BLACK PEPPER
Contactgegevens BLACK PEPPER: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data BLACK PEPPER: address, phone, fax, email, website, opening hours
BLACK PEPPER
Regio (region): N\A, België
Adres (address): MAAR FRENCHLAAN 45; 8900; IEPER, België
Telefoon (phone): 57202467 (+32-57202467) 57202467 (+32-57202467)
Fax (fax): +32 (81) 201-28-29 +32 (81) 201-28-29
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) BLACK PEPPER: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "BLACK PEPPER"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "BLACK PEPPER"? - Contact us!
We found such data of BLACK PEPPER, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees BLACK PEPPER. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti BLACK PEPPER
Products information BLACK PEPPER
Types de Vêtements: Jeans & denim.
Product categorie (product category): Vêtements
Aanvulling soorten activiteiten voor BLACK PEPPER Addition kinds of activities for BLACK PEPPER
874399. Public relations diensten, nec | Public relations services, nec
17529901. Toegang tot de installatie van het vloersysteem | Access flooring system installation
20239908. Ijsmelkmix, onbeschadigd: vloeibaar of droog | Ice milk mix, unfrozen: liquid or dry
20840100. wijnen | Wines
24490204. Emmers, emmers, vaten: hout, gecoördineerd | Pails, buckets, vats: wood, coopered
36139900. Schakelapparatuur en schakelapparatuur | Switchgear and switchboard apparatus, nec
38450110. elektromyografen | Electromyographs
50319906. Millwork | Millwork
83220609. Service league | Service league
Werken bij BLACK PEPPER: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in BLACK PEPPER: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor BLACK PEPPER. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for BLACK PEPPER. Looking for open vacancies in other companies
-
Flexibele kwaliteitscontroleur automotive (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: SYNERGIE INTERIM GENT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een klant in het Gentse, zijn we op zoek naar gemotiveerde kwaliteitscontroleurs in de automotive. Je hebt oog voor kwaliteit bij het controleren van diverse onderdelen (gaande van kleine vijzen tot grote stukken). Je wordt tewerkgesteld bij verschillende automotive bedrijven in Gent Zeehaven. We zijn op zoek naar erg flexibele uitzendkrachten aangezien we werken met een dagplanning. In het bezit zijn van een eigen wagen/brommer is een groot pluspunt. Je werkt in 2 ploegen of in de vaste nacht.
-
polyvalent medewerker grondstoffenmagazijn (DESTELBERGEN)
Regio: DESTELBERGEN
Bedrijf: SYNERGIE Eeklo Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Je werkt als orderpicker in het grondstoffenmagazijn, waar je volgende taken zal uitvoeren: Je doet de manuele picking van diverse grondstoffen uit de frigo's en diepvries aan de hand van fiches per productiebatch. Je zorgt dat alle fiches correct en tijdig afgewerkt zijn. Je werkt volgens het gekende FIFO-systeem. Je staat in voor de orde en netheid in de frigo's, de diepvries en het voorraadmagazijn.
-
chauffeur C/CE (DUDZELE)
Regio: DUDZELE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Wie solliciteert voor deze job als bekister met rijbewijs CE moet voldoen aan de volgende kwalificaties: je bent in het bezit van een rijbewijs CE je staat open om mee te helpen op de werven je ziet werk en springt bij waar nodig is je kan reeds ervaring voorleggen als bekister je bent een teamplayer
-
huishoudhulp (HEUSDEN-ZOLDER)
Regio: HEUSDEN-ZOLDER
Bedrijf: LDO
Type: Dienstenchequebaan
Huishoudhulp met dienstencheques om bij mensen prive te gaan poetsen
-
Huishoudhulp/poetshulp, regio Kortrijk - Wevelgem (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN
Type: Dienstenchequebaan
Je komt terecht in een warme familie met meer dan 2500 tevreden collega-poetshulpen. Je geniet van de persoonlijke vrijheid die deze job zo mooi en waardevol maakt. Wij onderscheiden ons van andere diensten door onze dagelijkse engagement je thuis te laten voelen in je job. Geen loze beloftes, bij ons weet je wat je mag en kunt verwachten. Wij zorgen voor jou tijdens de werkuren maar ook daarbuiten. Zo bieden we jou niet alleen een uitstekende verloning maar ook mooie personeelskortingen en -voordelen bij meer dan 3600 bedrijven in heel België! Je taken? Net als bij andere poetsbedrijven sta je onder meer in voor het wekelijks onderhoud van de woning (afstoffen, stofzuigen, dweilen, schuren, …). Daarnaast voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken en boodschappen doen) uit bij mensen thuis. Weet je wat het mooiste van al is? Je krijgt bij ons de mogelijkheid om je job makkelijk te combineren met je hobby’s en gezin. Je stelt immers je uurrooster op in samenspraak met je verantwoordelijke. Als jij je niet goed voelt in je job? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we het beter kunnen maken!
-
Enthousiaste Thuishulp/Huishoudhulp Veldegem (VELDEGEM)
Regio: VELDEGEM
Bedrijf: PLUS HOME SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden. Uren en dagen zijn vrij te kiezen. Er is mogelijkheid om 3 of 4 dagen te werken of enkel voor- of namiddag.
-
Huishoudhulp dienstencheques (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: THUISHULP Limburg
Type: Dienstenchequebaan
Onderhoud van de woning: stofvegen, stofzuigen, dweilen,... Wassen en strijken Op vraag van de klant: boodschappen doen en/of maaltijden bereiden
-
Student(e) Voedingsbeurs (GROOT-BIJGAARDEN)
Regio: GROOT-BIJGAARDEN
Bedrijf: ADECCO AALST OFFICE
Type: Studentenjob
Wij zijn op zoek naar een student Host(ess) M/V voor een beurs georganiseerd door onze klant actief in de voeding. Deze beurs zal doorgaan op 14 november in Groot-Bijgaarden (bereikbaar met openbaar vervoer) Taken: klaarzetten van de demo-producten op werktafels aanvullen van de producten klanten laten degusteren van de patisserieproducten opruimen van de werktafels
-
JOBSTUDENT BEDIENING TAVERNE SPEELTUIN (GROBBENDONK)
Regio: GROBBENDONK
Bedrijf: DE KLOEK
Type: Studentenjob
De kloek is een binnen- en buitenspeeltuin met inbegrip van een taverne. Onze nieuwe collega zal meedraaien in de bediening van onze taverne. Je staat mee in voor het opdienen van gerechten, afruimen en opkuisen van tafels, klanten ontvangen voor de binnenspeeltuin, ... In de zomer bediening op het terras, scheppen van ijs,...
-
Applicatie Ontwikkeling (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: STUSEND
Type: Studentenjob
Beveiliging is vitaal om in vertrouwen te leven en werken in onze digitale samenleving. Daarom voorziet het bedrijf waarvoor jij applicaties zal ontwikkelen information security consulting services. Je ondersteunt developers binnen een jong team. Mogelijkheid om van thuis uit / offline te werken. Bepaal zelf je dagen in overeenstemming met je lessenrooster.
-
E&I ingenieur - ontwerper (Regio Geel-Mol)
Regio: Regio Geel-Mol
Bedrijf: TORMANS
Type: Zelfstandige activiteit
De komende tijd zullen er een aantal kleine en grote projecten gestart worden. De projecten handelen over greenfield en brownfield gebouwen / installaties Voor deze activiteiten zijn we op zoek naar bijkomende E&I engineers / ontwerpers Deze persoon maakt deel uit van het projectteam onder leiding van een projectmanager. Projectscope : * Opzetten automatisatievoorstellen (S7, PCS7) * Kennis van PLC / PC netwerken (profibus DP, profinet) en telefonie * Kennis van UPS systemen (noodvoedingen met batterijen) * Kennis van netsystemen IT / TN * Uitwerken van laagspanningsenergieverdeling (LS) * Uitwerken van aardingsvoorstellen (hoofdaarding, bliksembeveiliging, equipotentiaal beveiliging, …) * Bepaalde projecten omvatten HS (15kV) energieverdelingen (bouwen nieuw onderstation) * Bepalen binnen-, buiten-, en veiligheidsverlichting * Uitwerken van branddetectie * Overleg met Mechanical / piping en Civiele projectmedewerkers * Overleg met coordinator Eplan tekenwerk * Overleg met coordinator PLC/PC softwaregroep * Samenstellen infobestand mbt het geautomatiseerd tekenen van Eplan schema´s (EEC1) * Opstellen van CAPEX /OPEX budgetten mbt projecten * Verantwoordelijk voor zijn budget / planning * Opstellen van ramingen met betrekking tot te presteren engineeringsuren * Biedt ondersteuning aan werfleiders * Bepaalde projecten omvatten HS (15kV) energieverdelingen * Opstellen rapportering (budget, planning, kwaliteit) aan stakeholders en projectmanager * Bepalen aantal Remote Input (field)borden * Bepalen aantal (field)ventieleilanden * Layout plannen hoofdkabelbanen / detailkabelbanen * Inplanting fieldborden, tussendozen, … * Staat in voor documentarchivering * Geeft ondersteuning bij toepassen LCM (Life Cycle Management) * Geeft ondersteuning bij toepassen van RAMS ((Reliability, Availability, Maintainability, Substanability) * Opstellen technische specs voor prijsvraag * Opstellen van offertevergelijkingen * Plaatsen van bestellingen * Bepalen M(eet) S(tuur) R(egel) toestellen * Integratie klepsturingen (enkelwerkend, dubbelwerkend, 5/2, 5/3, …) * Invullen datasheets
-
Boekhoudkundig en fiscaal accountant (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: StepStone
Type: Zelfstandige activiteit
www.stepstone.be/vacatures----1662805-inline.html?cid=Partner_VDAB DBM – Tax & Accounting, accountantskantoor, zoekt Boekhoudkundig en fiscaal accountant (M/V), voor een voltijdse of deeltijdse samenwerking Behandelen en opvolgen van de boekhoudkundige dossiers van vennootschappen en Vzw’s Voorbereiden en opstellen van de btw-aangiften Voorbereiden van de aangiften in de Venn. B en van de aangiften PB Contacten met de klanten en fiscale administraties
Zoek naar antwoorden van BLACK PEPPER in sociale netwerken
Look for responds of BLACK PEPPER in social networks
Lees alle opmerkingen voor BLACK PEPPER. Laat een reactie achter voor BLACK PEPPER. BLACK PEPPER bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for BLACK PEPPER. Leave a respond for BLACK PEPPER. BLACK PEPPER on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie BLACK PEPPER op de google maps. Adres en contacten BLACK PEPPER Location of BLACK PEPPER on the google maps. Address and contacts of BLACK PEPPER
Andere gerelateerde bedrijven als come BLACK PEPPER BLACK PEPPER: FLEUROTOLE SA | FE. VERHAEGEN | Hardy SPRL | GERD WAUTERS | VAN LAECKE-DE MUYNCK & ZONEN
Other related companies as BLACK PEPPER: FLEUROTOLE SA | FE. VERHAEGEN | Hardy SPRL | GERD WAUTERS | VAN LAECKE-DE MUYNCK & ZONEN
BLACK PEPPER is een bedrijf dat 2015 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is BLACK PEPPER, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08683013916. Het bedrijf BLACK PEPPER bevindt zich op het adres: MAAR FRENCHLAAN 45; 8900; IEPER. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 159,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 254,000,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Vêtements. Lijst met producten zijn Types de Vêtements: Jeans & denim..
De hoofdactiviteit van BLACK PEPPER is Motion Pictures, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van BLACK PEPPER is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van BLACK PEPPER, openstaande posities, locatie van BLACK PEPPER op de kaart.
BLACK PEPPER is a company, that was registered 2015 in N\A region, Belgium. Full name of company is BLACK PEPPER, company assigned to the tax number BE08683013916. The company BLACK PEPPER is located at the address: MAAR FRENCHLAAN 45; 8900; IEPER. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 159,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 254,000,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Vêtements. List of products are Types de Vêtements: Jeans & denim..
The main activity of BLACK PEPPER is Motion Pictures, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of BLACK PEPPER is not available. You also can look at reviews of BLACK PEPPER, open positions, location of BLACK PEPPER on the map.
