BART DE CUYPER
Contactgegevens BART DE CUYPER: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data BART DE CUYPER: address, phone, fax, email, website, opening hours
BART DE CUYPER
Regio (region): N\A, België
Adres (address): NEERWEG 51; 2220; HEIST-OP-DEN-BERG, België
Telefoon (phone): 15245958 (+32-15245958) 15245958 (+32-15245958)
Fax (fax): +32 (71) 981-58-25 +32 (71) 981-58-25
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) BART DE CUYPER: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "BART DE CUYPER"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "BART DE CUYPER"? - Contact us!
We found such data of BART DE CUYPER, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees BART DE CUYPER. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti BART DE CUYPER
Products information BART DE CUYPER
Producten die in BART DE CUYPER zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Elektrische installaties voor woningen; Verhuur televisie- and audiovisuele apparatuur
Aanvulling soorten activiteiten voor BART DE CUYPER Addition kinds of activities for BART DE CUYPER
3061. Mechanische rubberen goederen | Mechanical rubber goods
24110102. Kopbouten, hout: gekapt | Heading bolts, wood: hewn
25110209. Tafels, huishouden: hout | Tables, household: wood
51491004. Siroop, behalve voor fonteingebruik | Syrups, except for fountain use
59610101. Kaas, postorder | Cheese, mail order
73790103. Tape recertification service | Tape recertification service
Werken bij BART DE CUYPER: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in BART DE CUYPER: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor BART DE CUYPER. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for BART DE CUYPER. Looking for open vacancies in other companies
-
Bekister/Ijzervlechter (m/v) (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: ACTIEF CONSTRUCT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je geeft vorm aan betonconstructies in gebouwen. Je leest plannen en werktekeningen. Met houten planken en panelen maak je mallen, die in de bouwsector bekisting worden genoemd. Je timmert en monteert de bekisting en voegt ze samen. Of je monteert gemoduleerde bekistingpanelen. Je verwerkt uitzettingsvoegen, dichting- en stortvoegen in de bekisting. Je stort het beton in de bekisting. Wanneer het beton is uitgehard tot een bouwelement, verwijder je de bekisting.
-
Thuisverpleging Van Loy (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: Care Talents Antwerpen
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Als verpleegkundige thuiszorg zal je een ochtend- en of avondronde uitvoeren waarbij je de patiënten zal voorzien in de zorg die ze nodig hebben, zoals vb: bloednames, medicatiebeheer, wondzorg,... Bedrijfsprofiel: Een thuisverpleging organisatie in Herentals is op zoek naar een verpleegkundige die asap zou kunnen inspringen voor een periode van minimum 3 maanden. De jobtime is bespreekbaar tussen 50%-100%, verlening is ook mogelijk. De ochtenddiensten zijn telkens van 6u30-12u of 13u, de avonddienst is van 17u-21u. De organisatie staat bekend om zijn hoogstaande kwalitatieve zorg en respect voor het personeel. Voor deze opdracht dien je in het bezit te zijn van een auto, alle gereden km in functie van de job worden vergoed.
-
Shuttlechauffeur CE Zwevegem (ZWEVEGEM)
Regio: ZWEVEGEM
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Firma te Zwevegem zoekt een chauffeur CE voor pendeltransport. Je werkt in ploegsysteem (5u - 13u of 13u - 21u) Je rijdt gemiddeld 22x heen en weer , dus een ganse dag op en af rijden schrikt jou niet af. Je moet ook telkens de oplegger aan- en afpikken en de baches open en dicht doen.
-
Onderhoudsmecanicien twee ploegen Zele (ZELE)
Regio: ZELE
Bedrijf: Synergie Lokeren Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een textielbedrijf te Zele zijn wij op zoek naar een onderhoudsmecanicien in ploegenstelsel.
-
Chauffeur C/CE met CODE 95 (TEMSE)
Regio: TEMSE
Bedrijf: Konvert Interim Sint-Niklaas
Type: Interim met optie "vast werk"
Jouw dagtaak begint rond 4u 's morgens met het laden van de vrachtwagen. Je start je route altijd vanuit ons distributiecentrum te Temse en levert onze goederen veilig en op tijd af bij onze klanten. Dagelijks heb je zo'n 25 à 30 stops.
-
DRAAIER STUKWERK - WAASLAND (ZELE)
Regio: ZELE
Bedrijf: Synergie Antwerpen Technics
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant gevestigd in het Waasland ( ideaal voor mensen die woonachtig zijn op één van deze postcodes: 9100 - 9000 - 9160 - 9200 - ... ) zijn wij op zoek naar CNC en conventionele talenten. Draai-afdeling - Voor deze afdeling is onze klant op zoek naar één CNC draaier en één conventioneel draaier ( groot werk ).
-
Huishoudhulp DCO De Bron (ZOTTEGEM)
Regio: ZOTTEGEM
Bedrijf: VZW DCO DE BRON
Type: Dienstenchequebaan
De Bron werft aan! DCO De Bron blijft groeien en is op zoek naar enthousiaste medewerkers om ons team te versterken. Sta jij al te popelen om gezinnen te hulp te snellen bij het wekelijkse onderhoud van hun woning? Dan zijn wij van DCO De Bron op zoek naar jou!
-
Gemotiveerde Huishoudhulp / Poetshulp mét ervaring (regio Kontich en omgeving) (KONTICH)
Regio: KONTICH
Bedrijf: Bronwyn & Lanvin dienstencheques
Type: Dienstenchequebaan
Wie zijn wij? Bronwyn & Lanvin is een groeiend dienstencheques bedrijf in Kontich. Momenteel stellen wij al 65 huishoudhulpen te werk en zijn we dringend op zoek naar extra enthousiaste collega’s. Elke dag steken onze huishoudhulpen met plezier hun handen uit de mouwen om het huishoudelijk werk voor onze klanten te verlichten. Meer info op https://dedankbaarstejob.be/ Met onze kwalitatieve en persoonlijke aanpak willen we nummer één zijn in onze regio! Onze medewerkers op kantoor geven je de nodige ondersteuning en begeleiding. Je staat er niet alleen voor! Jouw verantwoordelijkheden: Je doet huishoudelijke taken bij particuliere klanten thuis. Jouw voornaamste taken zijn: schoonmaken van de woning (afstoffen, stofzuigen, dweilen, ...), wassen van ramen en soms strijken naargelang de wensen van jouw klanten. Je gaat op vaste basis (wekelijks / 2-wekelijks) bij je eigen klanten. Bij onverwachte of bijzondere gebeurtenissen verwittig je het kantoor.
-
Boekhouder met ervaring (KOEKELARE)
Regio: KOEKELARE
Bedrijf: Talentus Oostende
Type: Vaste Job
Je bent verantwoordelijk voor het beheer van het aankoop-, verkoop- en financieel dagboek; Je beheert alle kosten binnen de organisatie en je creëert een grafisch overzicht; Je werkt gestructureerd, ordelijk en efficiënt. Bedrijfsprofiel: Onze klant is een gevestigd en erkend vleesbedrijf dat zich specialiseert in het portioneren en bereiden van vlees op maat van de klant.
-
Commercial & Business Development Director (LOPPEM)
Regio: LOPPEM
Bedrijf: ADECCO EXPERTS BRUGGE
Type: Vaste Job
Voor een bedrijf in regio Brugge gaan we op zoek naar een Commercial & Business Development Director Als Commercial & Business Development Director neem je leiding over het volledige salesteam en coördineer je de commerciële activiteiten. Je zorgt ook voor de verdere uitbouw en ontwikkeling hiervan op alle gebied. Je maakt deel uit van het directieteam, die maandelijks samenkomt en rapporteert aan de CEO. Personeelsverantwoordelijkheid over een 20tal medewerkers : Inside Sales (Inside Sales Officer(s), Back-Office medewerkers, Call Center medewerker(s), Team aanbestedingen) External Sales (Key Accountmanagers, Accountmanagers) Marketing Commercieel aspect Kernactiviteiten Zorgen voor de nodige ondersteuning en begeleiding van de mensen Zorgen voor het op peil houden van eigen kennis en doorgeven van deze kennis aan anderen oa door het volgen van opleidingen, en het organiseren ervan Richtlijnen, zowel op vlak van het bedrijf als op het vlak van de afdelingen, implementeren en respecteren en ervoor zorgen dat die ook gevolgd worden door de personen die rechtstreeks rapporteren Day-to-day business: beheer, oplossen van problemen, communicatie Verbeteringsvoorstellen formuleren, implementeren en opvolgen Nieuwe ontwikkelingen onderzoeken – Business Development Motiveren en opvolging van het team Updaten van systemen Op termijn word je ook lid van directieteam en kunnen volgende thema's aan bod komen : Bedrijfsstrategie tactisch en operationeel structureren en implementeren Op groepsniveau denken en handelen Coördineren van de dagdagelijkse activiteiten Opvolgen en optimalisatie van de werking Waken over rentabiliteit Handelen in functie van de waarden, de strategie en de doelstellingen van het bedrijf Doelstellingen van het bedrijf helpen concretiseren Budgetten bepalen, bespreken van de cijfers Meedenken over ‘gevoelige punten', topics
-
Mystery Shopper (Provincie Oost-Vlaanderen)
Regio: Provincie Oost-Vlaanderen
Bedrijf: M-Eye
Type: Werfreserve
Ben je geïnteresseerd in klantenbeleving en ga je graag de baan op? Dan is mystery shopping zeker iets voor jou! Het geeft jou een unieke mogelijkheid om vrije uren in te vullen en iets extra bij te verdienen. Wij sturen op regelmatige basis uitnodigingen voor verschillende projecten door die in heel België plaatsvinden. Jij bepaalt zelf welke je interessant vindt en welke je kan inplannen in jouw agenda. Op die manier blijf je de baas van jouw eigen agenda en geniet je van een enorme vrijheid. Wie wil dat nu niet?
-
ZAALMEDEWERKER / KOERIER (HAACHT)
Regio: HAACHT
Bedrijf: CESAR
Type: Flexijob
Wij zoeken een gemotiveerde collega die meehelpt bij het bedienen van de klanten. Je staat ook in voor het leveren van de bestellingen bij de klanten thuis.
Zoek naar antwoorden van BART DE CUYPER in sociale netwerken
Look for responds of BART DE CUYPER in social networks
Lees alle opmerkingen voor BART DE CUYPER. Laat een reactie achter voor BART DE CUYPER. BART DE CUYPER bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for BART DE CUYPER. Leave a respond for BART DE CUYPER. BART DE CUYPER on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie BART DE CUYPER op de google maps. Adres en contacten BART DE CUYPER Location of BART DE CUYPER on the google maps. Address and contacts of BART DE CUYPER
Andere gerelateerde bedrijven als come BART DE CUYPER BART DE CUYPER: POUMAY & GILIS PARTNERS SPRL | OCCA-SALONS | LAGERE SCHOOL | C.R.I. | HUIS DE NIJS
Other related companies as BART DE CUYPER: POUMAY & GILIS PARTNERS SPRL | OCCA-SALONS | LAGERE SCHOOL | C.R.I. | HUIS DE NIJS
BART DE CUYPER is een bedrijf dat 2013 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is BART DE CUYPER, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03899841308. Het bedrijf BART DE CUYPER bevindt zich op het adres: NEERWEG 51; 2220; HEIST-OP-DEN-BERG. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 737,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 270,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Elektrische installaties voor woningen; Verhuur televisie- and audiovisuele apparatuur. Producten gemaakt in BART DE CUYPER zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van BART DE CUYPER is Tabaksproducten, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van BART DE CUYPER is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van BART DE CUYPER, openstaande posities, locatie van BART DE CUYPER op de kaart.
BART DE CUYPER is a company, that was registered 2013 in N\A region, Belgium. Full name of company is BART DE CUYPER, company assigned to the tax number BE03899841308. The company BART DE CUYPER is located at the address: NEERWEG 51; 2220; HEIST-OP-DEN-BERG. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 737,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 270,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Elektrische installaties voor woningen; Verhuur televisie- and audiovisuele apparatuur. Products created in BART DE CUYPER were not found.
The main activity of BART DE CUYPER is Tobacco Products, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of BART DE CUYPER is not available. You also can look at reviews of BART DE CUYPER, open positions, location of BART DE CUYPER on the map.
