COSE DI CASA
Contactgegevens COSE DI CASA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data COSE DI CASA: address, phone, fax, email, website, opening hours
COSE DI CASA
Regio (region): N\A, België
Adres (address): STATIONSSTRAAT 39; 9880; AALTER, België
Telefoon (phone): 93750078 (+32-93750078) 93750078 (+32-93750078)
Fax (fax): +32 (86) 203-71-23 +32 (86) 203-71-23
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) COSE DI CASA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "COSE DI CASA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "COSE DI CASA"? - Contact us!
We found such data of COSE DI CASA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees COSE DI CASA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti COSE DI CASA
Products information COSE DI CASA
Producten die in COSE DI CASA zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Verlichting and huishoudartikelen
Aanvulling soorten activiteiten voor COSE DI CASA Addition kinds of activities for COSE DI CASA
5047. Medische en ziekenhuisuitrusting | Medical and hospital equipment
373201. Motorboot, gebouw en reparatie | Motorized boat, building and repairing
461200. Ruwe aardoliepijpleidingen | Crude petroleum pipelines
34449907. Stapel schelpen, plaatwerk | Pile shells, sheet metal
38229903. Controles, combinatieolie en hydronica | Controls, combination oil and hydronic
39110201. Sigaretten, edelmetaal | Cigar cases, precious metal
92220101. Procureur-generaal's kantoor | Attorney general's office
Werken bij COSE DI CASA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in COSE DI CASA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor COSE DI CASA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for COSE DI CASA. Looking for open vacancies in other companies
-
DRINGEND: MAGAZIJNMEDEWERKERS-ORDERPICKERS DIE OP OPROEPBASIS WILLEN WERKEN - REGIO GEEL (EINDHOUT)
Regio: EINDHOUT
Bedrijf: Synergie Geel Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze logistieke klant in Geel en Eindhout zijn wij dringend op zoek naar gemotiveerde magazijnmedewerkers die via oproepbasis willen werken. Het is een vrij drukke periode, dus er is een grote kans dat je vaker wordt ingepland. Je kan werken in een 2 ploegensysteem.
-
Carrossier met ervaring (MALDEGEM)
Regio: MALDEGEM
Bedrijf: Go4Jobs Maldegem
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als carrossier ben je verantwoordelijk om een topproduct af te leveren. Mensen vertouwen hun geliefde auto in jouw handen. Je helpt mee in de herstellingen van het koetswerk, je staat in voor het monteren en demonteren van verschillende onderdelen. Het is zeer nauwkeurig werk, daarom zijn we ook op zoek naar specialisten.
-
Reinigingsoperator (NAZARETH)
Regio: NAZARETH
Bedrijf: Synergie Waregem
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een voedingsbedrijf te Nazareth zijn we dringend op zoek naar een reinigingsoperator: · 95% reinigen van installaties, machines en werkplekken binnen de productieafdeling · 5% polyvalent medewerker in de productieafdeling · Dit houdt onder meer volgende taken in - Reinigingsplanning kunnen raadplegen en uitvoeren - Reinigen van machines tijdens ombouw - Hanteren van industrieel reinigingsmateriaal (mobiele reinigingstoestellen, Hoge druk spuiten, schrobmachine,...) - Besturen van een heftruck op een correcte manier met aandacht voor de veiligheid van collega's en zichzelf
-
Grondwerker (ZONNEBEKE)
Regio: ZONNEBEKE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Als grondwerker bij onze klant t ben je gedreven. Je takenpakket zal bestaan uit: ?Samen met jouw collega's sta je in voor grondwerken; ?Het opbreken van wegbestrating; ?Het graven en dichten van sleuven en putten (machinaal en manueel); ?Je staat in voor plaatsing renovatie onderhoud en uitbreiding van drukleidingnetwerken en riolenstelsels; ?Buizen die aangelegd worden zijn voor afvoer van rioolwater aanvoer van drinkwater en aardgas; ?Ook pijpleidingen voor transport van gassen en vloeistoffen; ?Tot allerhande industriële leidingen
-
Magazijnarbeider - 2 ploegen (KALLO)
Regio: KALLO
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een groeiende unit in de Waaslandhaven ben ik op zoek naar gemotiveerde magazijniers. Je takenpakket kan bestaan uit: Instaan als handlanger bij de verbulking Ondersteunen bij het labelen en bestickeren van zakkengoed Herstellen van palletten Onderhoud binnen het magazijn Schrikt zwaar werk jou niet af? Wil jij graag werken? Solliciteer dan snel!
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Heist-op-den-Berg – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (HEIST-OP-DEN-BERG)
Regio: HEIST-OP-DEN-BERG
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Student chauffeur B (NEERPELT)
Regio: NEERPELT
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Studentenjob
Voor onze klant te Neerpelt, zijn we zoek naar een student die als chauffeur B aan de slag zou willen gaan. Takenpakket: - Je wordt ingeschakeld voor Europese ritten met een bestelwagen - Dit kan zowel overdag of 's nachts zijn - Je werkt op afroepbasis
-
Sterke jobstudent zondag hulp kippenkraam (IZEGEM)
Regio: IZEGEM
Bedrijf: Konvert Interim Izegem
Type: Studentenjob
Voor een traiteurzaak/ slagerij in Izegem zijn wij op zoek naar een gemotiveerde, sterke jobstudent! Ben je vrij op zondagvoormiddag van 8u30 - 12u30? Ben je klantvriendelijk en heb je een goede fysiek? Ben je gemotiveerd en wil je graag een centje bijverdienen? Solliciteer dan snel bij Konvert Izegem! Je helpt op zondagvoormiddag om de kippen te braden aan het spit. Deze kan je er zelf opsteken en afhalen.
-
Customer Care Klantenservice (ZWIJNDRECHT)
Regio: ZWIJNDRECHT
Bedrijf: Konvert Interim Beveren
Type: Vaste Job
Voor een mobiliteitsbedrijf in Zwijndrecht zijn we momenteel op zoek naar een Customer Care medewerker op de klantenservice (m/v). Jouw takenpakket: • Je bent het eerste aansprekingspunt voor onze klanten die je op een professionele manier informatie en advies verleent, via verschillende kanalen (telefoon, e-mail, chat en/of face to face) • Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de administratieve verwerking van en voor onze leden, zoals wijzigingen, up- en cross-sell, betalingen, wegenwacht aansluitingen, tankkaarten, webwinkel bestellingen, ... • Je werkt aan een lange termijn relatie met onze leden, je werkt aan retentie door een passende oplossing voor te stellen • Als Klantenadviseur bij VAB zet je steeds de klant op de eerste plaats • Je analyseert grondig de vraag en behoefte van onze klanten en je gaat steeds op zoek naar de beste oplossing voor de klant; je gaat proactief aan de slag • Met de kennis die je op doet, bouw je actief mee aan het optimaliseren van de dienstverlening
-
Commercial & Business Development Director (LOPPEM)
Regio: LOPPEM
Bedrijf: ADECCO EXPERTS BRUGGE
Type: Vaste Job
Voor een bedrijf in regio Brugge gaan we op zoek naar een Commercial & Business Development Director Als Commercial & Business Development Director neem je leiding over het volledige salesteam en coördineer je de commerciële activiteiten. Je zorgt ook voor de verdere uitbouw en ontwikkeling hiervan op alle gebied. Je maakt deel uit van het directieteam, die maandelijks samenkomt en rapporteert aan de CEO. Personeelsverantwoordelijkheid over een 20tal medewerkers : Inside Sales (Inside Sales Officer(s), Back-Office medewerkers, Call Center medewerker(s), Team aanbestedingen) External Sales (Key Accountmanagers, Accountmanagers) Marketing Commercieel aspect Kernactiviteiten Zorgen voor de nodige ondersteuning en begeleiding van de mensen Zorgen voor het op peil houden van eigen kennis en doorgeven van deze kennis aan anderen oa door het volgen van opleidingen, en het organiseren ervan Richtlijnen, zowel op vlak van het bedrijf als op het vlak van de afdelingen, implementeren en respecteren en ervoor zorgen dat die ook gevolgd worden door de personen die rechtstreeks rapporteren Day-to-day business: beheer, oplossen van problemen, communicatie Verbeteringsvoorstellen formuleren, implementeren en opvolgen Nieuwe ontwikkelingen onderzoeken – Business Development Motiveren en opvolging van het team Updaten van systemen Op termijn word je ook lid van directieteam en kunnen volgende thema's aan bod komen : Bedrijfsstrategie tactisch en operationeel structureren en implementeren Op groepsniveau denken en handelen Coördineren van de dagdagelijkse activiteiten Opvolgen en optimalisatie van de werking Waken over rentabiliteit Handelen in functie van de waarden, de strategie en de doelstellingen van het bedrijf Doelstellingen van het bedrijf helpen concretiseren Budgetten bepalen, bespreken van de cijfers Meedenken over ‘gevoelige punten', topics
-
Freelance docent Sportvoedingsadviseur Hasselt (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: CENTRUM VOOR AVONDONDERWIJS
Type: Zelfstandige activiteit
De Schoonheidsschool VZW heeft een team van professionele docenten die actief zijn als zelfstandig ondernemer en freelance docent. Onze docenten zijn werkzaam als ondernemer binnen hun vakgebied en kennen hun specialisatie door en door. We zoeken steeds nieuwe docenten die hun passie voor hun vak willen doorgeven. MINIMUMVEREISTEN OM DOCENT TE WORDEN Om aan de Schoonheidsschool te kunnen lesgeven heb je als docent minimaal 3 jaar ervaring als zelfstandige in hoofdberoep of 5 jaar in bijberoep. Bij voorkeur beschik je over de nodige pedagogische kwalificaties en ervaring hebben als lesgever. We hechten veel belang aan praktijkervaring als ondernemer. Een docent moet bij ons zeer klantvriendelijk, communicatief en hulpvaardig zijn. Je bent een geboren spreker en kan een groep enthousiast maken voor jouw vak. Je kan een les op een gestructureerde manier opbouwen en verschillende didactische methodes toepassen om de leerdoelen te bereiken. Voor de klas geef je blijk van voldoende zelfvertrouwen en vakkennis. We geven graag de voorkeur aan docenten die ervaring hebben met lesgeven, coachen of het begeleiden van workshops, maar dit is geen vereiste.
-
Gumption - SAP Consultants (België)
Regio: België
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Company Ask anyone at Thevaluechain why he or she likes working for the company and the answer will be: because of the great atmosphere and the professionalism. You can let your hair down every now and again. Correction, you must :-). Watch the Red Devils together. Have a drink in the evening. Colleagues you like hanging out with in your spare time are a rare commodity, but not at Thevaluechain. Your profile A good overview of the complete SAP for Logistics or Utilities solution. Familiar with one or more of the following SAP domains (SAP SD, SAP MM, SAP PM, SAP PP, SAP PS, SAP WM, ...) Strong interest in S/4 Hana A solid technical and/or functional knowledge of SAP Good knowledge of French, English and/or Dutch Our offer It's impossible to define 'a great atmosphere'. You can't Google it. Ask someone what they mean, and you get the usual responses. We have a close team. Everyone is very open. There's lots of personal contact. When you walk around for a day at Thevaluechain offices you will see it. You will understand what our consultants mean. They like working. They are proud of their company. Of their profession. They'll happily tell you all about the family feel. Lifelong learning is one of the cornerstones of Thevaluechain. With the Solution Evenings where the consultants refine their expertise. Or the workgroups on the latest technologies. Or the coaching sessions personal skills to leadership. About Thevaluechain Thevaluechain helps companies to speed up and increase the business value of SAP. As a trusted partner, we aim for the total approach with smart innovation, simplification and sustainability. We go beyond simple: with functional and technical expertise and an unconditional commitment we convert the implementation into a unique differentiator. The 200 consultants of Thevaluechain are a colourful bunch. As is normal in any healthy business. A mix of specialists and generalists, techies and lateral thinkers, out-and-out experts and sharp sales staff, newbies and veterans. What do they share? Their drive. They are professional without being rigid. Independent yet sociable. Would you like to add value to our team? As Thevaluechain is growing fast - with new offices in Belgium (Wavre), The Netherlands, Luxembourg and Switzerland. We are looking for SAP consultants from all seniority levels. And we are eager to get them on board as soon as possible! Our promise to you: You'll be respected, your initiative will be encouraged, your career and professional development will be our top priorities, you'll be remunerated based on merit and performance, you'll constantly learn, no matter how experienced you are. Interested? Thevaluechain looks forward to receiving your application!
Zoek naar antwoorden van COSE DI CASA in sociale netwerken
Look for responds of COSE DI CASA in social networks
Lees alle opmerkingen voor COSE DI CASA. Laat een reactie achter voor COSE DI CASA. COSE DI CASA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for COSE DI CASA. Leave a respond for COSE DI CASA. COSE DI CASA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie COSE DI CASA op de google maps. Adres en contacten COSE DI CASA Location of COSE DI CASA on the google maps. Address and contacts of COSE DI CASA
Andere gerelateerde bedrijven als come COSE DI CASA COSE DI CASA: Vandenbussche Stephane BVBA | Helisa sa | JEUGDHUIS KONTRABAS | Hubo Leen | Rooselaer R
Other related companies as COSE DI CASA: Vandenbussche Stephane BVBA | Helisa sa | JEUGDHUIS KONTRABAS | Hubo Leen | Rooselaer R
COSE DI CASA is een bedrijf dat 1987 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is COSE DI CASA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07372619628. Het bedrijf COSE DI CASA bevindt zich op het adres: STATIONSSTRAAT 39; 9880; AALTER. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 546,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 894,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Verlichting and huishoudartikelen. Producten gemaakt in COSE DI CASA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van COSE DI CASA is Stenen, Klei, Glas en Betonproducten, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van COSE DI CASA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van COSE DI CASA, openstaande posities, locatie van COSE DI CASA op de kaart.
COSE DI CASA is a company, that was registered 1987 in N\A region, Belgium. Full name of company is COSE DI CASA, company assigned to the tax number BE07372619628. The company COSE DI CASA is located at the address: STATIONSSTRAAT 39; 9880; AALTER. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 546,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 894,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Verlichting and huishoudartikelen. Products created in COSE DI CASA were not found.
The main activity of COSE DI CASA is Stone, Clay, Glass, and Concrete Products, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of COSE DI CASA is not available. You also can look at reviews of COSE DI CASA, open positions, location of COSE DI CASA on the map.
