CEDIBEL
Contactgegevens CEDIBEL: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data CEDIBEL: address, phone, fax, email, website, opening hours
CEDIBEL
Regio (region): N\A, België
Adres (address): KOLVENIERSVEST 20; 2500; LIER, België
Telefoon (phone): 34913850 (+32-34913850) 34913850 (+32-34913850)
Fax (fax): +32 (82) 462-56-87 +32 (82) 462-56-87
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) CEDIBEL: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "CEDIBEL"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "CEDIBEL"? - Contact us!
We found such data of CEDIBEL, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees CEDIBEL. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti CEDIBEL
Products information CEDIBEL
Services: Ouvert le Week-End.
Product categorie (product category): Tabac. Journaux
Aanvulling soorten activiteiten voor CEDIBEL Addition kinds of activities for CEDIBEL
341199. Metalen blikjes, nec | Metal cans, nec
17999929. Teken installatie en onderhoud | Sign installation and maintenance
36630100. Radio-uitzend- en communicatieapparatuur | Radio broadcasting and communications equipment
59990801. Landbouwmachines, nec | Farm machinery, nec
79990600. Skating rink operatie diensten | Skating rink operation services
Werken bij CEDIBEL: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in CEDIBEL: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor CEDIBEL. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for CEDIBEL. Looking for open vacancies in other companies
-
Medewerker Lasrobot (m/v) (GAVERE)
Regio: GAVERE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als robotlasser sta je in voor het lassen van de profielen aan de hand van een robot. Hierbij zal je ook programmeren van de machine. Wij zijn op zoek naar medewerkers die niet perse gediplomeerde lassers zijn, maar wel beschikken over de affiniteit en techniek hiervan.
-
Operatoren (ZWEVEGEM)
Regio: ZWEVEGEM
Bedrijf: t-interim Kortrijk
Type: Interim met optie "vast werk"
U bedient één of meerdere machines en voert de nodige controles uit.
-
Ploegbaas M/V - regio Genk (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: DAOUST INTERIM
Type: Interim met optie "vast werk"
Sluit je aan bij de grote familie van werknemers bij Daoust! Welcome to the Family! Sta je in voor het monteren en installeren van nieuwe of bestaande koeltechnische systemen (ventilatie, airconditioning, …) Vraag je bij de opstart van een werf de nodige info op aan de projectleider, achteraf doe je ook de debriefing bij de projectleider Interpreteer je de uitvoeringsplannen en schat je de technische haalbaarheid in van het plan Doe je de nodige voorbereidingen (ophangsystemen plaatsen, baseren, plooien, …) voor de effectieve installatie Voer je de nodige testen (lekdichtheid, verlichting, ventilatoren, …) uit bij de opstart van een installatie Werk je hoofdzakelijk samen in een team van 2 tot 3 personen Verzorg je voornamelijk de koeltechnische installaties in bedrijven, hotels, winkelketens,…
-
Eerste Verkoper - Meubelzaak - Brugge (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: Start People Retail Vlaanderen
Type: Interim met optie "vast werk"
Als logistiek medewerker bij sta je in voor : Het adviseren, helpen en begeleiden in de keuze van de klanten hun aankoop, Het controleren van de leveringen, Inéén knutselen van de meubelen, Opbouw in de winkel, ... Daarnaast ben je eveneens het aanspreekpunt voor de klanten bij al hun vragen... Daarnaast leidt u het team van verkopers
-
Huishoudhulp (dienstencheques) regio Lille (LILLE)
Regio: LILLE
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
Huishoudhulp regio Haaltert (M/V) (Regio Aalst)
Regio: Regio Aalst
Bedrijf: ASSIST AT HOME
Type: Dienstenchequebaan
Bij klanten thuis ga je huishoudelijke taken verrichten zoals poetsen,strijken, afwassen,... Je wordt begeleid en gecoacht door een team van enthousiaste mensen bij wie je steeds terecht kan en bepaald zelf hoeveel uur per week en wanneer je wil werken. Assist At Home streeft diversiteit op de werkvloer na. Iedereen mag zich dan ook kandidaat stellen ongeacht geslacht, leeftijd, filosofische overtuiging, geloof, afkomst, geaardheid, handicap of vermogen. Poetsen doe je met hart en ziel? Je bent klantvriendelijk en komt steeds je afspraken na?Je bent iemand op wie wij kunnen vertrouwen? Dan kom je zeker in aanmerking voor een leuke job bij Assist At Home.
-
POETS- EN HUISHOUDHULP regio Heusden-Zolder (HEUSDEN-ZOLDER)
Regio: HEUSDEN-ZOLDER
Bedrijf: vzw IN-Z regio Midden-West Limburg
Type: Dienstenchequebaan
Zet jij je graag in voor de levenskwaliteit van anderen - je klanten kunnen zorgbehoevenden of niet-zorgbehoevenden zijn - en spreken huishoudelijke taken jou aan? Dan ben jij de persoon die we zoeken! je verricht huishoudelijk werk bij mensen thuis jouw voornaamste taken zijn: stofzuigen, stofvegen, dweilen, badkamer kuisen, ramen wassen, ... bijkomende taken kunnen zijn: strijken, wassen, koken, boodschappen doen, ... op regelmatige tijdstippen kom je samen met je collega's tewerkstelling in Heusden-Zolder en omgeving.
-
Voltijdse huishoudhulp Waregem M/V. (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: COMFORT GROEP
Type: Dienstenchequebaan
Comfort Groep is een dienstencheques bedrijf dat zich specialiseert in een excellente service, gecombineerd met een toffe werksfeer en een open geest. Wie bij ons in dienst is als Huishoudelijk Medewerker/huishoudhulp wordt tewerkgesteld met een vast arbeidscontract bij een vast cliënteel. Je verstrekt huishoudhulp in de ruimste zin van het woord. Overwegend gaat dit over poetswerk maar kan aangevuld worden met kleine huishoudelijke taken, zoals strijken, kleine boodschappen doen,… Onze onderneming bestaat uit gemotiveerde en enthousiaste medewerkers. Bij ons krijgt iedereen de kans om door te groeien naar een ervaren huishoudelijk medewerker. Heb jij zin om initiatief te nemen? Te werken in een aangename omgeving? En meehelpen aan de groei van ons bedrijf? Dan is deze job beslist iets voor u! Zowel part of full time vacatures zijn bij ons ter beschikking.
-
Studenten (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: ASAP GENK
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een toffe studentenjob? Wij zoeken regelmatig studenten voor een magazijn in Genk. Je maakt bestellingen klaar voor leverancier. Dit zijn vooral pakketjes van online webshops. Je bent tijdens de week 1 of meerdere dagen beschikbaar.
-
Tactisch aankoper Medisch (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ZNA
Type: Vaste Job
Vacaturenummer: 5771 Locatie: ZNA Stuivenberg in Antwerpen, maar je werkt ZNA overkoepelend. Afdeling/ Bedrijfseenheid: Aankoop Jobtime: 100% (38 uur/week) Contract: onbepaalde duur Handel jij steeds op een betrokken, respectvolle en klantgerichte manier? Jouw uitdaging: Je bent verantwoordelijk voor het aankopen van goederen en/of diensten – in samenspraak met de betrokken stakeholders - volgens het TCO principe teneinde de interne diensten te gepasten tijde te kunnen bevoorraden met kwalitatieve goederen of te voorzien van kwalitatieve diensten conform de geldende wetgeving op de overheidsopdrachten. Je realiseert zelfstandig binnen de toegewezen inkoopgroepen de geplande en “ad hoc” aankoopdossiers. Op regelmatige basis wordt er per product of per project een marktstudie uitgevoerd en wordt er gericht contact opgenomen met leveranciers. Je onderhandelt over de prijs en de voorwaarden en stelt het contract op. Je werkt conform de Wet op de Overheidsopdrachten, stelt het lastenboek mee samen en je communiceert hierover met de interne klanten. Samen met je collega’s zorg je voor de uitvoering van de aankoopdossiers binnen “Compliance”. Het realiseren en opvolgen van savings/cost avoidance/added value services per dossier behoort tot jouw taken. Je werkt business cases mee uit samen met de strategische aankopers en biedt maximale ondersteuning aan de strategische aankopers. Je beantwoordt in 2e lijn vragen van interne klanten in verband met leveringen, klachten, prijzen en onderhoudt contacten met verschillende partijen binnen ZNA (artsen, verpleegkundigen, IT, (bio)technische dienst, juristen,…). Op regelmatige basis voer je leveranciersevaluaties en business reviews en initieer je verbeteracties, daar waar nodig, conform de JCI normen en bijhorende ME. Nog vragen? Meer weten over de wervingsprocedure? Contacteer Natasha Pavlova, HR recruiter, op 03 234 45 80. Meer weten over de functie? Contacteer Andy Sempels – Manager Strategische Aankoop ZNA - contacteren op 03 217 74 64. Voel jij je aangesproken?
-
Verpleegkundige te Antwerpen (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Armonea
Type: Vaste Job
Als verpleegkundige ben je verantwoordelijk voor de verpleegkundige verzorging van onze bewoners: bloedafnames, inspuitingen, wondzorg,… Je staat in heel nauw contact met onze bewoners en speelt een sleutelrol in hun beleving in het woonzorgcentrum. Onze groep is voor woonzorgcentrum Dageraad te Antwerpen op zoek naar een enthousiaste verpleegkundige die zich thuis voelt in onze innovatieve en dynamische werkomgeving. Je bent een gemotiveerde verpleegkundige die een kwaliteitsvolle verzorging nastreeft waarin respect, liefdevolle zorg en begrip centraal staan Je durft je verplaatsen in de leefwereld van onze bewoners en wil bijdragen tot een waardevol en gelukkig verblijf in ons woon- en zorgcentrum Je zal instaan voor de verpleegkundige verzorging van onze bewoners: klaarzetten van medicatie, inspuitingen, bloednames, wondzorg …
-
Bedelers gezocht voor de huis-aan-huisbedeling in de regio WAREGEM (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: BD MYSHOPI
Type: Zelfstandige activiteit
Wij zoeken gemotiveerde mensen die zich enkele uren per week kunnen vrijmaken om in bijberoep de huis-aan-huisbedeling te verzorgen in jullie streek.
Zoek naar antwoorden van CEDIBEL in sociale netwerken
Look for responds of CEDIBEL in social networks
Lees alle opmerkingen voor CEDIBEL. Laat een reactie achter voor CEDIBEL. CEDIBEL bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for CEDIBEL. Leave a respond for CEDIBEL. CEDIBEL on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie CEDIBEL op de google maps. Adres en contacten CEDIBEL Location of CEDIBEL on the google maps. Address and contacts of CEDIBEL
Andere gerelateerde bedrijven als come CEDIBEL CEDIBEL: D.N.P. Concept | GALERIJ PALJAS | DENIS DOULIERE | REN? ROGGEN | RESEAU BROCA
Other related companies as CEDIBEL: D.N.P. Concept | GALERIJ PALJAS | DENIS DOULIERE | REN? ROGGEN | RESEAU BROCA
CEDIBEL is een bedrijf dat 2004 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is CEDIBEL, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02324127197. Het bedrijf CEDIBEL bevindt zich op het adres: KOLVENIERSVEST 20; 2500; LIER. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 969,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 145,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Tabac. Journaux. Lijst met producten zijn Services: Ouvert le Week-End..
De hoofdactiviteit van CEDIBEL is Maatschappelijke dienstverlening, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van CEDIBEL is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van CEDIBEL, openstaande posities, locatie van CEDIBEL op de kaart.
CEDIBEL is a company, that was registered 2004 in N\A region, Belgium. Full name of company is CEDIBEL, company assigned to the tax number BE02324127197. The company CEDIBEL is located at the address: KOLVENIERSVEST 20; 2500; LIER. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 969,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 145,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Tabac. Journaux. List of products are Services: Ouvert le Week-End..
The main activity of CEDIBEL is Social Services, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of CEDIBEL is not available. You also can look at reviews of CEDIBEL, open positions, location of CEDIBEL on the map.
