JADOUL
Contactgegevens JADOUL: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data JADOUL: address, phone, fax, email, website, opening hours
JADOUL
Regio (region): N\A, België
Adres (address): HOOGSTRAAT 34; 3890; GINGELOM, België
Telefoon (phone): 11882354 (+32-11882354) 11882354 (+32-11882354)
Fax (fax): +32 (63) 281-65-51 +32 (63) 281-65-51
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) JADOUL: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "JADOUL"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "JADOUL"? - Contact us!
We found such data of JADOUL, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees JADOUL. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti JADOUL
Products information JADOUL
Producten die in JADOUL zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Varkenskwekers
Aanvulling soorten activiteiten voor JADOUL Addition kinds of activities for JADOUL
225799. Weft breien stofmolens, nec | Weft knit fabric mills, nec
355299. Textielmachines, nec | Textile machinery, nec
385102. Beschermend eyeware | Protective eyeware
527100. Stacaravans | Mobile home dealers
805100. Gevorderde zorginstellingen | Skilled nursing care facilities
07210104. Boomgaarden, teelt van | Tree orchards, cultivation of
57190502. Linens | Linens
86219907. Wetenschappelijke ledenvereniging | Scientific membership association
Werken bij JADOUL: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in JADOUL: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor JADOUL. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for JADOUL. Looking for open vacancies in other companies
-
Winkelmedewerker (m/v) (NINOVE)
Regio: NINOVE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een speciaalzaak thuis in de verkoop van dier-, tuin- en bakbenodigdheden zijn we op zoek naar een winkelbediende. Je verricht kassawerk en vult de goederen aan. Je geeft advies aan de klanten over hun aankopen en wijst hen de weg. Je werkt op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag en zaterdag (2 op 3 zaterdagen werken).
-
Shop manager Lier (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: CASA Belgium
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Om ons verkoopteam in Lier aan te sturen, zijn we op zoek naar een collega (voltijds) die even gek is op decoratie en interieur als wij. Als shop manager heb je volgende verantwoordelijkheden: Je begrijpt het CASA-concept en bent verantwoordelijk voor de correcte implementatie in jouw winkel. Je zorgt ervoor dat de standaard productpresentaties in jouw winkel staan volgens de CASA richtlijnen. Je verzekert dat elk teamlid onze klanten een warm welkom geeft, hen thuis laat voelen en hen adviseert in ons breed aanbod van producten. Je helpt onze klanten aan de kassa op een verantwoordelijke en punctuele manier. Je stuurt een team aan waar men altijd zorg draagt voor elkaar. Je bent in staat om dit team te motiveren en te coördineren (personeelsplanning, taakverdeling,…). Je bent verantwoordelijk voor de juiste hoeveelheid goederen in jouw winkel. Het maken en opvolgen van bestellingen zijn jouw verantwoordelijkheid. Je analyseert promoties, verkoopresultaten en elke commerciële activiteit die jouw winkelprestaties kunnen verbeteren. Voor jou is ook het werk achter de schermen belangrijk. Dit betekent dat je de voorraad- en personeelsruimte ordelijk houdt. Komt de volgende beschrijving overeen met jouw profiel? Je interesse in decoratie is een must, dit is wat ons allemaal bindt! Ervaring in retail is essentieel. Je stelt hoge eisen voor onze klantenservice. Je staat te popelen om onze CASA wereld en producten te ontdekken en bent gemotiveerd om te groeien. Je bent een echte teamplayer, kan je gemakkelijk aanpassen aan ons werkschema en ondersteunt nieuwe initiatieven. Je bent een integer en verantwoordelijk persoon die op een respectvolle manier met onze producten omgaat. Je ondersteunt en deelt onze commerciële visie en concept. Je beschikt over analytische vaardigheden en staat altijd klaar voor nieuwe uitdagingen. Je beschikt over leidinggevende capaciteiten. Je kan jezelf uitdrukken in het Nederlands, Frans en Engels. Wil jij deel uitmaken van een internationaal bedrijf maar kan je de persoonlijke sfeer van een lokale winkel niet missen?
-
Tankneutralisator / chauffeur C | Regio Lincent | Frans (LINCENT)
Regio: LINCENT
Bedrijf: Synergie Sint-Truiden Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Als tankneutralisator: Sta je samen met je collega in voor het buiten gebruikstellen van mazouttanks bij particulieren en bedrijven Sta je in nauw contact met onze klanten Stel je een mazouttank buiten dienst volgens een bepaald stappenplan
-
Huishoudhulp (dienstencheques) regio Wortegem-Petegem (WORTEGEM-PETEGEM)
Regio: WORTEGEM-PETEGEM
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
JOBSTUDENT VOOR SCHOONMAAKWERK OP ZATERDAG (WERVIK)
Regio: WERVIK
Bedrijf: Accent
Type: Studentenjob
We kijken dringend uit naar een kandidaat die een bijverdienste voor op zaterdag zoekt. Je werkt elke zaterdag van 5.30u tot 12.00u Je reinigt het machinepark in een fabriek. Je werkt in een team van een aantal mensen.
-
Allround System Engineer (PUTTE)
Regio: PUTTE
Bedrijf: Spot Group
Type: Vaste Job
Als Allround System Engineer ben je verantwoordelijk voor de installatie en service van ICT infrastructuren bij onze klanten. Je staat in voor technische oplossingen op vlak van systeembeheer, virtualisatie, AD, Applicaties, storage, Security en audio-visuele toepassingen. Je bent bij voorkeur vertrouwd met de oplossingen van Microsoft, VMware, Citrix, ... Je neemt klantendossiers ter harte, denkt mee met de klant en adviseert hen in de optimalisatie in hun ICT park alsook de mogelijke evolutie naar cloud oplossingen. Je staat ook in voor een volledige documentatie van het geleverde werk alsook de administratie rond je prestaties.
-
Teambuilding Sales & Marketing Hero (SINT-LIEVENS-HOUTEM)
Regio: SINT-LIEVENS-HOUTEM
Bedrijf: Moodmaker Events
Type: Vaste Job
Moodmaker groeit en daarom zoeken we een commerciële creatieveling. Moodmaker organiseert Teambuildings en Corporate Games. We doen dit graag en… het mag gezegd… ook heel goed. We streven iedere dag opnieuw naar een bijzonder hoge kwaliteit in ons werk en doen dat steeds met een Big Smile. We zoeken een gepassioneerde Teambuilding Sales & Marketing Hero. Je staat in voor prospectie en commerciële opvolging van offertes. Je stelt de best passende teambuildingactiviteit aan je klanten voor en zorgt voor een perfecte projectopvolging. Je bent een echte all-rounder in het digitale landschap. Je weet boeiende blogartikelen en newsletters te schrijven, tovert flitsende foto- en videoreportages uit je hoed en voert een eigentijdse social media strategie. Je beheert de verschillende websites van Moodmaker en kent goed je weg in WordPress.
-
Junior Accounting Consultant (BERCHEM)
Regio: BERCHEM
Bedrijf: CONSELLO CONSULTING
Type: Vaste Job
Heb je een passie voor boekhouden? Zin voor initiatief en wil je graag een impact hebben op een organisatie? Dan is de functie van Junior Accounting Consultant zeker iets voor jou. Als consultant werk je in opdracht van organisaties uit verschillende sectoren. Een opdracht kan drie maanden duren, maar evengoed een jaar of zelfs langer. Het kan onder meer gaan om een vervanging van een zieke collega, het opvangen van een tijdelijke piek of … . De opdrachten sluiten aan bij je interesses en vallen onder één van volgende domeinen Accounts Receivable, Accounts Payable en General Ledger. Enkele voorbeelden van concrete taken zijn: het controleren en inboeken van aan- en verkoopfacturen; diverse boekingen; het controleren en inboeken van financiële verrichtingen;
-
Magazijnier/Chauffeur rijbewijs C (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: HUYS CONCEPT
Type: Vaste Job
Voor onze houthandel zoeken we een enthousiaste werknemer met rijbewijs C. Zowel voor werk in magazijn als transport met vrachtwagen en kooiaap. Pluspunten zijn kennis van hout, heftruck-attest. Je komt terecht in een klein gemotiveerd team.
-
Vacature bewegingscoach, kinesist of osteopaat (M, V, X) (MERELBEKE)
Regio: MERELBEKE
Bedrijf: DYNE
Type: Zelfstandige activiteit
Voor onze nieuwe locatie in Merelbeke zijn we op zoek naar een gemotiveerde, bewegingscoach, kinesist of osteopaat (M, V, X)
-
Computer Recruitment Services - Information Risk Analyst (IRPA) (BERCHEM)
Regio: BERCHEM
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Nk382 Information Risk analyst (IRPA) : Banking, Brussels Background The Business Continuity and Assurance team within the Cyber Security Department defines, establishes and provides information assurance. The team manages regulatory adherence for security, supports security response to external RFPs, manages client queries regarding security policies/controls, provides assurance in response to client due diligence, and manages the first-line internal controls framework. These sub-functions collaborate across security capabilities, with IT and business teams and functions such as HR, Risk Management and Compliance. Role Based on our consolidated of IT Assets Inventory, the objective of the project is to obtain a differentiated view of business applications risk profile according to their Confidentiality, Integrity and Availability, aligned with bank's risk management methodology: evaluating the inherent risk of the application from a business perspective; assessing separately the financial impact, the regulatory impact and the client impact in case of respectively confidentiality, integrity or availability incident; ultimately slotting the applications in one of the 5 buckets of different risk profile. Assessments will be conducted through workshops with business owners of the applications, business managers, Risk Management and enterprise architects. This project is key to support the prioritisation for the deployment of the bank's security initiatives. Profile Handles standard situation by relying on existing procedures and methods, covering several but known domains of expertise. Relies on existing processes and policies to take decisions. Focuses on execution in his domain, according to defined processes and methods. Runs and maintains the operational process. Works autonomously on standard activities or non-complex demands. Organises, co-ordinates and plans activities independently. Priorities are set by the job. Uses expertise to challenge the goals and scope of new requests and evaluates the impact of these new requirements. Knowledge of security risk management, risk governance. Strong oral and written skills to translate complex risk requirements. Experience with security and controls frameworks, such as ISO 27001, COBIT5, Sans Top 20 Controls and NIST CyberSecurity Framework. Experience with audit good practice. Knowledge of onsite risk assessments and managing targeted risk remediation activities. You must be an EU national to be considered for this role Reference: Nk382 Location: Brussels Language: English Duration: 6 months Start date: ASAP Rate: 550-575 euros per day
-
Centric - Fibre Project Leader (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
The “Fibre Project Leader” will take the operational lead for the roll-out of one or more fibre projects. The main responsibility of this project leader will be the set-up of an effective project organisation and project planning. This organisation must assure that customers can be connected to the new fibre network within the pre-defined schedule and budget and aligned with local business partners. He/she will do so in close cooperation with his/her colleagues of other departments and with national roll-out, design and engineering teams. Responsibilities Set up an effective project organisation with clear roles & responsibilities Establish a planning baseline (for both the architecture and the construction), and a cost baseline allowing timely and on budget delivery of the objectives Analyse and mitigate both internal and external risks to maintain the project baseline Plan & lead local meetings with all involved stakeholders to assure a close follow-up of the planning, trigger all necessary actions This also includes communication to external partners and internal area teams, the National Program Manager and the local area manager Check and approve high level designs for both feeding (internal) and distribution (external partner) Assure the data quality in the tools for project follow-up and network documentation Consolidate and asses confidence level for the “Go for construction” Assure timely execution of required core network activities Follow-up of correct financial actualisation with both internal departments & external partners. Represent the network deployment department (provide feed-back regarding planning, design and status) in local cross-departmental teams with sales, Marketing, Customer operations Actively participate in initiatives for definition/updates of design rules, processes, work instructions, reporting, lessons learned... Profile Good knowledge of telecommunication networks and eager to expand this knowledge Project management experience is a must (workload estimations/operational planning/budget management) Team player with a lot of energy and team coordination skills Good analytical insight Able to deal with ambiguity Good knowledge of the Office applications (Word, Excel, Access, PowerPoint) Good communication/presentation skills Bilingual Dutch/French with good knowledge of English In possession of a master degree (engineer) or equal in experience
Zoek naar antwoorden van JADOUL in sociale netwerken
Look for responds of JADOUL in social networks
Lees alle opmerkingen voor JADOUL. Laat een reactie achter voor JADOUL. JADOUL bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for JADOUL. Leave a respond for JADOUL. JADOUL on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie JADOUL op de google maps. Adres en contacten JADOUL Location of JADOUL on the google maps. Address and contacts of JADOUL
Andere gerelateerde bedrijven als come JADOUL JADOUL: CENTEA-P & M MOSSELMANS | A DE SCHEPPER | Xerox NV | Charlier B | FA. ROBERECHTS-NACKAERTS
Other related companies as JADOUL: CENTEA-P & M MOSSELMANS | A DE SCHEPPER | Xerox NV | Charlier B | FA. ROBERECHTS-NACKAERTS
JADOUL is een bedrijf dat 1991 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is JADOUL, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05409637451. Het bedrijf JADOUL bevindt zich op het adres: HOOGSTRAAT 34; 3890; GINGELOM. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 103,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 195,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Varkenskwekers. Producten gemaakt in JADOUL zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van JADOUL is Diversen Detailhandel, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van JADOUL is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van JADOUL, openstaande posities, locatie van JADOUL op de kaart.
JADOUL is a company, that was registered 1991 in N\A region, Belgium. Full name of company is JADOUL, company assigned to the tax number BE05409637451. The company JADOUL is located at the address: HOOGSTRAAT 34; 3890; GINGELOM. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 103,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 195,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Varkenskwekers. Products created in JADOUL were not found.
The main activity of JADOUL is Miscellaneous Retail, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of JADOUL is not available. You also can look at reviews of JADOUL, open positions, location of JADOUL on the map.
