De Canne BVBA
Contactgegevens De Canne BVBA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data De Canne BVBA: address, phone, fax, email, website, opening hours
De Canne BVBA
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Oude Heerweg 156; 9160; Lokeren, België
Telefoon (phone): 09 348 35 46 (+32-09 348 35 46) 09 348 35 46 (+32-09 348 35 46)
Fax (fax): 09 349 17 90 (+32-09 349 17 90) 09 349 17 90 (+32-09 349 17 90)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) De Canne BVBA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "De Canne BVBA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "De Canne BVBA"? - Contact us!
We found such data of De Canne BVBA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees De Canne BVBA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti De Canne BVBA
Products information De Canne BVBA
Letters & lettering
Product categorie (product category): Advertising painters
Aanvulling soorten activiteiten voor De Canne BVBA Addition kinds of activities for De Canne BVBA
07110000. Bodemvoorbereiding | Soil preparation services
27540502. Kranten: gravure printing, niet gepubliceerd op de site | Newspapers: gravure printing, not published on site
36129902. Verzadigbare reactoren | Saturable reactors
50310308. Daklampen, alle materialen | Skylights, all materials
54999900. Diverse levensmiddelenwinkels, nec | Miscellaneous food stores, nec
56619903. Laarzen van mannen | Men's boots
89990901. Chemisch adviseur | Chemical consultant
92220403. Juridische raad en vervolging, provincie overheid | Legal counsel and prosecution, county government
Werken bij De Canne BVBA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in De Canne BVBA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor De Canne BVBA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for De Canne BVBA. Looking for open vacancies in other companies
-
Meubel Spuiter (m/v) (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant regio Halle zijn wij op zoek naar een ervaren spuiter. Je voert spuitwerkzaamheden uit op allerhande meubelonderdelen, alsook de voorbereiding ervan. Je brengt grondlagen, lak en vernis aan.
-
TIG lasser samensteller (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ASAP WAREGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Persoon werkt als TIG-lasser samensteller.
-
HUISHOUDHULP Herentals - Direct VAST contract én Maaltijdcheques (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: 't GERIEF
Type: Dienstenchequebaan
Werken bij 't Gerief, is werken bij een werkgever die haar medewerkers belangrijk vindt en dat laten we zien! Bij 't Gerief krijgen huishoudhulpen direct een vast contract. Als huishoudhulp (m/v) werk je bij onze klanten thuis. Afhankelijk van de wensen van de klant, zal je daar poetsen, ramen poetsen, strijken en wassen. De job is erg afwisselend! Beschik je nog niet over alle nodige vaardigheden maar heb je wel goesting om erin te vliegen? Volg dan dit najaar onze gratis opleiding 'Huishoudhulp'. Na het positief afronden van deze opleiding krijg je gegarandeerd een vast contract! Neem contact op voor meer informatie! Je uurrooster is op maat: je stelt dit samen met je coach op. De coach houdt rekening met je privesituatie (zoals kinderopvang, co-ouderschap, zorg voor familieden). 't Gerief vindt het belangrijk dat je een goed evenwicht vindt tussen werk, gezin en vrije tijd. 't Gerief werkt lokaal: we zoeken dus mensen uit de eigen regio die poetsen bij onze klanten in Herentals. Je werkt bij vaste klanten. Deze hoef je niet zelf te zoeken, daar zorgen wij voor. Onze coaches staan voor je klaar: ze gaan bij de start samen met jou op bezoek bij de klant. Samen maken jullie afspraken over bijvoorbeeld de taken en het materiaal dat je ervoor gebruikt. Ook later sta je er nooit alleen voor: met zorgen en vragen kan je bij je coach terecht. (Trefwoorden: dienstencheques, huishoudhulp, huishouden, huishoudster, huishouder, particulier, schoonmaker, schoonmaakster, schoonmaken, schoonmaakhulp, schoonmaakmedewerker, medewerker schoonmaak, poetsvrouw, poetsen, poetshulp, poetsdame, poetsheer, kuishulp, kuisvrouw, strijken, strijkster, huishoudmanager, hygiëne, dienstencheque, dienstencheques, zorg, oudere, onderhoud, onderhoudsman, thuishulp, thuiszorg, verzorgende)
-
Exclusieve huishoudhulp (M/V) 20u in Oostkamp (OOSTKAMP)
Regio: OOSTKAMP
Bedrijf: HOME MAID
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, naaien, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) voor gastgezinnen wonende in Oostkamp en Hertsberge. Als huishoudhulp staat u voornamelijk in voor het huishouden: voornamelijk poetsen, strijken en andere huishoudelijke taken. Uren verspreid over meerdere dagen en combineerbaar met andere aanvragen tot fulltime. Gastgezin is echt op zoek naar een huishoudster die all-around kan functioneren als Home manager, iemand die werk ziet en een eigen roulement in het huis kan steken. U bent een pietje precies! Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een leefloon worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO LOKEREN (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt.
-
Poetshulpen dienstencheques (m/v) (DIEST)
Regio: DIEST
Bedrijf: Actief Dienstencheques
Type: Dienstenchequebaan
Actief nv Diest is op zoek naar extra gemotiveerde huishoudhulp (m/v) Hou je van orde? Hou je van netheid? Dan ben jij de poetshulp die wij zoeken! Tevreden gezinnen, een goede verdienste, dichtbij huis, Ben je helemaal overtuigd? Kom dan vandaag nog langs bij ons op kantoor.
-
Studenten gezocht om enquêtes af te nemen (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Synergie Gent Careers
Type: Studentenjob
Voor een marktonderzoeksbureau zijn wij op zoek naar kandidaten die specifiek op zoek zijn naar deeltijds werk of een bijverdienste. Voor projecten gestuurd vanuit de Vlaamse Overheid, wagenmerken, banken, energieleveranciers,... worden enquêtes afgenomen. Na een opleiding zal je ingezet worden, eerst in de avonduren (17-21u), bij voorkeur 3 avonden in de week of op zaterdag (10-16u). Na verloop van tijd zijn ook andere (dag)uren mogelijk. Er is ook de mogelijkheid om na een opleidingsperiode van thuis uit te werken. Deze opleidingsperiode duurt ongeveer enkele maanden, dit om de kwaliteit van de afnames te garanderen. De info-/testsessie vindt elke week plaats op donderdag van 10u-13u (max. 16u). Daar zal je een schriftelijke en mondelinge test moeten afleggen.
-
Bijlesgever Java (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: HET BIJLESBUREAU
Type: Studentenjob
Je geeft privé-bijlessen voor Java aan leerlingen van de hogeschool en/of universiteit. Je kiest zelf in welke regio en hoeveel bijlessen je geeft en wanneer je beschikbaar bent.
-
Student Action Wetteren (ASSE)
Regio: ASSE
Bedrijf: t-interim Dendermonde
Type: Studentenjob
Bij Action krijg je een breed takenpakket: je zal meehelpen in de winkel om rekken te vullen, bent verantwoordelijk voor de kassa,... Ook opruimwerk zal tot je taken behoren.
-
Jobstudent verkoop kip aan 't spit (HEUSDEN-ZOLDER)
Regio: HEUSDEN-ZOLDER
Bedrijf: Agilitas Houthalen
Type: Studentenjob
Je werkt elke zaterdag van 11u00 tot 16u00 Je bedient klanten met een glimlach Je werkt met de kassa
-
IT Business analyst (WERVIK)
Regio: WERVIK
Bedrijf: t-office West-Vlaanderen
Type: Vaste Job
Je vertaalt de functionele analyses naar technische oplossingen. Je ontwikkelt en onderhoudt de interfaces tussen verschillende applicaties. • Nauwe samenwerking met de developers, architecten en het project-team • Je stelt een technische impactanalyse van de aangevraagde changes en/of upgrades. • Dankzij je correcte implementatie, zorg je dat de processen perfect op elkaar afgestemd worden. Bedrijfsprofiel: Dan is dit bedrijf zeker iets voor u. Deze onderneming is een actieve speler in afvalmanagement en investeert in innovatieve milieutechnologieën. Alles draait dan ook rond duurzaamheid. Ze hebben op dit moment 12 vestigingen in België en Frankrijk waarover 550 werknemers verdeeld zijn. Ben jij de persoon die samen met hen een evenwicht zoekt tussen People, Planet en Profit?
-
KAPPER / KAPSTER (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: ANNA BEAUTY
Type: Zelfstandige activiteit
We zijn dringend op zoek naar een nieuwe medewerker op zelfstandige basis. Je staat in voor de verzorging van de haren van de klanten van ons schoonheidssalon. Je staat volledig zelf in voor de werking en organisatie van het kapsalon.
Zoek naar antwoorden van De Canne BVBA in sociale netwerken
Look for responds of De Canne BVBA in social networks
Lees alle opmerkingen voor De Canne BVBA. Laat een reactie achter voor De Canne BVBA. De Canne BVBA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for De Canne BVBA. Leave a respond for De Canne BVBA. De Canne BVBA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie De Canne BVBA op de google maps. Adres en contacten De Canne BVBA Location of De Canne BVBA on the google maps. Address and contacts of De Canne BVBA
Andere gerelateerde bedrijven als come De Canne BVBA De Canne BVBA: Sourceline Europe NV | Eurovoice Sonorisation | ROBERT VAN STEELANT | STEPHANE MABOGE | Diastas
Other related companies as De Canne BVBA: Sourceline Europe NV | Eurovoice Sonorisation | ROBERT VAN STEELANT | STEPHANE MABOGE | Diastas
De Canne BVBA is een bedrijf dat 2017 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is De Canne BVBA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09904144287. Het bedrijf De Canne BVBA bevindt zich op het adres: Oude Heerweg 156; 9160; Lokeren. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 295,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 713,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Advertising painters. Lijst met producten zijn Letters & lettering.
De hoofdactiviteit van De Canne BVBA is Bouwmaterialen, Hardware, Tuinbenodigdheden, en Mobiele Home Dealers, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van De Canne BVBA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van De Canne BVBA, openstaande posities, locatie van De Canne BVBA op de kaart.
De Canne BVBA is a company, that was registered 2017 in N\A region, Belgium. Full name of company is De Canne BVBA, company assigned to the tax number BE09904144287. The company De Canne BVBA is located at the address: Oude Heerweg 156; 9160; Lokeren. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 295,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 713,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Advertising painters. List of products are Letters & lettering.
The main activity of De Canne BVBA is Building Materials, Hardware, Garden Supply, and Mobile Home Dealers, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of De Canne BVBA is not available. You also can look at reviews of De Canne BVBA, open positions, location of De Canne BVBA on the map.
