Sas A
Contactgegevens Sas A: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Sas A: address, phone, fax, email, website, opening hours
Sas A
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue du Coq 57; 1180; Bruxelles (Uccle), België
Telefoon (phone): 02 332 23 08 (+32-02 332 23 08) 02 332 23 08 (+32-02 332 23 08)
Fax (fax): 02 548 04 44 (+32-02 548 04 44) 02 548 04 44 (+32-02 548 04 44)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Sas A: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Sas A"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Sas A"? - Contact us!
We found such data of Sas A, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Sas A. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Sas A
Products information Sas A
Producten die in Sas A zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Advertising agencies and consultants
Aanvulling soorten activiteiten voor Sas A Addition kinds of activities for Sas A
6794. Octrooienaars en verhuurders | Patent owners and lessors
8734. Testlaboratoria | Testing laboratories
353105. Schrapers, graders, rollers en dergelijke apparatuur | Scrapers, graders, rollers, and similar equipment
17999922. Hydraulische apparatuur, installatie en service | Hydraulic equipment, installation and service
35499906. Schroefrijmachines | Screw driving machines
35550503. Type: lood, staal, messing, koper geconfronteerd, enz. | Type: lead, steel, brass, copper faced, etc.
42269901. Auto dode opslag | Automobile dead storage
48220205. Telegraaf kabeldiensten, land of duikboot | Telegraph cable services, land or submarine
51940202. Snuif | Snuff
80110000. Kantoren en klinieken van medische artsen | Offices and clinics of medical doctors
Werken bij Sas A: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Sas A: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Sas A. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Sas A. Looking for open vacancies in other companies
-
Administratief bediende * tijdelijk (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: ADECCO EXPERTS BRUGGE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Ben je op zoek naar een tijdelijke opdracht? Adecco Experts is op zoek naar een administratief commercieel bediende voor een bedrijf uit Brugge. Een tijdelijke opdracht voor telecom registraties, activaties en uitbetalingen. Telefonische begeleiding aanbieden om de winkels te helpen om de registraties te vervolledigen. Voor de uitbetalingen moeten de bedragen opgelijst worden, afgepunt worden en vervolgens in excel uitbetaald worden.
-
TIG lassers (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ASAP WAREGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een firma te Vichte zijn we op zoek naar een TIG lasser.
-
Huishoudhulp (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: t-interim
Type: Dienstenchequebaan
Als poetshulp, voor REGIO HALLE: Lembeek, Buizingen, Dworp, Sint-Pieters-Leeuw,..., doe jij huishoudelijke taken bij onze klanten thuis. Deze taken zijn voornamelijk poetsen van de woning en kunnen ook aangevuld worden met wassen, strijken, bereiden van maaltijden en boodschappen doen. Werken als huishoudhulp: • Je kan zelfstandig werken • Je hebt verantwoordelijkheidszin • Je bent flexibel en klantvriendelijk • Eigen vervoer (wagen - bromfiets) is een must, anders vergoeding vervoerkosten
-
Jobstudent Action Asse (ASSE)
Regio: ASSE
Bedrijf: t-interim Asse
Type: Studentenjob
Als Winkelmedewerker zorg jij samen met je collega’s dat onze klanten zich prettig voelen in een verzorgde en nette winkel en dat zij vriendelijk worden geholpen bij het afrekenen van onze artikelen Je hebt een afwisselende baan met veel verschillende werkzaamheden en vormt samen met je collega’s het hart van de winkelvloer. Je bent het eerste aanspreekpunt voor onze klanten en zorgt dat zij op een klantvriendelijk manier worden geholpen. Gedurende de dag ben je verder bezig met het aanvullen van de winkel. In overleg met de (Assistent) Winkelverantwoordelijke speel je in op commerciële thema’s; slecht weer betekent bijvoorbeeld dat de regenpakken en paraplu’s extra aandacht verdienen.
-
Jobstudent callcentermedewerker (Regio Kortrijk)
Regio: Regio Kortrijk
Bedrijf: PASSION4BIZZ
Type: Studentenjob
Wij zijn op zoek naar enthousiaste jobstudenten, die aan de slag willen als interne consultant. Functieomschrijving: Afspraken inplannen voor de vertegenwoordigers. Rapporteren aan je Sales Coordinator. Administratieve taken uitvoeren Offertes opmaken en opvolgen. Telefonische prospectie Competenties Jobgerelateerd: Afspraken inplannen voor de vertegenwoordigers De klantenwerving administratief opvolgen en het team informeren Klanten: Kleine en middelgrote ondernemingen (kmo's) Klanten: Kleinhandelaars Persoonsgebonden: Contactvaardig zijn Commercieel zijn Zich kunnen aanpassen aan veranderende omstandigheden (flexibiliteit) Regels en afspraken nakomen Klantgerichtheid Samenwerken als hecht team Zelfstandig werken Dienstverband: Deeltijds, Tijdelijk, Bepaalde Duur
-
Student product ontwikkeling (HAMONT-ACHEL)
Regio: HAMONT-ACHEL
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een voedingsbedrijf in Noord-Limburg zijn we op zoek naar een student voor de R&D afdeling. Je start als student en werkt 1 à 2 dagen per week. Indien deze studentenperiode goed verloopt, maak je kans op een vaste positie als productontwikkelaar. Als lid van het R&D team ben je mee verantwoordelijk voor de ontwikkeling & continue optimalisatie van bestaande en nieuwe producten en de continue optimalisatie van de processen. Met als doel de kwaliteit en rendabiliteit te borgen en daardoor de bestaande marktpositie te verstevigen en verder uit te bouwen naar de toekomst toe. Afhankelijk van je eigen kennis, competenties en inzet zal je takenpakket bestaan uit: het nakijken en registreren van grondstofspecificaties in het ERP-systeem. administratieve taken ter ondersteuning van de afdeling : opmaak testformulieren, registratie gegevens, rapportering, ... projectcoördinatie bij de ontwikkeling van een nieuw product: Ontvangt een productaanvraagformulier van marketing Ontwikkeling nieuw product op basis van het productaanvraagformulier rekening houdend met de kostprijs, productspecificaties, vereiste productieapparatuur, mogelijke investeringen Contactopname leveranciers m.b.t nieuwe grondstoffen/materialen Overleg met aankoop aangaande de nieuwe grondstoffen/materialen & beschikbaarheid Overleg technische dienst aangaande productieapparatuur & procesmogelijkheden Opstellen testformulieren en inplannen van industriële testen, in samenspraak met productie rekening houdend met belasting op de productie & tijdsframe project Overleg met productieverantwoordelijken resultaten industriële testen aangaande receptuur & processen Productbeoordeling i.s.m: marketing/sales, productie, kwaliteit, directie Opvolging eerste drie producties en nacalculatie
-
Aankoopcoördinator regio Kortrijk (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: Ergon Recruitment Kortrijk
Type: Vaste Job
Als aankoopcoördinator ben je verantwoordelijk voor de coördinatie van de aankoopflow voor grondstoffen en andere producten of diensten. Je staat in voor het zoeken, selecteren en evalueren van de leveranciers. Je pleegt hierover overleg met de verschillende betrokken afdelingen; Je staat in voor de jaarlijkse contractonderhandelingen met de leveranciers. Je evalueert de leveranciers op basis van kost, levertijd, kwaliteit, stockbeheersing, leverbetrouwbaarheid, service, milieu en aankoopstrategie. Je biedt ondersteuning aan verschillende afdelingen omtrent indirecte aankopen, zoals marktonderzoeken op vraag van de klant. Daarnaast biedt je operationele ondersteuning op vlak van aankoop aan de aankopers van verschillende productgroepen.
-
COMMERCIËLE BINNENDIENST - (SCHOOLVERLATER MOGELIJK) (AALBEKE)
Regio: AALBEKE
Bedrijf: DERMAUT RECRUITMENT & SELECTION
Type: Vaste Job
Naast een allround administratief takenpakket sta je in voor het dagelijks opvolgen van klantendossiers, orderinput en opvolgen van bestellingen. Daarnaast ben je het eerste aanspreekpunt voor klanten en leveranciers, dit zowel telefonisch als via mail. Hierbij kan je klanten zeer goed te woord staan in het Nederlands, Frans en Engels.
-
Medewerker commerciële binnendienst regio Merchtem (MERCHTEM)
Regio: MERCHTEM
Bedrijf: VIO-HR
Type: Vaste Job
Voor een stabiele onderneming met een familiaal karakter regio Merchtem zijn wij op zoek naar een medewerker voor de commerciële binnendienst. Je zal er als binnendienstmedewerker instaan voor: bestellingen opnemen en ingeven in het systeem prijsafspraken en betalingscondities onderhouden ondersteuning van de sales manager opmaken van creditnota's en voorbereiding van de facturatie klanten te woord staan via mail of telefoon Je zal terechtkomen in een team van 3 personen waarbij je ook al back-up zal functioneren van elkaar. Heb jij reeds ervaring in een customer service of binnendienst en ben je daarnaast vlot tweetalig (NL/FR)? Stuur dan jouw CV naar [email protected] ! Bedrijfsprofiel: VIO HR biedt een totaalconcept inzake selectie en rekrutering van bedienden. Wij hebben contacten met diverse bedrijven en organisaties in jouw regio waardoor we heel wat vacatures op jouw niveau kunnen aanbieden. Het is onze missie om je een job aan te bieden die 100% past bij jouw wensen en ambities. Een job waar je écht gelukkig van wordt! Wij profileren ons als gelukkige werkgever en realiseren dit met een team van gelukkige, gedreven HR Consultants.
-
Bedelers bezocht voor de huis-aan-huisbedeling in de regio ASSENEDE (ASSENEDE)
Regio: ASSENEDE
Bedrijf: BD MYSHOPI
Type: Zelfstandige activiteit
Wij zoeken gemotiveerde mensen die zich enkele uren per week kunnen vrijmaken om in bijberoep de huis-aan-huisbedeling te verzorgen in jullie streek.
-
Freelance docent Sportvoedingsadviseur Hasselt (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: CENTRUM VOOR AVONDONDERWIJS
Type: Zelfstandige activiteit
De Schoonheidsschool VZW heeft een team van professionele docenten die actief zijn als zelfstandig ondernemer en freelance docent. Onze docenten zijn werkzaam als ondernemer binnen hun vakgebied en kennen hun specialisatie door en door. We zoeken steeds nieuwe docenten die hun passie voor hun vak willen doorgeven. MINIMUMVEREISTEN OM DOCENT TE WORDEN Om aan de Schoonheidsschool te kunnen lesgeven heb je als docent minimaal 3 jaar ervaring als zelfstandige in hoofdberoep of 5 jaar in bijberoep. Bij voorkeur beschik je over de nodige pedagogische kwalificaties en ervaring hebben als lesgever. We hechten veel belang aan praktijkervaring als ondernemer. Een docent moet bij ons zeer klantvriendelijk, communicatief en hulpvaardig zijn. Je bent een geboren spreker en kan een groep enthousiast maken voor jouw vak. Je kan een les op een gestructureerde manier opbouwen en verschillende didactische methodes toepassen om de leerdoelen te bereiken. Voor de klas geef je blijk van voldoende zelfvertrouwen en vakkennis. We geven graag de voorkeur aan docenten die ervaring hebben met lesgeven, coachen of het begeleiden van workshops, maar dit is geen vereiste.
-
Technisch Tekenaar (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: StepStone
Type: Zelfstandige activiteit
www.stepstone.be/vacatures----1666392-inline.html?cid=Partner_VDAB Referentie: 2018-258-P-0 In het kader van een project bij onze klant, actief in het aanbieden van toekomstgerichte netwerkoplossingen, zijn wij op zoek naar een Technisch Tekenaar Distributienetten. Als tekenaar sta je in voor het controleren en inbrengen van data in de technische databanken (GIS-omgeving) alsook voor het uitwerken van technische plannen en schema’s. • Actualiseren van liggingsplannen (gas- en electriciteitsnetwerk) • Tekenen, aanpassen en aanvullen van de plannen in de bijhorende databanken • Het Up-To-Date houden van de technische databanken • Controleren van de data in de GIS-systemen en eventuele onregelmatigheden oplossen • Je respecteert de opgestelde planning en kwaliteitsnormen • Je communiceert nauwgezet met collega’s binnen de tekencel en directie
Zoek naar antwoorden van Sas A in sociale netwerken
Look for responds of Sas A in social networks
Lees alle opmerkingen voor Sas A. Laat een reactie achter voor Sas A. Sas A bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Sas A. Leave a respond for Sas A. Sas A on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Sas A op de google maps. Adres en contacten Sas A Location of Sas A on the google maps. Address and contacts of Sas A
Andere gerelateerde bedrijven als come Sas A Sas A: Tricolast NV | VCLB-CENTRUM | Nulens B.V.B.A. | RANDSTAD | BOEKHANDEL RITA
Other related companies as Sas A: Tricolast NV | VCLB-CENTRUM | Nulens B.V.B.A. | RANDSTAD | BOEKHANDEL RITA
Sas A is een bedrijf dat 2016 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Sas A, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02591094970. Het bedrijf Sas A bevindt zich op het adres: Rue du Coq 57; 1180; Bruxelles (Uccle). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 573,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 875,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Advertising agencies and consultants. Producten gemaakt in Sas A zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Sas A is Steenkoolmijnen, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Sas A is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Sas A, openstaande posities, locatie van Sas A op de kaart.
Sas A is a company, that was registered 2016 in N\A region, Belgium. Full name of company is Sas A, company assigned to the tax number BE02591094970. The company Sas A is located at the address: Rue du Coq 57; 1180; Bruxelles (Uccle). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 573,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 875,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Advertising agencies and consultants. Products created in Sas A were not found.
The main activity of Sas A is Coal Mining, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of Sas A is not available. You also can look at reviews of Sas A, open positions, location of Sas A on the map.
