Take Two
Contactgegevens Take Two: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Take Two: address, phone, fax, email, website, opening hours
Take Two
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Kerkhofstraat 10; 3110; Rotselaar, België
Telefoon (phone): 016 44 69 40 (+32-016 44 69 40) 016 44 69 40 (+32-016 44 69 40)
Fax (fax): 016 44 69 40 (+32-016 44 69 40) 016 44 69 40 (+32-016 44 69 40)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Take Two: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Take Two"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Take Two"? - Contact us!
We found such data of Take Two, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Take Two. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Take Two
Products information Take Two
Producten die in Take Two zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Video reports
Aanvulling soorten activiteiten voor Take Two Addition kinds of activities for Take Two
2045. Bereide bloemmengsels en deegjes | Prepared flour mixes and doughs
7336. Commerciële kunst en grafisch ontwerp | Commercial art and graphic design
335301. Aluminium plaat en strip | Aluminum sheet and strip
20649911. Lekkergoed snoep | Licorice candy
32310400. Versterkte of versterkte glas | Strengthened or reinforced glass
33410100. Secundaire lood en zink | Secondary lead and zinc
38129904. Indicatieve afwijking indicatoren | Pictorial deviation indicators
42159902. Motorbezorgdienst | Motorcycle delivery service
80110200. Medische centra | Medical centers
83220103. Seniorencentrum of vereniging | Senior citizens' center or association
Werken bij Take Two: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Take Two: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Take Two. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Take Two. Looking for open vacancies in other companies
-
Douanedeclarant (m/v) | Antwerpen | Voltijds (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Synergie Waasland Careers
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een internationaal logistiek bedrijf, gelegen te Antwerpen, zijn wij op zoek naar een Douanedeclarant. Als douanedeclarant heb je een uitgebreid takenpakket, waaronder: De opmaak van import- en exportdocumenten. Diverse certificaten uitstellen. Opvolging en aanvraag van importvergunningen. Communicatie met diverse afdelingen binnen de firma.
-
Huishoudhulp Regio Oostakker (20u/week) (SINT-AMANDSBERG)
Regio: SINT-AMANDSBERG
Bedrijf: AMBY Dienstencheques
Type: Dienstenchequebaan
Ben je op zoek naar een afwisselende job en streef je naar erkenning en voldoening van je werk? Wij zijn op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde kandidaten.
-
HUISHOUDHULP DIENSTENCHEQUES WESTERLO (WESTERLO)
Regio: WESTERLO
Bedrijf: CAVALO
Type: Dienstenchequebaan
Zoekt u een vaste of een tijdelijke job waar u zelf uw uren kan kiezen? Dan bent u bij ons aan het juiste adres. We zijn nog dringend op zoek naar een medewerker voor het uitvoeren van alle huishoudelijke taken zoals wassen, strijken, bereiden van maaltijden en poetsen bij gezinnen thuis. Spreekt deze job u aan? Aarzel niet om te solliciteren
-
Huishoudhulp met uitstekend loon regio Zemst M/V (ZEMST)
Regio: ZEMST
Bedrijf: Strong at home
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp bij strong at home ga je poetsen bij de mensen thuis, met dienstencheques. Je levert perfect werk zodat onze klanten stralen van geluk. Je krijgt als huishoudhulp een vast uurrooster met vaste klanten, waar je allerlei dagelijkse, huishoudelijke taken doet, zoals schoonmaken en strijken. Je laat hun huis kraaknet achter en bezorgt hen een aangename thuis. Je werkt in je eigen regio en we bespreken samen jouw je uurrooster. Als je al eigen klanten hebt, mag je ze gerust meebrengen. Wil je nog een paar klanten erbij geen enkel probleem. Je wil graag aan de slag in een onderneming die gezin en werk op elkaar afstemd.Je wordt persoonlijk begeleid en gecoacht door een team enthousiaste consulenten bij wie je steeds terecht kunt. Zij helpen je bij het verzorgen van een piekfijne administratie.
-
POETSHULP/HUISHOUDHULP in Wortegem-Petegem – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (WORTEGEM-PETEGEM)
Regio: WORTEGEM-PETEGEM
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau!!!
-
Jobstudent boekhouding (m/v) in Wetteren. (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: ACCOUNTEMPS
Type: Studentenjob
Accountemps is momenteel op zoek naar een Jobstudent boekhouding (m/v). Onze klant is gevestigd in Wetteren. De verantwoordelijkheden als Junior Accountant zijn: Aan- & verkoopfacturen inboeken; Financiële verrichtingen inboeken; BTW aangiftes voorbereiden. Door te solliciteren op deze baan, erkent u dat u de volgende voorwaarden hebt gelezen en accepteert : https://www.roberthalf.be/nl/legal-information/privacyverklaring
-
Jobstudent herfstvakantie (m/v) (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Studentenjob
We zijn op zoek naar 3 student-enquêteurs voor de herfstvakantie De enquêtes worden afgenomen in het Shopping 1 te Genk, met behulp van Ipads. Je hebt bij voorkeur een marketing- of communicatie-achtergrond, en een goed besef van de belangrijkheid van enquêtes.
-
Autofans gezocht! (STUDENT) (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: ASAP MECHELEN CALL & CUSTOMER SERV.
Type: Studentenjob
Ben jij een autofan? Prijs je graag wagens aan? Zoek dan niet verder want dan is deze vacature zeker iets voor jou! Voor een nieuwe actie omtrent de volkswagen T-Roc is onze klant op zoek naar gemotiveerde studenten die potentiële klanten wil contacteren om een testrit te boeken. Ontwikkel je communicatieve en commerciële vaardigheden door mee te werken aan dit project!
-
International Business Development Junior Manager - Rough Diamond (NL/FR/ENG) (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Antwerpse Diamantsector
Type: Vaste Job
Antwerp World Diamond Centre (AWDC) of AWDC vertegenwoordigt officieel de Antwerpse diamantsector. In die rol promoot AWDC de gehele diamantsector in binnen - en buitenland en wordt AWDC ook internationaal erkend als ontmoetingsplaats, woordvoerder en bemiddelaar voor de gehele Belgische diamantgemeenschap. Functieomschrijving: AWDC is voortdurend op zoek naar nieuwe markten en mogelijkheden om de kritische massa ruwe en geslepen diamant op de Antwerpse diamantmarkt te behouden en idealiter te versterken. In dit verband is AWDC op zoek naar een dynamisch persoon als International Business Development Junior Manager (m/v) om een strategie Business Development Ruw uit te werken en uit te voeren. AWDC biedt een voltijdse betrekking aan van onbepaalde duur. Takenpakket: Verkennen van nieuwe markten (via studiewerk en prospectiereizen) met als doel meer ruwe diamant naar Antwerpen te halen (zoals beschreven in het Antwerp Diamond Masterplan dat gelanceerd werd in februari 2012). De focus zal hierbij vooral liggen op artisanale diamant en op het Afrikaans continent. Onderzoek en analyse van de macro-economische omstandigheden van een land om te kijken of er potentieel zit als afzetmarkt voor ruwe diamant uit Antwerpen. Daarmee aansluitend analyse van data en de opmaak van en het presenteren bij high level bezoeken. Het ontwikkelen van nieuwe commerciële initiatieven met steeds één doel voor ogen, het behouden en versterken van Antwerpen als werelddiamantcentrum voor ruwe diamant. Daarbij aansluitend het ontwikkelen en begeleiden van projecten om artisanale diamant beter toegang te bieden tot de internationale Antwerpse markt kaderend in een aid for trade beleid. Bovendien zal de junior-manager verantwoordelijk zijn voor de inhoudelijke en operationele sturing van het product ‘African Diamond Conference’. Creëren en onderhouden van relaties met overheden, mijnbedrijven, handelaars en (interne en externe) partners op alle niveaus, zowel in Antwerpen als internationaal. Intern afstemmen met verschillende AWDC departementen. De verworven kennis en analyse in een duidelijke rapportering schetsen naar het directiecomité en de sector. Je zal hierbij deel uitmaken van het departement Public Affairs.
-
Zorgkundige - WZC Mariawende (BEERNEM)
Regio: BEERNEM
Bedrijf: MARIAWENDE
Type: Vaste Job
·Je staat in voor de dagelijkse verzorging en begeleiding van onze bewoners. ·Je streeft ernaar om een kwaliteitsvolle zorg op maat aan te bieden, vertrekkend vanuit het levensverhaal en de eigenheid van een bewoner. ·Je bent een vertrouwenspersoon voor de bewoner en/of zijn familie/mantelzorger. ·Je werkt multidisciplinair samen.
-
Medewerker tuinaanleg en tuinonderhoud (BRECHT)
Regio: BRECHT
Bedrijf: CEDRIC KEYSERS
Type: Vaste Job
Wij zijn opzoek naar een gemotiveerde tuinarbeider voor het onderhouden en aanleggen van tuinen, beplantingen, verhardingen en het plaatsen van kunstgras. Uw functie zal ook snoeien van hagen en bomen inhouden, alsook het besturen van machines.
-
ZELFSTANDIG DIRECTEUR BANKAGENTSCHAP (M/V) - Regio Antwerpen (ELSENE)
Regio: ELSENE
Bedrijf: StepStone
Type: Zelfstandige activiteit
www.stepstone.be/vacatures----1549795-inline.html?cid=Partner_VDAB ‘’Ik ben een echte ondernemer. Mijn vaardigheden en expertise, die heb ik gekoppeld aan de strategische en tactische kracht van Beobank’’ Beobank heeft mijn commerciële ervaring, enthousiasme, loyaliteit en integriteit geanalyseerd. Na enkele ontmoetingen hebben ze mijn drijfveren en mijn wil om een succesvolle carrière op te bouwen geëvalueerd. En uiteindelijk hebben ze mij de functie van ZELFSTANDIG DIRECTEUR BANKAGENTSCHAP (M/V) voorgesteld. Mijn missie? Mijn agentschap uitbouwen met behulp van mijn organisatorische vaardigheden, mijn grondige marktkennis en proactieve visie ten dienste van mijn klanten, zowel particulieren als professionals (individuele ondernemers en kmo’s). Mijn rol? Hun dagelijkse leven verbeteren met oplossingen op maat. En waken over hun economische belangen en de verwezenlijking van hun projecten. Mijn job? Met veel dynamiek een team leiden en stimuleren, om onze kwalitatieve en kwantitatieve doelstellingen te bereiken. Samen met mijn medewerkers breng ik de mogelijkheden in mijn regio in kaart en ontwikkel ik een commercieel plan om de optimale groei van mijn agentschap te verzekeren.
Zoek naar antwoorden van Take Two in sociale netwerken
Look for responds of Take Two in social networks
Lees alle opmerkingen voor Take Two. Laat een reactie achter voor Take Two. Take Two bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Take Two. Leave a respond for Take Two. Take Two on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Take Two op de google maps. Adres en contacten Take Two Location of Take Two on the google maps. Address and contacts of Take Two
Andere gerelateerde bedrijven als come Take Two Take Two: INLINE INFORMATICA | W.S.C. LO-HYFTE CENTER | APOTHEEK BUYST | BELG. STRUISVOGELHOUDERIJ | XIII (Le)
Other related companies as Take Two: INLINE INFORMATICA | W.S.C. LO-HYFTE CENTER | APOTHEEK BUYST | BELG. STRUISVOGELHOUDERIJ | XIII (Le)
Take Two is een bedrijf dat 1985 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Take Two, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07563232421. Het bedrijf Take Two bevindt zich op het adres: Kerkhofstraat 10; 3110; Rotselaar. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 247,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 844,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Video reports. Producten gemaakt in Take Two zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Take Two is Meetinstrumenten, analyseren en controleren van instrumenten; , inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Take Two is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Take Two, openstaande posities, locatie van Take Two op de kaart.
Take Two is a company, that was registered 1985 in N\A region, Belgium. Full name of company is Take Two, company assigned to the tax number BE07563232421. The company Take Two is located at the address: Kerkhofstraat 10; 3110; Rotselaar. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 247,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 844,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Video reports. Products created in Take Two were not found.
The main activity of Take Two is Measuring, Analyzing, and Controlling Instruments; Photographic, Medical and Optical Goods; Watches and Clocks , including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of Take Two is not available. You also can look at reviews of Take Two, open positions, location of Take Two on the map.
