MOHAMED AIT HASSOU
Contactgegevens MOHAMED AIT HASSOU: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data MOHAMED AIT HASSOU: address, phone, fax, email, website, opening hours
MOHAMED AIT HASSOU
Regio (region): N\A, België
Adres (address): L?ON LEPAGESTRAAT 39; 1000; BRUSSEL/BRUXELLES, België
Telefoon (phone): 495201439 (+32-495201439) 495201439 (+32-495201439)
Fax (fax): +32 (61) 980-94-61 +32 (61) 980-94-61
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) MOHAMED AIT HASSOU: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "MOHAMED AIT HASSOU"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "MOHAMED AIT HASSOU"? - Contact us!
We found such data of MOHAMED AIT HASSOU, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees MOHAMED AIT HASSOU. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti MOHAMED AIT HASSOU
Products information MOHAMED AIT HASSOU
Producten die in MOHAMED AIT HASSOU zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Loodgieterij,verwarming and sanitaire installaties
Aanvulling soorten activiteiten voor MOHAMED AIT HASSOU Addition kinds of activities for MOHAMED AIT HASSOU
201104. Vlees bijproducten, uit vlees geslacht ter plaatse | Meat by-products, from meat slaughtered on site
207703. rendering | Rendering
20649912. Lollipops en andere harde snoepjes | Lollipops and other hard candy
20959905. Oploskoffie | Instant coffee
22610000. Afwerking planten, katoen | Finishing plants, cotton
24340000. Houten keukenkasten | Wood kitchen cabinets
51360202. Robes, mannen en jongens ' | Robes, men's and boys'
51590200. Boerderijdieren | Farm animals
73899967. Huurder screening service | Tenant screening service
Werken bij MOHAMED AIT HASSOU: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in MOHAMED AIT HASSOU: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor MOHAMED AIT HASSOU. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for MOHAMED AIT HASSOU. Looking for open vacancies in other companies
-
polyvalent arbeider - vaste voormiddag - Izegem (IZEGEM)
Regio: IZEGEM
Bedrijf: Synergie Roeselare Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant zijn we op zoek naar een polyvalent medewerker voor de vaste voormiddag (5u tot 13u). Je takenpakket bestaat onder andere uit: · Ontvangst van vrachtwagens voor de openingsuren. · Verantwoordelijk voor de stalenbibliotheek en ervoor zorgen dat alles volgens het handboek opgevolgd wordt. · Analyses van inkomende grondstoffen op infra-roodtoestel. · Reinigen en onderhouden van silodekken en stortput. · Algemeen onderhoud van de werkvloer · Afzakken van bigbags.
-
Secretariaatsmedewerker met perfecte kennis Frans (POPERINGE)
Regio: POPERINGE
Bedrijf: Konvert Interim Ieper
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant in Poperinge zoeken wij naar een secretariaatsmedewerker. Je voert verschillende taken uit om de collega's te ondersteunen in hun functie: ontvangen en klasseren van de binnenkomende post, email, fax, aannemen van telefoons. Je staat in voor het agendabeheer van de verantwoordelijken en medewerkers. Je organiseert vergaderingen. Je staat garant voor een goede verwerking van de administratieve taken.
-
ALLROUND BEDIENDE WEEGBRUG BOUW PREVENTIENIVEAU III (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: AGO Roeselare Office
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een klant regio Roeselare zijn wij op zoek naar een technisch administratief bediende; Je zal instaan voor alle administratie omtrent: - Grondbank - Copro - weegbrug - tracimat - en nog andere allerhande administratieve taken.
-
Dakwerker (MEEUWEN-GRUITRODE)
Regio: MEEUWEN-GRUITRODE
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant in Meeuwen zijn we op zoek naar een dakwerker.
-
Kinderoppas (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant - een gezin met 2 kinderen (2 en 5 jaar)- sta je in voor volgende taken: ophalen van de kinderen aan school (rond 16u) eten klaarmaken eventueel kleine huishoudelijke taken bezig zijn met de kindjes
-
HUISHOUDHULP (M/V) DRONGEN (voltijds) (DRONGEN)
Regio: DRONGEN
Bedrijf: DIENSTEN AAN HUIS
Type: Dienstenchequebaan
Hou jij ook van orde en netheid, en geniet je ervan om alles weer fris en schoon te maken? Dan zijn wij naar jou op zoek! Als huishoudhulp sta je in voor de wekelijkse schoonmaak van de woning en voer je huishoudelijke taken uit (poetsen, strijken, boodschappen doen, ...). Je werkt individueel bij meerdere gezinnen, je organiseert je werk zelfstandig, met respect voor de gewoontes, de privacy en de hygiënische normen van de klant. Uiteraard sta je er niet alleen voor! Jouw vaste coördinator beantwoordt al je vragen, ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de dienstencheques. Naast het werk is er ook tijd om je collega's te ontmoeten op de gezellige gezinsdag of op de nieuwjaarsreceptie. Elke 3 maanden kan je ook de ervaringen van collega's, nieuws uit de organisatie en handige 'tips & trics' lezen in ons personeelsmagazine. Bij Diensten aanhuis staat elke medewerker centraal. Iedereen kan zich kandidaat stellen, ongeacht geslacht, leeftijd, filosofische of godsdienstige overtuiging, geaardheid of nationaliteit. (trefwoorden: huishouden, huishoudhulp,huishoudster, huishouder, poetshulp, poetsdame, poetsman, kuisen, kuisvrouw, kuisman, werkvrouw, helpen bij mensen thuis, schoonmaken, schoonmaakster, schoonmaker)
-
Student Charcuterie-afdeling (LUBBEEK)
Regio: LUBBEEK
Bedrijf: ADECCO OVERIJSE
Type: Studentenjob
Ben je student en wil je op de charcuterie-afdeling van een grootwarenhuis werken? Voor onze klant in Lubbeek zijn wij op zoek naar een student (m/v) die op zaterdag kan komen meewerken. Je ondersteunt de beenhouwers en maakt zelf makkelijke bereidingen (vb. hamburgers) klaar.
-
Jobstudent bediening bungeetrampoline (schoolvakanties) (KOKSIJDE)
Regio: KOKSIJDE
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Wij zoeken een jobstudent(e) met verantwoordelijkheidszin om toezicht te houden aan bungeetrampoline Kinderen wegen en de gepaste uitrusting geven. Uren liggen van 14-18u aan Sunparks Oostduinkerke
-
Operator los-en laadoperaties (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: ADECCO RENEWI EVERGEM
Type: Vaste Job
Voor Renewi zijn wij op zoek naar een medewerker voor de los-en laadoperatie. Deze opdracht houdt specifiek in dat u instaat voor: De staalname van de vrachtwagens die de afvalstoffen aanleveren; Het begeleiden van de vrachtwagens naar de losplaats; Het lossen en verpompen van de vloeibare afvalstoffen; Het lossen van de containers met een containerwagen.
-
Reachtruckchauffeur 2 ploegen (WIELSBEKE)
Regio: WIELSBEKE
Bedrijf: AGRISTO WIELSBEKE
Type: Vaste Job
*Je stockeert de paletten met afgewerkte producten in het magazijn (vrieshuis). *Je zorgt voor een correcte uitstroom van de afgewerkte producten naar de laadkaai. *Je laadt de afgewerkte en verpakte producten in vrachtwagens en containers.
-
Dierenarts (WILSELE)
Regio: WILSELE
Bedrijf: ABARIS DIERENARTSENPRAKTIJK
Type: Zelfstandige activiteit
Dierenartsenpraktijk Abaris te Wilsele (Leuven) zoekt een enthousiaste en gemotiveerde collega dierenarts met zelfstandig statuut voor onmiddellijke langdurig samenwerking.
-
Brainbridge - ICT-Architect (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Description Het hoofddoel van deze opdracht is het ontwerpen en documenteren van de detail applicatie architectuur voor onze digitale consumer channels Web en app. Je begeleidt keuzes in architectuur en technische platformen in overleg met de enterprise Architect. De klant wenst zijn digitale capabilities uitbreiden in volgende areas: uitbouwen van een selfcare portaal en verbeteringen in online care channels uitbouwen van mobile friendly eCare portalen en seamless payments solutions opbouwen en exploiteren van de customer intelligence in customer experiences (consuming intel, ingestion van data) Verbeteringen in uptime en robustheid van de channels Ontkoppelingen van front end en CMS en backend en meer evolueren naar MicroServices,headless CMS, API mgmt Reuse van code en ervaringen tussen Web en app development React; React-native Exposen van services zoals tickets en service via open data ecosysteem , NetEx, GTFS Industrialiseren van mass personalization Responsibilities Je opdracht bestaat erin om mee te bepalen welke technische capabilities we hiervoor moeten opbouwen en de uitrol hiervan te begeleiden/uit te voeren. Als solution Architect heb je een technische focus, maar ook toch een functionele voeling met de materie. Samen met specifieke platform experten eg (de data platform Architect en data engineer) werk je de technische Web en app roadmap uit om de gewenste experience te kunnen leveren tot bij de eindklant via diverse kanalen Web en app. Identificeert de technische risico's Bijv. mogelijke performance issues, externe afhankelijkheden, beschikbaarheid... Je bewaakt de technische integriteit en de consistentie van de uiteindelijke oplossing van concept, design,implementatie tot overdracht naar beheer Profile Technical skills: Aantoonbare ervaring als solution-Architect in een specifiek domein (applicatie-architectuur, Web en app technologieën HTML5/JavaScript, performante, schaalbare en betrouwbare Web oplossingen, API gedreven ecosystemen, Identificatie oplossingen, Marketing Automation oplossingen, Customer Data Platform oplossingen, Content Management oplossingen, Verkoop en betaling oplossingen, Case management en CRM oplossingen, Hybrid Cloud/On Premise infrastructure ...). Je kunt je ervaring uit vorige relevante make, rent, buy beslissingen meenemen om ons te versnellen. Hogere opleiding (Master of Bachelor) met technische/engineering of bedrijfseconomische achtergrond. Communicatievaardigheden en ervaring met teamwork en projectgericht werken. Kennis van bedrijfsprocessen in het algemeen en van deze van de Vlaamse overheid in het bijzonder (na inwerkperiode) Minimaal 5 jaar ervaring in algemene bedrijfsvoering met toepassing op ICT gebied. Sterk communicatie- en analysegericht. Sterk abstractievermogen Architecturaal conceptueel vaardig en ervaren. Enterprise-Architect ofwel specialist-Architect in een specifiek domein (netwerking, veiligeheid, serverinfratsructuur, applicatie-architectuur, ERP, ECM platformen, Datawarehouse en BI, ...). MET CERTIFICATIE. taalvereiste: Nederlandstalig op Europees CEFR-niveau C2. Grondige Kennis van alle domeinen plus bewezen specialist-Architect in minstens 1 specialistisch domeinen (zie vereisten). Kennis MS Office Pakketten Kennis van de verschillende Project Management facetten (kosten, timing, coördinatie, planning, schattingen) Grondige Kennis van Business Engineering; Kunnen voorstellen van business oplossingen die een goed samenspel zijn tussen Business en... ...
Zoek naar antwoorden van MOHAMED AIT HASSOU in sociale netwerken
Look for responds of MOHAMED AIT HASSOU in social networks
Lees alle opmerkingen voor MOHAMED AIT HASSOU. Laat een reactie achter voor MOHAMED AIT HASSOU. MOHAMED AIT HASSOU bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for MOHAMED AIT HASSOU. Leave a respond for MOHAMED AIT HASSOU. MOHAMED AIT HASSOU on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie MOHAMED AIT HASSOU op de google maps. Adres en contacten MOHAMED AIT HASSOU Location of MOHAMED AIT HASSOU on the google maps. Address and contacts of MOHAMED AIT HASSOU
Andere gerelateerde bedrijven als come MOHAMED AIT HASSOU MOHAMED AIT HASSOU: CUYVERS - MENS EN ZONEN | Efficace Vidange SCRL | Van De Vijver B | AU POTAGER | De Vlaeminck R
Other related companies as MOHAMED AIT HASSOU: CUYVERS - MENS EN ZONEN | Efficace Vidange SCRL | Van De Vijver B | AU POTAGER | De Vlaeminck R
MOHAMED AIT HASSOU is een bedrijf dat 2008 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is MOHAMED AIT HASSOU, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09445739746. Het bedrijf MOHAMED AIT HASSOU bevindt zich op het adres: L?ON LEPAGESTRAAT 39; 1000; BRUSSEL/BRUXELLES. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 367,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 851,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Loodgieterij,verwarming and sanitaire installaties. Producten gemaakt in MOHAMED AIT HASSOU zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van MOHAMED AIT HASSOU is Verzekeringsmaatschappijen, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van MOHAMED AIT HASSOU is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van MOHAMED AIT HASSOU, openstaande posities, locatie van MOHAMED AIT HASSOU op de kaart.
MOHAMED AIT HASSOU is a company, that was registered 2008 in N\A region, Belgium. Full name of company is MOHAMED AIT HASSOU, company assigned to the tax number BE09445739746. The company MOHAMED AIT HASSOU is located at the address: L?ON LEPAGESTRAAT 39; 1000; BRUSSEL/BRUXELLES. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 367,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 851,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Loodgieterij,verwarming and sanitaire installaties. Products created in MOHAMED AIT HASSOU were not found.
The main activity of MOHAMED AIT HASSOU is Insurance Carriers, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of MOHAMED AIT HASSOU is not available. You also can look at reviews of MOHAMED AIT HASSOU, open positions, location of MOHAMED AIT HASSOU on the map.
