Bilitis Lingerie
Contactgegevens Bilitis Lingerie: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Bilitis Lingerie: address, phone, fax, email, website, opening hours
Bilitis Lingerie
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue des Déportés 2; 5060; Sambreville (Tamines), België
Telefoon (phone): 071 76 11 06 (+32-071 76 11 06) 071 76 11 06 (+32-071 76 11 06)
Fax (fax): 071 74 25 29 (+32-071 74 25 29) 071 74 25 29 (+32-071 74 25 29)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Bilitis Lingerie: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Bilitis Lingerie"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Bilitis Lingerie"? - Contact us!
We found such data of Bilitis Lingerie, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Bilitis Lingerie. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Bilitis Lingerie
Products information Bilitis Lingerie
Producten die in Bilitis Lingerie zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Lingerie and underwear - Retail
Aanvulling soorten activiteiten voor Bilitis Lingerie Addition kinds of activities for Bilitis Lingerie
12410203. Voorbereiding van schachten of tunnels, antracietwinning | Preparing shafts or tunnels, anthracite mining
23290101. Atletische kleding, behalve uniformen: mannen, jongeren en jongens | Athletic clothing, except uniforms: men's, youths' and boys'
34489900. Geprefabriceerde metalen gebouwen, anders | Prefabricated metal buildings, nec
34849908. Shotguns of shotgun onderdelen, 30 mm. | Shotguns or shotgun parts, 30 mm. and below
35539905. Joinsters, houtbewerkingsmachines | Jointers, woodworking machines
38260300. Vloeistof testapparaat | Liquid testing apparatus
38299924. Viscosimeters, behalve industriële procestype | Viscosimeters, except industrial process type
51910102. Meststoffen en meststoffen | Fertilizer and fertilizer materials
Werken bij Bilitis Lingerie: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Bilitis Lingerie: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Bilitis Lingerie. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Bilitis Lingerie. Looking for open vacancies in other companies
-
Frituurmedewerker (m/v) (ZINGEM)
Regio: ZINGEM
Bedrijf: JobFIXers nv
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Op zoek naar een bijverdienste? Wij zijn op zoek naar een frituurmedewerker (m/v) voor op vrijdagmiddag en vrijdagavond.
-
Verko(o)p(st)er Sanitaire (ANDERLECHT)
Regio: ANDERLECHT
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant in Anderlecht zijn wij op zoek naar een tweetalige verko(o)p(st)er met ervaring/kennis van sanitaire. Je onthaalt klanten in de showroom en geeft advies op maat over het uitgebreide gamma badkamers. Je achterhaalt de behoeften van de klant en speelt hierop in : je maakt de offerte, bereidt het dossier voor en volgt het op tot de afronding van de verkoop. Je verzorgt eveneens de dienst na verkoop.
-
Heftruckchauffeur - Twee ploegen (KRUISHOUTEM)
Regio: KRUISHOUTEM
Bedrijf: Konvert Interim Deinze
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een textielbedrijf, regio Kruishoutem, zijn wij op zoek naar een heftruckchauffeur voor onmiddellijke opstart. Jouw taakomschrijving: - vervoeren van afgewerkte tapijtrollen naar het magazijn (pinclarck). - Stockeren van coupons. - Opmaken van verzenddocumenten.
-
Spelhost dinerspellen (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: DINERSPEL.NL
Type: Studentenjob
Dinerspel.nl is een Nederlandse producent van dinerspellen zoals moorddiners. Wij zijn ook actief in Vlaanderen en zoeken met name in Mechelen studenten om onze spellen te begeleiden.
-
Passie om als student mee te helpen in een brillenwinkel! (m/v) (DIEPENBEEK)
Regio: DIEPENBEEK
Bedrijf: Passion Works Better!
Type: Studentenjob
Voor onze klant, een fijne en goed draaiende winkel gespecialiseerd in oa. de verkoop van brillen en lenzen, zijn we op zoek naar een nieuwe, enthousiaste en vlotte jobstudent om bij te staan in de verkoop! Naast klanten adviseren en helpen in hun aankoop, zorg je er mee voor dat de winkel er elke dag piekfijn uitziet en dat de artikelen netjes gepresenteerd worden (bv. brilmonturen schoonmaken) en dat de winkelrekken worden aangevuld. je zorgt voor een administratieve ondersteuning met het ingeven van bestelbonnen, oogmetingen en kassawerk Jouw werkuren zijn in overleg met de zaakvoerster bespreekbaar en kunnen wisselen doorheen de week en op zaterdagen!
-
Tentenbouwer / chaletbouwer op festivals (ZEDELGEM)
Regio: ZEDELGEM
Bedrijf: RANDSTAD
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf in Zedelgem gespecialiseerd in de verhuur van tenten en chalets (o.a. Festihutten) zijn we op zoek naar extra studenten (18+) om zowel tijdens het jaar als tijdens de vakanties te werken als handlanger. Als handlanger help je bij het opzetten en afbreken van tenten of chalets op festivals in zoals Graspop, Dour, Werchter, Tomorrowland, etc. of festivals in het buitenland. Dit betreft fysiek zeer zwaar werk. Een goede conditie is dus een must!
-
Jobstudenten schoonmaak schooljaar 2018-2019 regio Kortrijk (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: Vacature.com
Type: Studentenjob
ISS, de Belgische marktleider in Facility Services, zoekt?het hele schooljaar door (woensdagmiddag, 's avonds, in het weekend, tijdens schoolvakanties,...) studenten?om?het vast personeel te vervangen. Misschien is dat iets voor jou? Je staat in voor het onderhoud en de schoonmaak?in bedrijven, kantoren, scholen, appartementen,... regio Kortrijk.? Je staat in voor het onderhoud en de schoonmaak van verschillende ruimtes: burelen, sanitair, gangen, trappen,... Je gebruikt allerlei materialen zoals borstels, microvezeldoeken, mop, stofzuiger,... Uren: Meestal ochtend- en/of avondwerk tussen?6u en 21u (meestal deeltijds).
-
ALL-ROUND ARBEIDER RUWBOUW (Regio Turnhout)
Regio: Regio Turnhout
Bedrijf: BOLCKMANS
Type: Vaste Job
Bolckmans nv is momenteel op zoek naar een all-round arbeider ruwbouw uit de regio Brecht - Hoogstraten. Als all-round arbeider ruwbouw voert u diverse karweiwerken op onze werven uit zodat deze correct, efficiënt en tijdig uitgevoerd zijn. Uw takenpakket bestaat uit funderingswerken (zowel traditionele als systeembekisting), montage kleine constructiewerken, montage dak -en wandbekleding en de afwerking ervan, oplossen van diverse opleveringspunten en uitvoeren aanpassingswerken. Deze werken voert u samen uit met uw collega's die ook in de regio Hoogstraten-Brecht woonachtig zijn.
-
Technical Project Manager LV & MV (HUIZINGEN)
Regio: HUIZINGEN
Bedrijf: TORMANS
Type: Vaste Job
Voor één van onze klanten zijn wij op zoek naar een Technical Project Manager middenspanning en laagspanning. Zelfstandig afhandelen en beheren van kleine projecten voor middenspanningsborden. Voornamelijk in België maar eventueel ook in Frankrijk en in Franstalig Afrika. Het betreft meestal bestellingen incl. engineering en voor de Belgische en Franse markt vaak ook montage en inbedrijfname. Je werk omvat dus: •Uitklaren van alle technische specificaties van de bestelling met de klant, eventuele verschillen met de offerte. Contacten •Extern: klanten en/of installateurs, eventuele toeleveranciers, keuringsinstanties,… •Intern: sales, administratie (purchasing / financiëel beheer), engineering, service, fabrieken en engineerignsafdeling in Duitsland. •Uitklaren van klantspecifieke componenten of oplossingen met de fabrieken. •Configureren van het bord in een specifieke configuratietool en transfereren naar de fabriek. •Aansturen en controleren van de engineering (meestal in de fabrieken, maar dit kan ook in ons eigen engineeringteam gebeuren) op basis van de input van de klanten (documenten, vergaderingen,…) •Deelnemen aan eventuele fabriekstesten. •Aansturen van de montage en inbedrijfname indien dit tot onze leveringsomvang behoort. De uitvoering hiervan gebeurt in België meestal door onze service-afdeling, elders door partners (installatiebedrijven). Dit omvat ook aspecten zoals veiligheidsplannen, risico-analyses,… •Deelname aan eventuele werfvergaderingen. •Beheer van planning en budget van het project. •Beheren van eventuele meer- of minderwerken. •Je bent, samen met de project controller, verantwoordelijk voor de financiële situatie van het project en volgt dit regelmatig op. Je rapporteert dit samen in de algemene projectvergaderingen. Bijkomend bied je ondersteuning aan de verkoop (calculatie van offertes voor gelijkaardige systemen en oplossingen).
-
Zelfstandig afgevaardigde (regio Limburg) (KRAAINEM)
Regio: KRAAINEM
Bedrijf: MAUEN P.
Type: Zelfstandige activiteit
Wij zijn een bedrijf dat zich hoofdzakelijk bezig houdt met schuldinvorderingen voor kredietverzekeraars. Wij zijn officieel lid van het BVI. Categorie van het beroep: Betwiste zaken Je functie: Huisbezoeken uitvoeren zowel bij particulieren als bij bedrijven om een minnelijke schikking te treffen in verband met openstaande schuldvorderingen.
-
Pilates-/yoga instructor/ physical coach (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: VITRUVIUS
Type: Zelfstandige activiteit
Je maakt deel uit van een multidisciplinair, dynamisch team: osteopaat, diëtist, klinisch psycholoog ... Je staat in voor de lessen pilates en yoga en / of je bent een physical coach. Je komt terecht in een lichtrijke omgeving. Een praktijkhuis met oefenzaal waar je de inrichting mee helpt bepalen. De groeplessen worden beperkt tot maximaal 8 personen. Er is aandacht voor individuele begeleiding en coaching.
-
Leerkracht Multimedia (HEULE)
Regio: HEULE
Bedrijf: Athena campus Heule
Type: Werfreserve
Je bent vaardig met alle Adobe programma's (Photoshop, Illustrator, Première...). Daarnaast beheers je HTML en CSS om websites te bouwen.
Zoek naar antwoorden van Bilitis Lingerie in sociale netwerken
Look for responds of Bilitis Lingerie in social networks
Lees alle opmerkingen voor Bilitis Lingerie. Laat een reactie achter voor Bilitis Lingerie. Bilitis Lingerie bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Bilitis Lingerie. Leave a respond for Bilitis Lingerie. Bilitis Lingerie on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Bilitis Lingerie op de google maps. Adres en contacten Bilitis Lingerie Location of Bilitis Lingerie on the google maps. Address and contacts of Bilitis Lingerie
Andere gerelateerde bedrijven als come Bilitis Lingerie Bilitis Lingerie: Centre des Gardes Malades Brevetés de Belgique | Van Der Perre NV | J. DEFAU | BAFORT | URBAIN ALAIN
Other related companies as Bilitis Lingerie: Centre des Gardes Malades Brevetés de Belgique | Van Der Perre NV | J. DEFAU | BAFORT | URBAIN ALAIN
Bilitis Lingerie is een bedrijf dat 1987 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Bilitis Lingerie, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06149841308. Het bedrijf Bilitis Lingerie bevindt zich op het adres: Rue des Déportés 2; 5060; Sambreville (Tamines). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 962,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 471,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Lingerie and underwear - Retail. Producten gemaakt in Bilitis Lingerie zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Bilitis Lingerie is Justitie, Openbare Orde en Veiligheid, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Bilitis Lingerie is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Bilitis Lingerie, openstaande posities, locatie van Bilitis Lingerie op de kaart.
Bilitis Lingerie is a company, that was registered 1987 in N\A region, Belgium. Full name of company is Bilitis Lingerie, company assigned to the tax number BE06149841308. The company Bilitis Lingerie is located at the address: Rue des Déportés 2; 5060; Sambreville (Tamines). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 962,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 471,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Lingerie and underwear - Retail. Products created in Bilitis Lingerie were not found.
The main activity of Bilitis Lingerie is Justice, Public Order and Safety, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of Bilitis Lingerie is not available. You also can look at reviews of Bilitis Lingerie, open positions, location of Bilitis Lingerie on the map.
