T.N.S.
Contactgegevens T.N.S.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data T.N.S.: address, phone, fax, email, website, opening hours
T.N.S.
Regio (region): N\A, België
Adres (address): SPARRENWEG 276; 3980; TESSENDERLO, België
Telefoon (phone): 13665206 (+32-13665206) 13665206 (+32-13665206)
Fax (fax): +32 (63) 502-93-49 +32 (63) 502-93-49
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) T.N.S.: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "T.N.S."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "T.N.S."? - Contact us!
We found such data of T.N.S., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees T.N.S.. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti T.N.S.
Products information T.N.S.
Producten die in T.N.S. zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Verhuur televisie- and audiovisuele apparatuur
Aanvulling soorten activiteiten voor T.N.S. Addition kinds of activities for T.N.S.
325599. Klei vuurvaste materialen, nec | Clay refractories, nec
919904. Overheid, niveau van overheid | General government, level of government
14590302. Nepheline syenietgroeve | Nepheline syenite quarrying
23390203. Shorts (outerwear): vrouwen, misses 'en juniors' | Shorts (outerwear): women's, misses', and juniors'
35770000. Apparatuur voor perifere computerapparatuur, nec | Computer peripheral equipment, nec
50120301. Campers (pickup coaches) voor montage op vrachtwagens | Campers (pickup coaches) for mounting on trucks
50529902. Nonmetallische mineralen en concentraten | Nonmetallic minerals and concentrate
76949901. Hermetica reparatie | Hermetics repair
Werken bij T.N.S.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in T.N.S.: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor T.N.S.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for T.N.S.. Looking for open vacancies in other companies
-
Plaatser ramen (m/v) (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Zo, even een pauze. Tijd om van de skyline te genieten. Aan je voeten ligt de stad…dubbel en dik genieten met dit mooie weer… Ja, je moet wel wat lef hebben om deze job te doen! Samen met je collega’s bevind je je regelmatig in hogere sferen. Dagelijks gaan jullie op pad om bij particuliere of commerciële gebouwen ramen en/of balustrades te plaatsen. Dit zowel in aluminium als PVC. Verder ga je alles op een drager plaatsen en vastzetten, dichten, stutten, stijlen en lijsten assembleren en aan metselwerk bevestigen. Je technisch inzicht komt daarbij goed van pas. Alsook je goesting om buiten te werken, want tussen muren zitten is echt niets voor jou! Dit is echt een job waar jij als vakman veel plezier aan beleefd… De pauze is om…terug aan de slag!
-
Management Assistant (HOOGLEDE)
Regio: HOOGLEDE
Bedrijf: Absolute@Work bvba
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf Regio Roeselare zoeken we een Management Assistant. In deze functie bent u: administratieve rechterhand van de zaakvoerder algemene administratie inboeken uitgaande en inkomende facturen controle facturen leveranciers BTW admnistratie opvolging betalingen klanten en leveranciers assistentie bij loon- en wedde administratie voorbereidende deeltaken voor opmaak kwartaal en jaarafsluitingen
-
Machinist (LUMMEN)
Regio: LUMMEN
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant te Lummen, zijn we op zoek naar een machinist met enige arvaring. Je werkt als machinist bandenkraan en werkt ook mee als arbeider in de wegenbouw (borduren plaatsen, bestratingen, ...)
-
Dispatcher (TEMSE)
Regio: TEMSE
Bedrijf: Konvert Interim Sint-Niklaas
Type: Interim met optie "vast werk"
Je ondersteunt de planner in zijn dagelijkse activiteiten en je zorgt voor de administratieve opvolging en afhandeling van alle transportdossiers. Je hebt dagelijks veelvuldig contact met onze klanten inzake hun transportopdrachten, terugmeldingen, extra kosten, …). Je volgt de chauffeurs continue op en ziet toe op het naleven van de rij- en rusttijden. Je maakt het kostendossier aan en zorgt voor de dagelijkse aanmeldingen. Je houdt verschillende lijsten up-to-date.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Lanaken – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (LANAKEN)
Regio: LANAKEN
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Jobstudent elke woensdagmiddag/zaterdagvoormiddag productiemedewerker roomijs (ETTELGEM)
Regio: ETTELGEM
Bedrijf: Konvert Interim Oostende
Type: Studentenjob
Voor een klant in Ettelgem zijn wij op zoek naar een jobstudent productiemedewerker ijsbereiding (m/v). Functie: - Je staat aan de machine om ijs te bereiden - Je vult voornamelijk de potten met ijs - Je helpt mee met het etiketteren van de potten - Je plaatst de deksels op de potten - Je helpt mee alles in het magazijn stockeren
-
Sterke studenten voor logistieke projecten (DESTELDONK)
Regio: DESTELDONK
Bedrijf: MANPOWER INHOUSE KATOENNATIE
Type: Studentenjob
* Het takenpakket omvat onder andere laden en lossen, orderpicking, (re-)packing, ... * Je bent mee verantwoordelijk voor het veilig en proper houden van je eigen werkplek. * Je voert nauwkeurig je taken uit
-
Jobstudenten Alma restaurants (HEVERLEE)
Regio: HEVERLEE
Bedrijf: ALMA Studentenrestaurants en Catering
Type: Studentenjob
Ben jij een enthousiaste student? Steek jij graag de handen uit de mouwen? En wil jij graag een extra centje bijverdienen? Dan zijn wij op zoek naar jouw hulp! Kan je één of meerdere dagen per week werken? Werk je liever met flexibele uren? Bij Alma kan het allemaal. Wij bieden je een divers aanbod aan taken... Je kan vlot de kassa bedienen, je staat in voor de afwas, je bereidt verschillende verse broodjes of je voorziet de klanten van een overheerlijke maaltijd achter het buffet. Aarzel dan niet en stel je kandidaat !
-
CHAUFFEUR CE (KORTEMARK)
Regio: KORTEMARK
Bedrijf: POLLET-GEKIERE
Type: Vaste Job
vervoer van overzeese containers tijdens de week overnachten in de vrachtwagen geen weekends
-
Business Developer (Gent & Leuven) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: HUNTR
Type: Vaste Job
Onze klant ondersteunt organisaties bij de keuze en implementatie van HR-software toepassingen, meer specifiek binnen Talent Acquisition. Functie-omschrijving Ter versterking van het team zijn we op zoek naar een Business Developer die zich hoofdzakelijk richt tot organisaties die gebruik maken van tijdelijke werkkrachten (freelancers, uitzendkrachten en andere). Als business developer overtuig je nieuwe prospects Dankzij je ervaring en aangeboren commerciële flair slaag je er in zowel nieuwe als bestaande contacten verder uit bouwen. De business developer stelt het salesplan op en initieert sales activiteiten om vooropgestelde targets te realiseren. Je zorgt voor een goede interne communicatie Je volgt met plezier de trends op in de markt Interesse? Solliciteer vandaag nog! Referentie: 395690
-
Winkelmanager in opleiding Colruyt regio Brussel Noord-West (EVERE)
Regio: EVERE
Bedrijf: COLRUYT
Type: Vaste Job
Een job bij jou in de buurt! In een van onze volgende winkels: Sint-Pieters-Woluwe, Oudergem, Evere, Schaarbeek, Roodebeek en Kraainem. Zelf je Colruyt-filaal runnen? Als winkelmanager in opleiding leer je alle kneepjes van het vak: van stockbeheer over winkelinrichting tot de coaching van je teammedewerkers. Een gouden kans voor een energiek organisatietalent met een hart voor retail. Je taken en de werking van jouw winkel? Die leer je tijdens je opleidingstraject kennen. De eerste maanden verken je de structuur van de winkel en maak je kennis met het takenpakket van een bediende-verkoper. Het is immers belangrijk dat je de functie van bediende-verkoper goed begrijpt als coach. Stap voor stap krijg je meer verantwoordelijkheden als winkelmanager en neem je de zaken in handen. Zo ontwikkel je inzicht in de winkel en leer je de organisatie ervan volledig kennen. Je opleidingstraject duurt maximum 2 jaar, op maat van je talenten en capaciteiten. Erna groei je door naar de functie van winkelmanager en mag je aan de slag in je eigen winkel. Daar coach je een team van ongeveer 35 tot 60 medewerkers. Je team bestaat uit een brede waaier aan profielen, van rayonverantwoordelijken en bediende-verkopers tot eerste verkopers. Jij helpt en motiveert hen om hun taken zo goed mogelijk te vervullen. Als gerant neem je onderstaande taken op: - Een team coachen. Je bent er voor je team, staat open voor hun mening en houdt rekening met hun feedback. Je vervangers zorgen voor de organisatie op de werkvloer en staan samen met jou in voor de dagelijkse coaching van de medewerkers. Jij begeleidt hen waar nodig en creëert zo een aangenaam werkkader, zodat iedereen zich goed voelt. - Doelstellingen bepalen en realiseren. Je zet de beschikbare middelen optimaal in. Zo behaal je je doelstellingen op vlak van zakencijfer en loonkost. Daarnaast stel je de werking van je winkel kritisch in vraag. Je neemt zowel intern als extern initiatieven in het kader van de langetermijnstrategie. - De dienstverlening optimaliseren. Ook op commercieel vlak ben jij de verantwoordelijke. Je hebt aandacht voor klantvriendelijkheid en veiligheid en draagt die houding uit naar je team. Zo kunnen zij de klanten op een klantgerichte en commerciële manier verder helpen. Tijdens je opleiding werk je in een Colruyt-winkel volgens een variabel uurrooster.
-
Brainbridge - Migration Expert Database SQL Server or VMware (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Location: Brussels Job type: Database DWH and BI Or System and infrastructure Responsibilities Als Migratie expert "DBA Microsoft SQL Server", helpt u met volgende taken: correct in scope brengen wat er gemigreerd dient te worden opstellen van de scripts of procedures om deze migratie uit te voeren afstemmingsmeetings bijwonen om het migratie traject in detail te overlopen effectieve uitvoering van de migratie (export) rapporteren aan de team-lead en bijhouden van de gedane migraties aanpassen van de CMDB en het decom proces initiëren volgens de geldende processen ... Technical skills In staat om kennis door te geven, een goede technische oplossing te vinden voor eender welk problem kan snel bestaande situaties inschatten en analyseren begrijpt ICT architectuur schema's Windows Server Microsoft SQL Server 2005 --> 2014 Basic Microsoft & Unix systems, network: VLAN, VRF, routing, Firewall, proxy, reverse proxy, load balancing. Plus = Sun Solaris) Basic scripting: Perl, Phyton, SH, Bash, KSH, PowerShell ITIL Foundations Data Center management PC Operating System Windows Data migration tools / replication (interruptive & non-interruptive modus Informatica-toepassingen OF Description Als Migratie expert "Wintel (Windows & x86) en VMware virtualisatie" helpt u met volgende taken: correct in scope brengen wat er gemigreerd dient te worden opstellen van de scripts of procedures om deze migratie uit te voeren afstemmingsmeetings bijwonen om het migratie traject in detail te overlopen effectieve uitvoering van de migratie (export) rapporteren aan de team-lead en bijhouden van de gedane migraties aanpassen van de CMDB en het decom proces initiëren volgens de geldende processen Technical skills In staat om kennis door te geven, een goede technische oplossing te vinden voor eender welk problem kan snel bestaande situaties inschatten en analyseren begrijpt ICT architectuur schema's Windows Server Virtualisatie (VMware) Basic Microsoft & Unix systems, network: VLAN, VRF, routing, Firewall, proxy, reverse proxy, load balancing. Plus = Sun Solaris) Basic scripting: Perl, Phyton, SH, Bash, KSH, PowerShell ITIL Foundations Data Center management PC Operating System Windows x86 infrastructure Informatica-toepassingen Scripting (PowerShell, PowerCLI, enz..) Microsoft Office pakket (Word, Excel, PowerPoint)
Zoek naar antwoorden van T.N.S. in sociale netwerken
Look for responds of T.N.S. in social networks
Lees alle opmerkingen voor T.N.S.. Laat een reactie achter voor T.N.S.. T.N.S. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for T.N.S.. Leave a respond for T.N.S.. T.N.S. on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie T.N.S. op de google maps. Adres en contacten T.N.S. Location of T.N.S. on the google maps. Address and contacts of T.N.S.
Andere gerelateerde bedrijven als come T.N.S. T.N.S.: SANICENTRAL H. NICQUE NV | POWER STATION | BODE VAN SCHOTEN | Busschaert G | OPEL OK DEMOLITION
Other related companies as T.N.S.: SANICENTRAL H. NICQUE NV | POWER STATION | BODE VAN SCHOTEN | Busschaert G | OPEL OK DEMOLITION
T.N.S. is een bedrijf dat 1987 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is T.N.S., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01028015136. Het bedrijf T.N.S. bevindt zich op het adres: SPARRENWEG 276; 3980; TESSENDERLO. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 769,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 481,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Verhuur televisie- and audiovisuele apparatuur. Producten gemaakt in T.N.S. zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van T.N.S. is Nondepository Credit Institutions, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van T.N.S. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van T.N.S., openstaande posities, locatie van T.N.S. op de kaart.
T.N.S. is a company, that was registered 1987 in N\A region, Belgium. Full name of company is T.N.S., company assigned to the tax number BE01028015136. The company T.N.S. is located at the address: SPARRENWEG 276; 3980; TESSENDERLO. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 769,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 481,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Verhuur televisie- and audiovisuele apparatuur. Products created in T.N.S. were not found.
The main activity of T.N.S. is Nondepository Credit Institutions, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of T.N.S. is not available. You also can look at reviews of T.N.S., open positions, location of T.N.S. on the map.
