MARIE-CLAIRE
Contactgegevens MARIE-CLAIRE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data MARIE-CLAIRE: address, phone, fax, email, website, opening hours
MARIE-CLAIRE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE D' EN HAUT 33; 6500; BEAUMONT, België
Telefoon (phone): 71588486 (+32-71588486) 71588486 (+32-71588486)
Fax (fax): +32 (61) 164-47-23 +32 (61) 164-47-23
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) MARIE-CLAIRE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "MARIE-CLAIRE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "MARIE-CLAIRE"? - Contact us!
We found such data of MARIE-CLAIRE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees MARIE-CLAIRE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti MARIE-CLAIRE
Products information MARIE-CLAIRE
Producten die in MARIE-CLAIRE zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Kapsalons
Aanvulling soorten activiteiten voor MARIE-CLAIRE Addition kinds of activities for MARIE-CLAIRE
5641. Kinderen en baby's dragen winkels | Children's and infants' wear stores
01719904. Krantenboerderij | Currant farm
26119903. Pulp geproduceerd uit houtbasis, nec | Pulp produced from wood base, nec
36610102. Communicatie hoofddeksel, telefoon | Communication headgear, telephone
50859918. Plastic pallets | Plastic pallets
50880000. Transportmiddelen en benodigdheden | Transportation equipment and supplies
56619906. Damesschoenen | Women's shoes
Werken bij MARIE-CLAIRE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in MARIE-CLAIRE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor MARIE-CLAIRE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for MARIE-CLAIRE. Looking for open vacancies in other companies
-
Verpleegkundige Heelkunde D3 (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ZNA
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Vacaturenummer: 5709 Locatie: ZNA Stuivenberg in Antwerpen Afdeling/ Bedrijfseenheid: D3 Heelkunde Jobtime: 80% (30.4 uur/week) of 90/100% bespreekbaar Contract: bepaalde duur (1 jaar) Heelkunde D3 biedt zorg aan o.a. patiënten van de disciplines: longziekten, TBC, HIV, thoraxchirurgie, endocrinologie. Wil je werken met een multiculturele populatie in een dynamisch team? Handel jij steeds op een betrokken, respectvolle en klantgerichte manier? Jouw uitdaging: Je verleent individuele, totale en planmatige zorg met oog voor de lichamelijke en psychosociale behoeften van elke patiënt. Vertrouwt de behandelende arts jou een verpleegkundige opdracht toe, dan voer je die correct, zorgzaam en conform de wettelijke bepalingen uit, eventueel met de steun van ziekenhuis- en verzorgingsassistenten. Je verzekert de continuïteit van de zorgverlening via mondelinge besprekingen, schriftelijke registraties in het verpleegdossier en verpleegkundige transfertnota’s. Daarbij verlies je de kwaliteit en verbetering van de verpleegkundige dienstverlening nooit uit het oog. Je staat onder leiding van de (vervangend) hoofdverpleegkundige en behartigt diens taken indien nodig om de goede werking van de afdeling te waarborgen. Op administratief, technisch en huishoudelijk vlak draag je eveneens jouw steentje bij, o.a. door mee te werken aan opgelegde taken door de instelling of overheid (bv. registratie, minimale verpleegkundige gegevens, …). De opvang, begeleiding en evaluatie van stagiair(e)s is bij jou ook in goede handen. Je kan werken met wisselende uren alsook weekends en nachten. Nog vragen? Meer weten over de wervingsprocedure? Contacteer Martine Mols, HR specialist, op 03 217 72 65. Meer weten over de functie? Contacteer dan Maricel Vasquez Gomez, Verpleegkundig afdelingshoofd ZNA Stuivenberg, tel. 03 217 70 22. Heb jij er 100% zin in?
-
Teammember Okay Veerle (VEERLE)
Regio: VEERLE
Bedrijf: RANDSTAD INHOUSE SERVICES
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Klanten helpen doe je met veel goesting en met de glimlach. Je zet hen telkens op de eerste plaats wanneer ze komen winkelen. Hebben ze een specifiek verzoek? De team members staan paraat. Precies door die positieve houding is de OKay waar jij werkt een gezellige buurtsupermarkt. Elke dag ziet er anders uit bij OKay. Het ene moment beman je de kassa en even later steek je een handje toe in de bakkerij, hou je de winkel netjes of vul je rekken verder aan. Misschien heb je een leuk idee voor een creatieve actie? Gooi het in de groep, eigen initiatief kunnen we altijd appreciëren! Om onze klanten nog beter te informeren, volg je regelmatig interessante opleidingen. Zo stel je hen meteen op hun gemak. Klanten kunnen altijd op jou rekenen om hun winkelervaring zo vlot mogelijk te laten verlopen. Dat is soms intensief, maar altijd voldoeninggevend. Je biedt samen met je collega's een luisterend oor, maakt een grapje op de werkvloer, het kan allemaal. Kortom, zoveel kwaliteiten onder één petje!
-
Chauffeur C (M/V) (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: ACTIEF INTERIM Lokeren
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een snelgroeiend bedrijf gelegen in Lokeren zijn we op zoek naar een Chauffeur C voor het ophalen en leveren van frituurolie over gans België maar voornamelijk Vlaanderen. Als Chauffeur C start je de dag om 6u en ben je zelf verantwoordelijk voor het opmaken van je planning. Op de planning staan een 20-tal klanten die je zal bezoeken, waarbij je telkens de frituurolie zal laden en lossen. Omdat je dagelijks met frituurolie werkt, sta je in voor het onderhoud van jouw vrachtwagen.
-
Schrijnwerker met kennis CNC (ZELEM)
Regio: ZELEM
Bedrijf: ADECCO CONSTRUCT
Type: Interim met optie "vast werk"
Gezocht: een CNC bediener voor binnendeuren en meubels in de regio Zelem. Kan je overweg met houtbewerkingsmachines en kan je plan lezen? Je bent in staat om de machine te programmeren en uitvoeren van zaag- en maatwerkopdrachten met de CNC gestuurde opdeelzaag, afplakmachine en freesmachine. TYPE CNC: weeke venture 440M
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Vossem – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (VOSSEM)
Regio: VOSSEM
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Stadstour begeleider (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: ASAP DENDERMONDE
Type: Studentenjob
Op zoek naar uitdagende studentenjob? Lees dan zeker verder! Je zal werken als begeleider in de stad Dendermonde. Het is een soort stadswandeling waarin de deelnemers golven door de stad en tegelijkertijd allerlei weetjes over de stad uitgelegd krijgen. Je begeleidt een groep op een enthousiaste manier door een binnenstad en je geeft telkens leuke weetjes mee Je voorziet de groep van materiaal en je ziet toe op een veilig spelverloop onder het motto "safety first" Na de wandeling maak je de winnaar bekend adhv de bijgehouden scores Duurtijd begeleiding maximaal 3 uur per groep, meerdere groepen per dag mogelijk
-
Jobstudenten Zaalmedewerker - keukenhulp (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: BARISTA'S SECRET
Type: Studentenjob
Helpen in de zaal en in de keuken van een restaurant in het centrum van Brugge.
-
Winkelmedewerker (m/v) voor supermarkt Borgloon (BORGLOON)
Regio: BORGLOON
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een nieuwe supermarkt in Borgloon zijn wij op zoek naar een aantal medewerkers. We zoeken een jobstudent voor allround medewerker, je helpt dus waar nodig. Je bent idealiter tijdens het weekend beschikbaar maar ook een aantal dagen door de week. Je werkt dus niet enkel tijdens de vakantieperioden maar ook tijdens het schooljaar. We zoeken een medewerker voor aan de traiteurafdeling. Je bent verantwoordelijk voor het aanvullen van de toonbank, bereiden van gerecht, inpakken van kant-en klare maaltijden, bediening van vlees. We zoeken een verantwoordelijke voor aan groenten-en fruit afdeling. Je bent m.a.w. zelfstandig verantwoordelijk voor deze afdeling. Je houd de voorraad in de gaten, plaatst bestellingen indien nodig en houd de gehele afdeling netjes. Interesse in een functie? Mail jouw cv dan naar [email protected]
-
Job étudiant (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: Vacature.com
Type: Studentenjob
En tant que étudiant, vous serez responsable de: La réception et l'accueil des visiteurs La gestion des appels entrants, prise des messages et transfert L'encodage et le scanning des dossiers La gestion du courrier, la distribution,… Diverses tâches administratives
-
Junior Information Security Consultant (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: TRAXION
Type: Vaste Job
Traxion lanceert jouw carrière Traxion bundelt de krachten van de beste Information Security-experts. En we hebben jong bloed en frisse ideeën nodig om verder te groeien. Lanceer je in een team dat dé waterdichte security-oplossingen voor grote organisaties bouwt. Waar jouw ideale positie zich binnen dat gestructureerde team precies bevindt? Ontdek het zelf tijdens je interactieve traineeship. Ga overal proeven en ervaar waar jouw expertise het best uitkristalliseert. Jouw ontdekkingstocht Als Security Trainee ga je langs Information Protection, Access Control Services, Identity & Access Management en Situational Awareness. Stuk voor stuk specifieke deelgebieden van Information Security. Ontdek in de praktijk waar jij het verschil kan maken. Van alle markten thuis Informationveiligheid is hot in kleine en (hele) grote bedrijven. Proef in je traineeship ook van de verschillende bedrijfsvormen. Van een gemoedelijke kmo- tot een veeleisende corporatesfeer. Verfijn je hard en soft skills. Weet wat verschillende klanten verwachten. En lever dé service die ze nodig hebben. Jonge honden Als junior heb je vooral een gezonde honger om snel en efficiënt van jouw mentoren te leren. Boekenkennis is prachtig. Maar de praktijkvaardigheden zijn pas echt van goudwaarde. En die leer je van Traxion-experts die de moeilijkste watertjes succesvol doorzwommen. Daarbij tonen ze je óók de leuke kanten van de job. Want Traxion … da’s work hard, play hard!
-
Elektronicus te Oostende (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: De Lijn
Type: Vaste Job
Als elektrotechnieker ben je mede verantwoordelijk voor het herstellen en onderhouden van elektrische en elektronische systemen van de tramvoertuigen (verschillende types). • Met behulp van klassieke meetapparatuur en specifieke diagnosesoftware stel je diagnoses bij defecten van elektrische en elektronische systemen. • Omwille van veiligheidsredenen werk je meestal in tandem met een collega. • Je rapporteert rechtstreeks aan de meestergast.
-
Telefonist (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Synergie Gent Careers
Type: Vaste Job
Als telefonist vertegenwoordig je de firma en sta je in voor de telefonische verkoop/promotie van verschillende producten. Dit zijn vb. kranten, magazines, verzekeringen, kreditkaarten, .... Je overtuigt de klant van de toegevoegde waarde van de bestaande producten en diensten: - Je neemt contact op met de bestaande klanten om hen te informeren over de mogelijkheden van het product of de dienst die je vertegenwoordigt - Met commerciële ingesteldheid en luisterend oor, ga je op zoek naar nieuwe en potentiële behoeftes van de klant om hier naderhand op in te spelen - Je bent verantwoordelijk voor het administratieve beheer van je verkoopsgesprekken en het inloggen van je verkopen in het systeem
Zoek naar antwoorden van MARIE-CLAIRE in sociale netwerken
Look for responds of MARIE-CLAIRE in social networks
Lees alle opmerkingen voor MARIE-CLAIRE. Laat een reactie achter voor MARIE-CLAIRE. MARIE-CLAIRE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for MARIE-CLAIRE. Leave a respond for MARIE-CLAIRE. MARIE-CLAIRE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie MARIE-CLAIRE op de google maps. Adres en contacten MARIE-CLAIRE Location of MARIE-CLAIRE on the google maps. Address and contacts of MARIE-CLAIRE
Andere gerelateerde bedrijven als come MARIE-CLAIRE MARIE-CLAIRE: Boekhouding & Advies Baele | Bogaert & Cie BVBA | MARC LENOIR | Romanshoeve BVBA | PATRICK
Other related companies as MARIE-CLAIRE: Boekhouding & Advies Baele | Bogaert & Cie BVBA | MARC LENOIR | Romanshoeve BVBA | PATRICK
MARIE-CLAIRE is een bedrijf dat 1996 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is MARIE-CLAIRE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08820892333. Het bedrijf MARIE-CLAIRE bevindt zich op het adres: RUE D' EN HAUT 33; 6500; BEAUMONT. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 437,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 526,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Kapsalons. Producten gemaakt in MARIE-CLAIRE zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van MARIE-CLAIRE is Stenen, Klei, Glas en Betonproducten, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van MARIE-CLAIRE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van MARIE-CLAIRE, openstaande posities, locatie van MARIE-CLAIRE op de kaart.
MARIE-CLAIRE is a company, that was registered 1996 in N\A region, Belgium. Full name of company is MARIE-CLAIRE, company assigned to the tax number BE08820892333. The company MARIE-CLAIRE is located at the address: RUE D' EN HAUT 33; 6500; BEAUMONT. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 437,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 526,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Kapsalons. Products created in MARIE-CLAIRE were not found.
The main activity of MARIE-CLAIRE is Stone, Clay, Glass, and Concrete Products, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of MARIE-CLAIRE is not available. You also can look at reviews of MARIE-CLAIRE, open positions, location of MARIE-CLAIRE on the map.
