PRODAC
Contactgegevens PRODAC: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data PRODAC: address, phone, fax, email, website, opening hours
PRODAC
Regio (region): N\A, België
Adres (address): LANGE WINKELSTRAAT 40-42; 2000; ANTWERPEN, België
Telefoon (phone): 32318600 32318600
Fax (fax): +32 (53) 909-28-60 +32 (53) 909-28-60
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) PRODAC: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "PRODAC"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "PRODAC"? - Contact us!
We found such data of PRODAC, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees PRODAC. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti PRODAC
Products information PRODAC
Services: Agents Importateurs, Agents Exportateurs.
Product categorie (product category): Agences d'exp茅dition
Aanvulling soorten activiteiten voor PRODAC Addition kinds of activities for PRODAC
7331. Directe postadvertentieservices | Direct mail advertising services
179100. Structurele stalen erectie | Structural steel erection
259102. Raamgordijnen | Window blinds
10610203. Pyrolusiet mijnbouw | Pyrolusite mining
20150100. Kippenslag en verwerking | Chicken slaughtering and processing
20150405. Spel, klein: geslacht en gekleed | Game, small: slaughtered and dressed
30690800. Druggist's rubberen diversen | Druggist's rubber sundries
39420000. Dolls en gevulde speelgoed | Dolls and stuffed toys
59619924. Farmaceutische producten, postorder | Pharmaceuticals, mail order
89990102. Kunstenaars studio | Artist's studio
Werken bij PRODAC: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in PRODAC: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor PRODAC. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for PRODAC. Looking for open vacancies in other companies
-
Installateur elektrische laadpunten | residentieel elektricien | voltijds (HERENTHOUT)
Regio: HERENTHOUT
Bedrijf: Synergie Herentals Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een firma in Herenthout, actief in residentiële elektriciteit, zonnepanelen en elektrische laadpunten, zijn wij op zoek naar een installateur voor laadpunten van hybride en elektrische wagens. Je takenpakket omvat: Installatie van elektrische laadpunten voor auto's Zelfstandig zekeringkasten aansluiten en nakijken Opmaken van elektrische schema's Foutopsporing Je werkt voltijds in een 38-urenweek. Je start telkens tussen 6 en 7 uur 's morgens vanuit Herenthout en je werkt op verplaatsing in de brede regio Antwerpen/Kempen/Vlaams-Brabant.
-
Chauffeur CE (TEMSE)
Regio: TEMSE
Bedrijf: JobFIXers nv
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Container transport naar diverse klanten. Huifwagentransport tussen onze opslagplaats en diverse klanten.
-
Enthousiaste poetsvrouw/poetsman te Nijlen (NIJLEN)
Regio: NIJLEN
Bedrijf: Plu Home Services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Poetshulp Zaventem (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: PUUUR HAACHT
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe huishoudhulp van Puuur? Inderdaad met drie u’s, want bij ons draait het om u! Puuur biedt huishoudhulp aan via het systeem van dienstencheques. Wij maken deel uit van Ons. We hebben meer dan 2.800 gemotiveerde personeelsleden en 18.000 tevreden klanten. We bieden jobs aan over heel Vlaanderen, dicht bij de woonplaats van ons personeel. Puuur blijft groeien en we zijn ook in jouw regio steeds op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen. Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen... Je doet de wekelijkse schoonmaak van een woning Je doet graag de was en strijk Voor sommige gezinnen ga je naar de winkel of kook je
-
Jobstudent supermarkt (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: Konvert Interim Tielt
Type: Studentenjob
Voor een supermarkt in regio Tielt zijn we op zoek naar een gemotiveerde jobstudent op woensdag namiddag. Je werkt van 14u tot 17u en helpt met het lossen van de vrachtwagen en het aanvullen van de rekken in de winkel.
-
Bijlesgever C# (MERCHTEM)
Regio: MERCHTEM
Bedrijf: HET BIJLESBUREAU
Type: Studentenjob
Je geeft privé-bijlessen voor C# aan leerlingen van de hogeschool en/of universiteit. Je kiest zelf in welke regio en hoeveel bijlessen je geeft en wanneer je beschikbaar bent.
-
Jobstudent telefonist (SINT-TRUIDEN)
Regio: SINT-TRUIDEN
Bedrijf: Konvert Office Hasselt
Type: Studentenjob
Ben je een jobstudent die graag een cent wilt bijverdienen door als telefonist(e) te werken? Voor een firma een 8-tal uren per week rondbellen naar firma's ter opvolging van de reeds gecommuniceerde offertes naar de klanten. Je zal de klanten in twee talen te woord staan : in het Nederlands en het Frans. Je kan je uren tijdens de week inplannen in samenspraak met de firma. Wil je aan de slag? Neem dan snel contact op met Konvert Office Hasselt: 011/32.58.29 of [email protected]
-
ICT Engineer - data & voice (SINT-DENIJS-WESTREM)
Regio: SINT-DENIJS-WESTREM
Bedrijf: DAVO COMMUNICATIONS
Type: Vaste Job
In deze boeiende, technische functie, ben je verantwoordelijk voor het installeren van Unify telefooncentrales. Deze activiteit wordt verder aangevuld met het opzetten van kleine en middelgrote datanetwerken wat deze functie variërend maakt. Af en toe dien je als ondersteuning op onze helpdesk. Bij een installatie sta je de klant met raad en daad bij. Dit kan onder de vorm van een usertraining en/of geef je met jouw ervaring tips hoe de klant zijn telefoniesysteem ten volle tot zijn recht kan laten komen. LAN, WAN en/of WLAN netwerk ontwerpen, opbouwen, configureren. Je gaat de baan op voor het uitvoeren WiFi Site Surveys uit. Als expert maak je een overzichtelijk en duidelijk rapporteringsrapport voor de klant Je rapporteert aan de technical teamcoach.
-
SharePoint infrastructuur beheerder (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: UNIVERSITEIT GENT
Type: Vaste Job
Over de UGent De Universiteit Gent is een wereld op zich. Meer dan 8.000 personeelsleden zijn er dagelijks aan de slag in onderwijs en onderzoek, beheer en administratie, technische en sociale voorzieningen, enz. Voor hen is de Universiteit Gent een logische keuze: het is een van de grootste, meest boeiende en toekomstgerichte werkgevers van de regio. De Universiteit Gent telt 11 faculteiten en meer dan 100 vakgroepen, die in elk van de wetenschappelijke disciplines hoogstaande en door onderzoek ondersteunde opleidingen aanbieden. De Universiteit Gent voert een actief gelijke kansen- en diversiteitsbeleid en moedigt iedereen aan te solliciteren. Voor de directie ICT zijn wij op zoek naar een voltijds SharePoint infrastructuur beheerder binnen de afdeling Gebruikersondersteuning. Deze functie behoort tot de functieklasse A, die de graden 7 t.e.m. 9 en de salarisschalen 7.1 t.e.m. 9.2 behelst. Jouw opdracht Ontwerpen en onderhouden van het SharePoint-platform van de UGent in overleg met onze SharePoint ontwikkelaars en de Windows systeembeheerders. Dit platform omvat vandaag: 22 Windows servers in 4 SharePoint farms Een onderliggende MS SQL Server 2014 cluster bestaande uit 3 Virtuele nodes op VMware vSphere Dell PowerVault storage (via multipath aangesloten) Authenticatie via Identity Providers (ADFS en SimpleSAML) Beveiligde toegang via een NetScaler in High Availability opstelling Beheer van de MS SQL-omgeving voor andere SQL-gebaseerde projecten Voorbereiden en uitvoeren van updates en migraties van de SharePoint infrastructuur Voorbereiden en opzetten van federaties met andere organisaties Voorbereiden en opzetten van koppeling met Office365 en andere platformen Meedenken en werken aan de toekomst van ons platform Samenwerken met de andere teams van de directie die instaan voor de basisdiensten (netwerk, storage, datacenter, virtualisatie, etc.) Permanentie verzorgen in een beurtrolsysteem
-
ploegbaas metser (GEEL)
Regio: GEEL
Bedrijf: HERBO
Type: Vaste Job
leiding geven over een ploeg metsers plan lezen meewerkend ploegbaas
-
zelfstandig logopedist (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: PRAKTIJK VOOR LOGOPEDIE - WIGWAM
Type: Zelfstandige activiteit
Voor onze praktijk voor logopedie zijn we op zoek naar een logopedist. Je staat in voor onderzoek en behandeling van kinderen en jongeren met articulatieproblemen, taalontwikkelingsmoeilijkheden, moeilijkheden op gebied van schoolse vaardigheden: lezen, spellen, rekenen...
-
Jobstudent management assistant Care Talents (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: Vacature.com
Type: Zelfstandige activiteit
Je staat de General Manager bij in management en externe meetings (opmaken presentaties, notulering, opvolgen actieplannen,...).?Je ondersteunt haar bij de co?rdinatie van projecten en bij de communicatie van interne en externe informatie. Daarnaast ben je ook (mede-)verantwoordelijk voor: - het opmaken van attractieve powerpoints? - het vlekkeloos voorbereiden van aanbestedingen - voorbereiden van beurzen en activiteiten in overleg met Marketing - je beheert de inbox - ... Tot slot neem je ook het luik "personal" ter harte en ben jij d? persoon die ervoor zorgt dat alles op wieltjes loopt voor de General Manager en haar gehele organisatie.?
Zoek naar antwoorden van PRODAC in sociale netwerken
Look for responds of PRODAC in social networks
Lees alle opmerkingen voor PRODAC. Laat een reactie achter voor PRODAC. PRODAC bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for PRODAC. Leave a respond for PRODAC. PRODAC on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie PRODAC op de google maps. Adres en contacten PRODAC Location of PRODAC on the google maps. Address and contacts of PRODAC
Andere gerelateerde bedrijven als come PRODAC PRODAC: FLKARTONNAGE-DRUKKERIJ SCALDIS NV | Maison du 2 Roues (La) | THEMAR TRUCKS | DOMINIQUE VAN EYLL | R. WUYLENS
Other related companies as PRODAC: FLKARTONNAGE-DRUKKERIJ SCALDIS NV | Maison du 2 Roues (La) | THEMAR TRUCKS | DOMINIQUE VAN EYLL | R. WUYLENS
PRODAC is een bedrijf dat 2009 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is PRODAC, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05461822509. Het bedrijf PRODAC bevindt zich op het adres: LANGE WINKELSTRAAT 40-42; 2000; ANTWERPEN. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 309,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 687,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Agences d'exp茅dition. Lijst met producten zijn Services: Agents Importateurs, Agents Exportateurs..
De hoofdactiviteit van PRODAC is Lokale en Suburbane Transit en Interurban Highway Passenger Transportation, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van PRODAC is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van PRODAC, openstaande posities, locatie van PRODAC op de kaart.
PRODAC is a company, that was registered 2009 in N\A region, Belgium. Full name of company is PRODAC, company assigned to the tax number BE05461822509. The company PRODAC is located at the address: LANGE WINKELSTRAAT 40-42; 2000; ANTWERPEN. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 309,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 687,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Agences d'exp茅dition. List of products are Services: Agents Importateurs, Agents Exportateurs..
The main activity of PRODAC is Local and Suburban Transit and Interurban Highway Passenger Transportation , including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of PRODAC is not available. You also can look at reviews of PRODAC, open positions, location of PRODAC on the map.
