GEORGES DENIS
Contactgegevens GEORGES DENIS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data GEORGES DENIS: address, phone, fax, email, website, opening hours
GEORGES DENIS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE GOUTRIELLE 53; 7387; HONNELLES, België
Telefoon (phone): 65430762 (+32-65430762) 65430762 (+32-65430762)
Fax (fax): +32 (53) 879-19-57 +32 (53) 879-19-57
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) GEORGES DENIS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "GEORGES DENIS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "GEORGES DENIS"? - Contact us!
We found such data of GEORGES DENIS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees GEORGES DENIS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti GEORGES DENIS
Products information GEORGES DENIS
Producten die in GEORGES DENIS zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Vétérinaires
Aanvulling soorten activiteiten voor GEORGES DENIS Addition kinds of activities for GEORGES DENIS
351101. Turbines en turbine generator set units, compleet | Turbines and turbine generator set units, complete
20840000. Wijnen, brandewijn en brandewijngeesten | Wines, brandy, and brandy spirits
37140304. Schokdempers, motorvoertuig | Shock absorbers, motor vehicle
39990707. Planten, kunstmatig en bewaard gebleven | Plants, artificial and preserved
60119900. Federale reservebanken, nec | Federal reserve banks, nec
Werken bij GEORGES DENIS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in GEORGES DENIS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor GEORGES DENIS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for GEORGES DENIS. Looking for open vacancies in other companies
-
Lasser (EREMBODEGEM)
Regio: EREMBODEGEM
Bedrijf: Tempo-Team Ninove 2
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf in de regio van Aalst zoeken wij en gemotiveerde lasser die wil werken in een mooi modern bedrijf. Zij zoeken een gemotiveerde lasser die hun team kan versterken. Je zal instaan voor volgende taken: - Lassen, afwerken van bepaalde constructies. - Toezien op de kwaliteit. - Ervaring in zowel manueel als robotlassen.
-
Shuttlechauffeur CE Zwevegem (ZWEVEGEM)
Regio: ZWEVEGEM
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Firma te Zwevegem zoekt een chauffeur CE voor pendeltransport. Je werkt in ploegsysteem (5u - 13u of 13u - 21u) Je rijdt gemiddeld 22x heen en weer , dus een ganse dag op en af rijden schrikt jou niet af. Je moet ook telkens de oplegger aan- en afpikken en de baches open en dicht doen.
-
Monteur regio Limburg (OVERIJSE)
Regio: OVERIJSE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Als Monteur regio Limburg draag je mede zorg om onze machines in de regio in een optimale technische en optische staat te houden voor onze klanten. Je wordt breed ingezet voor monteurswerkzaamheden aan al onze verhuurartikelen. Je gaat met depots samenwerken om de verhuurvloot in een optimale conditie te houden tevens behoren storingen op verplaatsing bij de klant tot je werkzaamheden. Om deze taken goed uit te kunnen voeren krijg je de beschikking over een goed uitgeruste servicewagen een Ipad en een telefoon.
-
Huishoudhulp regio Liedekerke (LIEDEKERKE)
Regio: LIEDEKERKE
Bedrijf: THUISHULP BRABANT
Type: Dienstenchequebaan
U gaat bij cliënten aan huis in regio Liedekerke en staat in voor het onderhoud van de woning, was, strijk, maaltijden bereiden...
-
Enthousiaste huishoudhulpen te Nazareth (NAZARETH)
Regio: NAZARETH
Bedrijf: Plus Home services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Huishoudhulp Puuur Malle/ Westmalle/ Oostmalle (MALLE)
Regio: MALLE
Bedrijf: PUUUR ZOERSEL
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe huishoudhulp van Puuur? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk. Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ook eindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
Student weekendwerk supermarkt (NINOVE)
Regio: NINOVE
Bedrijf: QJOBS
Type: Studentenjob
- Je bent beschikbaar om op zaterdag OF zondag te werken - Je staat in voor het onderhoud van de winkel: orde en netheid, weg plaatsen van goederen - Verder helpen van klanten
-
Jobstudenten verzorgende regio Geetbets-Linter-Landen-Kortenaken (GEETBETS)
Regio: GEETBETS
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN
Type: Studentenjob
Help je anderen graag uit de nood? Is verzorgen jouw tweede natuur? En wil je ook een stevig centje bijverdienen? Dan ben je bij Solidariteit voor het Gezin aan het juiste adres! Wij zijn op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde jobstudenten die staan te popelen om bejaarden en hulpbehoevenden aan huis te verzorgen. Klinkt eentonig? Dat is het zeker niet, want ook huishoudelijke taken staan op jouw to-do-list. Je hoeft je niet overweldigd te voelen, want een uitbundige sectorverantwoordelijke ondersteunt je met veel plezier in je taakuitvoering.
-
Student with excellent knowledge of Guaraní (LEDEBERG)
Regio: LEDEBERG
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
For an international company in Ghent we are looking for someone who has very good knowledge of Guaraní language. The job requires to do data quality checks in Guaraní. You have to be well aware of the specific pronunciation differences of that language because you will have to correct and control phonetic writings.
-
Dossierbeheerder met ervaring - doorgroeien - Kortrijk (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: Austin Bright
Type: Vaste Job
Introductie Dit moderne boekhoudkantoor gelegen in Kortrijk is momenteel op zoek naar een ervaren Dossierbeheerder. Je zal terecht komen in een modern kantoor waar ze sterk bezig zijn met het digitaliseren. De 30 medewerkers staan hier dagdagelijks klaar om hun klanten te begeleiden op het gebied van Accountancy, Fiscaliteit, Audit en de juridische aangelegenheden. Daarnaast zal je je hier kunnen ontplooien door middel van interessante doorgroeimogelijkheden. Jouw verantwoordelijkheden Boekhouder / Dossierbeheerder - Functie Je staat als dossierbeheerder in het voor A-Z afwerken van je dossiers. Dit houdt onder andere in: Opstellen van de jaarrekening Het aangeven van de personen- en vennootschapsbelasting Afsluiten van de balans Het voeren van de eindbesprekingen met klanten. Naarmate jouw kennis groeit en jij je motivatie laat zien, zal jij kunnen groeien in je functie en takenpakket.
-
Face-to-Face Interviewer (Regio Geel-Mol)
Regio: Regio Geel-Mol
Bedrijf: Kantar Belgium
Type: Zelfstandige activiteit
Werken in je eigen streek– Professionele ondersteuning. Binnen uw eigen regio neemt u enquêtes af. Het merendeel van onze interviews wordt uitgevoerd in opdracht van de overheid en universitaire werkgroepen. U werkt hierbij op basis van een adressenlijst die wij voorzien. U bezoekt deze mensen, U motiveert hen om deel te nemen aan het onderzoek en noteert hun antwoorden zo volledig mogelijk op een tablet.
-
Modis - IT Business Analyst (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Bedrijf Een groot bedrijf in Mechelen is op zoek naar een Agile Business Analist. Idealiter heb je 5 jaar ervaring als analist en spreek je goed Nederlands. Het betreft een project van minstens 5 maanden. Kernwoorden hier zijn: ICT roadmaps, Business Cases, Agile werken en analyses van Customer Journeys. Dit staat oa op jouw to-do lijst Identificeren van nieuwe ICT gerelateerde opportuniteiten bij de business-units Anticiperen op toekomstige vragen van ICT-klanten Uitwerken van analyses en business cases Vertalen van ICT-zaken in een verstaanbare communicatie voor gebruikers en van business- naar ICT-vereisten Nauwkeurig opstellen van gefundeerde business cases als onderdeel van het strategisch plan en de roadmaps Correct informeren van de business omtrent de ICT haalbaarheid van verschillende oplossingen Inwinnen van de nodige en juiste informatie om correcte analyses te kunnen maken Frequente contacten met de business ivm ondersteunende activiteiten. Je bent nauw betrokken bij het functioneel overleg van de relevante functionele domeinen om de ICT-vraag voldoende vroeg te kunnen capteren. Dit heb je in je mars Hogere opleiding (Master of Bachelor) met technische / engineering of bedrijfseconomische achtergrond, of gelijkwaardig door ervaring; Communicatievaardigheden en ervaring met teamwork en projectgericht werken. Kennis van bedrijfsprocessen in het algemeen en van deze van de Vlaamse overheid in het bijzonder (na inwerkperiode) Minimaal 4 jaar ervaring in algemene bedrijfsvoering met toepassing op ICT gebied. Sterk communicatie- en analysegericht. Sterk abstractievermogen Kunnen denken en werken vanuit de business op strategisch niveau Door een gedegen analyse en financiële onderbouwing, de technologische oplossingen kunnen bepalen voor de business-uitdagingen waarmee de klant wordt geconfronteerd.. Kennis MS Office Pakketten Kennis van de verschillende Project Management facetten (kosten, timing, coördinatie, planning, schattingen) Grondige Kennis van Business Engineering; Kunnen voorstellen van business oplossingen die een goed samenspel zijn tussen Business en Technology kennis Klanten kunnen adviseren en begeleiden bij strategie-, organisatie- en IT-vraagstukken Visie op de (technologische) ontwikkelingen binnen hun vakgebied kunnen overbrengen naar klanten, goed kunnen omgaan met een vastgesteld business target Interesse en wil je meer weten? Neem contact met mij op of stuur meteen je CV via de knop hieronder.
Zoek naar antwoorden van GEORGES DENIS in sociale netwerken
Look for responds of GEORGES DENIS in social networks
Lees alle opmerkingen voor GEORGES DENIS. Laat een reactie achter voor GEORGES DENIS. GEORGES DENIS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for GEORGES DENIS. Leave a respond for GEORGES DENIS. GEORGES DENIS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie GEORGES DENIS op de google maps. Adres en contacten GEORGES DENIS Location of GEORGES DENIS on the google maps. Address and contacts of GEORGES DENIS
Andere gerelateerde bedrijven als come GEORGES DENIS GEORGES DENIS: Garden Flower Verbo | BAETEN MAALDERIJ | Linssen Martin & Co BVBA | HANS PORTERS | SENIOR R?SIDENCE ALLURE
Other related companies as GEORGES DENIS: Garden Flower Verbo | BAETEN MAALDERIJ | Linssen Martin & Co BVBA | HANS PORTERS | SENIOR R?SIDENCE ALLURE
GEORGES DENIS is een bedrijf dat 1999 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is GEORGES DENIS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06585174560. Het bedrijf GEORGES DENIS bevindt zich op het adres: RUE GOUTRIELLE 53; 7387; HONNELLES. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 524,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 823,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Vétérinaires. Producten gemaakt in GEORGES DENIS zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van GEORGES DENIS is Legale diensten, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van GEORGES DENIS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van GEORGES DENIS, openstaande posities, locatie van GEORGES DENIS op de kaart.
GEORGES DENIS is a company, that was registered 1999 in N\A region, Belgium. Full name of company is GEORGES DENIS, company assigned to the tax number BE06585174560. The company GEORGES DENIS is located at the address: RUE GOUTRIELLE 53; 7387; HONNELLES. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 524,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 823,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Vétérinaires. Products created in GEORGES DENIS were not found.
The main activity of GEORGES DENIS is Legal Services, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of GEORGES DENIS is not available. You also can look at reviews of GEORGES DENIS, open positions, location of GEORGES DENIS on the map.
