Don Michel
Contactgegevens Don Michel: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Don Michel: address, phone, fax, email, website, opening hours
Don Michel
Regio (region): N\A, België
Adres (address): R TRIEU DU BOIS 86; 1430; REBECQ, België
Telefoon (phone): 067 48 53 26 (+32-067 48 53 26) 067 48 53 26 (+32-067 48 53 26)
Fax (fax): +32 (58) 917-95-48 +32 (58) 917-95-48
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Don Michel: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Don Michel"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Don Michel"? - Contact us!
We found such data of Don Michel, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Don Michel. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Don Michel
Products information Don Michel
Producten die in Don Michel zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Taverns
Aanvulling soorten activiteiten voor Don Michel Addition kinds of activities for Don Michel
238601. Leren en schapenbeklede mantels en hoeden | Leather and sheep-lined coats and hats
342301. Tuin- en landbouwgereedschap, inclusief schoppen | Garden and farm tools, including shovels
22111103. Schorsdoek, katoen | Bark cloth, cotton
22820302. Mohairgaren: draaien, wikkelen of spoelen | Mohair yarn: twisting, winding, or spooling
35310706. Rock crushing machines, draagbaar | Rock crushing machinery, portable
59939900. Tabakswinkels en stands, nec | Tobacco stores and stands, nec
96219900. Reglement, administratie van vervoer, nv | Regulation, administration of transportation, nec
Werken bij Don Michel: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Don Michel: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Don Michel. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Don Michel. Looking for open vacancies in other companies
-
Reachtruckchauffeur 2 ploegen (BOCHOLT)
Regio: BOCHOLT
Bedrijf: Flexpoint
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant in Bocholt zijn we op zoek naar een gemotiveerde reachtruckchauffeur, die in 2 ploegen wilt werken. Wisselend 2-ploegensysteem: morgenpost (6 tot 14 u) en middagpost (14 tot 22 u) Ben jij een echte teamplayer die interesse heeft om een team van medewerkers in een dynamisch bedrijf tijdelijk te ondersteunen? Jouw takenpakket bestaat uit: - Picken van materialen. - Laden lossen van vrachtwagens. - Allround magazijnwerk.
-
Maintenance Programs Administrator (DIEGEM)
Regio: DIEGEM
Bedrijf: OfficeTeam
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
OfficeTeam is momenteel op zoek naar een Maintenance Programs Administrator (M/V) voor een firma gelegen in Diegem. Onze klant is een internationale firma actief in de energiesector. Als Maintenance Programs Administrator heb je de volgende verantwoordelijkheden: - Jezorgtervoordatalletechnische maintenance programs op tijdwordenuitgevoerd en dit in nauwecommunicatie met deklanten en leveranciers - Je staat in voor de voorbereiding, de klantenmailings en de dagelijkse follow-up van de small bulk maintenance programs - Jebiedtadministratieveondersteuningaan Technical Bulk & Depot Teams van detechnischeafdeling - Voorbereiding van aankooporders, facturerenaancontractanten, verzenden van technischmateriaal, beheer van facturen, beheer en archivering van documenten, voorraadbeheer - Jebiedtondersteuningbijdevoorbereiding van technischeinterventies - Je staat in voor de planning van technische interventies By applying to this position, you acknowledge that you have read and accept the following terms: https://www.roberthalf.be/en/legal-information/privacy-statement
-
Allround medewerker sanitair | Bocholt (BOCHOLT)
Regio: BOCHOLT
Bedrijf: Synergie Overpelt Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze te klant te Bocholt zijn we opzoek naar een allround medewerker. Onderstaand de uit te voeren taken. elektriciteitswerken uitvoeren toestellen plaatsen installeren van cv en sanitaire voorzieningen
-
Kraanmachinist rioleringen (m/v) (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: ACTIEF CONSTRUCT IEPER
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je zal als kraanman instaan voor het uitvoeren van wegeniswerken, rioleringen, algemeen grondwerk. Je bedient graafkranen dit van verschillende zwaartes (30TON). Naast het bedienen van een kraan, zal je ook instaan voor het meehelpen op de werf.
-
MACHINEBOUWER/MONTEUR - REGIO MENEN - OPTIE VAST (MENEN)
Regio: MENEN
Bedrijf: FORUM JOBS
Type: Interim met optie "vast werk"
Onze klant in de regio Menen, gespecialiseerd in speciale machinebouw, is op zoek naar een machinebouwer/monteur. Takenpakket? Maken van onderdelen en/of volledige prototype machines. Samenstellen van volledige machines: mechanisch, pneumatisch en elektrisch. Plaatsen van de machines bij klanten in binnen- en buitenland. Interventies bij klanten op bestaande machines.
-
Magazijnier met reachtruckattest (ONZE-LIEVE-VROUW-WAVER)
Regio: ONZE-LIEVE-VROUW-WAVER
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf in regio Sint-Katelijne-Waver dat actief is in de verse voeding, zijn we op zoek naar enthousiaste magazijniers met reachtruckervaring. Je takenpakket als magazijnier met reachtruckervaring bestaat uit: De receptie van binnenkomende goederen: lossen van de goederen en met een reachtruck de paletten in de rekken plaatsen; Orderpicken: rijden met een elektrische BT en werken met een handscanner; Bestellingen klaarmaken in een gekoeld magazijn (0-12 graden). Je werkt in een vaste ploeg die flexibel opstart tussen 8u en 9u, zaterdagwerk is ook mogelijk.
-
Huishoudhulp/poetshulp in regio Aalst (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN
Type: Dienstenchequebaan
Je komt terecht in een warme familie met meer dan 2500 tevreden collega-poetshulpen. Je geniet van de persoonlijke vrijheid die deze job zo mooi en waardevol maakt. Wij onderscheiden ons van andere diensten door onze dagelijkse engagement je thuis te laten voelen in je job. Geen loze beloftes, bij ons weet je wat je mag en kunt verwachten. Wij zorgen voor jou tijdens de werkuren maar ook daarbuiten. Zo bieden we jou niet alleen een uitstekende verloning maar ook mooie personeelskortingen en -voordelen bij meer dan 3600 bedrijven in heel België! Je taken? Net als bij andere poetsbedrijven sta je onder meer in voor het wekelijks onderhoud van de woning (afstoffen, stofzuigen, dweilen, schuren, …). Daarnaast voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken en boodschappen doen) uit bij mensen thuis. Weet je wat het mooiste van al is? Je krijgt bij ons de mogelijkheid om je job makkelijk te combineren met je hobby’s en gezin. Je stelt immers je uurrooster op in samenspraak met je verantwoordelijke. Als jij je niet goed voelt in je job? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we het beter kunnen maken!
-
Jobstudent ZEB (18+) (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: T-INTERIM DEINZE
Type: Studentenjob
Je wordt ingeschakeld als winkelmedewerker binnen ZEB Deinze: In de beginfase omvat dit vooral het plooien van de kledij, het op orde houden van de winkel, mee helpen binnen de stock. Na verloop van tijd krijg je ook een kassa opleiding waardoor je een all-round medewerker wordt binnen het team. Je wordt bij voorkeur (bijna) ieder weekend ingeschakeld, waardoor je een vast deel wordt van het team. Bedrijfsprofiel: Je komt terecht binnen het hechte team van ZEB Deinze en gaat er aan de slag als winkelmedewerker
-
Zaalmedewerker (jobstudent) (WICHELEN)
Regio: WICHELEN
Bedrijf: RUBBENS
Type: Studentenjob
Je zorgt dat de gasten een aangename tijd bij ons kunnen doorbrengen. Je dient het eten op, ruimt af , maakt drankjes klaar en brengt deze weg en dit steeds met een glimlach op je gezicht. Je zet zalen klaar voor feesten.
-
Project Manager Business Processes & Systems (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: COLRUYT GROUP
Type: Vaste Job
Je werkt mee aan projecten voor onze verschillende operating units (DATS 24, Colruyt Laagste Prijzen, OKay, Bio-Planet, …) en op functionele gebieden zoals Aankoop, Finance, HR of Logistiek. Waar die projecten zoal over gaan? Denk aan de transitzones in alle Colruyt winkels optimaliseren, een maaltijdboxformule ontwikkelen en lanceren, de Baby Aan Boord actie uitwerken, SharePoint technisch uitbouwen als belangrijkste tool om informatie te delen of e-invoicing opzetten met onze leveranciers. Als PM krijg je meteen een flinke verantwoordelijkheid! De grote projecten waar jij bij betrokken bent, hebben een gemiddelde looptijd van 6 maanden tot 1 jaar, hebben budgetten tot 1,5 miljoen euro en worden opgenomen door teams van ongeveer 5 tot 15 personen. Jouw rol is uitdagend en afwisselend. Bovendien kan je terugvallen op een ervaren coach. Zo zien jouw werkdagen eruit: - Je definieert de doelstellingen en scope door de vragen van de opdrachtgever kristalhelder te verwoorden. Je stelt vervolgens in overleg met o.a. analisten of business architect een projectplan op. -Je zet een projectorganisatie op met je team en de andere betrokkenen, zoekt de juiste resources hierbij en motiveert en stuurt je teamleden aan. -Je waakt over de timing, scope en kost en rapporteert regelmatig aan de opdrachtgever. Je stuurt bij waar nodig. -Je stelt een communicatieplan op en maakt een stakeholder- en risicoanalyse die je opvolgt gedurende het project. - Je bent eindverantwoordelijk voor de uiteindelijke realisatie en oplevering. - Je zorgt ervoor dat het project geborgen wordt in de organisatie. - Je sluit het project af en zorgt ervoor dat de lessons learned gedocumenteerd worden. -Je wisselt informatie uit met collega-projectmanagers. Je werkt in ons hoofdkantoor in Halle, af en toe aan de slag gaan in een van onze satellietlocaties (Deinze, Mechelen, Haasrode, …) is mogelijk. Daarnaast kan het gebeuren dat je interne klanten ter plaatse bezoekt.
-
.Net developer (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ASSIGN
Type: Vaste Job
Als .Net developer specialiseer je je in het bouwen van frameworks voor verschillende applicaties bij onze klanten. We zijn op zoek naar iemand met een sterke passie voor het ontwikkelen van infrastructuren met ervaring in API's en met Agile software development. In jouw enthousiasme hou je rekening met de gebruiker die jouw applicatie gebruikt en de planning en analyse die met je project gepaard gaat. Jouw verantwoordelijkheden als .Net developer bestaan uit het volgende: Je bedenkt, ontwerp en ontwikkel je oplossingen voor applicaties Je werkt samen met je collega ontwikkelaars en functionele experten, aan een verdere uitbreiding van verschillende oplossingen. Als .Net Developer werk je in team mee aan ontwikkeltrajecten binnen verschillende toepassingen Waarom Assign? Wij bieden jou de mogelijkheid om bij te leren en je uit te leven bij toonaangevende klanten. Projecten in Brussel, Vlaams-Brabant, Limburg, Kempen, Antwerpen en vlak over de grens, waarbij we zoveel mogelijk rekening houden met woon-werk afstand. Je bent geen nummertje en wij zorgen voor een persoonlijke opvolging. En niet te vergeten, we hebben gewoonweg topcollega's!
-
ELEKTRICIEN RESIDENTIEEL (ZINGEM)
Regio: ZINGEM
Bedrijf: DE KETELE Yves
Type: Vaste Job
Plaatsen van elektriciteit en verlichting Hoofdzakelijk particuliere installaties Nieuwbouw en verbouwingen Aansluiting van zonnepanelen (geen plaatsing) Regionale verplaatsingen
Zoek naar antwoorden van Don Michel in sociale netwerken
Look for responds of Don Michel in social networks
Lees alle opmerkingen voor Don Michel. Laat een reactie achter voor Don Michel. Don Michel bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Don Michel. Leave a respond for Don Michel. Don Michel on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Don Michel op de google maps. Adres en contacten Don Michel Location of Don Michel on the google maps. Address and contacts of Don Michel
Andere gerelateerde bedrijven als come Don Michel Don Michel: SOFINA SA | DEMAY SPRL | S. DRUART | JOEL SIMONS | ALLRO
Other related companies as Don Michel: SOFINA SA | DEMAY SPRL | S. DRUART | JOEL SIMONS | ALLRO
Don Michel is een bedrijf dat 2001 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Don Michel, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04960571289. Het bedrijf Don Michel bevindt zich op het adres: R TRIEU DU BOIS 86; 1430; REBECQ. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 345,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 135,000,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Taverns. Producten gemaakt in Don Michel zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Don Michel is Mijnbouw en Steengroeven van Nonmetallic Minerals, met uitzondering van brandstoffen, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Don Michel is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Don Michel, openstaande posities, locatie van Don Michel op de kaart.
Don Michel is a company, that was registered 2001 in N\A region, Belgium. Full name of company is Don Michel, company assigned to the tax number BE04960571289. The company Don Michel is located at the address: R TRIEU DU BOIS 86; 1430; REBECQ. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 345,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 135,000,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Taverns. Products created in Don Michel were not found.
The main activity of Don Michel is Mining and Quarrying of Nonmetallic Minerals, Except Fuels, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of Don Michel is not available. You also can look at reviews of Don Michel, open positions, location of Don Michel on the map.
