GARAGE LAMEIRE
Contactgegevens GARAGE LAMEIRE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data GARAGE LAMEIRE: address, phone, fax, email, website, opening hours
GARAGE LAMEIRE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): BIKSCHOTESTRAAT 17BD; 8920; LANGEMARK-POELKAPELLE, België
Telefoon (phone): 57489095 (+32-57489095) 57489095 (+32-57489095)
Fax (fax): +32 (84) 299-71-52 +32 (84) 299-71-52
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) GARAGE LAMEIRE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "GARAGE LAMEIRE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "GARAGE LAMEIRE"? - Contact us!
We found such data of GARAGE LAMEIRE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees GARAGE LAMEIRE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti GARAGE LAMEIRE
Products information GARAGE LAMEIRE
Marques de Voitures: Renault.
Product categorie (product category): Véhicules automobiles
Aanvulling soorten activiteiten voor GARAGE LAMEIRE Addition kinds of activities for GARAGE LAMEIRE
3221. Glascontainers | Glass containers
953204. Stedelijke en gemeenschapsontwikkeling, bestuursniveau | Urban and community development, level of government
12319902. Herstel van antraciet van culm banken | Recovery of anthracite from culm banks
22111304. Seersuckers, katoen | Seersuckers, cotton
37690000. Ruimteauto-uitrusting, nec | Space vehicle equipment, nec
50230401. Carpets | Carpets
56219903. Tiener kleding | Teenage apparel
57350202. CD's | Compact discs
83220400. Rehabilitatiediensten | Rehabilitation services
Werken bij GARAGE LAMEIRE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in GARAGE LAMEIRE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor GARAGE LAMEIRE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for GARAGE LAMEIRE. Looking for open vacancies in other companies
-
Monteur (HAMONT-ACHEL)
Regio: HAMONT-ACHEL
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
plaatsen van staalconstructies
-
Bijverdienste in Evergem: Chauffeur CE die regelmatig op zaterdag kan bijwerken (EVERGEM)
Regio: EVERGEM
Bedrijf: Randstad Transport
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een transportbedrijf in Evergem is Randstad Transport op zoek naar 3 extra bijverdieners om de ritten op zaterdag op te vangen. Als bijverdiener bepaal je zelf welke zaterdagen je kan werken en hoe vaak je dit doet. De opdracht betreft het vervoer van voeding naar winkels. Je rijdt met een frigowagen naar de klanten, waar je palletgoederen zal lossen. Je start rond 6 uur en je werkt ongeveer 8u per zaterdag.
-
Polyvalent arbeider lakkerij (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: Konvert Interim Lokeren
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een metaalverwerkend bedrijf zijn wij op zoek naar een poederlakker regio Waasland. Je zal helpen met de voorbereiding van de stukken: trappen, auto's, hekken,... Je zal de stukken opschuren, ontvetten, afplakken, enz... Vervolgens zal je de stukken ophangen. De poederlakinstallatie instellen en de gespoten stukken controleren op de kwaliteit van het lakwerk. Je zal tot slot de stukken afpakken en met de heftruck klaar zetten per bestelling.
-
Enthousiaste huishoudhulp Waasmunster (HAMME)
Regio: HAMME
Bedrijf: PLUS HOME SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Verkoopster (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: AGUA CON GAS
Type: Studentenjob
Je begeleidt onze klanten bij de keuze van geschikte ensembles en de samenstelling van hun garderobe ● Je hebt hierbij voortdurend contact met klanten en de andere leden van het verkoop team ● Bovendien ondersteun je het vaste team bij extra evenementen zoals outlets, modeshows en fotoshoots.
-
Jobstudent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: KRUIDVAT Health & Beauty
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een dynamische studentenjob met leuke collega’s, afwisselende werkzaamheden en waar geen dag hetzelfde is? Ben jij een student die een extra centje wil bijverdienen en ook nog eens waardevolle ervaring wil opdoen? Word dan Jobstudent bij Kruidvat. Kom jij ons team versterken?
-
Jobstudent (ASSE)
Regio: ASSE
Bedrijf: KRUIDVAT Health & Beauty
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een dynamische studentenjob met leuke collega’s, afwisselende werkzaamheden en waar geen dag hetzelfde is? Ben jij een student die een extra centje wil bijverdienen en ook nog eens waardevolle ervaring wil opdoen? Word dan Jobstudent bij Kruidvat. Kom jij ons team versterken?
-
Bediende verkoper Colruyt Schoten (SCHOTEN)
Regio: SCHOTEN
Bedrijf: COLRUYT
Type: Vaste Job
Colruyt Group telt meer dan 29.000 medewerkers en meer dan 20 ondernemingen. Dat zijn niet alleen verschillende winkelformules, zoals Colruyt, OKay en Dreamland, we hebben ook een eigen communicatiebureau, vleesverwerkingsbedrijf, technische dienst … Dat maakt de groep een van de grootste privéwerkgevers van het land. We zijn een stabiel bedrijf dat menselijkheid en waarden hoog in het vaandel draagt. Daarom geloven én investeren we in onze medewerkers. Colruyt is ongetwijfeld nog altijd het meest bekende merk van Colruyt Group. Deze formule, toegespitst op de laagste prijzen, heeft winkels over het hele land en is ook actief in Luxemburg. Als Colruyt-medewerker stel je alles in het werk om de klant zo efficiënt mogelijk te laten winkelen. Dat doe je op een eenvoudige en dienstbare manier. Je komt terecht in een hecht team met medewerkers uit de buurt. En omdat je dicht bij huis werkt, hoef je ook geen lange afstanden af te leggen of in de file te staan. Als bediende verkoper is het jouw job om klanten zo goed mogelijk te helpen. Je zorgt dat de producten goed zichtbaar en bereikbaar zijn en bent vriendelijk en hulpvaardig. En omdat je fier bent op je winkel, zorg je dat hij er altijd netjes bij ligt. Zo zorg je voor tevreden klanten die efficiënt en makkelijk hun boodschappen kunnen doen, tegen de laagste prijzen. Klanten bedienen aan de kassa en rekken bijvullen, vormen het grootste deel van je job. Toch ziet elke dag er anders uit, want elke klant is anders en heeft specifieke noden. Je helpt bij een Collishop-reservatie, organiseert degustaties, geeft informatie over een product … Extra voordeel: je mag als eerste nieuwe producten ontdekken en krijgt in primeur te weten welke artikelen een Rode Prijs of Extra-korting krijgen. Dat helpt je bovendien om klanten altijd correct te informeren. Blijven leren en jezelf ontwikkelen, maken deel uit van je job. Tijdens je eerste maanden krijg je begeleiding van een peter of een meter. Daarnaast geven we je de mogelijkheid om zelf je verdere ontwikkeling in handen te nemen. We investeren heel veel in onze medewerkers, want we geloven dat we als firma pas kunnen groeien als zij groeien. En we vinden het belangrijk dat onze medewerkers lang bij ons blijven en zich ook na enkele jaren even betrokken voelen.
-
Chauffeur C - drankenhandel (MAASMECHELEN)
Regio: MAASMECHELEN
Bedrijf: YILDIRIM HORECA
Type: Vaste Job
Drankenhandel Yildirim is een groeiend bedrijf wat een gigantisch assortiment van voedingsmiddelen leveren aan zowel particulieren als bedrijven (kleinhandel en groothandel). Drankenhandel Yildirim is op zoek naar een chauffeur C. Je staat in voor het leveren van de producten aan klanten in Limburg en het laden en lossen van de goederen.
-
Klantenadviseur (OUDERGEM)
Regio: OUDERGEM
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Vaste Job
Een van onze klant, een verzekeraar niet-leven voor particulieren. Hij stelt verzekeringsoplossingen voor bij Brand, Burgerlijke Aansprakelijkheid, Auto, Ongevallen Privéleven, BA familiale en juridische bescherming is op zoek maar een Klantenadviseur ( NL / FR) De Klantenadviseur draagt bij tot de ontwikkeling van de portefeuille van het kantoor door advies te verlenen en standaardproducten te verkopen. Hij of zij antwoordt op vragen van het publiek Hij of zij verzorgt de administratie van de bestaande portefeuille en werkt mee aan prospectieacties. De Klantenadviseur rapporteert aan de Kantoorverantwoordelijke. Activiteiten I. Commercieel - De klanten en prospects ontvangen en bedienen o De klanten hoffelijk ontvangen (in het kantoor en telefonisch) o De courante verrichtingen efficiënt afhandelen o De behoeften van de klant analyseren en passende offertes opstellen o In de dagelijkse praktijk producten en diensten verkopen conform het beleid voor risicoaanvaarding o Het verzoek indien nodig aan een bevoegde collega toevertrouwen De gesprekken voorbereiden en voeren o Het initiatief nemen voor afspraken als reactie op opportuniteiten o De gesprekken voorbereiden met behulp van de beschikbare commerciële tools o De klant een persoonlijk onthaal geven en zijn behoeften leren kennen o Producten en diensten voorstellen die overeenkomen met de behoeften en er de voordelen van uitleggen o Informatie verstrekken met een detailniveau dat aan de verwachtingen van de klant voldoet o Aan het einde van het gesprek de tevredenheid van de klant valideren Standaardproducten verkopen o De vooraf bepaalde doelstellingen respecteren, ook op het vlak van de productspreiding o De uitrusting van de klanten uitbreiden door middel van campagnes voor kruisverkoop en de upgrade van de portefeuille o De verkoop afronden zodra de klant het voorstel aanvaardt; indien niet, de nodige follow-up verzorgen (opnieuw contact zoeken, een afspraak maken...) - De follow-up van de relatie verzekeren o De follow-up en het verdere contact verzekeren na de verzending van offertes o Een goede dienst na verkoop verzekeren o De klant indien nodig naar Constatel doorverwijzen - Prospecteren -Deelnemen aan door de commerciële directie ontwikkelde acties (prospectiebestanden verwerken...) De eigen commerciële activiteit voorbereiden, organiseren en volgen o De eigen resultaten opvolgen en een wekelijks overzicht van de activiteiten opstellen o In het geval van een bestaande klant/prospectrelatie afspraken verkrijgen, plannen en kwalificeren II. Beheer -De administratie van de bestaande portefeuille verzorgen o Na de verkoop de administratieve follow-up van de dossiers verzorgen o De behandeling van de evenementen en andere beheersdaden verzekeren (mails...) De ter beschikking gestelde commerciële tools en met name de contactgegevens gebruiken en updaten
-
Officer HR Services Europe met Nederlands en Duits (Berlijn)
Regio: Berlijn
Bedrijf: BASF ANTWERPEN
Type: Vaste Job
Binnen ons internationaal HR inquiry team ben je de eerste aanspreekpartner voor de medewerkers van de BASF Groep in België en Nederland voor vragen met betrekking tot HR gerelateerde onderwerpen. Ook ben je eerste aanspreekpartner voor Europese BASF sollicitanten tijdens hun sollicitatie proces. Je geeft telefonisch, via email en via chat advies, behandelt aanvragen en verwerkt deze zelfstandig, of waar nodig, ook in samenwerking met de relevante afdelingen (Payroll, Personal Administration, Talent Management, etc.). Hierbij hou je rekening met bedrijfsinterne regels aslook met CAO-overeenkomsten en algemene wetgeving. Je verbetert de kwaliteit van onze service door de knowledge database bij te houden en te aktualiseren en door actief mee te werken aan de uitwisseling van informatie en ervaring onder de collega's. Verder krijg je ook de kans mee te werken aan verschillende projecten en meer verantwoordelijkheid op je te nemen.
-
Gentis - Junior Security Engineer (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
A very big client operating in the energy sector provides Junior engineers with the opportunity to learn and grow both individually and collectively. Role Implementing and monitoring security measures for the prevention of breaches in the company's systems, networks and information. Identifying and defining system security requirements. Contributing to the design of security architecture. Profile Autonomous worker with team spirit Eager to learn. Enjoys sharing knowledge. Excellent written and verbal communication skills. Flexible: very able to adapt to a changing environment. Able to take initiative and drive change. Technical aptitude to assimilate new learning quickly. Offer Freelance mission: 6 months + extension Attractive rate for Junior standing Opportunity to grow inside the company Positive environment Big company
Zoek naar antwoorden van GARAGE LAMEIRE in sociale netwerken
Look for responds of GARAGE LAMEIRE in social networks
Lees alle opmerkingen voor GARAGE LAMEIRE. Laat een reactie achter voor GARAGE LAMEIRE. GARAGE LAMEIRE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for GARAGE LAMEIRE. Leave a respond for GARAGE LAMEIRE. GARAGE LAMEIRE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie GARAGE LAMEIRE op de google maps. Adres en contacten GARAGE LAMEIRE Location of GARAGE LAMEIRE on the google maps. Address and contacts of GARAGE LAMEIRE
Andere gerelateerde bedrijven als come GARAGE LAMEIRE GARAGE LAMEIRE: OLGA KUZMIC | JOS THIJS | VITRERIE J P DECAMPS SPRL | WANTEN A | Deceuninck Plastics Industries
Other related companies as GARAGE LAMEIRE: OLGA KUZMIC | JOS THIJS | VITRERIE J P DECAMPS SPRL | WANTEN A | Deceuninck Plastics Industries
GARAGE LAMEIRE is een bedrijf dat 1989 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is GARAGE LAMEIRE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04483215332. Het bedrijf GARAGE LAMEIRE bevindt zich op het adres: BIKSCHOTESTRAAT 17BD; 8920; LANGEMARK-POELKAPELLE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 471,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 677,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Véhicules automobiles. Lijst met producten zijn Marques de Voitures: Renault..
De hoofdactiviteit van GARAGE LAMEIRE is Elektronische, elektrische apparatuur en onderdelen, met uitzondering van computerapparatuur, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van GARAGE LAMEIRE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van GARAGE LAMEIRE, openstaande posities, locatie van GARAGE LAMEIRE op de kaart.
GARAGE LAMEIRE is a company, that was registered 1989 in N\A region, Belgium. Full name of company is GARAGE LAMEIRE, company assigned to the tax number BE04483215332. The company GARAGE LAMEIRE is located at the address: BIKSCHOTESTRAAT 17BD; 8920; LANGEMARK-POELKAPELLE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 471,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 677,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Véhicules automobiles. List of products are Marques de Voitures: Renault..
The main activity of GARAGE LAMEIRE is Electronic, Electrical Equipment & Components, Except Computer Equipment, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of GARAGE LAMEIRE is not available. You also can look at reviews of GARAGE LAMEIRE, open positions, location of GARAGE LAMEIRE on the map.
