Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie

Particuliere bedrijvencommunicatie • Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie
Private companiesCommunications • Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie

Contactgegevens Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie: address, phone, fax, email, website, opening hours

Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Rue du Serpont 29; 6800; Libramont-Chevigny (Libramont), België

Telefoon (phone): 061 22 54 79 (+32-061 22 54 79) 061 22 54 79 (+32-061 22 54 79)

Fax (fax): 061 23 24 71 (+32-061 23 24 71) 061 23 24 71 (+32-061 23 24 71)

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie
Products information Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie

BTW identificatienummer (tax): BE08673675537
Ondernemingsnummer: 7069396972
Hoofdstad (capital): 889,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Minder dan 453,000,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Perfect
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV)
Jaar van oprichting (foundation year): 1996

Producten die in Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Product categorie (product category): Cultural organizations

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie
(Get full report from official database of BE for Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie)

Aanvulling soorten activiteiten voor Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie
Addition kinds of activities for Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie

2311. Mannen en jongens pakken en jassen | Men's and boy's suits and coats
17610100. Dakwerk en gootwerk | Roofing and gutter work
26759905. Papier sterven | Paper die-cutting
27590201. Speelkaarten: afdrukken, nsk | Playing cards: printing, nsk
28990402. vuurwerk | Fireworks
35310404. Cementsilos (batch plant) | Cement silos (batch plant)
36469904. Fluorescerende verlichting, commercieel | Fluorescent lighting fixtures, commercial
37320100. Motorboot, gebouw en reparatie | Motorized boat, building and repairing
38510200. Beschermend eyeware | Protective eyeware
50120205. Aanhangwagens voor vrachtwagens, nieuw en gebruikt | Trailers for trucks, new and used

Werken bij Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie. Looking for open vacancies in other companies

  • Industrieel Elektricien (BRUGGE)

    Regio: BRUGGE

    Bedrijf: SYNERGIE BRUGGE

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een klant te Brugge zijn wij op zoek naar een Industrieel Elektricien om in regio Antwerpen te werken. je staat in voor de kablage en bordenbouw. je vertrekt 's morgens vroeg om 05u00 en komt 's avonds wel laat thuis, daar staat natuurlijk wel een remuneratie tegenover!

  • BANDENMONTEUR (MECHELEN)

    Regio: MECHELEN

    Bedrijf: Vivaldis Interim

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor onze klant een bedrijf te Mechelen zijn we dringend op zoek naar een bandenmonteur! Als Bandenmonteur: Sta je in voor het monteren en demonteren van wielen, banden en velgen. Herstel je en zorg je voor de wielbalans en wielgeometrie. Varieert je opdracht van het herstellen van nagelgaten en kleine beschadigingen in het loopvlak en de zijwanden van personenwagens, tot het vulkaniseren van vrachtwagenbanden. Jij zorgt ervoor dat de banden weer in topconditie zijn, helemaal klaar voor op de weg.

  • Expert data beheer - implementatie technische informatie (DENDERMONDE)

    Regio: DENDERMONDE

    Bedrijf: AGO Jobs & HR

    Type: Interim met optie "vast werk"

    AGO Technics is voor een klant gelegen in de regio van Dendermonde op zoek naar een Technisch Data Coordinator. Gezien de continue groei binnen de firma, is de technische dienst op zoek naar een extra medewerker. Doel van het functie, is om alle technische informatie (installaties, machines...) samen te brengen in een gebruiksvriendelijk systeem. Dit systeem kan dan ten alle tijden door de techniekers worden geraadpleegd. Hieronder meer in detail het takenpakket: - je staat in voor het uitwerken en het implementeren van het technisch databeheersysteem - heden is alle technische informatie via meerdere bronnen te raadplegen, bedoeling is om op een kritische manier deze informatie te bekijken en vervolgens samen te brengen in een eenvoudig, gestructureerd, eenvoudig raad te plegen systeem - je zorgt ervoor dat alle werkmethodes correct staan uitgeschreven - hiernaast zorg je ervoor dat alle technisch relevante informatie over de machines of de onderdelen van de machines up to date is - als centrale figuur binnen dit project, ben je het aanspreekpunt voor alle vragen van de medewerkers van de technische dienst - je zorgt dan ook dat alle medewerkers van de technische dienst de nodige opleiding krijgen om met het systeem te werken - je hebt voornamelijk een bureaujob, maar om je te verdiepen in bepaalde materies ben je aanwezig in de productie - je werkt nauw samen met de collega\\\'s van de technische en de logistieke dienst

  • Projectleider industriële reiniging (ZELE)

    Regio: ZELE

    Bedrijf: Konvert Office Aalst

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Functie: • Je maakt en volgt dossiers op en houdt hierbij rekening met de veiligheidsaspecten, tijdsduur, materialen, producten, kostprijs aantal werkkrachten… • Je motiveert alle betrokken medewerkers om de vooropgestelde doelstellingen te behalen • Je neemt deel aan werfvergaderingen en onderhoudt nauwe contacten met klanten en andere contractoren • Je overlegt met de aankoopdienst over de materialen, producten en diensten die aangekocht moeten worden • Je adviseert oplossingsgericht aan klanten, collega's en externe partijen, … • Je onderhoudt duurzame relaties met jouw klanten en benut alle mogelijkheden • Je werkt actief mee met aan de uitbouw van het VKM managementsysteem • Je rapporteert rechtstreeks aan het Afdelingshoofd Industriële Reiniging

  • Huishoudhulp (M/V) Sint-Andries/Sint-Michiels Brugge (SINT-ANDRIES)

    Regio: SINT-ANDRIES

    Bedrijf: Tempo-Team Dienstencheques Torhout

    Type: Dienstenchequebaan

    Hou je van poetsen? Ben je op zoek naar een afwisselende job met werkzekerheid bij jou in de buurt? Dan is een job als poetshulp met dienstencheques iets voor jou! Jouw taken: Poetsen Wassen en/of strijken Boodschappen doen Jouw voordelen: Vast inkomen, correct en op tijd betaald Zekere job met veel afwisseling Erkend statuut, beschermd door de sociale zekerheid Hospitalisatieverzekering Opvang zieke kinderen (ChildCare) Wij zijn momenteel op zoek naar iemand die deeltijds of voltijds bij ons zou kunnen starten in de regio: Sint Andries en Sint Michiels Brugge

  • Huishoudhulp/Poetshulp regio Ronse (RONSE)

    Regio: RONSE

    Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN

    Type: Dienstenchequebaan

    Je komt terecht in een warme familie met meer dan 2500 tevreden collega-poetshulpen. Je geniet van de persoonlijke vrijheid die deze job zo mooi en waardevol maakt. Wij onderscheiden ons van andere diensten door onze dagelijkse engagement je thuis te laten voelen in je job. Geen loze beloftes, bij ons weet je wat je mag en kunt verwachten. Wij zorgen voor jou tijdens de werkuren maar ook daarbuiten. Zo bieden we jou niet alleen een uitstekende verloning maar ook mooie personeelskortingen en -voordelen bij meer dan 3600 bedrijven in heel België! Je taken? Net als bij andere poetsbedrijven sta je onder meer in voor de wekelijkse schoonmaak van de woning (afstoffen, stofzuigen, dweilen, schuren, …). Daarnaast voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken en boodschappen doen) uit bij mensen thuis. Weet je wat het mooiste van al is? Je krijgt bij ons de mogelijkheid om je job makkelijk te combineren met je hobby’s en gezin. Je stelt immers je uurrooster op in samenspraak met je verantwoordelijke. Als jij je niet goed voelt in je job? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we het beter kunnen maken!

  • Huishoudhulp regio Haacht (HAACHT)

    Regio: HAACHT

    Bedrijf: THUISHULP BRABANT

    Type: Dienstenchequebaan

    U staat in voor hulp bij cliënten aan huis in regio Haacht Dit betekent onder andere poetsen, strijken en maaltijden bereiden.

  • Student horeca (OUDENAARDE)

    Regio: OUDENAARDE

    Bedrijf: ADECCO OUDENAARDE INDUSTRIE

    Type: Studentenjob

    Ben je als student (m/v) op zoek naar een leuke bijverdienste in de horeca? Heb je bovendien al ervaring in deze sector en wil je in Oudenaarde aan de slag? Wij leren je graag kennen! Voor een leuk café in Oudenaarde zijn we op zoek naar een vlotte student om in het weekend te werken. Je staat achter de toog en bedient de klanten. Ook aan de tafels neem je bestellingen op. Daarnaast help je met de afwas en zorg je ervoor dat de toog en alle glazen steeds proper zijn.

  • Student promo Marche-En-Famenne (NAMUR)

    Regio: NAMUR

    Bedrijf: ADECCO HOSPITALITY

    Type: Studentenjob

    Pour notre client Panama, nous recherchons des étudiants qui peuvent effectuer des missions de promotion à Marche-en-Famenne tout au long de l'année. Pour différentes marques.

  • Verkoopmedewerker Buurtslagers Delhaize Eeklo 30 uur (Regio Eeklo-Zelzate)

    Regio: Regio Eeklo-Zelzate

    Bedrijf: Meat&More

    Type: Vaste Job

    Voeding interesseert je? Klanten helpen is jouw ding? Vind je een verzorgde winkel vanzelfsprekend? Zijn lekkere, verse producten een must? Een verkoopmedewerker in een voorverpakkingsfiliaal bij Buurtslagers is verantwoordelijk voor volgende taken: Je produceert traiteurproducten zoals salades, kant-en-klare maaltijden of je helpt mee in het atelier bij het maken van vleesproducten zoals bijvoorbeeld brochettes, blinde vinken,... Je plaatst onze producten in de koeltoonbanken, waarbij je aandacht hebt voor de presentatie en houdbaarheidsdata. Onze klanten kunnen daarnaast steeds rekenen op jouw advies bij hun aankopen. Je reinigt jouw werkruimte volgens de geldende regels.

  • Medewerker Verkoop 35u voor Geel (OEVEL)

    Regio: OEVEL

    Bedrijf: KWANTUM

    Type: Vaste Job

    Dit ben jij : je bent op zoek naar een uitdagende baan in een gezellige werkomgeving waar de klant altijd centraal staat. Je vindt het leuk om onze klanten te helpen en te adviseren over onze eigentijdse en voordelige producten op alle afdelingen . Daarnaast beleef je plezier aan het hebben van contact met klanten en verwelkomt al onze klanten met een lach. Je verrast onze klanten met je goede service en helpt hen met de juiste keuze te maken uit ons assortiment. Na een inwerkperiode kun je op alle afdelingen van onze winkel worden ingezet. Je vindt het ook een uitdaging om samen met je team de omzetbudgetten te behalen. Verder verricht je allerlei werkzaamheden om de winkel er goed uit te laten zien, wij noemen dat het perfecte winkelbeeld, zodat de klant een optimale klantbeleving ervaart tijdens het winkelen.

  • IT Systeembeheerder (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: AVOCOM

    Type: Vaste Job

    Wij bieden externe IT-service aan KMO's en bedrijven. Klantgericht denken en werken is onze troef. Je komt terecht in een boeiende omgeving die niet stil staat. Je houdt van uitdagingen? Want we werken voor verschillende klanten, elk met z'n eigen en veranderende nieuwe technologieën. Is je passie IT, en zat jij, terwijl je vrienden met lego aan het spelen waren, te grabbelen in een bak met pc onderdelen? Dan is deze job iets voor jou. Wat doe je als systeembeheerder? Je zal instaan voor deployment en support van netwerken, servers, cloudomgevingen en clientpc's. Je doet dit in Vlaanderen en beschikt dus over een rijbewijs B. Je hebt een brede IT-interesse en bent leergierig. Elke klant werkt met eigen systemen, technologieën en software. De meerderheid van onze klanten gebruikt Windows 10, server 2016 en binnenkort 2019. Vaak komen we ook Apple tegen. Kennis van cloudtoepassingen zoals Office365, Sharepoint online, Hosted Exchange en Azure zijn meer dan ooit belangrijk. Je bent communicatief. Behalve de concrete technische service is het belangrijk om correct met elke klant te overleggen en hen te informeren. Je hebt een zelfstandige werkhouding. Wij opereren vanuit ons kantoor te Gent maar werken vaak op locatie bij onze klanten. Je komt terecht in een kleine firma met een no-nonsense aanpak en een gezonde ambitie om verder te groeien. Je hebt reeds ervaring opgedaan in een andere job maar bent op zoek naar een nieuwe meer diverse uitdaging en hebt een passie voor IT. We bieden je een afwisselende job met veel verantwoordelijkheid en kansen om bij te leren en je bij te scholen. Over jou. Ambitie om bij te leren en te groeien Ervaring is nuttig, voeling met IT een must Je werkt graag zelfstandig Verzorgd voorkomen Kennis VOIP en/of virtualisatie is een plus Stressbestendig Communicatief Voor wat hoort wat. Marktconform loon, auto, gsm, Telenet incentive plan,... blabla, hetzelfde als overal zo'n beetje hé. Wat wel anders is? We delen het kantoor met een zusterfirma, en zitten op die manier samen met een kleine 15 mensen. 's ochtends hoef je geen boterhammen te smeren, want wij zorgen elke middag voor een broodmaaltijd, vers fruit, koekjes en drank zoveel je op kan. Regelmatig gaan we ook buitenshuis lunchen. We zorgen voor ijsjes op warme zomerdagen, drinken occasioneel een pintje na de uren, op de Gentse Feesten, de kerstmarkt of wanneer we vinden dat we het verdiend hebben. En verder vinden we een gezonde work/life balance belangrijk.

Zoek naar antwoorden van Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie in sociale netwerken
Look for responds of Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie in social networks

Lees alle opmerkingen voor Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie. Laat een reactie achter voor Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie. Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie. Leave a respond for Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie. Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie op de google maps. Adres en contacten Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie
Location of Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie on the google maps. Address and contacts of Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie

Andere gerelateerde bedrijven als come Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie: Hoffmann Arnold SPRLU | THE APEX | N. BOITEN | FOTO KLIK | Buffalo Express

Other related companies as Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie: Hoffmann Arnold SPRLU | THE APEX | N. BOITEN | FOTO KLIK | Buffalo Express

Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie is een bedrijf dat 1996 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08673675537. Het bedrijf Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie bevindt zich op het adres: Rue du Serpont 29; 6800; Libramont-Chevigny (Libramont). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 889,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 453,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Cultural organizations. Producten gemaakt in Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie is communicatie, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie, openstaande posities, locatie van Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie op de kaart.

Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie is a company, that was registered 1996 in N\A region, Belgium. Full name of company is Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie, company assigned to the tax number BE08673675537. The company Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie is located at the address: Rue du Serpont 29; 6800; Libramont-Chevigny (Libramont). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 889,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 453,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Cultural organizations. Products created in Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie were not found.
The main activity of Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie is Communications, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie is not available. You also can look at reviews of Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie, open positions, location of Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company Academie Internationale d'Et茅 de Wallonie, employees, financial statistics.