DEPREITERE ANDRE & MARCEL
Contactgegevens DEPREITERE ANDRE & MARCEL: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DEPREITERE ANDRE & MARCEL: address, phone, fax, email, website, opening hours
DEPREITERE ANDRE & MARCEL
Regio (region): N\A, België
Adres (address): PEREBOOMSTRAAT 3B5; 8680; KOEKELARE, België
Telefoon (phone): 59278393 (+32-59278393) 59278393 (+32-59278393)
Fax (fax): +32 (87) 554-80-66 +32 (87) 554-80-66
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DEPREITERE ANDRE & MARCEL: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DEPREITERE ANDRE & MARCEL"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DEPREITERE ANDRE & MARCEL"? - Contact us!
We found such data of DEPREITERE ANDRE & MARCEL, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DEPREITERE ANDRE & MARCEL. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DEPREITERE ANDRE & MARCEL
Products information DEPREITERE ANDRE & MARCEL
Activit茅s: Marchands de Cochons.. Type d'Elevage: Elevage de Vaches Laiti猫res, Elevage de B?ufs.
Product categorie (product category): Eleveurs de bovins. Eleveurs and marchands de porcs
Aanvulling soorten activiteiten voor DEPREITERE ANDRE & MARCEL Addition kinds of activities for DEPREITERE ANDRE & MARCEL
615999. Diverse zakelijke kredietinstellingen, nv | Miscellaneous business credit institutions, nec
20850104. Graanalcohol voor medische doeleinden | Grain alcohol for medicinal purposes
28999931. Metaalbehandelende verbindingen | Metal treating compounds
35520118. Draadmakende machines, draaiende machines | Thread making machines, spinning machinery
35850300. Verwarmingsapparatuur, compleet | Heating equipment, complete
50859901. Bottler benodigdheden | Bottler supplies
59470100. Geschenken en nieuwigheden | Gifts and novelties
70110307. Ywca / ywha hotel | Ywca/ywha hotel
Werken bij DEPREITERE ANDRE & MARCEL: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DEPREITERE ANDRE & MARCEL: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DEPREITERE ANDRE & MARCEL. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DEPREITERE ANDRE & MARCEL. Looking for open vacancies in other companies
-
Wegenwerker (m/v) (TURNHOUT)
Regio: TURNHOUT
Bedrijf: Actief Construct
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor verschillende bedrijven zijn we op zoek naar gedreven wegenwerkers. Afhankelijk van jouw wensen zijn er verschillende mogelijkheden, zowel in grondwerken, rioleringswerken als afwerking. Je werkt op verschillende locaties in Vlaanderen.
-
Slachter runderen (MOESKROEN)
Regio: MOESKROEN
Bedrijf: ACTIEF INTERIM MOESKROEN
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
- Het slachten van runderen begeleiden in de slachtcel. - Het bedienen van de machines. - Villen van de runderen m.b.v. specifieke messen. - Het kuisen en reinigen van je werkplaats m.b.v. hogedrukreiniger en borstel.
-
Productiemedewerk(st)er 2 ploegen Te Sint-Niklaas DYMO (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: Unique Technicum
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als productiemedewerk(st)er heb je volgende taken: - Je staat in voor de manuele inpak; - Je voert fijn montagewerk uit; - Je verhelpt storingen in het productieproces.
-
Poetshelden regio LIER. Solliciteer per SMS! (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: DIENSTENBEDRIJF EASY LIFE
Type: Dienstenchequebaan
Sally, Joanna en Caroline zoeken nieuwe superhelden voor het huishouden! Onze kantoorverantwoordelijke Sally en onze consulenten Joanna en Caroline zijn dringend op zoek naar gemotiveerde poetshelden voor onze klanten in de ruime regio Lier, Boechout en Vremde. Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Wil je heel graag klanten tevreden stellen? Dan is werken bij de klanten van Easylife zeker iets voor jou! Afhankelijk van je kennis en kunnen sta je in voor huishoudelijke taken: poetsen, strijken, eventueel koken en boodschappen doen.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Haasdonk – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (HAASDONK)
Regio: HAASDONK
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Enthousiaste huishoudhulpen / poetshulpen dienstencheques - Regio Peer centrum / Wijchmaal (PEER)
Regio: PEER
Bedrijf: Sthep
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp m/v sta je in voor de algemene huishoudelijke taken met dienstencheques bij gezinnen aan huis. Je staat hoofdzakelijk in voor het onderhouden van de woning. Bij Sthep Care, hulp bij ouderen en zieken, kan jouw takenpakket nog veel meer omvatten: zoals wassen, strijken en ook het bereiden van maaltijden en boodschappen doen. Heb je een passie voor het huishouden en ben je fier als je jouw werk goed gedaan hebt? Kan je daarboven zelfstandig werken en ben je gemotiveerd en positief ingesteld? Dan ben jij de persoon die in ons Sthep team past! Sthep staat voor duurzaamheid, zowel op vlak van huishoudhulpen als van klanten. Sthep heeft als enige kantoor in Vlaanderen een doorlopende tewerkstelling waardoor jouw klanten niet mogen afzeggen doorheen het jaar. Onze permanente tewerkstelling in combinatie met een vaste uurrooster en vaste gezinnen zorgt dat je bij Sthep maandelijks een inkomenszekerheid hebt! Wie wil dat nu niet??? Wij dragen respect en het ‘goed voelen’ hoog in het vaandel! Wij organiseren regelmatig activiteiten en feestjes zodat je je als nieuwkomer snel thuis voelt in ons Sthep team! Geen ervaring in het poetsen? Geen probleem! Sthep voorziet een begeleiding en ondersteuning op de werkvloer door een jobcoach. Je staat er bij ons niet alleen voor! We begeleiden jou, indien nodig, bij de gezinnen zodat je meteen een goede indruk nalaat na jouw eerste werkdag! Een goede start is de sleutel tot een blijvend succesverhaal! Daarnaast krijg je bij ons meerdere opleidingen zodat je na 3 maanden een volwaardige onmisbare huishoudhulp bent! Sthep is gelegen in Peer. Onze hoofdregio zijn de gemeentes Hechtel-Eksel en Peer. Dankzij ons groot succes zijn we ook volop actief in onze buurtgemeentes (Meeuwen-Gruitrode, Bree, Bocholt, Overpelt en Neerpelt). Spreekt deze vacature jou aan, maar ben je al aan het werk in een ander dienstenchequekantoor? Bel vrijblijvend voor informatie. Geniet van de voordelen bij de overschakeling van kantoor. Wie weet voel je jou bij ons wel (meer) thuis? Sthep is meer dan een job alleen! (trefwoorden: poetsen, schoonmaken, huishoudelijke taken, huishouden, dienstencheques, huishoudhulp, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, poetsdame, kuisvrouw)
-
Jobstudent (SCHELLE)
Regio: SCHELLE
Bedrijf: Kruidvat
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een dynamische studentenjob met leuke collega’s, afwisselende werkzaamheden en waar geen dag hetzelfde is? Ben jij een student die een extra centje wil bijverdienen en ook nog eens waardevolle ervaring wil opdoen? Word dan Jobstudent bij Kruidvat. Kom jij ons team versterken? Waar vind je dat nog: een studentenjob waar geen dag hetzelfde is? Waar je samen met leuke collega’s iedere werkdag tot een succes maakt? En waar je ook nog een aardig centje verdient? Bij Kruidvat! Van schappen vullen en netjes houden tot klanten helpen en kassa draaien: jij draait je hand daar niet voor om. Samen met je collega’s zorg je ervoor dat de klanten tevreden en met een goed gevulde tas vol Kruidvat-producten de winkel uit lopen! Zo leer je ook nog eens enorm veel. En als het je bevalt, dan blijf je na je studentenjob toch gewoon bij ons werken? Voor enthousiaste initiatiefnemers die graag bijleren, hebben wij altijd plek. Je krijgt bij ons bovendien ook alle mogelijkheden om door te groeien.
-
Student zaalmedewerker - Pizza Hut Kortrijk (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: Pizza Hut België
Type: Studentenjob
Je belangrijkste taken en verantwoordelijkheden in de zaal: Je bent verantwoordelijk voor het onthaal van de klanten Je bent in staat om een goede service te verlenen Je bent in staat om telefonische bestellingen te behandelen Je bent verantwoordelijk voor de bevoorrading van de verschillende werkstations Je staat in voor het onderhoud van de zaal en het sanitair Je bent verantwoordelijk voor de opening en de sluiting van de zaal
-
Student JBC Korbeek-Lo (KORBEEK-LO)
Regio: KORBEEK-LO
Bedrijf: Start People Retail Vlaanderen
Type: Studentenjob
Als enthousiaste Jobstudent sta je in voor onderstaande taken verwerken van de levering op orde houden van winkel, paskamers en magazijn algemeen onderhoud van de winkel
-
Carrossier / plaatbewerker regio Tongeren (TONGEREN)
Regio: TONGEREN
Bedrijf: NEA JOBS
Type: Vaste Job
Heb jij een passie voor wagens en wil je aan de slag als carrossier? Wij zijn op zoek naar een gedreven plaatwerkers autoschade. Je gaat aan de slag binnen een jong team van een dynamisch carrosseriebedrijf, dat schades aan wagens en bestelwagens repareert. Je bent een teamplayer en werkt nauw samen met je collega’s binnen een dynamische structuur met ondersteuning van je werkplaatsverantwoordelijke.
-
Storemanager regio Kempen (GEEL)
Regio: GEEL
Bedrijf: LIDL
Type: Vaste Job
Eén nieuwe job? Wat dacht je van drie nieuwe jobs. Want als store manager bij Lidl ben je eigenlijk drie personen in één. Je bent in de eerste plaats een nauwkeurige harde werker die pas tevreden is als de hele winkel er perfect bijligt: van blinkende appels tot kraakverse croissants. Maar je bent ook een motivator en een coach die zijn hele team elke dag scherp aan de start krijgt. En je bent een ondernemer die opstaat en gaat slapen met harde verkoopcijfers in je hoofd. Zin in gekregen?
-
Afwasser FLEXIJOB (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: BRASSERIE PASSERELLE
Type: Flexijob
Afwassen, afdrogen met behulp van een volautomaat in doorschuifsysteem. Algemene schoonmaak zaal en keuken. Prestaties op woensdag, donderdag en vrijdagmiddag.
Zoek naar antwoorden van DEPREITERE ANDRE & MARCEL in sociale netwerken
Look for responds of DEPREITERE ANDRE & MARCEL in social networks
Lees alle opmerkingen voor DEPREITERE ANDRE & MARCEL. Laat een reactie achter voor DEPREITERE ANDRE & MARCEL. DEPREITERE ANDRE & MARCEL bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DEPREITERE ANDRE & MARCEL. Leave a respond for DEPREITERE ANDRE & MARCEL. DEPREITERE ANDRE & MARCEL on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DEPREITERE ANDRE & MARCEL op de google maps. Adres en contacten DEPREITERE ANDRE & MARCEL Location of DEPREITERE ANDRE & MARCEL on the google maps. Address and contacts of DEPREITERE ANDRE & MARCEL
Andere gerelateerde bedrijven als come DEPREITERE ANDRE & MARCEL DEPREITERE ANDRE & MARCEL: Solirem S.A. | Beeusaert | Branko | TRIANON | Van Eupen (Drukkerij) BVBA
Other related companies as DEPREITERE ANDRE & MARCEL: Solirem S.A. | Beeusaert | Branko | TRIANON | Van Eupen (Drukkerij) BVBA
DEPREITERE ANDRE & MARCEL is een bedrijf dat 2010 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DEPREITERE ANDRE & MARCEL, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04576049804. Het bedrijf DEPREITERE ANDRE & MARCEL bevindt zich op het adres: PEREBOOMSTRAAT 3B5; 8680; KOEKELARE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 250,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 305,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Eleveurs de bovins. Eleveurs and marchands de porcs. Lijst met producten zijn Activit茅s: Marchands de Cochons.. Type d'Elevage: Elevage de Vaches Laiti猫res, Elevage de B?ufs..
De hoofdactiviteit van DEPREITERE ANDRE & MARCEL is Petroleumraffinage en aanverwante industrieën, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DEPREITERE ANDRE & MARCEL is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DEPREITERE ANDRE & MARCEL, openstaande posities, locatie van DEPREITERE ANDRE & MARCEL op de kaart.
DEPREITERE ANDRE & MARCEL is a company, that was registered 2010 in N\A region, Belgium. Full name of company is DEPREITERE ANDRE & MARCEL, company assigned to the tax number BE04576049804. The company DEPREITERE ANDRE & MARCEL is located at the address: PEREBOOMSTRAAT 3B5; 8680; KOEKELARE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 250,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 305,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Eleveurs de bovins. Eleveurs and marchands de porcs. List of products are Activit茅s: Marchands de Cochons.. Type d'Elevage: Elevage de Vaches Laiti猫res, Elevage de B?ufs..
The main activity of DEPREITERE ANDRE & MARCEL is Petroleum Refining and Related Industries, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of DEPREITERE ANDRE & MARCEL is not available. You also can look at reviews of DEPREITERE ANDRE & MARCEL, open positions, location of DEPREITERE ANDRE & MARCEL on the map.
