LEA LIEFSOENS
Contactgegevens LEA LIEFSOENS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data LEA LIEFSOENS: address, phone, fax, email, website, opening hours
LEA LIEFSOENS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): GROOT-VELDWEG 1; 3540; HERK-DE-STAD, België
Telefoon (phone): 13553166 (+32-13553166) 13553166 (+32-13553166)
Fax (fax): +32 (9) 972-44-46 +32 (9) 972-44-46
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) LEA LIEFSOENS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "LEA LIEFSOENS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "LEA LIEFSOENS"? - Contact us!
We found such data of LEA LIEFSOENS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees LEA LIEFSOENS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti LEA LIEFSOENS
Products information LEA LIEFSOENS
Activit茅s: Marchands de Cochons.
Product categorie (product category): Eleveurs and marchands de porcs
Aanvulling soorten activiteiten voor LEA LIEFSOENS Addition kinds of activities for LEA LIEFSOENS
23920100. Kussens en kussens | Cushions and pillows
32699904. Papierartikelen, aardewerk | Stationery articles, pottery
34790000. Metalen bekleding en geallieerde diensten | Metal coating and allied services
35419912. Plasma proces metaal snijmachines | Plasma process metal cutting machines
35520306. Merceriserende machines, textiel | Mercerizing machinery, textile
82310201. College of universiteitsbibliotheek | College or university library
83220609. Service league | Service league
Werken bij LEA LIEFSOENS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in LEA LIEFSOENS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor LEA LIEFSOENS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for LEA LIEFSOENS. Looking for open vacancies in other companies
-
METSER (LENDELEDE)
Regio: LENDELEDE
Bedrijf: GOVAERE BOUWWERKEN
Type: Vervanging brugpensioen
Je werkt als metselaar aan onze nieuwbouwprojecten. Wij bouwen appartementsblokken, kantoorgebouwen en residentiële woningen De job is dus op verplaatsing. Je hebt veel afwisseling, je hebt regelmatig een nieuwe werkplek. Buitenwerk spreekt je wel aan.
-
Tuinier (m/v/x) Diverse Diensten (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: STAD GENT
Type: Examen openbaar bestuur (niet SELOR)
Dit is dé job voor jou, want: Je maait het gras, ruige terreinen, graslandperceeltjes, rietvegetaties, wegbermen en plantstroken en werkt alles mooi af. Je spit, schoffelt, wiedt, harkt, verwijdert afgestorven of vernielde planten, struiken en bomen en verzamelt bladeren. Je helpt mee bij het (her)aanleggen van groenzones door mee uit te meten volgens plan, planten aan te planten en te rooien, grond te zuiveren, om te spitten en te nivelleren, gras te zaaien, perken aan te leggen,... Je voert kleine technische werken uit zoals het plaatsen van omheiningen, aanleggen van verharding,… Je ruimt zwerfvuil en sluikstort. Je maakt paden langs en in openbare groenzones sneeuw- en ijzelvrij. Kortom, onderhoud en (her)aanleg van groen zit jou in de vingers.
-
Productiemedewerker in een technische omgeving (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: ASAP ZAVENTEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
- Je wordt ingezet in het productieproces - Je zorgt voor het bekabelen, inbouwen van sensoren, rasters en dergelijke om zo tot het uiteindelijke product te komen - Je wordt ingezet in verschillende fasen van het productieproces.
-
CNC-operator (m/v) (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: ACTIEF INTERIM Lokeren
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Het bedrijf in Lokeren zag zijn eerste levenslicht in 1984 en is de voorbije jaren uitgegroeid tot één van de belangrijkste spelers op de internationale markt in het produceren en ontwikkelen van aluminium systemen voor ramen, deuren, veranda’s, schuifsystemen en gordijngevels. Productinnovatie, design, technische bekwaamheid en kwaliteit dragen we heel hoog in het vaandel. Wij zijn op zoek naar een CNC-operator. Dit houdt in: - Profielen opmeten na bewerking - Dimensies op tekeningen kunnen interpreteren - Profielen op en van de CNC machine halen - Gereedschappen vervangen bij breuk en terug kunnen opmeten - Machine onderhouden (wekelijkse reiniging) Dit is in ploegensysteem: vroeg-avond-nacht.
-
Enthousiaste sorteermedewerkster van nieuwe kledij (DEERLIJK)
Regio: DEERLIJK
Bedrijf: Konvert Interim Waregem
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een distributiemagazijn van kledij zoeken wij een magazijnmedewerker voor verschillende taken : - labelen kledij - bestellingen klaarmaken voor de winkels - plooien en op kapstokken hangen - etiketteren etc... Zeer mooie uren en een goed loon
-
CHAUFFEUR CE - DAGRITTEN (M/V) (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: EXPERZA
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als chauffeur CE sta je in voor dagritten voor hoofdzakelijk nationaal transport. Je bent zelf verantwoordelijk voor het laden en lossen van de vrachtwagen met een elektrische transpallet.
-
Huishoudhulp dienstencheques regio Sint-Katelijne-Waver (SINT-KATELIJNE-WAVER)
Regio: SINT-KATELIJNE-WAVER
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig. Uurrooster is bespreekbaar, tussen 16u en 38u per week.
-
Productiearbeider (HAALTERT)
Regio: HAALTERT
Bedrijf: TEMPO-TEAM AALST
Type: Studentenjob
Sta jij open voor een tijdelijke opdracht, hou jij van fijn handwerk en heb je interesse in de textielsector? Dan ben jij waarschijnlijk dé kandidaat die wij zoeken. Voor een textielbedrijf regio Haaltert zijn wij op zoek naar productiearbeiders. Wat zal jij moeten doen? Jij zal dozen met jeansbroeken uitpakken, waarbij je de jeansbroeken controleert op fouten en dergelijke. Na de controle weet je de kledingstukken terug in te pakken.
-
Commercieel Technisch Medewerker met IT skills (GROBBENDONK)
Regio: GROBBENDONK
Bedrijf: IMPACT
Type: Vaste Job
Commercieel Technisch Medewerker met IT skills Voor onze klant te Grobbendonk zijn we op zoek naar een commercieel technisch medewerker met IT skills Je bent het aanspreekpunt voor de klanten, koeltechniekers, aan de afhaalbalie om hen snel van de juiste materialen te voorzien. Je bespreekt koeltechnische problemen met klanten en zoekt samen naar een gepaste oplossing Vanuit je kennis en ervaring weet je de juiste producten aan te reiken Samen met de account managager vorm je een perfect team. Je biedt ondersteuning bij het maken van berekeningen, het opmaken en opvolgen van zowel offertes als bestellingen alsook na het verkooptraject. Tenslotte draag je de verantwoordelijkheid over de opbouw en beheer van de webshop
-
Reclame bedeler in Zele (ZELE)
Regio: ZELE
Bedrijf: BELGISCHE DISTRIBUTIEDIENST
Type: Zelfstandige activiteit
Als reclame bedeler bezorg je reclame folders huis-aan-huis in een welbepaalde regio.
-
Gentis - Security Engineer (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Looking for Senior Security Engineers for different clients based in Brussels --Freelance-- Required criteria Fluent French and English Relevant experience as Security Engineer/Expert Proven experience with FortiNet and Cisco: Switching & routing, Firewall (Cisco and FortiNet), DMZ, VPN (FortiNet) Interested? Send your CV via the button below.
-
Target Recruitment - Functioneel Analist Logistiek (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Door uitbreiding is er nood aan een freelance functionele analist om de ploeg te versterken op verschillende logistieke domeinen. Bedrijf Deze West-Vlaamse KMO is uitgegroeid tot een ware wereldspeler. Het IT-departement zet zich in voor de hele groep en bevindt zich in het hoofdkantoor dat gevestigd is op de as tussen Gent en Kortrijk. Op vlak van IT zijn ze steeds bezig met innoveren om zo hun sterke positie te verstevigen. Door uitbreiding is er nood aan een functioneel business analist voor het sales domein. Door uitbreiding is er nood aan een freelance functionele analist om de ploeg te versterken op verschillende logistieke domeinen. Taken Als freelance functioneel business analist sluit je je aan bij de squad op het domein van sales en finance en ga je je toespitsen op: Het modelleren van processen gericht op het logistiek domein Het functioneel doorgronden van de achterkant van het business systeem. Het opstellen van nieuwe requirements Het uitschrijven van user stories (en communiceren met developers). Het uitvoeren van functionele tests. Het opvolgen van change requests. Documenteren. Profiel Als freelance functioneel analist: Ben je zeer communicatief ingesteld. Kan je flows uitwerken in BPMN. Beheers je vlot het Nederlands en het Engels. Hands-on: je gaat voor praktijkoplossingen. Ervaren/bekend met logistieke processen. Proactief: je hebt geen schrik om in het systeem te duiken en processen te wijzigen/innoveren! Aanbod Als freelance functioneel analist mag je je verwachten aan: Een uitdagend project van lange duur met veel verantwoordelijkheid bij een multinational. Flexibele werkuren. Een contract op lange termijn, met mogelijke verlenging. Uitbetaling door Target binnen 10 werkdagen. Spreekt deze opportuniteit je aan of heb je hier nog vragen bij? Aarzel niet en stuur je CV via de knop hieronder.
Zoek naar antwoorden van LEA LIEFSOENS in sociale netwerken
Look for responds of LEA LIEFSOENS in social networks
Lees alle opmerkingen voor LEA LIEFSOENS. Laat een reactie achter voor LEA LIEFSOENS. LEA LIEFSOENS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for LEA LIEFSOENS. Leave a respond for LEA LIEFSOENS. LEA LIEFSOENS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie LEA LIEFSOENS op de google maps. Adres en contacten LEA LIEFSOENS Location of LEA LIEFSOENS on the google maps. Address and contacts of LEA LIEFSOENS
Andere gerelateerde bedrijven als come LEA LIEFSOENS LEA LIEFSOENS: GANDOSSI F & Fils | ALFRED VAN GUCHT | Primagaz Belgium | Vallauris | Eurodesign Residentie Sparrenveld
Other related companies as LEA LIEFSOENS: GANDOSSI F & Fils | ALFRED VAN GUCHT | Primagaz Belgium | Vallauris | Eurodesign Residentie Sparrenveld
LEA LIEFSOENS is een bedrijf dat 1997 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is LEA LIEFSOENS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03719940185. Het bedrijf LEA LIEFSOENS bevindt zich op het adres: GROOT-VELDWEG 1; 3540; HERK-DE-STAD. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 146,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 893,000,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Eleveurs and marchands de porcs. Lijst met producten zijn Activit茅s: Marchands de Cochons..
De hoofdactiviteit van LEA LIEFSOENS is Voedingswinkels, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van LEA LIEFSOENS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van LEA LIEFSOENS, openstaande posities, locatie van LEA LIEFSOENS op de kaart.
LEA LIEFSOENS is a company, that was registered 1997 in N\A region, Belgium. Full name of company is LEA LIEFSOENS, company assigned to the tax number BE03719940185. The company LEA LIEFSOENS is located at the address: GROOT-VELDWEG 1; 3540; HERK-DE-STAD. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 146,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 893,000,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Eleveurs and marchands de porcs. List of products are Activit茅s: Marchands de Cochons..
The main activity of LEA LIEFSOENS is Food Stores, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of LEA LIEFSOENS is not available. You also can look at reviews of LEA LIEFSOENS, open positions, location of LEA LIEFSOENS on the map.