FA. QUEBEC
Contactgegevens FA. QUEBEC: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data FA. QUEBEC: address, phone, fax, email, website, opening hours
FA. QUEBEC
Regio (region): N\A, België
Adres (address): VERBRANDHOFSTRAAT 41; 8800; ROESELARE, België
Telefoon (phone): 51265157 (+32-51265157) 51265157 (+32-51265157)
Fax (fax): +32 (68) 906-53-19 +32 (68) 906-53-19
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) FA. QUEBEC: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "FA. QUEBEC"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "FA. QUEBEC"? - Contact us!
We found such data of FA. QUEBEC, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees FA. QUEBEC. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti FA. QUEBEC
Products information FA. QUEBEC
Produits: Distributeurs Automatiques.
Product categorie (product category): Equipement divers pour commerces Gr
Aanvulling soorten activiteiten voor FA. QUEBEC Addition kinds of activities for FA. QUEBEC
701104. Inns | Inns
809901. Bloedverwante gezondheidsdiensten | Blood related health services
12419904. Afvoer of pompen van bitumineuze of bruinkoolmijnen | Draining or pumping of bituminous or lignite mines
20219904. Melkvet, watervrij | Milkfat, anhydrous
25110502. Bureaus, huishouden: hout | Desks, household: wood
32690100. Aardappelkoken en keukenartikelen | Pottery cooking and kitchen articles
36430305. Pluggen, elektrisch | Plugs, electric
50910703. motorboten | Motorboats
51130200. Wegwerpplaten, kopjes, servetten en eetgerei | Disposable plates, cups, napkins, and eating utensils
79990901. Animal shows in circussen, beurzen en carnaval | Animal shows in circuses, fairs, and carnivals
Werken bij FA. QUEBEC: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in FA. QUEBEC: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor FA. QUEBEC. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for FA. QUEBEC. Looking for open vacancies in other companies
-
Administratieve medewerker(ster) M/V Nl/Fr (SINT-AGATHA-BERCHEM)
Regio: SINT-AGATHA-BERCHEM
Bedrijf: ADECCO BRUXELLES ETTERBEEK
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor ons klant actief in de preventie en de bescherming en gelegen in Sint-Agatha-Berchem zijn wij op zoek naar een administratieve medewerker(ster) M/V tweetalig Nl/Fr vtot en met eind december. Functie Je bent verantwoordelijk om klantenbehoeften te detecteren en gepaste oplossingen voor te stellen. Je onderzoekt intern de verschillende mogelijkheden en doet dit obv de vigerende wetgeving. Je organiseert de medische onderzoeken, vaccinatiecampagnes, CPBW en bedrijfsbezoeken voor de klant en dit op de meest efficiënte manier. Je staat in voor de kwalitatieve opvolging van binnenkomende vragen van klanten intern en extern. Je bent verantwoordelijk voor een up to date klantenbestand in ons softwaresysteem Health@work. Je volgt de facturatie van onze dienstverlening op en bent in staat vragen van klanten te beantwoorden. Je bewaakt een uniforme dienstverlening en overtreft de verwachtingen van je klant. Je bent het aanspreekpunt voor de interne preventie adviseur / hr bij de klant en onderhoudt een vlot face tot face contact met je klant. Je communiceert op een professionele en pro-actieve manier met de klant. Je volgt de procedures op van het kwaliteitssysteem en doet spontaan voorstel tot verbetering. Je werkt nauw samen met de collega's van planning en callcenter en draagt actief bij in teammeetings. Je rapporteert aan de Service Delivery Manager
-
Schoonma(a)k(st)er (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant, die reeds meer dan 30 jaar gespecialiseerd is in schoonmaak in verschillende sectoren, zoeken wij op regelmatige basis, schoonmakers om voltijds en/of deeltijds te werken in de regio Oost-en West-Vlaanderen.
-
Huishoudelijke Hulp (regio Zulte) (ZULTE)
Regio: ZULTE
Bedrijf: ASAP HOME SERVICE WAREGEM
Type: Dienstenchequebaan
Je wordt tewerkgesteld in verschillende gezinnen ter ondersteuning van hun huishoudelijke taken. Hulp in het huishouden kan volgende taken omvatten : schoonmaken, voorbereiden van maaltijden, strijken, kleine boodschappen
-
HUISHOUDHELDEN REGIO Heusden - Destelbergen solliciteer via sms (HEUSDEN)
Regio: HEUSDEN
Bedrijf: EASY LIFE MELLE
Type: Dienstenchequebaan
Onze kantoorverantwoordelijke Ingrid is dringend op zoek naar gemotiveerde poetshelden voor onze klanten. Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Wil je heel graag klanten tevreden stellen? Dan is werken bij de klanten van Easylife zeker iets voor jou! Afhankelijk van je kennis en kunnen sta je in voor huishoudelijke taken: poetsen, strijken, eventueel koken en boodschappen doen.
-
Enthousiaste Poetshulp/Huishoudhulp Hombeek (HOMBEEK)
Regio: HOMBEEK
Bedrijf: Plus Home Services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Jobstudent bakkerij (SINT-MARTENS-LEERNE)
Regio: SINT-MARTENS-LEERNE
Bedrijf: ADECCO DEINZE
Type: Studentenjob
Ben je op zoek naar een studentenjob in het weekend? Kan je u vrij maken op zaterdag of zondag? Lees dan snel verder! Voor een bakkerij in Sint-Martens-Leerne zijn we op zoek naar studenten die instaan voor het bedienden van de klanten. Je bedient de klant en rekent af en dit allemaal met een glimlach.
-
Technische bachelor (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: StepStone
Type: Studentenjob
www.stepstone.be/vacatures----1674877-inline.html?cid=Partner_VDAB Sibelga beheert de distributienetten voor elektriciteit en aardgas in Brussel. We zorgen ervoor dat elke consument zijn energieleverancier kan kiezen door de verschillende operatoren toegang te verlenen tot de netten. We staan in voor de meteropname en de verwerking van alle meter- en verbruiksgegevens. Ook het beheer van de openbare verlichting van de gemeentewegen behoort tot onze taken. Je neemt deel aan de uitbouw of de dagelijkse exploitatie van de elektriciteits- en gasnetten in een onderneming die voor grote technologische uitdagingen staat (slimme meters, slimme netten, elektrische voertuigen, ...). Via een uitgebreid opleidingsprogramma krijg je de kans om je theoretische en praktische kennis uit te diepen en kennis te maken met onze specifieke activiteiten. Een functie met echte doorgroeimogelijkheden!
-
Kraanelektricien (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Recrewtment Technics Antwerpen
Type: Vaste Job
Voor onze klant, regio Antwerpen, zijn wij op zoek naar een ervaren kraanelektricien. Wat ga je precies doen als kraan-elektricien? Je staat in voor het operationeel houden van kranen en elektrische installaties Je maakt gebruik van je kennis en ervaring op vlak van moderne technologieën. Uitvoeren van herstellingen aan de kranen Uitvoeren van preventief onderhoud aan de kranen Onderhouden van gereedschap en hulpmiddelen alsook op orde en zuiver houden van de werkplek Rapporteren en overleggen met collega's Voldoende aandacht voor kwaliteit van het geleverde werk Naleven van veiligheids- en milieuvoorschriften Instaan voor het periodieke onderhoud van stukgoed kranen, zowel elektrisch als mechanisch. COMPETENTIES Zelfstandig: je werkt goed alleen en hebt bij normale taken geen hulp nodig Teamworker: je werkt graag met andere collega's samen Nauwkeurig: je hebt oog voor detail Flexibel: je hebt geen probleem met veranderlijke werkinhoud en uren (1ste en 2de shift) Kwaliteitsbewust: je bent je ervan bewust dat kwaliteit belangrijk is (ook naar de veiligheid van je collega's toe) Ordelijk: je werkt netjes en georganiseerd, alles wordt terug op zijn plaats gelegd Veiligheid- en milieubewust: je bent je ervan bewust dat veiligheid belangrijk is, tevens zijn bepaalde producten herbruikbaar enz… Stressbestendig: bij drukte of een korte tijdspanne blijf je rustig Tijdsbewust en nauwkeurig: je werkt gedetailleerd en bent je ervan bewust in welke tijdspanne dit moet kunnen Doorzettingsvermogen: je geeft niet snel op als het bijvoorbeeld eens niet lukt Kritische ingesteldheid: je kan je eigen werk kritisch bekijken en evalueren Contactvaardig: je legt graag contacten met andere mensen
-
INSTALLATEUR SANITAIR EN CENTRALE VERWARMING (KLUISBERGEN)
Regio: KLUISBERGEN
Bedrijf: Synergie Oudenaarde Construct
Type: Vaste Job
Samen met jouw collega sta je in voor het monteren en installeren van sanitair en centrale verwarming. Je vertrekt steeds van bij de firma. Je werkt voornamelijk voor particulieren en winkels.
-
Thuisverpleegkundige (ZERKEGEM)
Regio: ZERKEGEM
Bedrijf: THUISVERPLEGING SIEN
Type: Zelfstandige activiteit
Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een nieuwe collega. In deze functie zal je instaan voor uitvoeren van verpleegkundige activiteiten bij klanten aan huis in de regio Ichtegem - Oudenburg - Jabbeke - Gistel. Je doet de dagelijkse verzorging, inspuitingen, palliatieve zorgen, ...
-
Thuisverpleegkundige regio Keerbergen (JETTE)
Regio: JETTE
Bedrijf: Vacature.com
Type: Zelfstandige activiteit
Als verpleegkundige in de thuiszorg verzorg je de mensen in hun thuissituatie . Je biedt dan ook een uitgebreid pakket aan kwalitatieve verpleegkundige zorg aan, en bouwt een hechte band met hen op. In deze thuiszorgorganisatie zal je veel in contact komen met palliatieve patiënten. Je volgt de instructies op van de verantwoordelijke en zorgt voor een continue kwalitatieve zorgverlening.
-
Satellit - Functional Analyst / Product Owner (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
For our Customer, we are looking for a Functional Analyst & Product Owner. Your role You'll be the single point of contact for marketing and country managers You will be responsible of: understanding business needs improving, challenging and prioritizing their requests translating them into functional specifications transform them together with Architect in technical specifications having a great & Agile collaboration with developers to secure an optimal delivery (optimal business value & efficient IT work) following-up the developments and giving regular feedback on the evolution and results within IT and to the business teams You will help the IT team to maintain an overall project pipeline with business value & impact at heart. Your profle You are pragmatic and analytical You have experience working in challenging projects, and - not only doesn't it scare you - but you actually gain energy from it ! You have experience working in an Agile organization You are able to translate business needs into clear functional specifications You embrace new technologies and have great online experience You have at least 3 years relevant working experience as product owner Relevant e-Commerce or mobile experience is a clear plus You speak fluent English, as well as Dutch and/or French Your skills Solution oriented Team player Service oriented Flexible and autonomous Open minded Good business sense Lots of drive
Zoek naar antwoorden van FA. QUEBEC in sociale netwerken
Look for responds of FA. QUEBEC in social networks
Lees alle opmerkingen voor FA. QUEBEC. Laat een reactie achter voor FA. QUEBEC. FA. QUEBEC bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for FA. QUEBEC. Leave a respond for FA. QUEBEC. FA. QUEBEC on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie FA. QUEBEC op de google maps. Adres en contacten FA. QUEBEC Location of FA. QUEBEC on the google maps. Address and contacts of FA. QUEBEC
Andere gerelateerde bedrijven als come FA. QUEBEC FA. QUEBEC: JOSE CORNET | Oudaen | F. CRESPINET | Turnhouts Tofste Taxi | MELLAERTS
Other related companies as FA. QUEBEC: JOSE CORNET | Oudaen | F. CRESPINET | Turnhouts Tofste Taxi | MELLAERTS
FA. QUEBEC is een bedrijf dat 2004 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is FA. QUEBEC, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05485992431. Het bedrijf FA. QUEBEC bevindt zich op het adres: VERBRANDHOFSTRAAT 41; 8800; ROESELARE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 907,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 173,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Equipement divers pour commerces Gr. Lijst met producten zijn Produits: Distributeurs Automatiques..
De hoofdactiviteit van FA. QUEBEC is Metaalproducten, Met uitzondering van machines en transportmiddelen, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van FA. QUEBEC is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van FA. QUEBEC, openstaande posities, locatie van FA. QUEBEC op de kaart.
FA. QUEBEC is a company, that was registered 2004 in N\A region, Belgium. Full name of company is FA. QUEBEC, company assigned to the tax number BE05485992431. The company FA. QUEBEC is located at the address: VERBRANDHOFSTRAAT 41; 8800; ROESELARE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 907,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 173,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Equipement divers pour commerces Gr. List of products are Produits: Distributeurs Automatiques..
The main activity of FA. QUEBEC is Fabricated Metal Products, Except Machinery & Transport Equipment, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of FA. QUEBEC is not available. You also can look at reviews of FA. QUEBEC, open positions, location of FA. QUEBEC on the map.
