Elektromic NV
Contactgegevens Elektromic NV: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Elektromic NV: address, phone, fax, email, website, opening hours
Elektromic NV
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Molseweg 57; 2440; Geel, België
Telefoon (phone): 014 58 00 30; 014 58 09 11 (+32-014 58 00 30; 014 58 09 11) 014 58 00 30; 014 58 09 11 (+32-014 58 00 30; 014 58 09 11)
Fax (fax): 014 58 44 94 (+32-014 58 44 94) 014 58 44 94 (+32-014 58 44 94)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Elektromic NV: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Elektromic NV"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Elektromic NV"? - Contact us!
We found such data of Elektromic NV, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Elektromic NV. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Elektromic NV
Products information Elektromic NV
Hi-fi & stereophonic equipment - Retail; Television & radio - Retail; Data processing - Computers; GSM - Apparatus & Access.
Product categorie (product category): Electronics - Components
Aanvulling soorten activiteiten voor Elektromic NV Addition kinds of activities for Elektromic NV
26720102. Geëmailleerd papier: gemaakt van gekochte papier | Enameled paper: made from purchased paper
27310202. Boekmuziek: uitgeverij en drukwerk | Book music: publishing and printing
30690307. Kleding, gevulkaniseerde rubber of rubberen stof | Clothing, vulcanized rubber or rubberized fabric
35650202. Broodverpakkingsmachines | Bread wrapping machinery
86610126. Gereformeerde kerk | Reformed church
Werken bij Elektromic NV: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Elektromic NV: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Elektromic NV. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Elektromic NV. Looking for open vacancies in other companies
-
Magazijnier 30u Zaventem (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: Synergie Mechelen Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Een klant van de luchthaven is op zoek naar verschillende magazijniers voor hun afdeling te Cargo luchthaven. Opbouwen van paletten en vrachten met betrekking tot cargo-vliegtuigen Laden en lossen van trucks Het behandelen (verpakken, aanbrengen van netten,…) van vrachtgoederen volgens strikte procedures.
-
Kok voor een voedingsbedrijf (Geen weekendwerk) (OOSTKAMP)
Regio: OOSTKAMP
Bedrijf: Go4Jobs Brugge
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je staat in voor het bereiden van gerechten in grote hoeveelheden. Je bedient de machines en volgt vaste recepturen.
-
Magazijnmedewerker (HULSHOUT)
Regio: HULSHOUT
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf regio Hulshout zijn wij opzoek naar magazijnmedewerkers/orderpickers voor verschillende afdelingen: - Goederen ontvangst: Manueel laden en lossen van vrachtwagens - Consolidatie: Stapelen en wikkelen van goederen - Expeditie: laden met een elektrisch transpallet Het is een zeer afwisselende job omdat je op verschillende afdelingen zal werken aan de hand van een doorschuifsysteem. Je zal ook werken als orderpicker met een voicepicking-systeem. Je zal hierbij soms zware goederen zoals tuinmeubelen moeten picken.
-
Vakman civiele werken (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Start People Kapellen
Type: Interim met optie "vast werk"
Je staat in voor het uitvoeren van diverse werkzaamheden aan en preventief onderhoud van de civiele infrastructuur op diverse locaties waar Zuidnatie actief is.Je maakt gebruik van je kennis en ervaring en kan zelfstandig werken: • Instaan voor het periodieke onderhoud van civiele infrastructuur. • Uitvoeren van dringende herstellingen aan nutsleidingen (water, riolering, sanitair). • Uitvoeren van klein timmerwerk, laswerk, mechanische taken. • Kleine grond- en bevloeringswerken. • Schilderwerk uitvoeren. • Naleven van veiligheids- en milieuvoorschriften.
-
Jobstudenten Frituurmedewerker (MIDDELKERKE)
Regio: MIDDELKERKE
Bedrijf: Synergie Oostende Interim
Type: Studentenjob
Opdienen en afruimen Klanten bestellen Bestellingen opnemen Kassa Bestelling klaarzetten Frituur op orde houden
-
Jobstudent slagerij (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Studentenjob
Voor een slagerij regio Tielt zijn wij op zoek naar een jobstudent die zich op zaterdag een halve dag kan vrijmaken. Dit om mee te helpen in de winkel maar op kalme momenten ook achteraan in te springen bij het vervaardigen van de burgers en slaatjes en helpt afwassen. Dit telkens voor een halve dag dit is ofwel: - zaterdagvoormiddag (7u30 - 13u) - zaterdagnamiddag (13u-19u)
-
Inpakoperator/ heftruckchauffeur - 2 ploegen (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: Konvert Interim Roeselare Food
Type: Vaste Job
Voor een gerenommeerde firma in Roeselare zijn wij op zoek naar een inpakoperator / heftruckchauffeur. Na een grondige interme opleiding zal je instaan voor de coördinatie van de inpakwerkzaamheden aan meerdere geautomatiseerde inpaklijnen. Je staat in voor het correct verpakken van voedingsproducten. Je kan ingrijpen bij kleine technische storingen. Daarnaast zal je ook ingeschakeld worden als heftruckchauffeur.
-
Industriële reiniger met rijbewijs B of C (OLEN)
Regio: OLEN
Bedrijf: JACOBS
Type: Vaste Job
De HCI-groep is een industrieel dienstverleningsbedrijf gespecialiseerd in services rond industriële reiniging, rioolreiniging, hydrodemolition, veegwerken en afvaltransporten Kwaliteit, Veiligheid en Milieu zijn in onze werkfilosofie prioritair De groep bestaat uit HCI nv te Antwerpen, HCI bv te Terneuzen en Jacobs nv te Olen. Momenteel zoeken wij voor onze vestiging in Olen gemotiveerde collega’s met een rijbewijs B of C. Als industriële reiniger rijdt je met je vrachtwagen naar diverse werven voor het uitvoeren van reinigingswerken. Jouw vrachtwagen is jouw werkvoertuig waarmee je de reinigingsopdrachten uitvoert Uitvoeren van reinigingswerken gebeurt door een combinatie van manueel werk met werktuigen en een stuk geautomatiseerd met industriële machines. Om met deze machines te kunnen/mogen werken moet je bekwaam zijn om zaken bij te leren en examens af te leggen om veiligheidsattesten te behalen. De aard van werkzaamheden zijn zeer uiteenlopend. Afhankelijk van wat klanten vragen, doen wij in principe alles. Zaken die je regelmatig tegenkomt zijn: leidingen doorspuiten, riolering kuisen, beerputten leegtrekken, kolkjes proper maken, silo's en tanks reinigen, industriële installaties van productiebedrijven proper maken, warmtewisselaars schoon spuiten, ... enz De werkuren zijn zeer onregelmatig. Wij werken niet met shiften. Wij hebben alle soorten werkuren, dagen, nachten, korte dagen, lange dagen, alles loopt in elkaar over. Wij werken 24/24 en 7/7, dit betekend dat er ook weekendwerk is. Hoofdzakelijk wordt er op zaterdag gewerkt, zondag komt minder vaak voor. Je moet er van uitgaan dat je per maand 2 keer in het weekend zult werken. Veiligheid krijgt bij ons de hoogste prioriteit. Wij verwachten van al onze medewerkers dat de neuzen in dezelfde richting staan, namelijk “safety first”
-
Software Analist met ervaring binnen OO development | (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: Charles
Type: Vaste Job
Meehelpen aan het stroomlijnen van intern ontwikkeld ERP pakket Analyseren van bestaande bedrijfsprocessen en IT optimalisaties doorvoeren Implementaties van externe pakketten waar opportuun, ontwikkeling van interne pakketten waar nodig
-
Accountmanager gezonde voeding (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: JONGERAVEN
Type: Vaste Job
Gezonde voeding, dat is wat deze wereldspeler vermarkt. Zij zoeken zowel een junior als een senior profiel met enkele tot vele jaren ervaring in de retail om de rangen te versterken. Klanten zijn grossiers en retailers in de Benelux, maar daar kunnen (op korte termijn) ook andere landen bij komen. Je rapporteert wekelijks op de hoofdzetel (0-Vl), voor de rest ga je autonoom aan de slag. Universitair niveau is een plus. Meertaligheid een must.
-
ZORGKUNDIGE IN THUISVERPLEGING (ZELFSTANDIG) (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: IEZE
Type: Zelfstandige activiteit
Zin om als zelfstandig zorgkundige te werken in thuisverpleging? Ben je een zelfstandig persoon? Regel je graag zelf je werk en wil je goed je boterham verdienen? Droom je er van om in de regio Kortrijk/Menen/Waregem in thuisverpleging te werken? Wil jij ook jouw steentje bijdragen om mensen zo lang mogelijk thuis te helpen wonen? Verzorg je graag mensen met hart en ziel? Solliciteer dan snel op deze vacature.
-
Stagiair public relations (m/v) (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: BESTSELLER BELGIUM
Type: Leercontract
BESTSELLER is een Deens modehuis, opgericht in 1975 en vandaag actief in meer dan 40 landen. Daarmee is het één van de meest toonaangevende en snelst groeiende modeconcerns wereldwijd. Met merken als onder meer VERO MODA, JACK & JONES, ONLY, VILA en SELECTED HOMME/FEMME spelen we in op de laatste trends en bieden we onze klanten de beste prijs voor uitstekende kwaliteit. Momenteel zoeken we een enthousiaste, geëngageerde stagiair ter ondersteuning van het PR-team in onze kantoren in Antwerpen. Een groot deel van de werkzaamheden bestaat uit de uitleen van de kledingcollecties aan stylisten die werken voor modemagazines, televisieprogramma’s en bekendheden. Daarnaast staat ook het contact met journalisten en bloggers centraal, net als het schrijven en vertalen van persberichten, ondersteunende administratieve taken en het assisteren bij eventuele presentaties en events, zoals onze halfjaarlijkse persdagen.
Zoek naar antwoorden van Elektromic NV in sociale netwerken
Look for responds of Elektromic NV in social networks
Lees alle opmerkingen voor Elektromic NV. Laat een reactie achter voor Elektromic NV. Elektromic NV bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Elektromic NV. Leave a respond for Elektromic NV. Elektromic NV on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Elektromic NV op de google maps. Adres en contacten Elektromic NV Location of Elektromic NV on the google maps. Address and contacts of Elektromic NV
Andere gerelateerde bedrijven als come Elektromic NV Elektromic NV: A.M.D. MULLENS | Polymat SAV S.P.R.L. | Maes G | OUSSAMA CHAAR | Grace Corner
Other related companies as Elektromic NV: A.M.D. MULLENS | Polymat SAV S.P.R.L. | Maes G | OUSSAMA CHAAR | Grace Corner
Elektromic NV is een bedrijf dat 2004 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Elektromic NV, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09132354736. Het bedrijf Elektromic NV bevindt zich op het adres: Molseweg 57; 2440; Geel. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 425,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 308,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Electronics - Components. Lijst met producten zijn Hi-fi & stereophonic equipment - Retail; Television & radio - Retail; Data processing - Computers; GSM - Apparatus & Access..
De hoofdactiviteit van Elektromic NV is Onroerend goed, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Elektromic NV is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Elektromic NV, openstaande posities, locatie van Elektromic NV op de kaart.
Elektromic NV is a company, that was registered 2004 in N\A region, Belgium. Full name of company is Elektromic NV, company assigned to the tax number BE09132354736. The company Elektromic NV is located at the address: Molseweg 57; 2440; Geel. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 425,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 308,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Electronics - Components. List of products are Hi-fi & stereophonic equipment - Retail; Television & radio - Retail; Data processing - Computers; GSM - Apparatus & Access..
The main activity of Elektromic NV is Real Estate, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Elektromic NV is not available. You also can look at reviews of Elektromic NV, open positions, location of Elektromic NV on the map.
