De Lingerie
Contactgegevens De Lingerie: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data De Lingerie: address, phone, fax, email, website, opening hours
De Lingerie
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Kerkstraat 47; 9160; Lokeren, België
Telefoon (phone): 09 348 58 23 (+32-09 348 58 23) 09 348 58 23 (+32-09 348 58 23)
Fax (fax): 09 349 60 43 (+32-09 349 60 43) 09 349 60 43 (+32-09 349 60 43)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) De Lingerie: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "De Lingerie"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "De Lingerie"? - Contact us!
We found such data of De Lingerie, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees De Lingerie. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti De Lingerie
Products information De Lingerie
Producten die in De Lingerie zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Lingerie and underwear - Retail
Aanvulling soorten activiteiten voor De Lingerie Addition kinds of activities for De Lingerie
072303. Groentegewassen marktvoorbereiding diensten | Vegetable crops market preparation services
349201. Vloeistofkrachtkleppen voor vliegtuigen | Fluid power valves for aircraft
422101. Lift opslag | Elevator storage
22540103. Shorts, slipjes, lades (ondergoed), breien | Shorts, briefs, drawers (underwear), knit
34430208. Warmtewisselaars, plaat type | Heat exchangers, plate type
34829906. Percussion caps, voor munitie van 30 mm. | Percussion caps, for ammunition of 30 mm. and below
51120501. Bestandskaarten | File cards
79991109. Gymnastiek instructie, niet-lidmaatschap | Gymnastic instruction, non-membership
Werken bij De Lingerie: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in De Lingerie: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor De Lingerie. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for De Lingerie. Looking for open vacancies in other companies
-
heftruckchauffeur 2 ploegen (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: ASAP GENK
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Onze klant Mainfreight in Genk is op zoek naar een heftruckchauffeur in 2 ploegen met geldig heftruckattest. Mainfreight Genk heeft sinds bijna een jaar zijn intrek genomen in een gloednieuw magazijn. Jouw voornaamste taken zijn : - Colli's lossen op het crossdock met heftruck. - Vervolgens scan je de colli's in en plaats je ze op de juiste locatie. - Ook sta je in voor het laden van de vrachtwagens.
-
Schrijnwerker M/V (LONDERZEEL)
Regio: LONDERZEEL
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je maakt kasten, keukens, luifels, binnendeuren op maat. Het is mogelijk dat je ze af en toe mee gaat plaatsen bij de mensen thuis.
-
Tapijtafwerkster (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ASAP WAREGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een stabiele textielfirma zijn we op zoek naar een tapijtafwerkster.
-
Projectleider platte daken (HOBOKEN)
Regio: HOBOKEN
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een grote speler in daken is Impact op zoek naar een ervaren en gedreven projectleider. Je hebt de volgende verantwoordelijkheden: - Je bent verantwoordelijk voor de organisatie, de coördinatie en de opvolging van verschillende projecten. - Je wordt betrokken bij de prijsbespreking, controleert nauwgezet de budgetten en staat in voor de nacalculatie van projecten. - Je staat in voor het projectbeheer van A tot Z: projectvoorbereiding, uitvoering, aankoop en projectadministratie. - Je zorgt voor een stipte planning en een superieure kwaliteit zonder daarbij de veiligheid en de rendabiliteit uit het oog te verliezen. - Je bent het aanspreekpunt voor de klant, je waakt over de tevredenheid, goedkeuring en waardering van de opdrachtgever en over de uitvoeringstermijn. - Je coördineert het overleg en de werfvergaderingen met de ploegbazen, arbeiders, onderaannemers, de architect, de klant en de leveranciers. - Je volgt de vorderingen ter plaatse continu op. - Je beheert projecten in het westen van Vlaanderen t.e.m. Antwerpen en Brussel. Je opereert vanuit Melle. - Je stuurt de ploegbazen en onderaannemers aan, alsook de arbeiders in de vestiging. Je bemiddelt in geval van conflicten en zoekt samen naar een constructieve oplossing. - Je rapporteert aan de regiomanager
-
Enthousiaste Thuishulp/Huishoudhulp - deeltijds - Gent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Plus Home Services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Polyvalent verkoopsmedewerker (SINT-MARTENS-LATEM)
Regio: SINT-MARTENS-LATEM
Bedrijf: Tempo-Team
Type: Studentenjob
Voor een traiteurzaak/supermarkt in Sint-Martens-Latem is Tempo-Team op zoek naar een verkoopsmedewerker. Als medewerker sta je in voor verschillende taken in de winkel: afbakken van brood, maken van belegde broodjes, aanvullen en op orde houden in de winkel en afrekenen aan de kassa. Ben je van nature klantgericht en gemotiveerd om in een traiteurzaak te werken, dan is deze job iets voor jou! Je werkt ofwel fulltime in een flexibel uurrooster. De winkel is open van maandag tot zondag. Openingsuren liggen tussen 06u30 en 22u30.
-
Student Charcuterie-afdeling (LUBBEEK)
Regio: LUBBEEK
Bedrijf: ADECCO OVERIJSE
Type: Studentenjob
Ben je student en wil je op de charcuterie-afdeling van een grootwarenhuis werken? Voor onze klant in Lubbeek zijn wij op zoek naar een student (m/v) die op zaterdag kan komen meewerken. Je ondersteunt de beenhouwers en maakt zelf makkelijke bereidingen (vb. hamburgers) klaar.
-
Winkelmedewerker (m/v) voor supermarkt Borgloon (BORGLOON)
Regio: BORGLOON
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een nieuwe supermarkt in Borgloon zijn wij op zoek naar een aantal medewerkers. We zoeken een jobstudent voor allround medewerker, je helpt dus waar nodig. Je bent idealiter tijdens het weekend beschikbaar maar ook een aantal dagen door de week. Je werkt dus niet enkel tijdens de vakantieperioden maar ook tijdens het schooljaar. We zoeken een medewerker voor aan de traiteurafdeling. Je bent verantwoordelijk voor het aanvullen van de toonbank, bereiden van gerecht, inpakken van kant-en klare maaltijden, bediening van vlees. We zoeken een verantwoordelijke voor aan groenten-en fruit afdeling. Je bent m.a.w. zelfstandig verantwoordelijk voor deze afdeling. Je houd de voorraad in de gaten, plaatst bestellingen indien nodig en houd de gehele afdeling netjes. Interesse in een functie? Mail jouw cv dan naar [email protected]
-
Mechanisch Tekenaar (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: Talentus Roeselare
Type: Vaste Job
Binnen deze functie ben je verantwoordelijk voor het uitwerken van 3D modellen, alsook het omzetten van ontwerpen en tekeningen naar de nodige gedetailleerde uitvoeringstekeningen. Je maakt 2D productietekeningen op en maakt bibliotheekstukken aan. Je helpt mee met het uitdenken van deelmechanismen en valideert de technische ontwerpen. ...
-
Monteur om bliksembeveiliging te plaatsen (MOERKERKE)
Regio: MOERKERKE
Bedrijf: ADECCO BRUGGE SALES
Type: Vaste Job
Voor een bedrijf zijn wij op zoek naar een monteur om bliksembeveiliging te plaatsen. Instaan voor een efficiënte, veilige, duurzame en technisch correcte montage van allerhande bliksembeveiligingsinstallaties uitgevoerd volgens de gegeven instructies en rekening houdend met deveiligheidsregels . Dit teneinde een tevreden klant en een positief imago van de onderneming te realiseren. Taken: Klaarleggen van het nodige materiaal voor de desbetreffende werf Laden camionette met het nodige materiaal specifiek voor de werf Registeren van de gebruikte materialen Registeren en stand van zaken bijhouden van de werfopdracht Nemen van foto's van de uitgevoerde werken op werf Bijwonen (en/of organiseren) van toolboxmeetings met werfleiders Installeren van allerhande bliksembeveiligingsinstallaties op hoogte Installeren van aarding & overspanningsbeveiliging Verrichten van de nodige grondwerken ( grond openbreken, aardingen kloppen, …) Spanningsvereffening van de klokken Plaatsen van daalgeleiders en plooien van basisprofielen Plaatsen van laagspanningsvereffening Plaatsen en besturen van hoogtewerkers Uitmeten van de aardingen zowel bij plaatsing als bij inspectie Controleren van materiaal alvorens aan de slag te gaan (LMRA uitvoeren) Controleren van installaties op eventuele fouten Aanpassen installaties op eventuele fouten/opmerkingen Aanduiden van gevarenzones Aantrekken van alle persoonlijke beschermingsmiddelen/ veiligheidsuitrusting Dagfiches invullen en bijhouden Briefen zaakvoerder(s) vóór en na de werkdag Contact onderhouden met werfleiders Het kan zijn dat je voor sommige projecten moet overnachten op locatie.
-
Zorgkundige op zelfstandige basis thuiszorg (DEURNE)
Regio: DEURNE
Bedrijf: THUISVERPLEGING ANTWERPEN
Type: Zelfstandige activiteit
Zorgkundige gezocht op zelfstandige basis voor thuisverpleging.
-
System & Software Engineer (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: Vacature.com
Type: Zelfstandige activiteit
* Je krijgt een degelijke en grondige inwerkingstijd om jezelf te bewijzen * Je ontwerpt en implementeert iTop CMDB-modules en extenties in PHP * Je manipuleert data en importeert
Zoek naar antwoorden van De Lingerie in sociale netwerken
Look for responds of De Lingerie in social networks
Lees alle opmerkingen voor De Lingerie. Laat een reactie achter voor De Lingerie. De Lingerie bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for De Lingerie. Leave a respond for De Lingerie. De Lingerie on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie De Lingerie op de google maps. Adres en contacten De Lingerie Location of De Lingerie on the google maps. Address and contacts of De Lingerie
Andere gerelateerde bedrijven als come De Lingerie De Lingerie: DE KIEKEBOER | AERTS | SERMANT | AU CISEAU D'OR | KENNEL SPINOY J. & ZOON
Other related companies as De Lingerie: DE KIEKEBOER | AERTS | SERMANT | AU CISEAU D'OR | KENNEL SPINOY J. & ZOON
De Lingerie is een bedrijf dat 1986 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is De Lingerie, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07562683105. Het bedrijf De Lingerie bevindt zich op het adres: Kerkstraat 47; 9160; Lokeren. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 131,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 856,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Lingerie and underwear - Retail. Producten gemaakt in De Lingerie zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van De Lingerie is Bosbouw, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van De Lingerie is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van De Lingerie, openstaande posities, locatie van De Lingerie op de kaart.
De Lingerie is a company, that was registered 1986 in N\A region, Belgium. Full name of company is De Lingerie, company assigned to the tax number BE07562683105. The company De Lingerie is located at the address: Kerkstraat 47; 9160; Lokeren. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 131,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 856,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Lingerie and underwear - Retail. Products created in De Lingerie were not found.
The main activity of De Lingerie is Forestry, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of De Lingerie is not available. You also can look at reviews of De Lingerie, open positions, location of De Lingerie on the map.
