend met alle technische beperkingen. ? Productietekeningen maken in solidworks (sheetmetal) ? Stuklijsten maken in excel ? Montage en uitvoeringsplan maken voor de montagedienst ? As built dossiers opstellen na afwerking van het project ? Op termijn meewerken aan nieuwe ontwikkelingen/verbeteringen
-
Receptionist / Dossierbeheerder schadeherstel Carglass® Carrosserie Elsene (ELSENE)
Regio: ELSENE
Bedrijf: Start People Inhouse Carglass - Hasselt
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
In 2017 werd Carglass® voor de vijfde keer uitgeroepen tot Best Workplace: een werkplek die je volop kansen geeft om te groeien in je job en als persoon. Als Receptionist / Dossierbeheerder schadeherstel sta je in voor het verzorgen van de afhandeling van een schadeherstelling m.b.t. de klant/bestuurder alsook voor het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden, de bediening van de telefoon en het ontvangen van bezoekers. Je rapporteert in deze rol aan de vestigingsmanager van het Carglass Carrosserie filiaal. Jouw taken in hoofdlijn zijn receptiewerkzaamheden : Bedienen van de telefoon. Ontvangen van bezoekers (klanten) en deze doorverwijzen naar de desbetreffende medewerkers. Fungeren als eerste aanspreekpunt voor de klanten. Desgevallend meegaan met de klant naar zijn voertuig om de schade op te nemen en er foto’s van te nemen. Zich houden aan de werk-, kwaliteits-, veiligheids- en milieuvoorschriften, de werkplek op orde houden en ervoor zorgen dat deze een representatieve aanblik biedt. Werk aannemen en afspraken maken over de uitvoering en de planning met de vestigingsmanager. Vervaardigen van werkorders. Afspraken bijhouden. Regelen van vervangend vervoer voor de klanten. Navraag doen m.b.t. dossiers bij lease en verzekeringsmaatschappijen per mail en telefoon. Zorg dragen voor een deel van de administratieve afhandeling van de schadeherstelling en verzorgen van huurcontract voor vervangend vervoer. Verzorgen van de aflevering van het gerepareerde voertuig aan de klant (bestuurder). Klanten telefonisch op de hoogte brengen van bijzonderheden m.b.t. hun dossier. De vestigingsmanager op de hoogte stellen van eventuele problemen.
-
Magazijnier - DAG - DRINGEND (EVERGEM)
Regio: EVERGEM
Bedrijf: Synergie Evergem Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Het laden en lossen van vrachtwagens Rolbrug besturen Bulldozer besturen Goederen nakijken Variërend takenpakket
-
Monteur vloerverwarming (DILSEN-STOKKEM)
Regio: DILSEN-STOKKEM
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Interim met optie "vast werk"
Je bezit een passie voor techniek en geniet van de vrijheid en verantwoordelijkheid die een job in de bouwsector je kan bieden?... dan is deze job je op het lijf geschreven! Jouw takenpakket als monteur bestaat uit: voorbereidende werkzaamheden op de werf plaatsen van ondervloer montage van leidingen en in gebruik stellen van de verwarmingsinstallatie orde en netheid op de werf garanderen
-
ploegbaas metsen (ZOTTEGEM)
Regio: ZOTTEGEM
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant gevestigd in regio Zottegem zijn wij op zoek naar een ploegbaas metsen met ervaring.
-
Elektricien (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een klant zijn wij op zoek naar een residentieel elektricien om op projectmatige basis te werken in regio Oost- en West-Vlaanderen Je staat mee in voor diverse elektrische installaties in verschillende gebouwen Je bent mee verantwoordelijk voor het goed functioneren van deze installaties
-
Jobstudent kassa (ZOERSEL)
Regio: ZOERSEL
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Je staat voornamelijk aan de kassa maar kan ook worden ingezet voor de aanvul. Aan de kassa zorg je voor een ordelijke werkomgeving. Je bent klantvriendelijk en weet de klanten te informeren over de lopende acties. Je bent een harde werker die de klanten met een glimlach verwelkomt. Je zorgt voor een correcte betalingsafhandeling en kan met zorg omgaan met de producten.
-
Dossierbeheer telecom NL/FR Antwerpen (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Randstad
Type: Vaste Job
Voor onze klant, een dynamische en groeiende onderneming gespecialiseerd in affinity insurances, zoeken wij een tweetalige dossierbeheerder NL/FR. Volgende taken vallen onder jouw verantwoordelijkheid: Je hebt technische affiniteit en kan basis technische vragen inzake telefonie oplossen. Het gaat hier vooral over hulp bij installeren van updates, verbindingen controleren en opstartproblemen. Je bent het eerste aanspreekpunt voor klanten, zowel telefonisch als via e-mail. Je vervult verschillende bijhorende administratieve taken en je staat onder meer in voor de controle en het goedkeuren van herstellingen.
-
Keukenmedewerker (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: POULE & POULETTE
Type: Vaste Job
Het maken van de keuken mis en place volgens de Poule & Poulette normen Werken met het keukenmateriaal volgens de technische fiches Het maken van warme en koude gerechten volgens de technische fiches Ontvangen en controleren van levering ( HACCP) en FIFO stockeren Kuisen van de keuken tijdesn en na de shift met de juiste kuis producten
-
2nd line support Skype for business (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: RenewIT
Type: Vaste Job
Wij zijn op zoek naar een 2nd line support engineer voor Skype for Business.
-
psycholoog (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: MEDISCH CENTRUM DON BOSCO
Type: Zelfstandige activiteit
Voor de uitbreiding van onze medische praktijk zijn we op zoek naar een enthousiaste psycholoog op zelfstandige basis bij voorkeur een kinderpsycholoog. U heeft gegarandeerd werk weten we uit ervaring. Ook pas afgestudeerden zijn zeker welkom. Neem zeker een kijkje op www.mcdb.be. We zouden u ook graag opleiden tot zelfstandige tandartsassistente. Dit is geen verplichting, maar kan voor beide partijen een positieve oplossing zijn. Je bestudeert het gevoels- en intellectuele leven en het gedrag van de kinderen / mens. Je analyseert en evalueert fenomenen en je bepaalt de geschikte methoden van psychologische zorg, raadgeving en preventie en past dit toe in de praktijk. Je past therapieën toe via verbale en lichamelijke technieken.
-
G2 Recruitment Solutions - ASP.NET Developer (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Dutch speaking .NET developer needed on extendable mission of 3 months in the Antwerp Region My client based in the Antwerp region are looking for a .NET developer to join their team on a extendable freelance mission of 6 months, to start in the next week. Role 2years - ASP .NET experience Xamarin is a bonus Dutch is essential, English is a bonus Details Location: Antwerp Region Duration: 6 month extendable freelance mission Start Date: ASAP to 2 weeks Remote: 1 day remote after a month If you wish to be considered for the position available or you would like more information on the project and job, please send an up to date CV with a contact number via the button below.
Zoek naar antwoorden van Imarco A.S.B.L. in sociale netwerken
Look for responds of Imarco A.S.B.L. in social networks
Lees alle opmerkingen voor Imarco A.S.B.L.. Laat een reactie achter voor Imarco A.S.B.L.. Imarco A.S.B.L. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Imarco A.S.B.L.. Leave a respond for Imarco A.S.B.L.. Imarco A.S.B.L. on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Imarco A.S.B.L. op de google maps. Adres en contacten Imarco A.S.B.L. Location of Imarco A.S.B.L. on the google maps. Address and contacts of Imarco A.S.B.L.
Andere gerelateerde bedrijven als come Imarco A.S.B.L. Imarco A.S.B.L.: Lonneville Marcel BVBA | Datackmo BVBA | Mike's Interiors BVBA | St-Vincentius Tehuis VZW | Prokon
Other related companies as Imarco A.S.B.L.: Lonneville Marcel BVBA | Datackmo BVBA | Mike's Interiors BVBA | St-Vincentius Tehuis VZW | Prokon
Imarco A.S.B.L. is een bedrijf dat 2004 is geregistreerd in de regio Belgium, België. De volledige naam van het bedrijf is Imarco A.S.B.L., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08162811279. Het bedrijf Imarco A.S.B.L. bevindt zich op het adres: Champ de l'Abby 2, B-4960 Malmedy. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 248,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 106,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Producten gemaakt in Imarco A.S.B.L. zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Imarco A.S.B.L. is Bedrijfsdiensten, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Imarco A.S.B.L. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Imarco A.S.B.L., openstaande posities, locatie van Imarco A.S.B.L. op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Imarco A.S.B.L. is a company, that was registered 2004 in Belgium region, Belgium. Full name of company is Imarco A.S.B.L., company assigned to the tax number BE08162811279. The company Imarco A.S.B.L. is located at the address: Champ de l'Abby 2, B-4960 Malmedy. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 248,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 106,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Products created in Imarco A.S.B.L. were not found.
The main activity of Imarco A.S.B.L. is Business Services, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of Imarco A.S.B.L. is not available. You also can look at reviews of Imarco A.S.B.L., open positions, location of Imarco A.S.B.L. on the map. For more information, write us to email [email protected]
