JAN HANS
Contactgegevens JAN HANS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data JAN HANS: address, phone, fax, email, website, opening hours
JAN HANS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): FRANS BEIRENSLAAN 181; 2150; BORSBEEK, België
Telefoon (phone): 33660530 (+32-33660530) 33660530 (+32-33660530)
Fax (fax): +32 (53) 540-72-27 +32 (53) 540-72-27
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) JAN HANS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "JAN HANS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "JAN HANS"? - Contact us!
We found such data of JAN HANS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees JAN HANS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti JAN HANS
Products information JAN HANS
Producten die in JAN HANS zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Verzekeringsmakelaars and experts
Aanvulling soorten activiteiten voor JAN HANS Addition kinds of activities for JAN HANS
364700. Voertuigverlichting | Vehicular lighting equipment
20119903. Gedroogde vlees, van vlees geslacht ter plaatse | Dried meats, from meat slaughtered on site
25220102. Stoelen, kantoor: opgevuld of vlak: behalve hout | Chairs, office: padded or plain: except wood
30890305. Downspouts, kunststoffen | Downspouts, plastics
32110300. Bouwglas | Construction glass
35470211. Structurele molens (walserij apparatuur) | Structural mills (rolling mill equipment)
39990301. Curlingveren | Curling feathers
49119908. Hydro elektrische stroomgeneratie | Hydro electric power generation
79999900. Amusement en recreatie, nec, nec | Amusement and recreation, nec, nec
Werken bij JAN HANS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in JAN HANS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor JAN HANS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for JAN HANS. Looking for open vacancies in other companies
-
Mechanisch en elektrisch monteurs (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: SYNERGIE KORTRIJK
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor outsourcing projecten regio Kortrijk zijn we steeds op zoek naar technische profielen. De functie betreft voornamelijk montage werk van nieuwe machines (machinebouw).
-
Credit Controller (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: Start People Hasselt
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
De credit collector maakt de uitblijvende betalingen van klanten inzichtelijk. Hij/zij onderzoekt de reden of oorzaak van het uitblijven van de betaling en treedt daarvoor in contact met de klanten en met de eigen vestigingen. Als de oorzaak van niet-betaling een klacht is over de dienstverlening, dan zorgt hij/zij ervoor dat dit uitgeklaard wordt met de juiste personen in de organisatie. Als de oorzaak van administratieve aard is helpt hij/zij bij het vinden van een oplossing. Voor beide gevallen houdt hij/zij nauw contact met de vestigingen en met het operationele en het financiële management. De Credit Collector rapporteert aan de Financiële manager. Taken en verantwoordelijkheden: • Je maakt overzichten van de niet-betalingen vanuit het financiële pakket. • Je onderzoekt de herstellingsdossiers in het operationele pakket met betrekking tot oorzaken van niet-betaling. • Je neemt contact op met de dossierbeheerders en de vestigingsmanagers van de eigen organisatie om de oorzaak van niet-betaling helder te krijgen. • Je fungeert als eerste aanspreekpunt voor de klanten bij problemen met betalingen. • Je onderhoudt contacten op regelmatige basis met de voor de betalingen verantwoordelijke personen bij de top 10 klanten, en voorziet hen van de overeengekomen periodieke informatie. • Je gaat op zoek naar, en neemt contact met de verantwoordelijke personen bij alle klanten in geval van niet betaling. • Je zorgt ervoor, met goede voorstellen en oplossingen, zowel telefonisch als schriftelijk, dat de klanten vlot overgaan tot betaling. • Je bezorgt je klanten alle benodigde informatie die moet leiden tot betaling. • Je pleegt veelvuldig overleg met de financiële manager, en naargelang met de andere leden van het management team. • Je houdt je aan de werk-, kwaliteits-, veiligheids- en milieuvoorschriften. • Je doet navraag m.b.t. dossiers bij lease en verzekeringsmaatschappijen per mail en telefoon.
-
Administratief bankbediende implementatie (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: Unique Office
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als administratief bankbediende implementatie ben je verantwoordelijk voor volgend takenpakket: Je beheert de centrale mailbox met de vragen van de klanten Je vormt de link tussen de klant en de dienst contractopmaak Je analyseert de aanvragen van de klanten en volgt deze correct op Je bent het aanspreekpunt voor interne en externe klanten
-
Gemotiveerde ateliermedewerker (Alu+PVC) (NINOVE)
Regio: NINOVE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim met optie "vast werk"
Wij zoeken een productie arbeider voor het vervaardigen van ramen in PVC en aluminium in ons atelier . Je zal instaan voor het versnijden en versterken van de profielen. Je maakt gebruik van een CNC bewerkingsmachine. Nadien worden de profielen samengestoken/gelast en moet het beslag aangebracht worden. De glaslatten dienen verzaagd en gemonteerd te worden.
-
Mecanicien (m/v) – Spoorwerkzaamheden (SINT-AMANDSBERG)
Regio: SINT-AMANDSBERG
Bedrijf: ACTIEF GENT
Type: Interim met optie "vast werk"
Ervaring als mecanicien en op zoek naar een nieuwe job? Voor een bedrijf actief in spoorwerkzaamheden is Actief Interim Gent op zoek naar jou! Als mecanicien zal je bij deze firma eerst een doorgedreven opleiding krijgen in hun spoorwegactiviteiten en zal je nadien ingezet worden voor preventief en curatief onderhoud van het spoorwegmaterieel. Jij zal instaan voor technische interventies en herstellingen van de aanwezige machines zowel op elektrisch, pneumatisch en mechanisch vlak. Bovendien zal jij de machines ook monteren en demonteren op de werven en in het atelier. Bij deze werkzaamheden volg jij steeds de voorgeschreven veiligheidsregels.
-
Strijk(st)er te Astene (ASTENE)
Regio: ASTENE
Bedrijf: TRIXXO HOME ASTENE
Type: Dienstenchequebaan
Wij zijn op zoek naar een strijk(st)er voor het strijkatelier te Astene. Taken zijn: strijken, plooien en balie.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Berchem – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (BERCHEM)
Regio: BERCHEM
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw /kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
HUISHOUDHULP VOOR GEZIN IN VLIERZELE (VLIERZELE)
Regio: VLIERZELE
Bedrijf: GREENHOUSE LEDE
Type: Dienstenchequebaan
Een gezin uit Vlierzele zoekt dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken en koken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen!
-
Studenten taxivervoer Gent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: t-interim Gent
Type: Studentenjob
Je werkt doorheen de week van 14u00-19u00. Bedrijfsprofiel: Ben je op zoek naar een uitdagende studentenjob met veel verantwoordelijkheid gedurende het academiejaar? Een Gents taxibedrijf zoek jobstudenten die tijdens de week beschikbaar zijn. Dus, ben je graag op de baan en in contact met klanten, waag je kans !
-
Verkoopmedewerker Electro (LOVENJOEL)
Regio: LOVENJOEL
Bedrijf: DEMESMACRE
Type: Vaste Job
Als verkoper sta je in voor de verkoop van ons ruime assortiment. Je ontvangt de klanten, geeft uitleg bij de producten en services van onze winkel. Volgende taken behoren ook tot het pakket: Voorraad opvolgen; Producten en artikels voorbereiden en in de winkel plaatsen (etiketten, prijzen..); Goederen ontvangen en controleren; Klanten adviseren over juiste producten en diensten.
-
CNC draaier (DESSELGEM)
Regio: DESSELGEM
Bedrijf: METAALCONSTRUCTIE VANRO
Type: Vaste Job
Bedienen en instellen cnc draai machine. Zelfstandig kunnen werken. Opmeten van stukken. Produceren van stukwerk en seriewerk (afwisselend).
-
HOOFD KEUKENHELPER (DE HAAN)
Regio: DE HAAN
Bedrijf: DE COQISSERIE
Type: Flexijob
Voorbereidende taken in de keuken : groenten snijden, preparaties maken, soep koken,... Bestellingen maken tijdens de ontbijt/middag/en dessertshift. Je bent verantwoordelijk voor de voorraad in de frigo's en in de diepvriezers. Je delegeert taken aan studenten en extra's. Je helpt de chef met de maandelijks wisselende suggesties.
Zoek naar antwoorden van JAN HANS in sociale netwerken
Look for responds of JAN HANS in social networks
Lees alle opmerkingen voor JAN HANS. Laat een reactie achter voor JAN HANS. JAN HANS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for JAN HANS. Leave a respond for JAN HANS. JAN HANS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie JAN HANS op de google maps. Adres en contacten JAN HANS Location of JAN HANS on the google maps. Address and contacts of JAN HANS
Andere gerelateerde bedrijven als come JAN HANS JAN HANS: ADIMMO | GARAGE LEBEAU | Mondia Liège S.A. | R?GINE MESZ | JOS BRAET
Other related companies as JAN HANS: ADIMMO | GARAGE LEBEAU | Mondia Liège S.A. | R?GINE MESZ | JOS BRAET
JAN HANS is een bedrijf dat 2015 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is JAN HANS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06512115478. Het bedrijf JAN HANS bevindt zich op het adres: FRANS BEIRENSLAAN 181; 2150; BORSBEEK. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 416,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 775,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Verzekeringsmakelaars and experts. Producten gemaakt in JAN HANS zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van JAN HANS is Educatieve diensten, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van JAN HANS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van JAN HANS, openstaande posities, locatie van JAN HANS op de kaart.
JAN HANS is a company, that was registered 2015 in N\A region, Belgium. Full name of company is JAN HANS, company assigned to the tax number BE06512115478. The company JAN HANS is located at the address: FRANS BEIRENSLAAN 181; 2150; BORSBEEK. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 416,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 775,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Verzekeringsmakelaars and experts. Products created in JAN HANS were not found.
The main activity of JAN HANS is Educational Services, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of JAN HANS is not available. You also can look at reviews of JAN HANS, open positions, location of JAN HANS on the map.
