PRESS SHOP
Contactgegevens PRESS SHOP: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data PRESS SHOP: address, phone, fax, email, website, opening hours
PRESS SHOP
Regio (region): N\A, België
Adres (address): PLACE DU ROI-ALBERT 3; 6900; MARCHE-EN-FAMENNE, België
Telefoon (phone): 84313812 (+32-84313812) 84313812 (+32-84313812)
Fax (fax): +32 (53) 120-39-13 +32 (53) 120-39-13
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) PRESS SHOP: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "PRESS SHOP"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "PRESS SHOP"? - Contact us!
We found such data of PRESS SHOP, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees PRESS SHOP. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti PRESS SHOP
Products information PRESS SHOP
Producten die in PRESS SHOP zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Krantenwinkels; Rookartikelen
Aanvulling soorten activiteiten voor PRESS SHOP Addition kinds of activities for PRESS SHOP
20529901. Bakkerijproducten, droog | Bakery products, dry
24990906. Rollpennen, hout | Rolling pins, wood
50850107. Kratten, behalve papier | Crates, except paper
51590300. Veren, huiden en pels | Feathers, hides, and pelts
80490102. voedingsdeskundige | Nutritionist
82220000. Junior colleges | Junior colleges
Werken bij PRESS SHOP: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in PRESS SHOP: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor PRESS SHOP. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for PRESS SHOP. Looking for open vacancies in other companies
-
Productiemedewerker voeding (optie vast) (EVERGEM)
Regio: EVERGEM
Bedrijf: Synergie Evergem Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf te Evergem zijn we op zoek naar een vuller/koker voor op de bloedworstenafdeling. Je staat in voor (de)monteren van de vulbus, voorbereiden van de aanvoerdarmen, opvolgen vulprogramma's, kwaliteitscontroles uitvoeren, takelen rauwe worsten in de kookketels, opstarten kookkast etc... Daguren: je start elke dag om 6u.
-
Administratief bediende * tijdelijk (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: ADECCO EXPERTS BRUGGE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Ben je op zoek naar een tijdelijke opdracht? Adecco Experts is op zoek naar een administratief commercieel bediende voor een bedrijf uit Brugge. Een tijdelijke opdracht voor telecom registraties, activaties en uitbetalingen. Telefonische begeleiding aanbieden om de winkels te helpen om de registraties te vervolledigen. Voor de uitbetalingen moeten de bedragen opgelijst worden, afgepunt worden en vervolgens in excel uitbetaald worden.
-
Huishoudhulp (ALKEN)
Regio: ALKEN
Bedrijf: OPERUIMD AFDELING ALKEN
Type: Dienstenchequebaan
Om ons antennepunt in Alken op een professionele manier te ondersteunen zijn we op zoek naar bijkomende huishoudhulpen. Je staat hoofdzakelijk in voor het poetsen bij onze klanten. Eventueel kan er ook gevraagd worden om te strijken.
-
HUISHOUDHULP DEELTIJDS AALST (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: GREENHOUSE LEDE
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit regio Aalst zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen! Graag eigen vervoer.
-
Huishoudhulp regio Asse (ASSE)
Regio: ASSE
Bedrijf: THUISHULP BRABANT
Type: Dienstenchequebaan
U staat in voor hulp bij cliënten aan huis in regio Asse, Opwijk, Merchtem, Dilbeek en Wemmel Dit betekent onder andere poetsen, strijken en maaltijden bereiden.
-
Jobstudent stagehand (BILZEN)
Regio: BILZEN
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Studentenjob
Als stagehand sta je in voor de opbouw en afbouw van podium en techniek op evenementen. Tijdens het evenement verhelp je eventuele technische of praktische problemen met de installatie.
-
Jobstudent bakkerij M/V (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: ADECCO DEINZE
Type: Studentenjob
Ben jij als student op zoek naar een job binnen de verkoop? Wij bieden jou een leuke studentenjob in een bakkerij te Deinze. Jouw taken bestaan voornamelijk uit het bedienen van de klanten, de winkel op orde houden en helpen waar nodig.
-
Student keukenmedewerker - Pizza Hut Lier (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: Pizza Hut België
Type: Studentenjob
Je belangrijkste taken en verantwoordelijkheden in de keuken: Je bent in staat om de bereiding van de voorgerechten, de pizza’s, pasta’s en de salades uit te voeren. Je bent verantwoordelijk voor de bevoorrading van de werkstations. Je bent verantwoordelijk voor het onderhoud en de schoonmaak van de keuken. Je bent verantwoordelijk voor de opening en de sluiting van de keuken.
-
Jobstudent | Herentals (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: FORUM FOOD HERENTALS
Type: Studentenjob
Ben je nog op zoek naar een toffe en boeiende vakantiejob voor de aankomende zomervakantie? Wil je graag leren hoe je technische tekeningen moet opmeten? Werk je graag in een labo? Ben je op zoek naar een afwisselde job? Dan ben JIJ de jobstudent die we zoeken! Onze klant waar je aan de slag zal gaan verkoopt een steeds verder uitbreidend gamma aan verpakkingen in kunststof, glas en metaal.
-
Allround metaalbewerker (HAMONT-ACHEL)
Regio: HAMONT-ACHEL
Bedrijf: ADECCO BREE
Type: Vaste Job
Machine Operator gezocht! Ben jij de machine-operator die wij zoeken? Reageer dan snel! Voor onze klant te Hamont, een metaalverwerkend bedrijf, zijn we dringend op zoek naar een machine-operator. Als medewerker van de voorbereidingsafdleing kom je in een team terecht waar de naagekochte staalproducten verwerkt worden tot halffabricaten. Aan de hand van productielijsten en werkplaatstekeningen voer jij daarbij diverse bewerkinge uit: het bedienen van CNC-machines, laden lossen, en diverse manuele bewerkingen (slijpen, manueel branden, ...). Van deze halffabricaten worden in de lasafdeling bouwonderdelen samengesteld. Onze klant is één van de belangrijkste Europese bedrijven op het gebied van hoogwaardige staalconstructies. Door hun enorme knowhow en toepassen van de hoogste kwaliteitsstandaards zoeken ingenieurs iedere keer opnieuw de grenzen op van staal in internationale projecten. Hierdoor is onze klant in staat om de meest ingewikkelde en technische hoogstaande projecten in domeinen als: hoogbouw, bruggen, pretparkactracties, architectonische en industriële constructies, tot een goed einde te brengen.
-
CNC draaier (DESSELGEM)
Regio: DESSELGEM
Bedrijf: METAALCONSTRUCTIE VANRO
Type: Vaste Job
Bedienen en instellen cnc draai machine. Zelfstandig kunnen werken. Opmeten van stukken. Produceren van stukwerk en seriewerk (afwisselend).
-
BIJVERDIENSTE Verpleegkundige (Nevele/Deinze/Nazareth) - Zelfstandige basis (SINT-DENIJS-WESTREM)
Regio: SINT-DENIJS-WESTREM
Bedrijf: X-Care
Type: Zelfstandige activiteit
X-Care is een uitzendkantoor met een focus op de zorgsector. Kleinschaligheid en een persoonlijke aanpak zijn onze troeven. Voor onze klanten, verscheidene woon- en zorgcentra, zoeken wij freelanceverpleegkundige. Vroegdiensten, laatdiensten, nachten,... Aan jou om ons door te geven wat jou interesseert. Heb jij tijd en zin om af en toe in te springen? Stuur alvast je cv door en we nemen snel contact met je op zodat je in onze pool terechtkomt!
Zoek naar antwoorden van PRESS SHOP in sociale netwerken
Look for responds of PRESS SHOP in social networks
Lees alle opmerkingen voor PRESS SHOP. Laat een reactie achter voor PRESS SHOP. PRESS SHOP bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for PRESS SHOP. Leave a respond for PRESS SHOP. PRESS SHOP on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie PRESS SHOP op de google maps. Adres en contacten PRESS SHOP Location of PRESS SHOP on the google maps. Address and contacts of PRESS SHOP
Andere gerelateerde bedrijven als come PRESS SHOP PRESS SHOP: ELECTRO-GIMA | Lenaerts A | MARLEEN RANS | Quadrimaster | De Vos J
Other related companies as PRESS SHOP: ELECTRO-GIMA | Lenaerts A | MARLEEN RANS | Quadrimaster | De Vos J
PRESS SHOP is een bedrijf dat 1999 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is PRESS SHOP, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04266784667. Het bedrijf PRESS SHOP bevindt zich op het adres: PLACE DU ROI-ALBERT 3; 6900; MARCHE-EN-FAMENNE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 726,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 475,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Krantenwinkels; Rookartikelen. Producten gemaakt in PRESS SHOP zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van PRESS SHOP is Building Cnstrctn - General Contractors & Operative Builders, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van PRESS SHOP is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van PRESS SHOP, openstaande posities, locatie van PRESS SHOP op de kaart.
PRESS SHOP is a company, that was registered 1999 in N\A region, Belgium. Full name of company is PRESS SHOP, company assigned to the tax number BE04266784667. The company PRESS SHOP is located at the address: PLACE DU ROI-ALBERT 3; 6900; MARCHE-EN-FAMENNE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 726,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 475,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Krantenwinkels; Rookartikelen. Products created in PRESS SHOP were not found.
The main activity of PRESS SHOP is Building Cnstrctn - General Contractors & Operative Builders, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of PRESS SHOP is not available. You also can look at reviews of PRESS SHOP, open positions, location of PRESS SHOP on the map.
