Video Yves Sanders
Contactgegevens Video Yves Sanders: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Video Yves Sanders: address, phone, fax, email, website, opening hours
Video Yves Sanders
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Domien Craccostraat 63; 8800; Roeselare, België
Telefoon (phone): 051 21 04 10 (+32-051 21 04 10) 051 21 04 10 (+32-051 21 04 10)
Fax (fax): +32 (82) 920-38-46 +32 (82) 920-38-46
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Video Yves Sanders: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Video Yves Sanders"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Video Yves Sanders"? - Contact us!
We found such data of Video Yves Sanders, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Video Yves Sanders. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Video Yves Sanders
Products information Video Yves Sanders
Producten die in Video Yves Sanders zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Video reports
Aanvulling soorten activiteiten voor Video Yves Sanders Addition kinds of activities for Video Yves Sanders
391599. Juweliersmateriaal en lapidair werk, nv | Jewelers' materials and lapidary work, nec
01610300. Gewortelde plantenplanten | Rooted vegetable farms
32310403. Gelamineerd glas: gemaakt van gekochte glas | Laminated glass: made from purchased glass
38419905. Apparatuur voor het inplanten van huid | Skin grafting equipment
45810303. Militaire vliegveld | Military flying field
79480401. Hondensport | Dog racing
95110402. Lucht-, water- en vast afvalbeheer, staatsbestuur | Air, water, and solid waste management, state government
Werken bij Video Yves Sanders: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Video Yves Sanders: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Video Yves Sanders. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Video Yves Sanders. Looking for open vacancies in other companies
-
LIJNOPERATOR 2-PLOEGEN (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: EXPERZA
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je zal als lijnoperator in 2-ploegen instaan voor het bedienen van een gerobotiseerde lijn. Je geeft leiding aan verschillende arbeiders.
-
Verkoopster/Verkoper Kledingzaak (m/v) (MAASMECHELEN)
Regio: MAASMECHELEN
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bekende modezaak in Maasmechelen zoeken wij een Shopmanager (M/V) Als toegewijd shopmanager ben je verantwoordelijke voor het commerciële resultaat van de vestiging. Natuurlijk blink je uit in verkoop en het verlenen van service. Je bent actief bezig met het analyseren van de verkoopresultaten en je streeft continue naar verbetering. Als een van de gezichten van onze zaak bevindt jouw rol zich op de voorgrond van de winkel. Hier creëer je samen met je team een unieke winkelervaring voor de consument. Het opbouwen en onderhouden van relaties met klanten is essentieel. Klanten shoppen graag bij jou en je team. Ze komen naar jullie toe met vragen wensen betreffende mode, tips en persoonlijk advies. Belangrijk is dat je als shopmanager je team kan motiveren en begeleiden in hun werkzaamheden en verkoopactiviteiten. Dit alles bereik je door je energieke, positieve en dynamische persoonlijkheid. Het bewerkstellen van een unieke winkelervaring, omgaan met klanten op persoonlijk gebied en het aansturen van een team houdt in dat je waarden als discipline respect, integriteit hoog in het vaandel hebt staan. Takenpakket " Inwerken, opleiden en motiveren van medewerkers en tijdig signalen doorgeven van eventuele problemen of obstakels. " Verantwoordelijk voor een correcte einde dag procedure, kassa afsluiting en het opsporen van eventuele kasverschillen. " Klantencontacten (informeren, adviseren, verkoop, retouren en klachtenafdeling) " Bijhouden van een accuraat en tot op de dag bijgewerkte filiaaladministratie. " Zorg dragen voor een te allen tijde up-to-date verzorgde winkel. " Wekelijks overleg met de commercieel manager om huidige en toekomstige ontwikkelingen, acties en verbetermogelijkheden te bespreken.
-
Ervaren metser (OVERPELT)
Regio: OVERPELT
Bedrijf: Konvert Construct Bree
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een familiebedrijf gespecialiseerd in totaalprojecten is Konvert Construct op zoek naar ervaren metsers. Ben je woonachtig in de regio Overpelt - Neerpelt - Hamont - Balen - Bocholt? Heb je ervaring als metser? Heb je inzicht en wil je graag doorgroeien? Neem dan onmiddellijk contact met ons op!
-
WAREHOUSEMANAGER VLEESWARENFABRIKANT (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: FORUM JOBS OOSTAKKER
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor één van onze klanten, een vleeswarenfabrikant in het Gentse, zijn we op zoek naar een warehousemanager voor de food terminal. Ben je in het bezit van een bachelor- of masterdiploma? Heb je reeds een eerste ervaring achter de rug als leidinggevende in een productiebedrijf? Ben je hands-on en super gemotiveerd? Dan is deze job zeker iets voor jou? Als warehousemanager zal je takenpakket voornamelijk bestaan uit: Je zal een 25-tal personen aansturen, je bent hun aanspreekpunt Je rapporteert zowel rechtstreeks aan de plantmanager als aan de supply chain manager Je bent verantwoordelijk voor het plannen, coördineren, optimaliseren en opvolgen van alle productieactiviteiten (verpakking en expeditie) Je kan zowel op korte als op lange termijn de objectieven bereiken Je helpt mee de bedrijfs-en productiestrategie te formuleren Je controleert de kwaliteit van de producten om de normen te behalen Enzovoort Je werkt van maandag tot en met vrijdag binnen daguren.
-
Poetshulp Merchtem (MERCHTEM)
Regio: MERCHTEM
Bedrijf: PUUUR PUURS
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe huishoudhulp van Puuur? Inderdaad met drie u’s, want bij ons draait het om u ! Puuur biedt huishoudhulp aan via het systeem van dienstencheques. Wij maken deel uit van Ons. We hebben meer dan 2.800 gemotiveerde personeelsleden en 15.000 tevreden klanten. We bieden jobs aan over heel Vlaanderen, dicht bij huis van ons personeel zodat dit gemakkelijk combineerbaar is met je gezinsleven. Door de voortdurende groei van ons bedrijf zijn we ook in jouw regio steeds op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen om te poetsen bij particulieren in het systeem van de dienstencheques.
-
huishoudhulp Deinze (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: HULP IN HUIS
Type: Dienstenchequebaan
Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, gemotiveerde, zelfstandige ALLROUND poetshulp met ervaring die zin heeft voor orde en netheid. Hoofdzakelijk bestaat uw taak uit poetsen. Daarnaast behoort ook strijken, koken en eventueel boodschappen doen tot uw takenpakket.
-
Magazijnier (KAPELLEN)
Regio: KAPELLEN
Bedrijf: Start People Kapellen
Type: Studentenjob
Voor onze klant in Kapellen zijn wij op zoek naar een gemotiveerde jobstudent(e) magazijn! Wat ga je doen? Inpakken - herpakken - verpakken. Magazijnwerk (heffen, ...). Heel soms een beetje administratief werk.
-
Enthousiaste jobstudent onthaalbediende (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Studentenjob
Ben jij een enthousiaste jobstudent? Heb jij nog voldoende vrije uren en kan jij jou op regelmatige basis vrijmaken? Lees dan zeker verder! Voor deze klant van ons zijn wij op zoek naar een gemotiveerde jobstudent onthaalbediende (m/v). Je wordt tewerkgesteld aan de balie en staat in voor o.m.: het beantwoorden van vragen van de klanten klanten de goede weg tonen verhuur van rolstoelen en/of kinderwagens verkoop van o.m. cadeaubonnen ... Je werkt tijdens drukke momenten: vrijdagavond, zaterdag en vakantieperiodes. Het is dus belangrijk dat jij voldoende uren vrij hebt en jou flexibel kan opstellen!
-
Water & Energy expert (HARELBEKE)
Regio: HARELBEKE
Bedrijf: Darwin
Type: Vaste Job
Je volgt de energieprestaties over de sites heen op. Je begeleidt de verantwoordelijken op de plant op vlak van energie, water, utilities. Je onderzoekt welke verbeteringen op vlak van energie, water, hergebruik, besparingen… mogelijk zijn en bundelt deze resultaten tot een plan van aanpak. Je volgt evoluties en nieuwe technieken op vlak van energie en water op. Je woont werkgroepen bij van de brancheverenigingen. Je staat in voor de coördinatie en rapportering van testen van nieuwe technologieën. Je zorgt dat er een actieve uitwisseling is van best practices over de plants heen. Je bent verantwoordelijk voor het opzetten van een ‘milieu opvolgsysteem’ of ‘milieuzorgsysteem’. Je houdt voeling met de operaties, waarbij je instaat voor de benchmarking van de verschillende plants. Je voert hier de nodige analyses op uit, legt voorstellen tot acties/ verbeteringen voor en voert deze ook uit indien van toepassing.
-
BIJVERDIENSTE Verpleegkundige spoed en IZ (Oostende) - Zelfstandige basis (Regio Oostende)
Regio: Regio Oostende
Bedrijf: X-Care
Type: Zelfstandige activiteit
Voor een ziekenhuis regio Oostende zijn wij op zoek naar verpleegkundigen (met Banaba Spoed/IZ) die willen bijwerken op interimbasis of freelance-basis op de afdeling spoed en/of Intensieve Zorgen. Ben je één of meerdere dagen per maand beschikbaar, stuur gerust uw CV door, dan contacteren we u zo snel mogelijk.
-
Flexibele begeleider van kinderen gezocht! (ANDERLECHT)
Regio: ANDERLECHT
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN
Type: Werfreserve
Solidariteit voor het Gezin is gespecialiseerd in thuiszorg in Vlaanderen en Brussel en beschikt over een ruim aanbod aan diensten voor jong en oud, in goede en in minder goede tijden. Een belangrijk onderdeel van ons aanbod is kinderzorg. In Vlaanderen en Brussel beschikken we over verschillende kinderdagverblijven waar kinderen tussen 0 en 3 jaar opgevangen worden. Een enthousiast team van begeleiders staat in voor de begeleiding en verzorging van baby’s, peuters, kleuters en kinderen voor ze naar de basisschool gaan en kinderen in de overgangsperiode tussen kinderopvang en basisschool. Binnen onze kinderdagverblijven vertrekken we vanuit een verticale werking in de leefgroepen: kinderen worden gedurende de volledige opvangperiode in dezelfde leefgroep opgevangen. Elke leefgroep is dan ook samengesteld uit kinderen van verschillende leeftijden. Zo blijft het werk ook voor de begeleider gevarieerd. Voor onze kinderdagverblijven in Ganshoren, Schaarbeek en Anderlecht zijn wij op zoek naar een enthousiaste en dynamische collega met een flexibele ingesteldheid om in te springen waar nodig. O.a. volgende taken behoren tot je takenpakket: de dagelijkse verzorging van de kinderen begeleiding van de voeding creëren van een basissfeer van veiligheid, zekerheid en geborgenheid, openheid en structuur spelbegeleiding teamwerking: overdracht belangrijke informatie over de kinderen, werken en denken rond pedagogisch omgaan met kinderen, … Onze kinderdagverblijven zijn geopend van maandag tot vrijdag, werkuren variëren tussen 7u30 en 18u30.
-
Flexi zaalmedewerker - Pizza Hut Brugge St-Michiels (SINT-MICHIELS)
Regio: SINT-MICHIELS
Bedrijf: Pizza Hut België
Type: Flexijob
Je belangrijkste taken en verantwoordelijkheden in de zaal: Je bent verantwoordelijk voor het onthaal van de klanten. Je bent in staat om een goede service te verlenen. Je bent in staat om telefonische bestellingen te behandelen. Je bent verantwoordelijk voor de bevoorrading van de verschillende werkstations. Je staat in voor het onderhoud van de zaal en het sanitair. Je bent verantwoordelijk voor de opening en de sluiting van de zaal.
Zoek naar antwoorden van Video Yves Sanders in sociale netwerken
Look for responds of Video Yves Sanders in social networks
Lees alle opmerkingen voor Video Yves Sanders. Laat een reactie achter voor Video Yves Sanders. Video Yves Sanders bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Video Yves Sanders. Leave a respond for Video Yves Sanders. Video Yves Sanders on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Video Yves Sanders op de google maps. Adres en contacten Video Yves Sanders Location of Video Yves Sanders on the google maps. Address and contacts of Video Yves Sanders
Andere gerelateerde bedrijven als come Video Yves Sanders Video Yves Sanders: ADS | Centres Sportifs du Sart Tilman ASBL | ETN. MESKENS | Metawork | SPOORMANS TUINEN
Other related companies as Video Yves Sanders: ADS | Centres Sportifs du Sart Tilman ASBL | ETN. MESKENS | Metawork | SPOORMANS TUINEN
Video Yves Sanders is een bedrijf dat 2001 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Video Yves Sanders, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02516113281. Het bedrijf Video Yves Sanders bevindt zich op het adres: Domien Craccostraat 63; 8800; Roeselare. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 509,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 868,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Video reports. Producten gemaakt in Video Yves Sanders zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Video Yves Sanders is Diverse Manufacturing Industries, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Video Yves Sanders is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Video Yves Sanders, openstaande posities, locatie van Video Yves Sanders op de kaart.
Video Yves Sanders is a company, that was registered 2001 in N\A region, Belgium. Full name of company is Video Yves Sanders, company assigned to the tax number BE02516113281. The company Video Yves Sanders is located at the address: Domien Craccostraat 63; 8800; Roeselare. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 509,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 868,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Video reports. Products created in Video Yves Sanders were not found.
The main activity of Video Yves Sanders is Miscellaneous Manufacturing Industries, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of Video Yves Sanders is not available. You also can look at reviews of Video Yves Sanders, open positions, location of Video Yves Sanders on the map.
