Jari-Systems NV
Contactgegevens Jari-Systems NV: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Jari-Systems NV: address, phone, fax, email, website, opening hours
Jari-Systems NV
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Bavikhoofsestraat 1c 8531 Bavikhove, België
Telefoon (phone): 056.72 31 52 (+32-056.72 31 52) 056.72 31 52 (+32-056.72 31 52)
Fax (fax): 056.72 31 54 (+32-056.72 31 54) 056.72 31 54 (+32-056.72 31 54)
E-Mail: [email protected]
Website: www.jari-systems.be
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Jari-Systems NV: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Jari-Systems NV"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Jari-Systems NV"? - Contact us!
We found such data of Jari-Systems NV, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Jari-Systems NV. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Jari-Systems NV
Products information Jari-Systems NV
Blind rivet nuts of stainless steel; Bow nuts; Butterfly nuts; Cap nuts; Clevis pins; Cylinder supports,suspension clamps; Double end studs; Fastening and mounting elements; Fastening elements for wall and ceiling linings; Fixing screws for flat roof roofing materials and insulation; Flanged nuts; Heavy screws and bolts; Hexagon bolts; Hexagon bolts,rustproof and acid-resistant; Hexagon nuts; Insert nuts; Knurled nuts made of plastic; Lag screws; Nuts,stainless and resistant to acids; Plastic screws and nuts; Self-locking nuts; Siding screws; Special nuts; Special screws; Thread screws; Wing screws and nuts made of plastics
Product categorie (product category): Adjusting Screws
Aanvulling soorten activiteiten voor Jari-Systems NV Addition kinds of activities for Jari-Systems NV
381299. Zoek- en navigatieapparatuur, niet inbegrepen | Search and navigation equipment, nec
911101. Uitvoerende vestigingen, nationaal | Executive offices, national
27590700. Zak, wrapper, en afdichting afdrukken en gravure | Bag, wrapper, and seal printing and engraving
28190601. Kobalt 60 (radioactief) | Cobalt 60 (radioactive)
30699910. Linnen, vulkaniseerbare rubber | Linings, vulcanizable rubber
39449911. Marmeren (speelgoed) | Marbles (toys)
50230500. Decoratieve woninginrichting en benodigdheden | Decorative home furnishings and supplies
Werken bij Jari-Systems NV: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Jari-Systems NV: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Jari-Systems NV. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Jari-Systems NV. Looking for open vacancies in other companies
-
Magazijnier / Orderpicker dagwerk regio Geraardsbergen - tijdelijk (OPHASSELT)
Regio: OPHASSELT
Bedrijf: Unique Technicum
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant regio Geraardsbergen gaan we op zoek naar een magazijnier / orderpicker (m/v) die bereid is om een tijdelijke opdracht uit te oefenen. Snelle opstart is mogelijk. Een greep uit je takenpakket: - Als magazijnier sta je continu in verbinding met de interne monteurs en de techniekers on-the-field Je staat in voor de picking van de interne werkorders Je staat in voor stockbeheer en controle van alle inkomende en uitgaande goederen Je bent actief met de heftruck en bent verantwoordelijk voor het magazijnbeheer
-
Verkoopsmedewerker december (SINT-MICHIELS)
Regio: SINT-MICHIELS
Bedrijf: Konvert Interim Brugge
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant regio Sint-Michiels zijn we op zoek naar een verkoper (M/V) voor de volledige maand december 2018! Functie: - Je krijgt het productengamma van de firma aangeleerd en leert met het kassasysteem werken. - Je staat de klanten te woord - Je noteert correct de verschillende bestellingen - Je staat in nauw contact met de productie De uren liggen steeds tussen 9u00 en 18u, maar flexibiliteit naar af en toe eens kort of langer werken is noodzakelijk. Je zal werken van maandag tot zaterdag, met telkens 1 dag thuis.
-
Inpakker (m/v) | 2 ploegen | Kontich (KONTICH)
Regio: KONTICH
Bedrijf: Synergie Boom Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant in Kontich, gespecialiseerd in de productie van dichtingen in kunststof, zijn we op zoek naar een productiemedewerker voor het inpakken van dichtingen. Je werkt in twee ploegen in een hoogtechnologisch bedrijf . Kwaliteit en Veiligheid dragen zij hoog in het vaandel.
-
Hulpploegchef productie in 2 ploegen (NAZARETH)
Regio: NAZARETH
Bedrijf: Konvert Interim Gent
Type: Interim met optie "vast werk"
•Je bent verantwoordelijk voor het zelfstandig aansturen van 2 productielijnen •Dit houdt onder meer volgende taken in: •Opstarten van de lijn •Afregelen van de verschillende machines binnen de lijn teneinde de juiste productkwaliteit en het beoogde rendement te bekomen •Ombouw van de lijn bij productwissel •Reinigen van machines tijdens ombouw •Bijplaatsen van grondstoffen met heftruck •Afvoer afvalstroom met de heftruck •Kwaliteit controleren in samenwerking met de QC-medewerker
-
Huishoudhulp dienstencheques regio Koksijde - De Panne - Oostduinkerke - Veurne (KOKSIJDE)
Regio: KOKSIJDE
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
Studenten gezocht voor avondwerk regio Zele/Lokeren! (ZELE)
Regio: ZELE
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf regio Zele/Lokeren zijn wij op zoek naar studenten die 's avonds na school vrij zijn om een centje bij te verdienen.
-
Student bakkerij te Mol (MOL)
Regio: MOL
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Als jobstudent sta je in voor volgende taken: verwelkomen van de klanten, snijden van brood en charcuterie, afrekenen van de bestelling, afwassen, keren van de winkelruimte, opruimen na sluitingstijd. Je werkt op woensdagnamiddag en/of een dag in het weekend. De eerste maand werk je op woensdag en een dag in het weekend om jezelf snel te kunnen inwerken.
-
CHAUFFEUR AFLEVERAAR (LANAKEN)
Regio: LANAKEN
Bedrijf: BROOD- EN BANKETBAKKERIJ NULENS
Type: Studentenjob
Je zorgt voor de bevoorrading van onze winkels in Zutendaal, Veldwezelt en Rekem
-
Jobstudent (AARTSELAAR)
Regio: AARTSELAAR
Bedrijf: COLMAR
Type: Studentenjob
Je staat in voor het onthaal en het contact met de klant. Je neemt de bestellingen op en verzorgt de dienst in de zaal. Je staat mee in voor de aanvulling van de buffetten en het opdienen van de hoofdgerechten. Je bent voldoende polyvalent volgens de noden van de dienst.
-
Student Mystery Shopper Nationale Loterij (periode 04/02 - 02/03) (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor de Nationale Loterij wordt er een grote actie georganiseerd waarvoor we op zoek zijn naar studenten tussen de 15 en de 16 jaar. Deze actie zal doorgaan in februari en april in regio Antwerpen. De selectieprocedure voor deze vacature bestaat uit 3 fases: de eerste screening gebeurt door Randstad in ons kantoor op de Groenplaats indien positief, wordt je sollicitatie doorgestuurd naar Ipsos indien zij akkoord gaan, gebeurt de derde screening door de vertegenwoordigers van de Nationale loterij in de tweede week van januari in Groot Bijgaarden (een andere dag is niet mogelijk!). Wat ga je juist moeten doen? Je rijdt mee met een begeleider die je telkens afzet bij een krantenwinkel. Hier moet je een lottobiljet kopen en zien of ze het aan jou willen verkopen. Nadien stap je terug in de auto bij je begeleider en geef je een briefing. Zo doe je verschillende bezoeken op één dag.
-
technieker personenwagens (SINT-ANDRIES)
Regio: SINT-ANDRIES
Bedrijf: DE GRANDE CARS
Type: Vaste Job
Ben jij de TECHNIEKER die het team van VOLVO-AUTOMOBILIA BRUGGE komt versterken ?
-
Meertalige call agents (M/V) (Regio Luik)
Regio: Regio Luik
Bedrijf: ADECCO HERSTAL
Type: Werfreserve
Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Hou je van het klantcontact en hou je van telefoneren? Spreek je bovendien perfect Nederlands en ook andere talen? Dan is een functie als call agent jou misschien wel op het lijf geschreven!
Zoek naar antwoorden van Jari-Systems NV in sociale netwerken
Look for responds of Jari-Systems NV in social networks
Lees alle opmerkingen voor Jari-Systems NV. Laat een reactie achter voor Jari-Systems NV. Jari-Systems NV bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Jari-Systems NV. Leave a respond for Jari-Systems NV. Jari-Systems NV on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Jari-Systems NV op de google maps. Adres en contacten Jari-Systems NV Location of Jari-Systems NV on the google maps. Address and contacts of Jari-Systems NV
Andere gerelateerde bedrijven als come Jari-Systems NV Jari-Systems NV: ERIK VERSTRAETE | RENDERS-LEDUC | De Munt Decoratie | Holophone | DIRK STAES-RUYMAEKERS
Other related companies as Jari-Systems NV: ERIK VERSTRAETE | RENDERS-LEDUC | De Munt Decoratie | Holophone | DIRK STAES-RUYMAEKERS
Jari-Systems NV is een bedrijf dat 1986 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Jari-Systems NV, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03452697753. Het bedrijf Jari-Systems NV bevindt zich op het adres: Bavikhoofsestraat 1c 8531 Bavikhove. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van 3 to 5 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 935,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 169,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Adjusting Screws. Lijst met producten zijn Blind rivet nuts of stainless steel; Bow nuts; Butterfly nuts; Cap nuts; Clevis pins; Cylinder supports,suspension clamps; Double end studs; Fastening and mounting elements; Fastening elements for wall and ceiling linings; Fixing screws for flat roof roofing materials and insulation; Flanged nuts; Heavy screws and bolts; Hexagon bolts; Hexagon bolts,rustproof and acid-resistant; Hexagon nuts; Insert nuts; Knurled nuts made of plastic; Lag screws; Nuts,stainless and resistant to acids; Plastic screws and nuts; Self-locking nuts; Siding screws; Special nuts; Special screws; Thread screws; Wing screws and nuts made of plastics.
De hoofdactiviteit van Jari-Systems NV is Diverse Manufacturing Industries, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Jari-Systems NV is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Jari-Systems NV, openstaande posities, locatie van Jari-Systems NV op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Jari-Systems NV is a company, that was registered 1986 in N\A region, Belgium. Full name of company is Jari-Systems NV, company assigned to the tax number BE03452697753. The company Jari-Systems NV is located at the address: Bavikhoofsestraat 1c 8531 Bavikhove. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. 3 to 5 employees work in this company. Capital - 935,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 169,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Adjusting Screws. List of products are Blind rivet nuts of stainless steel; Bow nuts; Butterfly nuts; Cap nuts; Clevis pins; Cylinder supports,suspension clamps; Double end studs; Fastening and mounting elements; Fastening elements for wall and ceiling linings; Fixing screws for flat roof roofing materials and insulation; Flanged nuts; Heavy screws and bolts; Hexagon bolts; Hexagon bolts,rustproof and acid-resistant; Hexagon nuts; Insert nuts; Knurled nuts made of plastic; Lag screws; Nuts,stainless and resistant to acids; Plastic screws and nuts; Self-locking nuts; Siding screws; Special nuts; Special screws; Thread screws; Wing screws and nuts made of plastics.
The main activity of Jari-Systems NV is Miscellaneous Manufacturing Industries, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of Jari-Systems NV is not available. You also can look at reviews of Jari-Systems NV, open positions, location of Jari-Systems NV on the map. For more information, write us to email [email protected]
