COIFFURE DANY
Contactgegevens COIFFURE DANY: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data COIFFURE DANY: address, phone, fax, email, website, opening hours
COIFFURE DANY
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE FOSSE-ROULETTE 5; 6690; VIELSALM, België
Telefoon (phone): 80216434 (+32-80216434) 80216434 (+32-80216434)
Fax (fax): +32 (64) 715-75-61 +32 (64) 715-75-61
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) COIFFURE DANY: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "COIFFURE DANY"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "COIFFURE DANY"? - Contact us!
We found such data of COIFFURE DANY, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees COIFFURE DANY. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti COIFFURE DANY
Products information COIFFURE DANY
Producten die in COIFFURE DANY zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Kapsalons
Aanvulling soorten activiteiten voor COIFFURE DANY Addition kinds of activities for COIFFURE DANY
655200. Onderverdelers en ontwikkelaars, anders | Subdividers and developers, nec
20439905. Granola en Muesli, behalve bars en clusters | Granola and muesli, except bars and clusters
21419902. Tabakstammen | Tobacco stemming
22110814. Tabakdoeken | Tobacco cloths
33150303. Kabel, staal: geïsoleerd of gepantserd | Cable, steel: insulated or armored
35319906. Derricks, behalve olie en gasveld | Derricks, except oil and gas field
35670202. Metalen smeltovens, industrieel: brandstofafgevuurd | Metal melting furnaces, industrial: fuel-fired
86999900. Lidmaatskapsorganisaties, nec, nec | Membership organizations, nec, nec
Werken bij COIFFURE DANY: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in COIFFURE DANY: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor COIFFURE DANY. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for COIFFURE DANY. Looking for open vacancies in other companies
-
Field service technieker stroomaggregaten (NIEUWERKERKEN)
Regio: NIEUWERKERKEN
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant, regio Sint-truiden, zijn we op zoek naar een Field Service Technieker Stroomaggregaten. Als Field Service Technieker stroomaggregaten sta je in voor: • Je staat in voor het onderhoud en de herstellingen van stroomaggregaten • Je lokaliseert, bij pannes, de storingen in het aggregaat en biedt een technische oplossing aan • Je kan de componenten van defecte systemen identificeren, herstellen en/of vervangen • Je doet depannages (dringende herstellingen bij defect) op werven bij klanten en in gebouwen waar de stroomaggregaten werden geïnstalleerd • Bij de klant vervul je de rol van ambassadeur voor het bedrijf • Je stelt herstelrapporten op naar aanleiding van elke herstelling, elk onderhoud • Je rapporteert aan de after sales verantwoordelijke over het verloop van de interventies, over suggesties tot verbeteringen en over klantenvragen.
-
Chocolatier (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: Start People Veurne
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
- Je staat in voor de productie van pralines en op termijn ook van koekjes. - Op termijn sta je ook in voor het aansturen van anderen.
-
Huishoudhulp met dienstencheques regio Zoutleeuw/Geetbets (ZOUTLEEUW)
Regio: ZOUTLEEUW
Bedrijf: WOON SCHOON
Type: Dienstenchequebaan
Woon Schoon is een jong en dynamisch bedrijf gelegen te Runkelen (Sint-Truiden). Voor onze klanten gelegen te Zoutleeuw en Geetbets, zijn we op zoek naar een gemotiveerde en enthousiaste huishoudhulp. Je bepaalt zelf hoeveel uur per week je wil werken. Ervaring is geen vereiste, motivatie en inzet zijn noodzakelijk!
-
Exclusieve huishoudhulp (M/V) Pittem voor 8 u ,combineren met andere gezinnen is zeker mogelijk! (PITTEM)
Regio: PITTEM
Bedrijf: HOME MAID
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) die graag van afwisseling houdt.Netheid en orde is voor jou een must en voelt natuurlijk aan.Je bent niet bang om de handen uit de mouwen te steken , en bent een huiselijk type die graag het volledig huishouden onder haar hoede neemt.Lijkt dit iets voor u?Dan ben je bij ons aan het juiste adres!Je komt terecht in een gezin , waar continuiteit heel belangrijk is. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een leefloon worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
Student cinemamedewerker hasselt (m/v) (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: National Retail Unit
Type: Studentenjob
Op zoek naar een studentenjob waar je wijzer van wordt? Laat van je horen : de Kinepolis-rekruteringen zijn gestart! Als cinemamedewerker kan je op verschillende werkplekken terechtkomen: bij het onthaal van de bezoekers, de verkoop van tickets, snoepgoed en popcorn, het onderhoud van de zalen en de begeleiding van genodigden bij speciale evenementen. Rode draad in de job : een goede sfeer, een professioneel kader en teamwork. We bieden een leerrijke werkervaring in de bruisende filmwereld. Bovendien kan je al je studentenuren werken én zal je ook je volgende academiejaren kunnen meedraaien in het Kinepolis-team. Als je regelmatig beschikbaar bent tijdens de week en het weekend en als beperkt werken tijdens blok- en examenperiode geen hinderpaal vormt, kan je deze job probleemloos combineren met je studies. Ook beschikbaarheden tijdens de vakanties zijn belangrijk!
-
Tuinaanlegmedewerker met passie voor het vak (m/v) (Regio Roeselare-Izegem)
Regio: Regio Roeselare-Izegem
Bedrijf: TECJOBZ
Type: Vaste Job
Voor een familiaal bedrijf regio Roeselare, kijken we uit naar een tuinaanlegmedewerker. Zo zal je projecten samen met de gedreven zaakvoerder in handen nemen. Je zal instaan voor aanleg van tuinen. Dit vaak op de particuliere markt bij nieuwbouwwoningen. De zaakvoerder tekent zelf de ontwerpen en zoekt dus iemand met drive die zelfstandig zaken in handen durft nemen. Qua taken binnen de tuinaanleg zelf: -een nieuw gazon aanleggen, bomen en struiken planten, een tuinomheining plaatsen, bomen vellen, een vijver aanleggen,… Qua aanvullende taken: -opritten aanleggen dus funderingen plaatsen, straatlaag, evt tegels/klinkers plaatsen
-
WEGENWERKER (Regio Aalter-Deinze)
Regio: Regio Aalter-Deinze
Bedrijf: N. VINDEVOGEL
Type: Vaste Job
Je voert grond- en funderingswerken uit. Je helpt bij het leggen van riolen en geeft aanwijzigingen aan de kraanmachinist. Je plaatst en herstelt wegverhardingen voor wegen, voetpaden, bermen enz. Je bedient kleine machines op de werf. Voor meer info: www.vindevogel.be
-
Asfaltarbeider rijb. B Regio Sint-Niklaas (SINT-GILLIS-WAAS)
Regio: SINT-GILLIS-WAAS
Bedrijf: Willemen Infra nv
Type: Vaste Job
Willemen Infra - de grootste Belgische wegenbouwer - is op 1 juli 2018 ontstaan uit de fusie tussen Aannemingen Van Wellen, Aswebo en de infra-afdeling van Kumpen. Willemen Infra beheerst alle aspecten van de wegenbouw. Niet alleen de algemene grond- en asfaltwerken, maar ook alle ondersteunende diensten hebben wij in eigen beheer. Met haar 4 regio’s is Willemen Infra vertegenwoordigd van de Kust tot de Ardennen. Wij maken met Willemen Infra integraal deel uit van de Willemen Groep. Willemen Groep is in veel opzichten een ambitieuze durver. De groep omvat tal van aannemingsbedrijven, toeleveranciers en projectontwikkelaars. Vanuit een stabiel verleden en een rijke traditie wordt dagelijks met 2.300 medewerkers aan prestigieuze projecten gebouwd. Voor uitdagende projecten in binnen- en buitenland bedenken zij de oplossingen van morgen, dit met een stevig groeitempo, grote betrokkenheid en een no-nonsense bedrijfscultuur. Is jouw ideale job er eentje waar je dag in dag uit in openlucht mag zijn? Frisse lucht, zon en zelfs regen, vogels horen fluiten: er zijn maar weinig werkvloeren die daar tegenop kunnen. In deze job moet je flexibel zijn. Maar je zorgt ervoor dat onze wegen berijdbaar blijven en onze straten er fraaier uitzien. Aanvulling van een bestaande asfaltploeg uit regio Sint -Niklaas. Deze ervaren ploeg voert onderhoud en/of aanleg van asfaltwegen en aanverwanten op diverse werven. Aanleggen en afwerken van asfaltverhardingen Lossen, spreiden en profileren van de asfaltlaag, etc. U wordt 's morgens thuis opgehaald met de camionette en jullie rijden dan verder naar de werf, hoofdzakelijk in uw eigen provincie maar mogelijks ook in aanleunende provincies. U hoeft uiteraard niet naar ons hoofdkantoor te komen voor het woon-werkverkeer. Fysisch soms zwaar werk (rugbelastend werk, heffen en tillen).
-
Structural Engineer (Regio Hasselt)
Regio: Regio Hasselt
Bedrijf: NEA JOBS
Type: Vaste Job
Als Structural Engineer maak je deel uit van het engineeringteam en sta je in voor de correcte en tijdige berekening van de stabiliteit en sterkte van de ontwerpen, in het bijzonder staalconstructies. Je zoekt met collega’s en externe partners naar technische oplossingen. Je staat in voor : • expertise in bouwkundige normen en voorschriften, in het bijzonder de Eurocode . • het uitwerken van project-specifieke ontwerpen en het uitvoeren van constructieve studies met behulp van gespecialiseerde software (RSTAB,…) . • het ontwikkelen en onderhouden van eigen berekeningsroutines. • het opstellen van ontwerp- en berekeningsnota’s die je bespreekt met klanten en controle-organismen. • het geven van advies over het technische ontwerp van staal- en betonconstructies. • het mee opstellen van interne standaarden voor het ontwerp en de uitvoering van stalen constructies.
-
Centric - Teamleader IT Development (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Onze klant is op zoek naar een Teamleader IT Development binnen ons IT Development departement (125 interne en externe medewerkers). Missie Als Teamleader IT Development bent u verantwoordelijk voor een team van 20 à 35 personen (zowel interne als externe medewerkers). Dit team bestaat uit verschillende Scrum teams. U zal samen met de IT Development Manager en de business verantwoordelijk zijn voor de transformatie en verder ontwikkelen van de Waterfall organisatie naar een Agile (Safe) omgeving. Daarnaast zorgt u voor de implementatie en de coaching van medewerkers op kwaliteit en voor de sourcing van nieuwe medewerkers. Heeft Agile geen geheimen voor u en hebt u ervaring in Agile(Safe) transformatie? Heeft u een zeer goede kennis van Doma, Engage One, Salesforce, Solife, Oracle en Java? Bent u communicatief, een echte problem-solver en een top people manager? Dan bent u de nieuwe IT Teamleader IT Development die we zoeken! Onze klant is vandaag een groep met twee verschillende merken. U kan zowel op onze site bij (locatie Brussel-Zuid) als bij (locatie Diegem) tewerkgesteld worden. U zal Rapporteren aan de IT Development Manager. leiding geven aan verschillende Scrum teams (20 à 35 medewerkers): coaching, objective setting en evaluaties sourcing en rekrutering van nieuwe medewerkers organisatie en structuur van het team een belangrijke rol spelen in de Agile transitie van de teams met de business, door o.a. proactieve deelname aan het CAT Team (de change naar een Agile Organisatie), verdeling van de workload van de projecten binnen het eigen team. voor uw team de kwaliteit van medewerkers meten en zorgen voor de nodige opleiding en waar mogelijk certificering van medewerkers. uw team vertegenwoordigen tijdens interne meetings met andere teams, departementen en u communiceert overeengekomen acties naar uw teamleden. de systemen, de procedures, de processen en de organisatie optimaliseren. de visie en strategie naar concrete punten vertalen voor uw teamleden. contacten onderhouden met externe leveranciers en outsourcers: offertes opvragen en analyseren, contractonderhandeling in samenwerking met Procurement. de methodieken en tools die (moeten) worden gebruikt binnen het team bewaken, introduceren, implementeren en marktevoluties opvolgen. Criteria Een echte problem-solver. communicatief ingesteld en u voelt zich comfortabel in het hebben van zowel interne als externe contacten. zelfstandig en autonoom. een uitstekende people manager. assertief en u hebt een stevige dosis overtuigingskracht. eager om uw team de motiveren om standaard methodieken te challengen
-
zorgleerkracht (TERVUREN)
Regio: TERVUREN
Bedrijf: VRIJE BASISSCHOOL
Type: Werfreserve
zorg bieden in verschillende klassen onder verschillende vormen van co-teaching
-
Flexijob Zondagsmarkt Heverlee (HEVERLEE)
Regio: HEVERLEE
Bedrijf: LIESENBORGS
Type: Flexijob
Wij zoeken een bijverdiener flexijob verkoop voor de wekeljkse zondagsmarkt te Heverlee. De producten die wij verkopen zijn koffiekoeken en brood.
Zoek naar antwoorden van COIFFURE DANY in sociale netwerken
Look for responds of COIFFURE DANY in social networks
Lees alle opmerkingen voor COIFFURE DANY. Laat een reactie achter voor COIFFURE DANY. COIFFURE DANY bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for COIFFURE DANY. Leave a respond for COIFFURE DANY. COIFFURE DANY on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie COIFFURE DANY op de google maps. Adres en contacten COIFFURE DANY Location of COIFFURE DANY on the google maps. Address and contacts of COIFFURE DANY
Andere gerelateerde bedrijven als come COIFFURE DANY COIFFURE DANY: GYACOM SA | ROGER BUYSSE | Biotrading Belgium BVBA | Caf茅 des Sports | ALAIN KNAPEN
Other related companies as COIFFURE DANY: GYACOM SA | ROGER BUYSSE | Biotrading Belgium BVBA | Caf茅 des Sports | ALAIN KNAPEN
COIFFURE DANY is een bedrijf dat 1996 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is COIFFURE DANY, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03298614501. Het bedrijf COIFFURE DANY bevindt zich op het adres: RUE FOSSE-ROULETTE 5; 6690; VIELSALM. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 389,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 243,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Kapsalons. Producten gemaakt in COIFFURE DANY zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van COIFFURE DANY is Verzekeringsagenten, makelaars en service, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van COIFFURE DANY is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van COIFFURE DANY, openstaande posities, locatie van COIFFURE DANY op de kaart.
COIFFURE DANY is a company, that was registered 1996 in N\A region, Belgium. Full name of company is COIFFURE DANY, company assigned to the tax number BE03298614501. The company COIFFURE DANY is located at the address: RUE FOSSE-ROULETTE 5; 6690; VIELSALM. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 389,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 243,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Kapsalons. Products created in COIFFURE DANY were not found.
The main activity of COIFFURE DANY is Insurance Agents, Brokers and Service, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of COIFFURE DANY is not available. You also can look at reviews of COIFFURE DANY, open positions, location of COIFFURE DANY on the map.
