Acelec-Crauwels
Contactgegevens Acelec-Crauwels: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Acelec-Crauwels: address, phone, fax, email, website, opening hours
Acelec-Crauwels
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Florali?nlaan 523; 2610; Antwerpen (Wilrijk), België
Telefoon (phone): 03 449 31 42 (+32-03 449 31 42) 03 449 31 42 (+32-03 449 31 42)
Fax (fax): 03 440 84 14 (+32-03 440 84 14) 03 440 84 14 (+32-03 440 84 14)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Acelec-Crauwels: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Acelec-Crauwels"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Acelec-Crauwels"? - Contact us!
We found such data of Acelec-Crauwels, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Acelec-Crauwels. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Acelec-Crauwels
Products information Acelec-Crauwels
Producten die in Acelec-Crauwels zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Engineering offices- Technical equipment
Aanvulling soorten activiteiten voor Acelec-Crauwels Addition kinds of activities for Acelec-Crauwels
13210000. Natuurlijke gas vloeistoffen | Natural gas liquids
28139907. Stikstof | Nitrogen
32720202. Vuilnisbakken, beton | Garbage boxes, concrete
34239914. Jacks: opheffen, schroeven of ratchet (handgereedschap) | Jacks: lifting, screw, or ratchet (hand tools)
37310103. Brandboten, gebouw en reparatie | Fireboats, building and repairing
Werken bij Acelec-Crauwels: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Acelec-Crauwels: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Acelec-Crauwels. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Acelec-Crauwels. Looking for open vacancies in other companies
-
Productie supervisor (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: t-office Waas
Type: Interim met optie "vast werk"
Na een uitgebreide opleiding word je ingeschakeld als productie supervisor van de liquid afdeling. Je maakt jouw team klaar voor vernieuwingen in het productieproces. Na implementatie van de vernieuwingen, evalueer je en stuur je bij waar nodig. Je stuurt het team aan en maakt de werkplanningen.
-
HEFTRUCKER / REACHTRUCKER (BAS-WARNETON)
Regio: BAS-WARNETON
Bedrijf: Absolute@Work bvba
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een voedingsbedrijf regio Komen-Waasten zijn we op zoek naar een heftrucker / reachtrucker. Je bent verantwoordelijk voor het bevoorraden van de verpkkingsmachines voor de grondstoffen ( karton, lijm, folie,... )
-
Monteur op verplaatsing (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: Q JOBS
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant regio Roeselare, gespecialiseerd in metalen schoorstenen, zijn wij op zoek naar een monteur op verplaatsing. Omschrijving: Onze monteurs (per 2) gaan op veprlaatsing en monteren de schouwen bij onze klanten Je gaat op verplaatsing en krijgt de nodige begeleiding van je collega Je laadt iedere avond de materialen voor de volgende dag Je legt elke avond de volledig bestelwagen terug netjes en vult de montagematerialen terug aan De werkregio is voornamelijk West- en Oost-Vlaanderen.
-
Huishoudhulp met dienstencheques in Bellegem-Rollegem (BELLEGEM)
Regio: BELLEGEM
Bedrijf: OZ - Huishoudhulp
Type: Dienstenchequebaan
FUNCTIEOMSCHRIJVING Wil jij meteen aan de slag als huishoudhulp? Bij OZ ben je ook zonder diploma of ervaring van harte welkom! Hou jij van een kraaknette woning? En steek je graag de handen uit de mouwen? Dan ben jij de geknipte persoon om aan de slag te gaan als OZ huishoudhulp! Met meer dan 1.000 tevreden huishoudhulpen nemen we elke dag onze klanten allerlei huishoudelijk werk uit handen: poetsen, strijken, boodschappen doen of een lekker potje koken… Allemaal via het systeem van de dienstencheques. We vragen jou niet om diploma’s of ervaring, enkel om een gezonde goesting om mooi werk af te leveren. Jij kan rekenen op jouw persoonlijke consulent om je met raad en daad bij te staan, en je alle kneepjes van het vak te leren. En dat allemaal in jouw eigen regio, met een uitstekend uurloon, tal van extralegale voordelen, én een vast contract vanaf dag 1. Het mooist van al? Je werkt telkens in blokken van 4 uur en kan zelf je vaste werkdagen kiezen. In de voormiddag start je om 8.00 uur bij de klant. Per dag kan je max. 2 blokken van 4 uur werken. Zo kan je jouw werk makkelijk combineren met jouw hobby’s en gezin. Het is dan ook geen wonder dat we de laatste jaren sterk zijn gegroeid. Omdat de vraag naar huishoudhulp via dienstencheques blijft stijgen, zoeken we dringend nieuwe collega’s. (trefwoorden: huishoudhulp, dienstencheque, dienstencheques, koken, kuisen, poetswerk, poetshulp, kuisvrouw, kuisman, poetsdame, poetsvrouw, poetsman, schoonmaken, strijken)
-
Poetshulp (NIEUWERKERKEN)
Regio: NIEUWERKERKEN
Bedrijf: PWA NIEUWERKERKEN
Type: Dienstenchequebaan
- poetsen bij particulieren - ramen wassen - wassen en strijken
-
Goedbetaalde huishoudhulp regio Burst (BURST)
Regio: BURST
Bedrijf: Partena Ziekenfonds & Partners
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp bij Partena Hulp in huis ga je poetsen bij de mensen thuis, met Dienstencheques. Je levert schitterend werk en doet onze klanten stralen van geluk. Je krijgt als huishoudhulp een aantal vaste klanten, waar je allerlei dagelijkse, huishoudelijke taken doet, zoals schoonmaken en strijken. Je laat hun huis blinkend achter en bezorgt hen een schitterende thuis. Je werkt in je eigen regio en we bespreken samen jouw uurrooster. De dagen waarop je werkt, kan je zelf bepalen. Je werkt binnen de richturen van Partena (8 - 12u en 13 - 17u), maar deze zijn in overleg met de klant bespreekbaar. Als je al eigen klanten hebt, mag je ze gerust meebrengen. Wil je nog een paar klanten erbij? Ook dat kan. Bij Partena kun je jouw job als huishoudhulp ook combineren met strijken van thuis uit. We begeleiden je in het uitbouwen van een strijkpunt. Belangrijk is dat je hiervoor zelf een klantenbestand opbouwt. Het strijken van thuis uit is altijd als 'extra', naast je job als huishoudhulp. Een team enthousiaste consulenten waarbij je steeds terechtkan, zorgen voor jouw persoonlijke begeleiding en coaching. Zij helpen je bij het verzorgen van een piekfijne administratie: je brengt je werkblad en Dienstencheques steeds stipt op tijd binnen. (trefwoorden: poetsvrouw, kuisvrouw, poetsen, kuisen, schoonmaakster)
-
Jobstudent Chauffeur B (VORSELAAR)
Regio: VORSELAAR
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Je helpt mee de maaltijden inladen in de bestelwagen Je brengt volgens uitgestippelde route de maaltijden tot bij de klanten. Soms help je ook mee de maaltijden voorbereiden indien het nodig is bij drukte. Namiddag ben je bereid om mee de keuken op te ruimen.
-
Halfautomaatlasser ramen & deuren (KUURNE)
Regio: KUURNE
Bedrijf: Absolute@Work bvba
Type: Vaste Job
Voor onze klant, een bedrijf gelegen in Kuurne zijn wij op zoek naar een halfautomaatlasser voor ramen en deuren.
-
Buizenfitter Brugge (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: FARYS
Type: Vaste Job
Uitvoeren van diverse werkzaamheden zodat de aanleg en het onderhoud van de waterinfrastructuur klantgericht, tijdig, kwaliteitsvol en veilig afgewerkt wordt.
-
FREELANCE STUDIECOACH WISKUNDE - WETENSCHAPPEN (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: RE-MIND
Type: Zelfstandige activiteit
Ons pedagogisch team heeft freelance versterking nodig om de groeiende vraag naar bijlessen wiskunde - wetenschappen te kunnen invullen. We zoeken gevarieerde profielen die voor ons aan de slag gaan. Het aantal lesuren per week is variabel en door de coach te bepalen. Overdag, ’s avonds maar ook in het weekend leerlingen & studenten ondersteunen is zeker mogelijk. De job kan dus als bijberoep uitgeoefend worden & is perfect combineerbaar met het studentenleven. Klinkt interessant? Is het zeker en vast!
-
Modis - IT Business Analyst (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Bedrijf Een groot bedrijf in Mechelen is op zoek naar een Agile Business Analist. Idealiter heb je 5 jaar ervaring als analist en spreek je goed Nederlands. Het betreft een project van minstens 5 maanden. Kernwoorden hier zijn: ICT roadmaps, Business Cases, Agile werken en analyses van Customer Journeys. Dit staat oa op jouw to-do lijst Identificeren van nieuwe ICT gerelateerde opportuniteiten bij de business-units Anticiperen op toekomstige vragen van ICT-klanten Uitwerken van analyses en business cases Vertalen van ICT-zaken in een verstaanbare communicatie voor gebruikers en van business- naar ICT-vereisten Nauwkeurig opstellen van gefundeerde business cases als onderdeel van het strategisch plan en de roadmaps Correct informeren van de business omtrent de ICT haalbaarheid van verschillende oplossingen Inwinnen van de nodige en juiste informatie om correcte analyses te kunnen maken Frequente contacten met de business ivm ondersteunende activiteiten. Je bent nauw betrokken bij het functioneel overleg van de relevante functionele domeinen om de ICT-vraag voldoende vroeg te kunnen capteren. Dit heb je in je mars Hogere opleiding (Master of Bachelor) met technische / engineering of bedrijfseconomische achtergrond, of gelijkwaardig door ervaring; Communicatievaardigheden en ervaring met teamwork en projectgericht werken. Kennis van bedrijfsprocessen in het algemeen en van deze van de Vlaamse overheid in het bijzonder (na inwerkperiode) Minimaal 4 jaar ervaring in algemene bedrijfsvoering met toepassing op ICT gebied. Sterk communicatie- en analysegericht. Sterk abstractievermogen Kunnen denken en werken vanuit de business op strategisch niveau Door een gedegen analyse en financiële onderbouwing, de technologische oplossingen kunnen bepalen voor de business-uitdagingen waarmee de klant wordt geconfronteerd.. Kennis MS Office Pakketten Kennis van de verschillende Project Management facetten (kosten, timing, coördinatie, planning, schattingen) Grondige Kennis van Business Engineering; Kunnen voorstellen van business oplossingen die een goed samenspel zijn tussen Business en Technology kennis Klanten kunnen adviseren en begeleiden bij strategie-, organisatie- en IT-vraagstukken Visie op de (technologische) ontwikkelingen binnen hun vakgebied kunnen overbrengen naar klanten, goed kunnen omgaan met een vastgesteld business target Interesse en wil je meer weten? Neem contact met mij op of stuur meteen je CV via de knop hieronder.
-
Project & Process Assistant (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: A.T.I.
Type: Werfreserve
Momenteel zoeken we een Administratief Bediende met ervaring in het beheren en/of ontwerpen van processen en hun administratieve ruggengraat. We hebben vaak vacatures die allemaal te maken hebben met documentbeheer rondom projecten en processen: - eerder administratief (ervoor zorgen dat de papierhandel correct is) - eerder processgericht (verbeteren en uitwerken van de processen (=werkschema's of workflow) ) - eerder controlling (nakijken of men de processen volgt en of het budget en planning kloppen) U maakt gebruik van Office, Aris, Clarity en Prince2. De 'processen' moet u zien als 'de manier waarop er gewerkt wordt' en dienen om iedereen op dezelfde manier te laten werken, en hun weg te vinden in de grote firma. Bv: vanaf de aanvraag indienen om een airco te plaatsen in kantoor x, tot en met het onderhoudscontract aflsuiten... Dit is een functie op het interne studiebureau van de Bouwheer. U maakt deel uit van de (zeer ruime) technische dienst. Gelegen in het centrum van Brussel, zeer makkellijk bereikbaar met het openbaar vervoer.
Zoek naar antwoorden van Acelec-Crauwels in sociale netwerken
Look for responds of Acelec-Crauwels in social networks
Lees alle opmerkingen voor Acelec-Crauwels. Laat een reactie achter voor Acelec-Crauwels. Acelec-Crauwels bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Acelec-Crauwels. Leave a respond for Acelec-Crauwels. Acelec-Crauwels on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Acelec-Crauwels op de google maps. Adres en contacten Acelec-Crauwels Location of Acelec-Crauwels on the google maps. Address and contacts of Acelec-Crauwels
Andere gerelateerde bedrijven als come Acelec-Crauwels Acelec-Crauwels: ALE HERBEUMONT | Bloemen Invest NV | LUDO JONKMANS | Delfortrie J | EMG COMPUTER LEASING
Other related companies as Acelec-Crauwels: ALE HERBEUMONT | Bloemen Invest NV | LUDO JONKMANS | Delfortrie J | EMG COMPUTER LEASING
Acelec-Crauwels is een bedrijf dat 2009 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Acelec-Crauwels, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05714508056. Het bedrijf Acelec-Crauwels bevindt zich op het adres: Florali?nlaan 523; 2610; Antwerpen (Wilrijk). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 501,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 118,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Engineering offices- Technical equipment. Producten gemaakt in Acelec-Crauwels zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Acelec-Crauwels is Bouwmaterialen, Hardware, Tuinbenodigdheden, en Mobiele Home Dealers, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Acelec-Crauwels is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Acelec-Crauwels, openstaande posities, locatie van Acelec-Crauwels op de kaart.
Acelec-Crauwels is a company, that was registered 2009 in N\A region, Belgium. Full name of company is Acelec-Crauwels, company assigned to the tax number BE05714508056. The company Acelec-Crauwels is located at the address: Florali?nlaan 523; 2610; Antwerpen (Wilrijk). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 501,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 118,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Engineering offices- Technical equipment. Products created in Acelec-Crauwels were not found.
The main activity of Acelec-Crauwels is Building Materials, Hardware, Garden Supply, and Mobile Home Dealers, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Acelec-Crauwels is not available. You also can look at reviews of Acelec-Crauwels, open positions, location of Acelec-Crauwels on the map.
