V.C. SCHELLE
Contactgegevens V.C. SCHELLE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data V.C. SCHELLE: address, phone, fax, email, website, opening hours
V.C. SCHELLE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): FABIOLALAAN 185B4; 2627; SCHELLE, België
Telefoon (phone): 38871356 (+32-38871356) 38871356 (+32-38871356)
Fax (fax): +32 (53) 540-72-27 +32 (53) 540-72-27
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) V.C. SCHELLE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "V.C. SCHELLE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "V.C. SCHELLE"? - Contact us!
We found such data of V.C. SCHELLE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees V.C. SCHELLE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti V.C. SCHELLE
Products information V.C. SCHELLE
Types de Clubs: Volley-Ball.
Product categorie (product category): Clubs de sport
Aanvulling soorten activiteiten voor V.C. SCHELLE Addition kinds of activities for V.C. SCHELLE
011200. Rijst | Rice
226901. Afdrukken van smalle stoffen | Printing of narrow fabrics
07230104. Vlasbehandeling | Flax retting services
23960401. Druk en reliëf op kunststof stofartikelen | Printing and embossing on plastics fabric articles
28210105. Polyimiden (Skybond, Kaplon) | Polyimides (skybond, kaplon)
32910506. Rouge, polijsten: schuurmiddel | Rouge, polishing: abrasive
34431002. Windtunnels | Wind tunnels
62890100. Beschermende commissies | Protective committees
63519903. Aansprakelijkheidsverzekering | Liability insurance
Werken bij V.C. SCHELLE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in V.C. SCHELLE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor V.C. SCHELLE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for V.C. SCHELLE. Looking for open vacancies in other companies
-
Productiemedewerker m/v 2 ploegen/nacht - basisloon: 14,72€ + ploegenpremie (PASSENDALE)
Regio: PASSENDALE
Bedrijf: Start People Roeselare LA
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als productiearbeider help je mee op verschillende afdelingen: Productie Affinage (behandeling en rijpingen) Inpakafdeling en logistiek
-
TIG- en MIG lasser . (WEVELGEM)
Regio: WEVELGEM
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Je verbindt stukken in verschillende materialen en levert zowel stuk- als seriewerk af op maat voor de klant. Je poliert afgewerkte stukken en bent flexibel genoeg om ook andere gevraagde taken uit te voeren.
-
Huishoudhulp dienstencheques regio Heusden-Zolder (HEUSDEN-ZOLDER)
Regio: HEUSDEN-ZOLDER
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
POETSHULP/HUISHOUDHULP in Opglabbeek - kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (OPGLABBEEK)
Regio: OPGLABBEEK
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Kelner studentenjob (LEOPOLDSBURG)
Regio: LEOPOLDSBURG
Bedrijf: MISTARA
Type: Studentenjob
Zoek jij een studentenjob in de horeca? Geen ervaring vereist.
-
JOBSTUDENT horeca (OOSTDUINKERKE)
Regio: OOSTDUINKERKE
Bedrijf: Sunset
Type: Studentenjob
Voor onze zaak zoeken wij een gemotiveerde jobstudent. U werkt aan de bar en in de zaal. Periode : weekends en schoolvakantie
-
Student 17+ (M/V) - weekendwerk tearoom (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Opdienen Afwas
-
(HULP) KOK (BEIGEM)
Regio: BEIGEM
Bedrijf: BEIGEMS GENOT
Type: Vaste Job
Voor onze nieuwe brasserie met voorziene opstart begin oktober, zijn we dringend op zoek naar een hulpkok of kok. We zijn een no-nonsense brasserie met Frans-Belgische keuken en eerlijke gerechten. Je zal instaan voor de gehele werking van de keuken: Het uitwerken van de menukaart; De foodcost berekenen; De organisatie en het onderhoud van de keuken. Mise en place; De bereiding van de gerechten; Onderling taken verdelen in samenspraak met de zaakvoerder en de andere (hulp)kok. ...
-
Zelfstandige kinderverzorg(st)er (WINGENE)
Regio: WINGENE
Bedrijf: ' T PETOETERKE
Type: Zelfstandige activiteit
Wij zoeken versterking voor ons team! Als kinderverzorg(st)er sta je in voor de verzorging en begeleiding van kinderen van 0 tot 3 jaar. – Naast verzorging (eten geven, luiers verversen,...sta je ook in voor de begeleiding en animatie van kinderen van 0 tot 3 jaar (activiteiten doen, knutselen, – Ook logistieke taken behoren tot deze job (ruimtes proper houden,... – Je staat mee in voor het onthaal van ouders, invullen van heen-en weerschriftjes,... Je werkt 4 dagen per week op dinsdag-woensdag-donderdag en vrijdag Op Maandag moet je niet werken
-
Ambulanciers voor internationale repatriëringen (Regio Eeklo-Zelzate)
Regio: Regio Eeklo-Zelzate
Bedrijf: MEDICEVAC
Type: Zelfstandige activiteit
MedicEvac is een gevestigde waarde in het aanleveren van medische en paramedische teams voor de reisbijstandsmaatschappijen. Vertrek je op vakantie en je dient gerepatrieerd te worden dan is er een realistische kans dat één van onze verpleegkundigen of artsen jou komt oppikken en je mee zal escorteren naar een ziekenhuis in België of in het beste geval naar huis. In het kader van uitbreiding van onze diensten zijn we op zoek naar ambulanciers met pit die het wel zien zitten om eens out of the box te denken en onze patiënten op een comfortabele manier kunnen begeleiden naar huis of naar een ziekenhuis in België en dit per ambulance. Je kan énerzijds ingezet worden om onze medische equipes op te pikken van de luchthaven en anderzijds kan je zelf ook repatriëringen doen naar het buitenland per ambulance. Onze actieradius ligt meestal op een max van 1000 km rond België. Ambulanciers met een gezonde dosis inlevend vermogen zijn bij ons op de juiste plaats. Onze medewerkers dienen de patiënt gerust te stellen met hun kennis en de patiënt en eventuele familie op een rustige maar professionele manier te begeleiden gedurende het ganse traject per ambulance. Je houdt regelmatig contact met onze centrale en de bijstandsmaatschappij om hen op de hoogte te houden van eventuele verwikkelinge Spreekt het avontuurlijke je wel aan en ben je elke maand toch enkele aansluitende periodes vrij dan ben je hier op de juiste plaats. Stuur ons je uitgebreide CV door en we komen onmiddellijk bij je terug.
-
VanRoey.be - System Engineer (TURNHOUT)
Regio: TURNHOUT
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Taakomschrijving Als System Engineer ben je verantwoordelijk voor de installatie en service van ICT infrastructuur bij B2B klanten. Je staat in voor technische oplossingen op vlak van OS, VM, AD, Exchange, Applicaties, Storage en Security. Je bent bij voorkeur vertrouwd met de oplossingen van Windows, Microsoft, VMware, Citrix, FortiNet,VEEAM en HP. Hiervoor werk je ongeveer 70% van je tijd bij klanten en 30% vanop kantoor. Je neemt klantendossiers ter harte, denkt mee met de klant en adviseert hen samen met de Accountmanager en presales met betrekking tot optimalisatie in zijn ICT park alsook de mogelijke evolutie naar Cloud oplossingen. Je staat ook in voor een volledige documentatie van het geleverde werk alsook de administratie rond je prestaties. Bij de oplevering van projecten werk je samen met de projectmanager. Je rapporteert aan de Operations Manager. Je profiel Je kan reeds terugblikken op minimum vijf jaar relevante ervaring in een gelijkaardige job waardoor je vertrouwd bent met zowel installaties als configuraties en beheer van bovenstaande oplossingen. Je hebt een uitgesproken passie voor informatica en een doorgedreven expertise in systeembeheer. Je koppelt je inlevingsvermogen aan een behoorlijke dosis resultaatsgerichtheid. Je hebt verantwoordelijkheidszin, bent flexibel en stressbestendig. Ook administratief slaag je erin kwalitatief werk af te leveren. Je bent besluitvaardig, diplomatisch ingesteld, hebt oog voor procesoptimalisatie. Je bent bereid je kennis met anderen te delen, bent sterk betrokken en hebt een positieve ingesteldheid. Je bent innovatief en geïnteresseerd in nieuwe tendensen binnen het vakgebied. We bieden je VanRoey.be biedt jou een boeiende job in een jonge en dynamische omgeving waar plezier en werk perfect samen gaan. Als werknemers heb je bij VanRoey.be de mogelijkheid om met de modernste tools te werken en geven we je alle kansen voor permanente upgrading van je eigen vakkennis. Als je opstart, krijg je een degelijke opleiding en een vast bediendecontract. Bij ons kan je rekenen op een aantrekkelijke verloning, aangevuld met interessante extra legale voordelen en bonussen als je de vooropgestelde targets behaalt.
-
Kok (WILRIJK)
Regio: WILRIJK
Bedrijf: SAILLART
Type: Werfreserve
Je hebt een passie voor lekker eten en drinken en je maakt het je gasten graag naar de zin. Herken je jezelf hierin ? Dan heeft Saillart Catering vast een baan naar jou smaak. Saillart verzorgt catering voor diverse opdrachtgevers: van grote events tot bedrijven. U staat in voor de Mise & Place catering. U staat in voor de toezicht van hygiëne, orde en netheid in de keuken. U staat in voor het opvolgen van alle vooropgestelde normen. U bent verantwoordelijk voor het bereiden, serveren en afwerken van maaltijden op locatie.
Zoek naar antwoorden van V.C. SCHELLE in sociale netwerken
Look for responds of V.C. SCHELLE in social networks
Lees alle opmerkingen voor V.C. SCHELLE. Laat een reactie achter voor V.C. SCHELLE. V.C. SCHELLE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for V.C. SCHELLE. Leave a respond for V.C. SCHELLE. V.C. SCHELLE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie V.C. SCHELLE op de google maps. Adres en contacten V.C. SCHELLE Location of V.C. SCHELLE on the google maps. Address and contacts of V.C. SCHELLE
Andere gerelateerde bedrijven als come V.C. SCHELLE V.C. SCHELLE: Ieven NV | Ruol R | SMETS-LEYSEN | COIFFURE QUEEN | J. HUMBLET
Other related companies as V.C. SCHELLE: Ieven NV | Ruol R | SMETS-LEYSEN | COIFFURE QUEEN | J. HUMBLET
V.C. SCHELLE is een bedrijf dat 2015 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is V.C. SCHELLE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06512115478. Het bedrijf V.C. SCHELLE bevindt zich op het adres: FABIOLALAAN 185B4; 2627; SCHELLE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 416,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 775,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Clubs de sport. Lijst met producten zijn Types de Clubs: Volley-Ball..
De hoofdactiviteit van V.C. SCHELLE is Nationale Veiligheid en Internationale Zaken, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van V.C. SCHELLE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van V.C. SCHELLE, openstaande posities, locatie van V.C. SCHELLE op de kaart.
V.C. SCHELLE is a company, that was registered 2015 in N\A region, Belgium. Full name of company is V.C. SCHELLE, company assigned to the tax number BE06512115478. The company V.C. SCHELLE is located at the address: FABIOLALAAN 185B4; 2627; SCHELLE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 416,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 775,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Clubs de sport. List of products are Types de Clubs: Volley-Ball..
The main activity of V.C. SCHELLE is National Security and International Affairs, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of V.C. SCHELLE is not available. You also can look at reviews of V.C. SCHELLE, open positions, location of V.C. SCHELLE on the map.
