AGENCE AGIMOBEL
Contactgegevens AGENCE AGIMOBEL: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data AGENCE AGIMOBEL: address, phone, fax, email, website, opening hours
AGENCE AGIMOBEL
Regio (region): N\A, België
Adres (address): PARMENTIERLAAN 244; 8300; KNOKKE-HEIST, België
Telefoon (phone): 50603299 (+32-50603299) 50603299 (+32-50603299)
Fax (fax): +32 (50) 997-27-35 +32 (50) 997-27-35
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) AGENCE AGIMOBEL: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "AGENCE AGIMOBEL"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "AGENCE AGIMOBEL"? - Contact us!
We found such data of AGENCE AGIMOBEL, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees AGENCE AGIMOBEL. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti AGENCE AGIMOBEL
Products information AGENCE AGIMOBEL
Producten die in AGENCE AGIMOBEL zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Vakantiehuizen
Aanvulling soorten activiteiten voor AGENCE AGIMOBEL Addition kinds of activities for AGENCE AGIMOBEL
2262. Afwerkende planten, met de hand gemaakt | Finishing plants, manmade
35999900. Industriële machines, nec, nec | Industrial machinery, nec, nec
51990305. Huisdier benodigdheden | Pet supplies
79410201. Boksen en worstelen arena | Boxing and wrestling arena
91110200. Uitvoerende kantoren, staat en lokaal | Executive offices, state and local
94510403. Administratie van veteranenzaken, provincie overheid | Administration of veterans' affairs, county government
Werken bij AGENCE AGIMOBEL: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in AGENCE AGIMOBEL: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor AGENCE AGIMOBEL. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for AGENCE AGIMOBEL. Looking for open vacancies in other companies
-
Magazijnmedewerker Dagwerk (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: Go4Jobs Brugge
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je wordt ingezet in de frigo afdeling(geen diepvries) waarbij je de goederen aanvult en klaar zet voor bestelling.
-
Dynamische Orderpicker m/v (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: Start People Aalst
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Een grote fabricant in bankautomaten zoekt dynamische orderpickers (m/v) om het centrale magazijn te ordenen en bestellingen en onderdelen klaar te zetten. De onderstaande taken behoren tot jouw takenpakket: Aan de hand van een pickinglijst neem je de juiste materialen uit de rekken. Je helpt bij het laden en het lossen van vrachtwagens met de vaste magazijniers. Je stockeert de materialen op de juiste plaats, nadat je ze gecontroleerd hebt. Je staat in voor het herinpakken en terugzenden indien nodig. Je zorgt ervoor dat de bestelde goederen aan de aanvrager bezorgd worden.
-
Multifunctionele magazijnbediende (KAPELLEN)
Regio: KAPELLEN
Bedrijf: Randstad
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een bedrijf in Kapellen, zijn wij op zoek naar een gemotiveerde magazijnier. Jouw takenpakket zal bestaanuit: Stockbeheer Transport plannen Verzenddocumenten Inventariseren Orderpicken Inspringen voor logistieke support op werven.
-
Stacker - en heftruckchauffeur (Regio Waasland) (BEVEREN-WAAS)
Regio: BEVEREN-WAAS
Bedrijf: Synergie Waaslandhaven Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant katoen natie, Kallo, zijn wij op zoek naar ervaren stackerchauffeurs. Je verplaatst de containers en zet deze op de juiste locatie, daarnaast help je ook mee in het magazijn om te laden en te lossen. Je hebt al ervaring, bent gemotiveerd + ontwikkeling bij een grote speler in de haven!
-
Poetsvrouw/Poetsman met de beste loonsvoorwaarden - Regio Heers (HEERS)
Regio: HEERS
Bedrijf: Schoonmaakzorg
Type: Dienstenchequebaan
Welkom bij Schoonmaakzorg, een dienstenchequebedrijf met reeds 10 jaar ervaring in de schoonmaaksector. Bij ons ligt de nadruk op het menselijk aspect. Onze passie is mensen helpen. Het doet ons deugd mensen aan het werk te zetten met diezelfde passie en te streven naar de perfecte match tussen klant en huishoudhulp! Ons motto: Samen Respect, Samen Sterk! Zit jij te popelen om mensen te helpen, hun zorgen te verlichten door als poetshulp een handje toe te steken in het huishouden? Poetsen, boodschappen doen, al dan niet samen met jouw klant. Wassen en strijken staan jou niet in de weg? Dan ben jij "de geschikte huishoudhulp" die wij zoeken om ons schoonmaak-team te ondersteunen! Aarzel niet en solliciteer nu, want sterk werk blinkt!
-
Student Verkoper (SINT-KATELIJNE-WAVER)
Regio: SINT-KATELIJNE-WAVER
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Studentenjob
Voor een grote bloemen- en plantenzaak te Sint-Katelijne-Waver zijn we op zoek naar studenten die kunnen helpen in de bloemenzaak. Je staat in voor het opmaken van bloemstukken en het inpakken van cadeautjes. Je bent vlot in de omgang met klanten en geeft hen advies. Verder sta je in voor het kassawerk en zorg je voor de orde en netheid binnen de winkel. Je ondersteunt de collega's waar nodig.
-
Arbeider tuinaanleg M/ V (STADEN)
Regio: STADEN
Bedrijf: Accent
Type: Studentenjob
Als tuinarbeider is er een uitgebreid gevarieerd takenpakket: Hoofdtaken: aanleg terrassen aanleg tuin (opleiding voorzien) onderhoud tuinen (opleiding voorzien)
-
Student magazijn tijdens de week | Herentals (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: Synergie Herentals Interim
Type: Studentenjob
Voor onze klant zijn wij op zoek naar studenten die enkele dagen per week kan werken in het magazijn. Je zal vnl. ondersteunende magazijnstaken uitvoeren zoals laden en lossen van de vrachtwagens, orderpicken, ... Je wordt tewerkgesteld van 8u30 tot 17u.
-
Keukenhulp (SCHELLE)
Regio: SCHELLE
Bedrijf: J & M CATERING SERVICES
Type: Studentenjob
We zijn op zoek naar gedreven en dynamische personen die graag af en toe een handje komen toesteken in onze keuken. Als één van de grotere cateraars in België hebben we tijdens onze piekperiodes nood aan extra hulp in zowel de koude als warme keuken. Hier gebeuren de voorbereidingen van zowel warme als koude gerechten die daarna op event verder afgewerkt en geserveerd worden. Het takenpakket kan dus variëren van het smeren van allerlei broodjes tot het voorbereiden van koude hapjes tot soep en sauzen maken. Wekelijks mailen we naar onze pool van extra's de keukenplanning door, waarop je jezelf dan kan inplannen naar keuze. Je kan dus zelf kiezen wanneer en hoe vaak je komt werken!
-
Expert Buyer (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: ETHIAS VERZEKERINGEN HASSELT
Type: Vaste Job
Standaard inkoopstrategieën uitrollen, rekening houdend met externe markttrends, feedback van de business, best practices, onderlinge koppelingen met Group Procurement en afstemming op interne initiatieven Beheren en faciliteren van het end-to-end inkoopproces voor aanvragen met hoge waarde en strategische categorieën: identificatie van leveranciers, due diligence, beheer van aanbestedingsprocedures, onderhandelingen, voorbereiding van SLA’s en contracten, gunning van contracten en juridische ondertekening, prestatiemeting, risicobeheer, voortdurende verbetering, enz. Communiceren over categoriestrategie, doelstellingen en prestatiedoelstellingen binnen Procurement (aankoopdepartement) De presentaties van leveranciers op het vlak van portfolioprestaties en Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen monitoren Toezicht houden op het beheer van de contractendatabank, anticiperen op toekomstige verlengingen en dienovereenkomstig handelen Onderhandelen en uitvoeren van contracten voor strategische categorieën Toezicht houden op juridische aspecten & contracten en ervoor zorgen dat deze worden nageleefd De presentaties van leveranciers op het vlak van portfolioprestaties en Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen monitoren De Category Owner ondersteunt de Inkoopverrichtingen bij het oplossen van complexe inkoopproblemen De Category Owner verwijst naar de Juridische afdeling voor contract- en risicobeheer Plannen en beheren van strategische inkoopactiviteiten voor de categorie Voortdurend de leveranciersmarkt monitoren en opportuniteiten identificeren die voortvloeien uit nieuwe productaanbiedingen en/of marktverschuivingen Beslissen om een catalogus aan te maken in het systeem De inhoud van catalogi bezitten en goedkeuren Communicaties over catalogi beheren en bezorgen aan lokale leveranciers Assisteren bij het organiseren van leveranciersbijeenkomsten met uitleg over catalogusactiviteiten
-
Junior Auditor word gewaardeerd voor je inzet - regio Antwerpen (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Austin Bright
Type: Vaste Job
Ben je op zoek naar een functie als extern Auditor? Wil je graag je kennis en ervaring ten volste optimaliseren? Vind je het belangrijk een echte meerwaarde te vormen voor een werkgever? Solliciteer hier en maak het verschil! Junior Auditor - de functie Vanaf de start krijg je de kans een integrale rol te spelen in audit opdrachten bij de klant. Afhankelijk van jouw ervaring kan je op termijn de klantenbesprekingen voor jouw rekening nemen alsook de supervisie en begeleiding van minder ervaren collega's. Je wordt met andere woorden opgeleid volgens de hoogste standaarden en krijgt de ruimte en ondersteuning om je carrière verder te ontwikkelen
-
Erkend Distributeur Agréé (Regio Waasland)
Regio: Regio Waasland
Bedrijf: GIIC
Type: Zelfstandige activiteit
U legt contacten met speciaalzaken, traiteurs, horecazaken en ondernemers-wijnliefhebbers in eigen regio en laat hen kennismaken met onze exclusieve wijnen en champagnes. In nauwe samenwerking met de directie, realiseert u vooropgestelde verkoopdoelstellingen. Champagnes en goede wijnen worden geschonken bij feestelijke gelegenheden of worden gedronken door liefhebbers. Dit zorgt steeds weer voor een aangenaam verkoopklimaat.
Zoek naar antwoorden van AGENCE AGIMOBEL in sociale netwerken
Look for responds of AGENCE AGIMOBEL in social networks
Lees alle opmerkingen voor AGENCE AGIMOBEL. Laat een reactie achter voor AGENCE AGIMOBEL. AGENCE AGIMOBEL bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for AGENCE AGIMOBEL. Leave a respond for AGENCE AGIMOBEL. AGENCE AGIMOBEL on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie AGENCE AGIMOBEL op de google maps. Adres en contacten AGENCE AGIMOBEL Location of AGENCE AGIMOBEL on the google maps. Address and contacts of AGENCE AGIMOBEL
Andere gerelateerde bedrijven als come AGENCE AGIMOBEL AGENCE AGIMOBEL: SECURITY SERVICE | Derycke Assurances | FA. BASTIN A.C. | De Rozen | FE. DEUSE & FILS
Other related companies as AGENCE AGIMOBEL: SECURITY SERVICE | Derycke Assurances | FA. BASTIN A.C. | De Rozen | FE. DEUSE & FILS
AGENCE AGIMOBEL is een bedrijf dat 1988 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is AGENCE AGIMOBEL, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02292266845. Het bedrijf AGENCE AGIMOBEL bevindt zich op het adres: PARMENTIERLAAN 244; 8300; KNOKKE-HEIST. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 550,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 823,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Vakantiehuizen. Producten gemaakt in AGENCE AGIMOBEL zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van AGENCE AGIMOBEL is Diverse Manufacturing Industries, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van AGENCE AGIMOBEL is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van AGENCE AGIMOBEL, openstaande posities, locatie van AGENCE AGIMOBEL op de kaart.
AGENCE AGIMOBEL is a company, that was registered 1988 in N\A region, Belgium. Full name of company is AGENCE AGIMOBEL, company assigned to the tax number BE02292266845. The company AGENCE AGIMOBEL is located at the address: PARMENTIERLAAN 244; 8300; KNOKKE-HEIST. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 550,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 823,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Vakantiehuizen. Products created in AGENCE AGIMOBEL were not found.
The main activity of AGENCE AGIMOBEL is Miscellaneous Manufacturing Industries, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of AGENCE AGIMOBEL is not available. You also can look at reviews of AGENCE AGIMOBEL, open positions, location of AGENCE AGIMOBEL on the map.
