Domein "De Bever"
Contactgegevens Domein "De Bever": adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Domein "De Bever": address, phone, fax, email, website, opening hours
Domein "De Bever"
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Beverbekerdijk 50; 3930; Hamont-Achel (Achel), België
Telefoon (phone): 011 64 15 57 (+32-011 64 15 57) 011 64 15 57 (+32-011 64 15 57)
Fax (fax): +32 (71) 152-78-39 +32 (71) 152-78-39
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Domein "De Bever": n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Domein "De Bever""? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Domein "De Bever""? - Contact us!
We found such data of Domein "De Bever", Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Domein "De Bever". Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Domein "De Bever"
Products information Domein "De Bever"
Producten die in Domein "De Bever" zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Taverns
Aanvulling soorten activiteiten voor Domein "De Bever" Addition kinds of activities for Domein "De Bever"
14990406. Scythestone steengroeven | Scythestone quarrying
35410106. Boormachines (metalen snijden) | Drilling machine tools (metal cutting)
38120113. Gyro gimbals | Gyro gimbals
57120100. Bedden en accessoires | Beds and accessories
79410000. Sportclubs, managers en promotors | Sports clubs, managers, and promoters
Werken bij Domein "De Bever": vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Domein "De Bever": vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Domein "De Bever". Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Domein "De Bever". Looking for open vacancies in other companies
-
Persoon voor verkoop (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ASAP WAREGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Persoon voor verkoop heeft volgende taken : - rekken aanvullen - klanten helpen - inpakken - opruimen - kassa.
-
TIG Lasser te Temse (TEMSE)
Regio: TEMSE
Bedrijf: STEGMANN Temse
Type: Interim met optie "vast werk"
Samen met een metaalbewerker uit Temse, de referentie op vlak van plaatwerk en met een zeer uitgebreid machinepark, zijn wij op zoek naar TIG-Lassers! Als TIG Lasser ben jij voornamelijk werkzaam met inox, en dit voor eerlijk en kwaliteitsvol maatwerk te kunnen leveren aan de klanten.
-
Productieoperator // OPTIE VAST // voeding // 2-ploegen of vaste nacht ! (HERNE)
Regio: HERNE
Bedrijf: Tempo-Team Ninove 2
Type: Interim met optie "vast werk"
Je stelt de machine in volgens de correcte parameters, en stelt deze bij waar nodig. Je controleert de kwaliteit van de afgewerkte producten. Je voert de grondstoffen en verpakkingsmaterialen aan de lijn aan. Machines ombouwen behoort eveneens tot jouw takenpakket, alsook het reinigen en ontsmetten na de productie.
-
Enthousiaste huishoudhulpen te Kruishoutem (KRUISHOUTEM)
Regio: KRUISHOUTEM
Bedrijf: Plus Home services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Student kerstvakantie / klantendienst m/v (OEDELEM)
Regio: OEDELEM
Bedrijf: ADECCO EXPERTS BRUGGE
Type: Studentenjob
Wij zijn op zoek naar een student voor de kerstvakantie - bedrijf te Beernem. Ondersteuning van de klantendienst. Algemene administratie
-
JOBSTUDENTEN KASSA-CONTROLE-ONTHAAL (ADINKERKE)
Regio: ADINKERKE
Bedrijf: PLOPSALAND
Type: Studentenjob
Je bent verantwoordelijk voor een efficiënte ticketverkoop, toegangscontrole en onthaal van klanten. Je bent het aanspreekpunt voor allerlei vragen en problemen voor de bezoekers. Je staat in voor de verkoop en kassahandeling van toegangstickets, abonnementen, alsook voor de afhandeling van reservaties.
-
student H&B Knokke 8u (KNOKKE-HEIST)
Regio: KNOKKE-HEIST
Bedrijf: HOLLAND & BARRET KNOKKE
Type: Studentenjob
Als Student ben je het gezicht van de winkel. Klanten verder helpen en bijstaan met advies is je belangrijkste taak. Want onze klanten komen op de eerste plaats. Functieomschrijving Tot je taken behoren het verder helpen van onze klanten. Het uitvoeren van alle taken van opening to sluiting van de winkel. Hierdoor is de functie afwisselend en uitdagend.
-
Jobstudent (STEKENE)
Regio: STEKENE
Bedrijf: KRUIDVAT Health & Beauty
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een dynamische studentenjob met leuke collega’s, afwisselende werkzaamheden en waar geen dag hetzelfde is? Ben jij een student die een extra centje wil bijverdienen en ook nog eens waardevolle ervaring wil opdoen? Word dan Jobstudent bij Kruidvat. Kom jij ons team versterken?
-
Metser (HEESTERT)
Regio: HEESTERT
Bedrijf: VECUBO
Type: Vaste Job
Wij zijn op zoek naar een polyvalente metser. Je voert metselwerken uit voor nieuwbouw, verbouwingen en renovatiewerken. Zelfstandig kunnen werken. Werkinstructies volgen. Voldoende technisch inzicht.
-
AFBRAAKWERKER (BREE)
Regio: BREE
Bedrijf: AS BUILDING
Type: Vaste Job
afbraak veranda's / ziekenhuizen strippen van gebouwen
-
Zelfstandig vastgoedmakelaar met ervaring (SLEIDINGE)
Regio: SLEIDINGE
Bedrijf: ZAKENKANTOOR WILLEMS - VERSELDER
Type: Zelfstandige activiteit
Onze Groep is op zoek naar een ervaren zelfstandig vastgoedmakelaar ter uitbreiding van onze vastgoedactiviteiten in ons kantoor te Sleidinge. U bent een commercieel talent met BIV nummer dat zowel voor de inkoop als verkoop zorgt in de regio Evergem. De regio zelf heeft voor u geen geheimen en u heeft bestaande contacten met bouwpromotoren, notarissen, investeerders.. Naast het commerciële talent, heeft u ook aandacht voor een juiste administratieve afhandeling van uw dossiers van start tot einde. Flexibele werkuren, gemotiveerd en resultaatgericht werken is geen issue voor u. Wij bieden u een competitief salaris in een groeiend bedrijf met 3 vestigingen in het Meetjesland. Het is daarbij de bedoeling dat U het uithangbord wordt van onze vastgoedafdeling in ons bestaand verzekeringskantoor te Sleidinge.
-
Sales Consultant Freelance Uniek beleggingsproject (Regio Hasselt)
Regio: Regio Hasselt
Bedrijf: AURES JOBS BVBA
Type: Zelfstandige activiteit
- Na een individuele opleiding waarin je door de zaakvoerder wordt geïntroduceerd en in detail opgeleid, benader je vanuit je professioneel netwerk potentiële klanten met je uniek product. - Je staat zelf in voor je afspraken en je agendabeheer. - Je peilt naar hun behoeften en informeert hen over de mogelijkheden. Indien interesse van hun kant, wordt de verdere afhandeling en de effectieve verkoop vanuit het hoofdkantoor afgehandeld. - Je benadert klanten individueel of je organiseert seminars in je regio waar je een groep potentieel geïnteresseerden samenbrengt rond dit thema. Jij organiseert het praktische luik ism het hotel of locatieverantwoordelijke, maar de inhoudelijke presentatie als de facturatie wordt verzorgd door het hoofdkantoor. - Ook indirecte verkopen via boekhouders en fiscale raadgevers neem jij voor jouw rekening. - Na de verkoop volg je je klantenportefeuille op regelmatige basis verder op en pols je naar eventuele interesse in nieuwe aankopen.
Zoek naar antwoorden van Domein "De Bever" in sociale netwerken
Look for responds of Domein "De Bever" in social networks
Lees alle opmerkingen voor Domein "De Bever". Laat een reactie achter voor Domein "De Bever". Domein "De Bever" bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Domein "De Bever". Leave a respond for Domein "De Bever". Domein "De Bever" on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Domein "De Bever" op de google maps. Adres en contacten Domein "De Bever" Location of Domein "De Bever" on the google maps. Address and contacts of Domein "De Bever"
Andere gerelateerde bedrijven als come Domein "De Bever" Domein "De Bever": Jaumol Decoratie BVBA | Vanderwallen L | LA BROCHERIE | Reynaert Micha?l | 'T KABOUTERTJE
Other related companies as Domein "De Bever": Jaumol Decoratie BVBA | Vanderwallen L | LA BROCHERIE | Reynaert Micha?l | 'T KABOUTERTJE
Domein "De Bever" is een bedrijf dat 2016 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Domein "De Bever", bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06068542480. Het bedrijf Domein "De Bever" bevindt zich op het adres: Beverbekerdijk 50; 3930; Hamont-Achel (Achel). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 917,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 598,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Taverns. Producten gemaakt in Domein "De Bever" zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Domein "De Bever" is Tabaksproducten, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Domein "De Bever" is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Domein "De Bever", openstaande posities, locatie van Domein "De Bever" op de kaart.
Domein "De Bever" is a company, that was registered 2016 in N\A region, Belgium. Full name of company is Domein "De Bever", company assigned to the tax number BE06068542480. The company Domein "De Bever" is located at the address: Beverbekerdijk 50; 3930; Hamont-Achel (Achel). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 917,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 598,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Taverns. Products created in Domein "De Bever" were not found.
The main activity of Domein "De Bever" is Tobacco Products, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Domein "De Bever" is not available. You also can look at reviews of Domein "De Bever", open positions, location of Domein "De Bever" on the map.
