De Troyer Remi
Contactgegevens De Troyer Remi: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data De Troyer Remi: address, phone, fax, email, website, opening hours
De Troyer Remi
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Neerstraat 21; 9506; Geraardsbergen (Idegem), België
Telefoon (phone): 054 51 89 42 (+32-054 51 89 42) 054 51 89 42 (+32-054 51 89 42)
Fax (fax): +32 (63) 434-69-24 +32 (63) 434-69-24
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) De Troyer Remi: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "De Troyer Remi"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "De Troyer Remi"? - Contact us!
We found such data of De Troyer Remi, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees De Troyer Remi. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti De Troyer Remi
Products information De Troyer Remi
Producten die in De Troyer Remi zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Lawyers
Aanvulling soorten activiteiten voor De Troyer Remi Addition kinds of activities for De Troyer Remi
336699. Kopergieterijen, nec | Copper foundries, nec
23210101. Blouses, boys ': gemaakt van aangekochte materialen | Blouses, boys': made from purchased materials
34329902. Gazonspuitpunten en sprinklers | Lawn hose nozzles and sprinklers
37140300. Motoronderdelen van het voertuig en frame | Motor vehicle body components and frame
50829903. Voorladers | Front end loaders
57139905. Vinyl vloerbedekking | Vinyl floor covering
Werken bij De Troyer Remi: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in De Troyer Remi: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor De Troyer Remi. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for De Troyer Remi. Looking for open vacancies in other companies
-
Arbeider vlasbewerking (MENEN)
Regio: MENEN
Bedrijf: Werkers
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je werkt in de productieafdeling. De vlasbalen worden machinaal aangebracht. Ze zijn voorzien van een touw, dit touw moet je uithalen en op een spoel draaien die dan machinaal opgewonden wordt. Jij zorgt ervoor dat het vlas mooi verspreidt wordt op de werkband en dat er geen gaten in zitten. Het vlas wordt dan bewerkt in de machine. De stenen en afval worden eruit gehaald. Het kan soms wel een stoffige omgeving zijn (er zijn wel afzuigmachines aanwezig). In de verpakkingsafdeling wordt de controle gedaan van het bewerkte vlas, je haalt de kleurverschillen eruit. In de zomermaanden wordt het vlas geoogst. De werkuren zijn van 8 u tot 12u en van 13u tot 17u . In het voorjaar gaat men vooral zaaien van het vlas.
-
Onderhoudstechnieker (M/V) (TORHOUT)
Regio: TORHOUT
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een vleesverwerkend bedrijf in de regio Torhout zijn we op zoek naar een onderhoudstechnieker die het onderhoud en nazicht van bestaande productie-installaties doet. Je lost technische problemen op. Je bouwt de onderhoudsafdeling en een preventief onderhoudsplan uit. Je werkt mee aan de opbouw van nieuwe projecten.
-
Monteur sanitair (DILSEN-STOKKEM)
Regio: DILSEN-STOKKEM
Bedrijf: ASAP LIMBURG CONSTRUCT
Type: Interim met optie "vast werk"
ASAP Construct is op zoek naar getalenteerde sanitairmannen.
-
MAGAZIJNBEDIENDE - DAGWERK - REGIO OUDENAARDE - BEDIENDECONTRACT (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: FORUM JOBS AVELGEM
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een firma in Oudenaarde zijn we op zoek naar een magazijnbediende die samen met zijn collega's verantwoordelijk is voor het dagelijks magazijnbeheer: - ontvangen en controleren van ingaande goederen - administratieve verwerking van de logistieke flow - orderpicking volgens bestelbonnen - algemene orde en netheid in het magazijn Dagwerk van 9-18u en de zaterdag van 10-17u. U bent altijd thuis op zondag en maandag!
-
Klinkerlegger (m/v) (ZONHOVEN)
Regio: ZONHOVEN
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Onze klant te Zonhoven is op zoek naar een ervaren klinkerlegger.
-
HUISHOUDHULP DEELTIJDS Sint-Andries (SINT-ANDRIES)
Regio: SINT-ANDRIES
Bedrijf: GREENHOUSE BRUGGE
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit Sint-Andries zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen!
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Meerle – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (MEERLE)
Regio: MEERLE
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Huishoudheld (m/v) Regio Eeklo - Solliciteer met SMS (EEKLO)
Regio: EEKLO
Bedrijf: EASY LIFE MALDEGEM
Type: Dienstenchequebaan
Onze kantoorverantwoordelijke Soraya is op zoek naar gemotiveerde superhelden in het huishouden voor de regio Eeklo. Ben je op zoek naar een job die afwisseling en werkzekerheid biedt? Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Ga dan aan de slag als huishoudhulp bij EasyLife en ontdek een wereld van verschil voor jezelf en voor je klant. Je gaat een zeer afwisselend job tegemoet.
-
Jobstudent magazijnmedewerker in Oktober/November (KALLO)
Regio: KALLO
Bedrijf: Konvert Interim Katoen Natie Kallo / Merksem
Type: Studentenjob
Student en beschikbaar om te werken in September? Voor Katoen Natie te Kallo zijn we op zoek naar gemotiveerde studenten die ervaring willen opdoen als magazijnmedewerker en beschikbaar zijn tijdens de week om te werken in een ploegensysteem. Je voert taken uit in een van de magazijnen van Katoen Natie. Dit kan variëren van laden en lossen tot inpakken, controle van goederen en orderpicking. Het werk is flexibel, afhankelijk van jouw lessenrooster kan je tewerkgesteld worden wanneer jou dat uitkomt. Zo zijn er verschillende shiften waarin gewerkt kan worden: - 06u - 14u - 08u - 16u - 10u - 18u - 14u - 22u
-
Technicus Elektromechanica - Technische dienst (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: UZ LEUVEN
Type: Vaste Job
Je bent geboeid door elektromechanische installaties en je wilt je ervaring benutten in een complexe ziekenhuisomgeving. Je hebt sterke interesse in preventief en accidenteel onderhoud van diverse niet-medische installaties en je voert aanpassingen en/of herstellingen uit aan o.a. sterilisatoren, afwasmachines, bedpanspoelers, ... Je kan tewerkgesteld worden binnen de verschillende campussen van UZ Leuven.
-
Chauffeur - Besteller Rijbewijs C (BREDENE)
Regio: BREDENE
Bedrijf: OPSTAELE FRANKY & ZOON
Type: Vaste Job
laden en lossen vracht bestelling afleveren klant afrekening leeggoed
-
Polyv. Bouwarbeider (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Vaste Job
Voor een vaste werf in Antwerpen zijn we op zoek naar een POLYVALENT BOUWARBEIDER/BINNENAFWERKER. Je zal hoofdzakelijk binnenschrijnwerkerij uitvoeren, maar je kan tevens ingezet worden voor kleine herstellingen, loodgieterij en afbraakwerken.
Zoek naar antwoorden van De Troyer Remi in sociale netwerken
Look for responds of De Troyer Remi in social networks
Lees alle opmerkingen voor De Troyer Remi. Laat een reactie achter voor De Troyer Remi. De Troyer Remi bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for De Troyer Remi. Leave a respond for De Troyer Remi. De Troyer Remi on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie De Troyer Remi op de google maps. Adres en contacten De Troyer Remi Location of De Troyer Remi on the google maps. Address and contacts of De Troyer Remi
Andere gerelateerde bedrijven als come De Troyer Remi De Troyer Remi: FLCODISPLAY SPRL | P ALATOPOULOS | K.V.C. JONGE VLUCHTERS | Dru International NV | Boffel Gunter
Other related companies as De Troyer Remi: FLCODISPLAY SPRL | P ALATOPOULOS | K.V.C. JONGE VLUCHTERS | Dru International NV | Boffel Gunter
De Troyer Remi is een bedrijf dat 1995 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is De Troyer Remi, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05238525390. Het bedrijf De Troyer Remi bevindt zich op het adres: Neerstraat 21; 9506; Geraardsbergen (Idegem). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 466,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 631,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Lawyers. Producten gemaakt in De Troyer Remi zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van De Troyer Remi is Meubels en uitrustingen, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van De Troyer Remi is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van De Troyer Remi, openstaande posities, locatie van De Troyer Remi op de kaart.
De Troyer Remi is a company, that was registered 1995 in N\A region, Belgium. Full name of company is De Troyer Remi, company assigned to the tax number BE05238525390. The company De Troyer Remi is located at the address: Neerstraat 21; 9506; Geraardsbergen (Idegem). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 466,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 631,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Lawyers. Products created in De Troyer Remi were not found.
The main activity of De Troyer Remi is Furniture and Fixtures, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of De Troyer Remi is not available. You also can look at reviews of De Troyer Remi, open positions, location of De Troyer Remi on the map.
