SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M

Particuliere bedrijvenBedrijfsdiensten • SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M
Private companiesBusiness Services • SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M

Contactgegevens SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M: address, phone, fax, email, website, opening hours

SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Bilkske 2; 8000; Brugge, België

Telefoon (phone): 050 33 13 14 (+32-050 33 13 14) 050 33 13 14 (+32-050 33 13 14)

Fax (fax): +32 (12) 164-65-85 +32 (12) 164-65-85

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M
Products information SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M

BTW identificatienummer (tax): BE02593841552
Ondernemingsnummer: 2193664550
Hoofdstad (capital): 252,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Minder dan 816,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Negatief
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Partnership
Jaar van oprichting (foundation year): 2011

Textiles - Mfg. & Whol; Clothing (Industrial) - Mfg. & sales

Product categorie (product category): Advertising clothes

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M
(Get full report from official database of BE for SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M)

Aanvulling soorten activiteiten voor SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M
Addition kinds of activities for SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M

5999. Diversen winkels, nec | Miscellaneous retail stores, nec
382999. Meet- en regelapparatuur, nec, nec | Measuring and controlling devices, nec, nec
559901. Vliegtuighandelaars | Aircraft dealers
738905. Reserveringsdiensten | Reservation services
14790101. Oker mijnbouw | Ocher mining
16239906. Ondergrondse utilities contractor | Underground utilities contractor
20240307. Sorbets, niet-zuivel gebaseerd | Sorbets, non-dairy based
24930302. Vezelplaat, hout | Fiberboard, wood
36740207. microprocessoren | Microprocessors

Werken bij SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M. Looking for open vacancies in other companies

  • PRODUCTIEMEDEWERKER M/V (TIELT)

    Regio: TIELT

    Bedrijf: EXPERZA TIELT

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een groentenbedrijf zijn wij op zoek naar een gedreven productiemedewerker. Je verricht manueel inpakwerk in een koude productieomgeving. Je bent in staat een vlot tempo te volgen en werkt nauwkeurig mits visuele controle. Je volgt nauwgezet de voorschriften inzake hygiëne en veiligheid. Je zorgt voor een vlot verloop van het inpakproces en werkt nauwkeurig samen met collega-inpakkers.

  • INDUSTRIEEL SCHILDER/STRALER (EEKLO)

    Regio: EEKLO

    Bedrijf: FORUM JOBS

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor onze gekende klant regio Groot-Eeklo zoekt Forum verschillende industriële schilders/stralers. In een klein team ga je op verplaatsing naar werven regio Vlaanderen. Jouw takenpakket: - Voorbereidend werk: Ontroesten, ontvetten en reinigen van diverse bruggen, kranen en gebouwen - Afwerking: schilderen met rol, borstel, pistool van diverse bruggen, kranen en gebouwen

  • HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES SINT-NIKLAAS (Regio Waasland)

    Regio: Regio Waasland

    Bedrijf: DOME ASSISTANCE

    Type: Dienstenchequebaan

    Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt..

  • Poetshulp/Huishoudhulp in Tielrode – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (TIELRODE)

    Regio: TIELRODE

    Bedrijf: Het Poetsbureau

    Type: Dienstenchequebaan

    Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.

  • Poetshulp/Huishoudhulp in Uikhoven – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (UIKHOVEN)

    Regio: UIKHOVEN

    Bedrijf: Het Poetsbureau

    Type: Dienstenchequebaan

    Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.

  • Jobstudent De Panne (DE PANNE)

    Regio: DE PANNE

    Bedrijf: RANDSTAD INHOUSE PLOPSALAND

    Type: Studentenjob

    We zijn op zoek naar enthousiaste jobstudenten die aan de slag willen als Operations-medewerker. Binnen deze afdeling is je takenpakket heel gevarieerd: attractiebediener, parking- en onderhoudsmedewerker, theaterhulp, kassamedewerker, ticket-/bagagecontroleur,... Je maakt deel uit van een team die maar één doel voor ogen heeft: de bezoeker een magische dag bezorgen. Er heerst altijd een vakantie-sfeer in het park, wat het voor de medewekers ook leuk maakt. De bezoekers zijn al enthousiast en jij kan hier nog je steentje aan bijdragen. Ook tussen de medewerkers onderling ontstaat er dikwijls een leuke vriendschap tijdens de trein-, tram- of busritten naar De Panne. Wij bieden je een unieke werkervaring in een magische omgeving. Daarnaast belonen wij je wanneer je 50 dagen werkt. Vanaf 50 dagen krijg je een premie van 250 euro. Dit komt overeen met 5 euro extra per werkdag. Vanaf je 51ste werkdag krijg je elke dag 5 euro extra.

  • Student with knowledge of the Belarusian Language (LEDEBERG)

    Regio: LEDEBERG

    Bedrijf: Randstad

    Type: Studentenjob

    For an international company in Ghent we are looking for someone who has excellent knowledge of the pronunciation of the Belarusian language. The job requires to do data quality checks in Belarusian. You have to be well aware of the specific pronunciation of that region because you will have to correct and control phonetic writings. vertalen Verwerking documenten

  • Assistant Store Manager - Brussel (BRUSSEL)

    Regio: BRUSSEL

    Bedrijf: StepStone

    Type: Studentenjob

    www.stepstone.be/vacatures----1603800-inline.html?cid=Partner_VDAB Bij Delhaize willen we iedere dag opnieuw dat onze 250 miljoen klanten kunnen genieten van een unieke winkelervaring in één van onze 900 verkooppunten van Delhaize België.  Wij gaan voluit voor versheid en kwaliteit in een ruim assortiment van wel meer dan 24 500 producten. Wij plaatsen onze klanten centraal in alles wat we doen, de klantentevredenheid is onze absolute prioriteit.  Als Assistant Store Manager zal je deze verantwoordelijkheid opnemen samen met de Store Manager en een groot team van enthousiaste collega’s. Wil jij samen met ons ervoor zorgen dat iedereen van goed eten kan genieten, iedere dag opnieuw? Lees dan zeker verder want dan is deze job iets voor jou. Wat kan je verwachten? Training on the job Duurtijd: 12 maanden Place to be:  verschillende supermarkten in jouw regio Inhoud:  Al doende leer je hoe je de commerciële en budgettaire prestaties van jouw verkooppunt kan maximaliseren Commercieel en Operationeel beheer Meer dan de helft van jouw tijd zal je spenderen aan: Omzet en winstcijfers van de winkel optimaliseren door middel van concrete acties Coördineren en superviseren van de uitvoering van alle activiteiten met respect voor de procedures Efficiëntie van bestaande procedures en middelen optimaliseren met respect voor de strategie Leiding geven, coachen en aanmoedigen van  een team van 60 tot 90 medewerkers Samen met jouw team de klantentevredenheid garanderen en het imago van Delhaize behartigen Algemeen beheer Naast het Commercieel en Operationeel beheer, sta je ook in voor verschillende andere taken: Beheren van het budget van de winkel met het oog op het behalen van de geraamde begroting Verzekeren van een transparante en optimale samenwerking tussen de ondersteunende diensten, district managers en het terrein, door middel van open en duidelijke communicatie Garanderen van een efficiënt personeelsbeheer op vlak van organisatie, administratie en veiligheid Proactief opvolgen van relevante marktontwikkelingen en deze kennis uitwisselen met collega’s

  • Chauffeur CE maritieme container transport (MOESKROEN)

    Regio: MOESKROEN

    Bedrijf: TRANSMYL

    Type: Vaste Job

    Heb je een passie voor Transport? Kruip dan bij ons achter de stuur! Je rijdt dan met allerbeste vrachtwagens naar de klanten. Als Chauffeur heb je meer taken dan enkel rijden met de vrachtwagen, je bent verantwoordelijk voor het opzetten en afzetten, het laden of lossen van de container op een vriendelijk en veillig manier. Naast deze verantwoordelijkheden zorg je samen met jouw collega's dat alles vlot loopt. Op alle momenten respecteer je de verkeersregels en je bent stipt. Je hebt minimum 2 jaar ervaring en je hebt minstens lager onderwijs gevolgd. Je beschikt over een rijbewijs CE met code 95. Als vrachtwagen chauffeur werk je voornamelijk in de Benelux en in het noorden van Frankrijk. Tijdens je eerste weken kan je rekenen op de nodige begeleiding. Daarnaast bieden wij een tal van loopbaanmogelijkheden.

  • Winkelmanager in opleiding Colruyt regio Brussel Noord-West (EVERE)

    Regio: EVERE

    Bedrijf: COLRUYT

    Type: Vaste Job

    Een job bij jou in de buurt! In een van onze volgende winkels: Sint-Pieters-Woluwe, Oudergem, Evere, Schaarbeek, Roodebeek en Kraainem. Zelf je Colruyt-filaal runnen? Als winkelmanager in opleiding leer je alle kneepjes van het vak: van stockbeheer over winkelinrichting tot de coaching van je teammedewerkers. Een gouden kans voor een energiek organisatietalent met een hart voor retail. Je taken en de werking van jouw winkel? Die leer je tijdens je opleidingstraject kennen. De eerste maanden verken je de structuur van de winkel en maak je kennis met het takenpakket van een bediende-verkoper. Het is immers belangrijk dat je de functie van bediende-verkoper goed begrijpt als coach. Stap voor stap krijg je meer verantwoordelijkheden als winkelmanager en neem je de zaken in handen. Zo ontwikkel je inzicht in de winkel en leer je de organisatie ervan volledig kennen. Je opleidingstraject duurt maximum 2 jaar, op maat van je talenten en capaciteiten. Erna groei je door naar de functie van winkelmanager en mag je aan de slag in je eigen winkel. Daar coach je een team van ongeveer 35 tot 60 medewerkers. Je team bestaat uit een brede waaier aan profielen, van rayonverantwoordelijken en bediende-verkopers tot eerste verkopers. Jij helpt en motiveert hen om hun taken zo goed mogelijk te vervullen. Als gerant neem je onderstaande taken op: - Een team coachen. Je bent er voor je team, staat open voor hun mening en houdt rekening met hun feedback. Je vervangers zorgen voor de organisatie op de werkvloer en staan samen met jou in voor de dagelijkse coaching van de medewerkers. Jij begeleidt hen waar nodig en creëert zo een aangenaam werkkader, zodat iedereen zich goed voelt. - Doelstellingen bepalen en realiseren. Je zet de beschikbare middelen optimaal in. Zo behaal je je doelstellingen op vlak van zakencijfer en loonkost. Daarnaast stel je de werking van je winkel kritisch in vraag. Je neemt zowel intern als extern initiatieven in het kader van de langetermijnstrategie. - De dienstverlening optimaliseren. Ook op commercieel vlak ben jij de verantwoordelijke. Je hebt aandacht voor klantvriendelijkheid en veiligheid en draagt die houding uit naar je team. Zo kunnen zij de klanten op een klantgerichte en commerciële manier verder helpen. Tijdens je opleiding werk je in een Colruyt-winkel volgens een variabel uurrooster.

  • English language trainer (company - sector: SW engineering) (m/w) (Brussel)

    Regio: Brussel

    Bedrijf: ACTIRIS

    Type: Zelfstandige activiteit

    CLL Language Centres (www.cll.be), founded by the Catholic University of Louvain (UCL), is a Belgian Institute for ongoing language training. For over 30 years CLL has organised language courses for companies, public institutions, adults, as well as kids and teens. CLL offers 37 languages and collaborates with over 600 qualified trainers.*******CLL is looking for an English language trainer to provide courses in a company (sector: software engineering and space systems). = = > 1 full day of teaching (4 smalls groups - Tuesdays from 9am until 4:15pm) - You will lead in-company courses that focus on business English in a professional context (business and professional needs, practice of the oral aspects of the language, grammatical refreshment) - You will coach and motivate learners in their learning path - You will ensure lessons are based on communicative activities that focus on speaking, oral expression and interaction

  • KEUKENMEDEWERKER FLEXIJOB (IEPER)

    Regio: IEPER

    Bedrijf: BRASSERIE CENTRAL

    Type: Flexijob

    Voor onze zaak zoeken wij gemotiveerde medewerker voor hulp in onze keuken. U helpt bij de voorbereiding, wast groenten, serveert gerechten op borden en helpt mee voor algemeen onderhoud van de keuken. Interesse? Solliciteer snel.

Zoek naar antwoorden van SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M in sociale netwerken
Look for responds of SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M in social networks

Lees alle opmerkingen voor SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M. Laat een reactie achter voor SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M. SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M. Leave a respond for SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M. SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M op de google maps. Adres en contacten SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M
Location of SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M on the google maps. Address and contacts of SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M

Andere gerelateerde bedrijven als come SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M: FLD.O.B. SA | PIERRE THIELENS | EUPEN M?TAL | RONALD VAN DE PEPPEL | Dynea N.V

Other related companies as SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M: FLD.O.B. SA | PIERRE THIELENS | EUPEN M?TAL | RONALD VAN DE PEPPEL | Dynea N.V

SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M is een bedrijf dat 2011 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02593841552. Het bedrijf SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M bevindt zich op het adres: Bilkske 2; 8000; Brugge. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 252,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 816,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Advertising clothes. Lijst met producten zijn Textiles - Mfg. & Whol; Clothing (Industrial) - Mfg. & sales.
De hoofdactiviteit van SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M is Bedrijfsdiensten, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M, openstaande posities, locatie van SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M op de kaart.

SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M is a company, that was registered 2011 in N\A region, Belgium. Full name of company is SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M, company assigned to the tax number BE02593841552. The company SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M is located at the address: Bilkske 2; 8000; Brugge. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 252,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 816,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Advertising clothes. List of products are Textiles - Mfg. & Whol; Clothing (Industrial) - Mfg. & sales.
The main activity of SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M is Business Services, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M is not available. You also can look at reviews of SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M, open positions, location of SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company SWANTEX-ZWARTJES TEXTIEL M, employees, financial statistics.