SALON TANIA
Contactgegevens SALON TANIA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data SALON TANIA: address, phone, fax, email, website, opening hours
SALON TANIA
Regio (region): N\A, België
Adres (address): GULDEN SPORENSTRAAT 5; 9900; EEKLO, België
Telefoon (phone): 93775228 (+32-93775228) 93775228 (+32-93775228)
Fax (fax): +32 (87) 831-88-86 +32 (87) 831-88-86
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) SALON TANIA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "SALON TANIA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "SALON TANIA"? - Contact us!
We found such data of SALON TANIA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees SALON TANIA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti SALON TANIA
Products information SALON TANIA
Producten die in SALON TANIA zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Kapsalons
Aanvulling soorten activiteiten voor SALON TANIA Addition kinds of activities for SALON TANIA
641101. Verzekeringsinformatie en adviesdiensten | Insurance information and consulting services
14590204. Magnesiet mijnbouw | Magnesite mining
22410102. Hoedband stoffen | Hat band fabrics
35240200. Tuinmaaiers en toebehoren | Lawn and garden mowers and accessories
50630203. Stroomonderbrekers | Circuit breakers
51699913. Zwembad- en kuurchemikalieën | Swimming pool and spa chemicals
72190201. Handschoenmakerij voor particulieren | Glove mending for individuals
Werken bij SALON TANIA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in SALON TANIA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor SALON TANIA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for SALON TANIA. Looking for open vacancies in other companies
-
HR VERANTWOORDELIJKE (M/V) 4/5 (ARENDONK)
Regio: ARENDONK
Bedrijf: NORDEX
Type: Vervanging brugpensioen
Nordex Nv is op zoek naar een HR-verantwoordelijke. Samen met directie zal je instaan voor verschillende HR administratieve taken. In deze allround HR-functie bent u het aanspreekpunt voor onze medewerkeers. Je bewaakt nauwgezet het personeelsbeleid en werkt nauw samen met externe dienstverleners: sociaal secretariaat, uitzendkantoren,… Je verzorgt de personeelsadministratie van A tot Z: loonadministratie, uurregistratie, verloven, ziektes, personeelsdossiers, contracten, enz. Op strategisch vlak werk je de verschillende HR processen verder uit en implementeer je ze op de werkvloer. Zo coördineer je o.a. aanwervingen, opleidingen, evaluaties,… en ondersteun je de leidinggevenden in hun taak. Is deze functie iets voor jou? Stuur dan je sollicitatiebrief en cv naar [email protected], t.a.v. Pieter Gaukema van Personeelsadviesbureau Goelen. Je kan rekenen op onze discretie.
-
Heftruckbestuurder dagwerk (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ASAP WAREGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Persoon dient met de heftruck te rijden.
-
Werkplaatsverantwoordelijke (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Interim met optie "vast werk"
Je bent een geboren motivator en planner? Een echte teamplayer... Dan is deze job je op het lijf geschreven. Als werkplaatsverantwoordelijke sta je in voor: het voorbereiden van de werkplanning in het atelier aansturen van de mecaniekers en bedienden eindverantwoordelijke van het aankoopbeleid opvolgen van de werkflow operationele ondersteuning bieden aan je team
-
Poetshulp Melle voltijds (MELLE)
Regio: MELLE
Bedrijf: Plus Home Services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
POETSHULP dienstencheques - ROESELARE (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: THUISHULP REGIO KORTRIJK
Type: Dienstenchequebaan
Voor de regio Roeselare zijn we op zoek naar een gemotiveerde medewerker. Je biedt hulp bij cliënten aan huis: stofzuigen, dweilen, sanitair onderhouden, stof afnemen, bedden opmaken, ramen wassen, strijken. Eventueel aangevuld met: de was doen, eten klaarmaken en kleine boodschappten doen.
-
Huishoudhulp in Kontich (KONTICH)
Regio: KONTICH
Bedrijf: OZ - Huishoudhulp
Type: Dienstenchequebaan
FUNCTIEOMSCHRIJVING Wil jij meteen aan de slag als huishoudhulp? Bij OZ ben je ook zonder diploma of ervaring van harte welkom! Hou jij van een kraaknette woning? En steek je graag de handen uit de mouwen? Dan ben jij de geknipte persoon om aan de slag te gaan als OZ huishoudhulp! Met meer dan 1.000 tevreden huishoudhulpen nemen we elke dag onze klanten allerlei huishoudelijk werk uit handen: poetsen, strijken, boodschappen doen of een lekker potje koken… Allemaal via het systeem van de dienstencheques. We vragen jou niet om diploma’s of ervaring, enkel om een gezonde goesting om mooi werk af te leveren. Jij kan rekenen op jouw persoonlijke consulent om je met raad en daad bij te staan, en je alle kneepjes van het vak te leren. En dat allemaal in jouw eigen regio, met een uitstekend uurloon, tal van extralegale voordelen, én een vast contract vanaf dag 1. Het mooist van al? Je werkt telkens in blokken van 4 uur en kan zelf je vaste werkdagen kiezen. In de voormiddag start je om 8.00 uur bij de klant. Per dag kan je max. 2 blokken van 4 uur werken. Zo kan je jouw werk makkelijk combineren met jouw hobby’s en gezin. Het is dan ook geen wonder dat we de laatste jaren sterk zijn gegroeid. Omdat de vraag naar huishoudhulp via dienstencheques blijft stijgen, zoeken we dringend nieuwe collega’s.
-
Jobstudenten zorg te Wemmel (WEMMEL)
Regio: WEMMEL
Bedrijf: Armonea
Type: Studentenjob
Onze groep is voor woonzorgcentrum Hestia te Wemmel op zoek naar een enthousiaste jobstudent verzorgende die zich thuis voelt in onze innovatieve en dynamische werkomgeving. Als verzorgende sta je garant voor een stipte en deskundige zorgverlening, rekening houdend met de noden van de bewoners: je zorgt voor hun hygiëne, voeding, beweging, rust, … Daarbij geef je de bewoner zoveel mogelijk een thuisgevoel; je werkt nauw samen met de verpleegkundigen en verzorgenden
-
Jobstudent Animator (M/V) (OOSTDUINKERKE)
Regio: OOSTDUINKERKE
Bedrijf: SUNPARKS LEISURE
Type: Studentenjob
Als animator help je mee met : het organiseren van activiteiten begeleiden van de activiteit tijdens de uitvoering: geeft uitleg en instructies zorgen voor ontspannen vakantiesfeer beheren van de spelmaterialen organiseren van de kidsdisco.
-
Face-to-Face Interviewer (Regio Eeklo-Zelzate)
Regio: Regio Eeklo-Zelzate
Bedrijf: Kantar Belgium
Type: Zelfstandige activiteit
Werken in je eigen streek– Professionele ondersteuning. Binnen uw eigen regio neemt u enquêtes af. Het merendeel van onze interviews wordt uitgevoerd in opdracht van de overheid en universitaire werkgroepen. U werkt hierbij op basis van een adressenlijst die wij voorzien. U bezoekt deze mensen, U motiveert hen om deel te nemen aan het onderzoek en noteert hun antwoorden zo volledig mogelijk op een tablet.
-
Reclame bedeler in Lokeren (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: BELGISCHE DISTRIBUTIEDIENST
Type: Zelfstandige activiteit
Als reclame bedeler bezorg je reclame folders huis-aan-huis in een welbepaalde regio.
-
3D-ICT - Business Architect (Regio Vilvoorde-Zaventem)
Regio: Regio Vilvoorde-Zaventem
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Beschrijving team en projecten Als Security Management team bij onze klant werk je nauw samen met het Vakcentrum Informatieveiligheid, als team zijn ze verantwoordelijk voor het implementeren en uitbaten van de nodige tooling, processen en governance die bijdragen tot het realiseren van de beleid -en werkkaders op vlak van informatieveiligheid. In kader daarvan is onze klant opzoek naar: 1 Business Architect Momenteel werken ze aan volgende projecten: Authentication Doel: Implementeren van een future proof oplossing (front-end en back-end) die de klant toelaat om veilig en efficiënt te authentiseren op onze systemen. Scope & output: Implementeren van de nodige technische oplossingen Oplossing voor oa. WebSphere, Drupal, Mainframe, SharePoint, Web services, ... Integratie met legacy logon methodes Onderzoek en positionering van On Premise tov Cloud oplossingen Implementeren van werkinstructies naar software ontwikkelaars Vastleggen van architectuur standaarden Opzetten van centrale governance Electronic Signature Platform Doel: Opzetten van een Electronic Signature Platform, de nodige processen en governance, die het elektronisch tekenen van documenten mogelijk maakt. Scope & output: Selecteren en implementeren van een marktconforme oplossing Uitwerken en implementeren van de nodige processen Opzetten van centrale governance Rapportering Als piloot uitrollen naar een aantal OU's Identity Management Doel: Identity Management is een groepsproject waarbij ze het beheer van de verschillende identiteiten (personeelsleden, leveranciers, zelfstandige ondernemers) willen centraliseren. Daarbij willen ze het concept van Role Based Access Control (RBAC) introduceren zodoende ze eenvoudig de effectieve toegangen van een gebruiker kunnen bepalen en toekennen. In de huidige fase van het project zijn ze bezig met het uitwerken van een delegated management oplossing voor leveranciers en gaan ze starten met de implementatie van rollen en verantwoordelijkheden binnen de business. Scope & output: Uitwerken van een Delegated Management oplossing binnen het Sailpoint IIQ pakket. Migratie van data uit legacy applicaties naar Sailpoint IIQ Opzetten van piloot met een aantal leveranciers en de teams die hiervoor verantwoordelijk zijn Verdere rollout naar alle andere leveranciers Opzetten van processen en werkinstructies voor de ondersteunende diensten. Taakomschrijving Opdracht: Als business Architect zal je: Aan onze business partners ondersteuning en advies geven om processen voortdurend te verbeteren. Samen met de business partners behoeften, ideee?n en problemen (pro)actief scherpstellen. De marktevoluties opvolgen en aan onze business partners strategisch advies geven over (toekomstige) opportuniteiten. Kennis en expertise binnenbrengen binnen het security domein Waken over de uitwerking en realisatie van een oplossing die in lijn ligt met de verwachtingen van de business, de IT-architectuur en de strategische doelstellingen. Samenwerken met solution analisten, IT-architecten, ontwikkelaars... Verwachte output: Uitbouwen van netwerk bij de business partners, zodoende ze noden en opportuniteiten kunnen capteren en kunnen rapporteren over de ...
-
flexijob (DAMME)
Regio: DAMME
Bedrijf: LA BOUFFEE
Type: Flexijob
enkele avonden in de week zaalhulp gezocht!
Zoek naar antwoorden van SALON TANIA in sociale netwerken
Look for responds of SALON TANIA in social networks
Lees alle opmerkingen voor SALON TANIA. Laat een reactie achter voor SALON TANIA. SALON TANIA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for SALON TANIA. Leave a respond for SALON TANIA. SALON TANIA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie SALON TANIA op de google maps. Adres en contacten SALON TANIA Location of SALON TANIA on the google maps. Address and contacts of SALON TANIA
Andere gerelateerde bedrijven als come SALON TANIA SALON TANIA: SCHOONHEIDSINSTITUUT BO | CHROMA | DE KIEM NATUURVOEDING | COR-GAS NV | Barel R & Zn
Other related companies as SALON TANIA: SCHOONHEIDSINSTITUUT BO | CHROMA | DE KIEM NATUURVOEDING | COR-GAS NV | Barel R & Zn
SALON TANIA is een bedrijf dat 2008 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is SALON TANIA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01878906250. Het bedrijf SALON TANIA bevindt zich op het adres: GULDEN SPORENSTRAAT 5; 9900; EEKLO. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 222,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 805,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Kapsalons. Producten gemaakt in SALON TANIA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van SALON TANIA is Bedrijfsdiensten, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van SALON TANIA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van SALON TANIA, openstaande posities, locatie van SALON TANIA op de kaart.
SALON TANIA is a company, that was registered 2008 in N\A region, Belgium. Full name of company is SALON TANIA, company assigned to the tax number BE01878906250. The company SALON TANIA is located at the address: GULDEN SPORENSTRAAT 5; 9900; EEKLO. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 222,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 805,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Kapsalons. Products created in SALON TANIA were not found.
The main activity of SALON TANIA is Business Services, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of SALON TANIA is not available. You also can look at reviews of SALON TANIA, open positions, location of SALON TANIA on the map.
