JEAN ROLLAND
Contactgegevens JEAN ROLLAND: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data JEAN ROLLAND: address, phone, fax, email, website, opening hours
JEAN ROLLAND
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE DU MOUTON 3; 7800; ATH, België
Telefoon (phone): 68285623 (+32-68285623) 68285623 (+32-68285623)
Fax (fax): +32 (61) 402-38-29 +32 (61) 402-38-29
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) JEAN ROLLAND: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "JEAN ROLLAND"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "JEAN ROLLAND"? - Contact us!
We found such data of JEAN ROLLAND, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees JEAN ROLLAND. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti JEAN ROLLAND
Products information JEAN ROLLAND
Producten die in JEAN ROLLAND zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Verhuisdiensten
Aanvulling soorten activiteiten voor JEAN ROLLAND Addition kinds of activities for JEAN ROLLAND
366101. Telefoons en telefoonapparatuur | Telephones and telephone apparatus
36740204. Herinneringen, vaste toestand | Memories, solid state
37280111. Nacellen, vliegtuigen | Nacelles, aircraft
58120308. Fastfood restaurant, onafhankelijk | Fast-food restaurant, independent
82119906. Middelbare school, nec | Secondary school, nec
Werken bij JEAN ROLLAND: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in JEAN ROLLAND: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor JEAN ROLLAND. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for JEAN ROLLAND. Looking for open vacancies in other companies
-
Verkoper Food (ZOTTEGEM)
Regio: ZOTTEGEM
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Verkoper/ verkoopster gezocht met passie om te werken in een warenhuis regio Zottegem. Je zal voornamelijk ingezet worden op de drankenafdeling en de kassa.
-
Mechanieker Algemeen (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze partner zijn wij op zoek naar een onderhoudsmechanieker om te werken in regio Oost- en/of West-Vlaanderen Je staat in voor het uitvoeren van preventief mechanisch onderhoud Ook analyseer je mechanische storingen en rapporteert deze aan de maintenance supervisor Je voert herstellingen en reviseert zowel roterend als statisch equipment op een zelfstandige manier uit. Het gaat hier ondermeer om pompen, compressoren, airfans, warmtewisselaars, filters, … Tevens sta je in voor de montage en demontage van piping en afsluiters, kleine constructies en eventuele herstellingen Ook het reviseren van afsluiters, condensaatpotten en filters behoort tot jouw takenpakket
-
WERFLEIDER (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: EXPERZA CONSTRUCT WAREGEM
Type: Interim met optie "vast werk"
Je staat als werfleider in voor het aansturen van jou team rond de funderingswerken, dit gebeurd ter plaatse op de werf. Je beheert deze projecten van A tot Z en je bent verantwoordelijke voor de goede uitvoering. Je stuurt de machinebedieners aan, volgt de werkzaamheden op en bespreekt de projecten op de werfvergaderingen. Je werkt nauw samen met de projectleider en interne planner en je denkt actief mee aan het eindresultaat.
-
SCHOONMAAK(ST)ER GRIMBERGEN DEELTIJDS (GRIMBERGEN)
Regio: GRIMBERGEN
Bedrijf: IRON - E
Type: Dienstenchequebaan
U zult instaan voor het poetsen bij particulieren zoals afstoffen en dweilen, ramen poetsen, huishoudelijke taken uitvoeren,...
-
Afwasser student (zaterdag-zondagochtend) (LEBBEKE)
Regio: LEBBEKE
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een bakkerij regio Lebbeke zoeken we een student afwasser om op zaterdag- en zondagochtend (ook feestdagen) de afwas van al het materiaal & de eindschoonmaak van de ateliervloer. Je werkt 1 weekend op de 2. Je start tussen 7u 's morgens - 8u 's morgens, dit wordt op voorhand besproken.
-
Barista Nespresso te Oostakker (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: Xtra Interim & Select
Type: Studentenjob
Wij zijn op zoek naar studenten of niet studenten die willen werken als Barista! Ben jij een koffieliefhebber? Onze klant is op zoek naar barista's die klanten kunnen verwennen met lekkere koffiebereidingen. Jouw taak zal zijn om de klanten te ontvangen aan de bar en je bereidt voor hen verschillende koffiebereidingen. Heb je geen ervaring als barista? Geen paniek, er worden workshops georganiseerd!
-
Studenten verkoop (18+) (m/v) (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: DAOUST
Type: Studentenjob
Daoust werd opgericht in 1954 en is het meest ervaren Belgische HR-bedrijf. Sluit je aan bij de grote familie van werknemers bij Daoust! Welcome to the Family! Voor een supermarkt in regio Dendermonde zijn we op zoek naar studenten die willen werken als winkel / kassabediende. Je staat in voor: - verder helpen van de klanten - werk aan de kassa - aanvullen van de rekken - op orde houden van je werkplaats
-
Jobstudenten Logisport (BEVEREN-WAAS)
Regio: BEVEREN-WAAS
Bedrijf: Synergie Schoten Interim
Type: Studentenjob
Wil jij dit jaar 475 uren werken voor één van de grootste logistieke bedrijven ter wereld? Ervaring opdoen in een tof, jong maar gedreven team? Synergie zoekt studenten voor Logisport die willen werken, zowel tijdens hun vrije momenten in de week als tijdens vakanties.
-
ACCOUNT MANAGER CARROSSERIE (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Hays Antwerpen
Type: Vaste Job
* Account Manager Carrosserie * Regio Antwerpen-Limburg-Kempen * Gedreven verkoopstalent met een passie voor carrosserie De komende maanden zal onze klant zijn verkoopteam versterken met een Account Manager Carrosserie regio Antwerpen-Limburg-Kempen. Hiervoor is Hays Antwerpen samen met deze organisatie op zoek naar een Account Manager Carrosserie met passie voor de automotive regio Antwerpen-Limburg-Kempen. In deze functie als Account Manager Carrosserie sta je in voor het accountmanagement van een portfolio van bestaande klanten. Na een diepgaande verkoops- en productopleiding ontvang je het portfolio van de klant dat je autonoom zal behandelen in regio Antwerpen-Limburg-Kempen. Je zal ongeveer 4-5 klanten per dag bezoeken, waar de nadruk ligt op kleine KMO ondernemingen en de iets grotere ketens. Je bent verantwoordelijk voor het stimuleren van de verkoop en het ondernemen van acties om de vooropgestelde verkoopvolumes te behalen. Bovendien identificeer en benader je potentiële nieuwe klanten om de activiteiten in je specifieke regio te vergroten. Jouw rol bestaat uit het adviseren van de klanten door middel van up- of cross-selling, het zorgvuldig uitvoeren van demo's en het verlenen van technische bijstand aan klanten in de automotive. Verder kan je rekenen op de ondersteuning van je collega's van de inside sales voor offerteopvolging. Ten slotte rapporteer je aan de Sales Manager.
-
Gedreven chauffeur-magazijnier (MALLE)
Regio: MALLE
Bedrijf: Konvert Interim Westmalle
Type: Vaste Job
Voor onze klant te Malle zijn we op zoek naar een gedreven magazijnier met rijbewijs C. Samen met je collega's zorg je voor het algemeen magazijnwerk. Je verwerkt de inkomende goederen en neemt het laden en lossen van de vrachtwagens voor je rekening. Je staat in voor de orderpicking van de uitgaande goederen en het controleren van retourvrachten. Je houdt van afwisseling en bent bereid bij afwezigheid van de vaste chauffeur de distributie van onze goederen met de vrachtwagen in de regio over te nemen. Je lost de goederen op de bouwlocaties/ leverplaats. Ben jij de geschikte persoon voor deze functie, stuur dan je CV door naar [email protected]
-
kinderpsycholoog (RANST)
Regio: RANST
Bedrijf: OP WIELTJES
Type: Zelfstandige activiteit
Begeleiden en behandelen van sociaal-emotionele problemen bij kinderen en jongeren. Begeleiding bij moeilijk hanteerbaar gedrag. Ouderbegeleiding en opvoedingsondersteuning. Procesgerichte diagnostiek.
-
Zelfstandig kantoorhouder arrondissement Veurne (VEURNE)
Regio: VEURNE
Bedrijf: Vacature.com
Type: Zelfstandige activiteit
Argenta vaart een klare koers. Ze zijn een bank-verzekeraar van en voor mensen, een strategie die aan de basis ligt van hun duurzame groei. Al sinds 1956 ondersteunen zij gezinnen met advies op vlak van beleggingen, kredieten, verzekeringen en sparen en betalen. Hun langetermijnvisie op bank en verzekeringen met een klantgerichte aanpak, eerlijk advies en transparante producten is de sleutel tot hun succes en het vertrouwen van hun klanten. De zelfstandige agenten vormen daarbij de drijvende kracht. Heb je zin om te ondernemen en mee de schouders te zetten onder een succesformule van eigen bodem? Wacht niet langer en laat van je horen als:?Zelfstandig kantoorhouder voor?een kantoor in arrondissement Veurne Functie Als kantoorhouder ben je het aanspreekpunt voor klanten en bouw je met hen een langetermijnrelatie op met als doel in een optimale dienstverlening te voorzien.? Door jouw ondernemerszin en jouw commercieel inzicht slaag je erin om jouw kantoor uit te bouwen en jouw klantennetwerk te doen groeien. Je zet tevens acties en campagnes op om nieuwe klanten aan te trekken.? Je staat in voor de organisatie van de werking in jouw kantoor.? Als leidinggevende geef je sturing en richting aan jouw medewerkers.? Profiel Je behaalde minimum een bachelordiploma of hebt gelijkwaardige ervaring. Elke bijkomende, relevante ervaring in een commerci?le omgeving is een pluspunt. Je woont in de regio en bent bereid je te integreren in jouw werkgebied.? Je stelt de klant steeds centraal en streeft op die manier een langetermijnrelatie na.? Je bent sterk in dagelijks management, zowel van jouw kantoor als van jouw mensen.? Je hebt een sterke zin voor ondernemen en bent bereid financieel te investeren in een eigen zaak. Aanbod Je maakt deel uit van een bank in volle groei met een uitgesproken klantvriendelijke manier van bankieren. Je werkt met een volledig en correct productengamma dat helemaal is afgestemd op jouw doelgroep.? Alvorens je als kantoorhouder aan de slag gaat, krijg je een praktijkgerichte, intensieve opleiding van minimaal 6 maanden tot 1 jaar, afhankelijk van jouw kennis en ervaring.? Je geniet van een blijvende ondersteuning en kan terugvallen op het uitgebreide netwerk van Argenta. Interesse? Je kan je online kandidaat stellen door te klikken op de rode sollicitatiebutton?en rechtstreeks te solliciteren op deze vacature. Voor verdere vragen of meer informatie kan je bellen naar Search & Selection, tel. 03 248 29 40. Een ernstige en discrete behandeling van iedere kandidatuur is gewaarborgd.
Zoek naar antwoorden van JEAN ROLLAND in sociale netwerken
Look for responds of JEAN ROLLAND in social networks
Lees alle opmerkingen voor JEAN ROLLAND. Laat een reactie achter voor JEAN ROLLAND. JEAN ROLLAND bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for JEAN ROLLAND. Leave a respond for JEAN ROLLAND. JEAN ROLLAND on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie JEAN ROLLAND op de google maps. Adres en contacten JEAN ROLLAND Location of JEAN ROLLAND on the google maps. Address and contacts of JEAN ROLLAND
Andere gerelateerde bedrijven als come JEAN ROLLAND JEAN ROLLAND: VANDEN WEGHE DIDIER NV | FLITROGEN NV | Mergy | LANGHENDRIES | PIERRE CHAUFFAGE
Other related companies as JEAN ROLLAND: VANDEN WEGHE DIDIER NV | FLITROGEN NV | Mergy | LANGHENDRIES | PIERRE CHAUFFAGE
JEAN ROLLAND is een bedrijf dat 1985 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is JEAN ROLLAND, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04823242187. Het bedrijf JEAN ROLLAND bevindt zich op het adres: RUE DU MOUTON 3; 7800; ATH. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 183,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 654,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Verhuisdiensten. Producten gemaakt in JEAN ROLLAND zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van JEAN ROLLAND is Chemicaliën en Geallieerde Producten, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van JEAN ROLLAND is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van JEAN ROLLAND, openstaande posities, locatie van JEAN ROLLAND op de kaart.
JEAN ROLLAND is a company, that was registered 1985 in N\A region, Belgium. Full name of company is JEAN ROLLAND, company assigned to the tax number BE04823242187. The company JEAN ROLLAND is located at the address: RUE DU MOUTON 3; 7800; ATH. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 183,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 654,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Verhuisdiensten. Products created in JEAN ROLLAND were not found.
The main activity of JEAN ROLLAND is Chemicals and Allied Products, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of JEAN ROLLAND is not available. You also can look at reviews of JEAN ROLLAND, open positions, location of JEAN ROLLAND on the map.
