VERKEST
Contactgegevens VERKEST: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data VERKEST: address, phone, fax, email, website, opening hours
VERKEST
Regio (region): N\A, België
Adres (address): KOKERSTRAAT 5; 8750; WINGENE, België
Telefoon (phone): 51657107 (+32-51657107) 51657107 (+32-51657107)
Fax (fax): +32 (53) 514-25-77 +32 (53) 514-25-77
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) VERKEST: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "VERKEST"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "VERKEST"? - Contact us!
We found such data of VERKEST, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees VERKEST. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti VERKEST
Products information VERKEST
Producten die in VERKEST zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Woningbouw
Aanvulling soorten activiteiten voor VERKEST Addition kinds of activities for VERKEST
311102. Schoen leer | Shoe leather
507299. Hardware, nec | Hardware, nec
20660101. Chocolademelk | Chocolate liquor
20910303. Kabeljauw, gepekeld | Codfish, pickled
26210909. Isolatiebekleding, papier | Insulation siding, paper
27829903. Papieren uitspraak | Paper ruling
34239903. Kan openers, niet elektrisch | Can openers, not electric
87429903. Buitenlandse adviseur | Foreign trade consultant
Werken bij VERKEST: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in VERKEST: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor VERKEST. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for VERKEST. Looking for open vacancies in other companies
-
Afwerker drukwerk - dagdienst - opstart 25/10/2018 (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: Synergie Hasselt Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je bent donderdag 25/10/2018 beschikbaar om te werken als afwerker van bedrukte materialen. Dit zijn onder andere postkaarten, flyers, affiches,...Tevens controleer je ook de kwaliteit van deze producten pak je ze in.
-
Pijpfitter (WINGENE)
Regio: WINGENE
Bedrijf: T-INTERIM TIELT
Type: Interim met optie "vast werk"
Je werkt graag op verplaatsing Je staat in voor het correct plaatsen van buisleidingen
-
Magazijnier (WILLEBROEK)
Regio: WILLEBROEK
Bedrijf: Go4Jobs Londerzeel
Type: Interim met optie "vast werk"
- ontvangen van klanten en transportfirma's - manueel lossen en laden - inkomende en uitgaande orders verwerken - goederen verwerken in het ERP systeem - magazijn mee proper houden - heftruck rijden
-
Onderhoudstechnieker/storingstechnieker (EDEGEM)
Regio: EDEGEM
Bedrijf: Impact NV
Type: Interim met optie "vast werk"
Als onderhoudstechnieker ben je samen met jouw collega's binnen het team van machine maintenance verantwoordelijk voor het onderhoud van het geautomatiseerd machinepark en onze installaties. Je zorgt op een zelfstandige en efficiënte manier voor het preventief en curatief onderhoud op vlak van elektriciteit, mechanica en sturingen (PLC/CNC). Daarnaast ben je ook betrokken bij verbeteringen en wijzigingen aan het machinepark. Je analyseert terugkerende problemen en werkt verbetervoorstellen uit. In nauwe samenwerking met de verschillende productieafdelingen zorg je ervoor dat de machines en installaties optimaal beschikbaar zijn voor productie.
-
Dringend ervaren stukadoor/ gyprocplaatser gezocht (ZONHOVEN)
Regio: ZONHOVEN
Bedrijf: Konvert Construct Houthalen
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf in Zonhoven is Konvert Konstrukt Houthalen op zoek naar een stukadoor voor binnenbepleistering en gyprocwerken. Onze klant is voornamelijk werkzaam in de villabouw, er wordt uitsluitend op werven in de regio Limburg gewerkt. Je kan zelfstandig werken en blijft gemotiveerd om bij te leren. Ben jij de enthousiaste kandidaat die wij zoeken? Stel je dan zo snel mogelijk kandidaat voor deze toffe vacature!
-
Student slagerij (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: ADECCO DEINZE
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een leuke bijverdienste tijdens het weekend? Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde student die tijdens het weekend in een slagerij te Deinze wil werken. Jouw taken bestaan voornamelijk uit de klanten in de winkel bedienen, de toonbank proper houden en bijspringen waar nodig.
-
Tweetalige medewerker webshop (DRONGEN)
Regio: DRONGEN
Bedrijf: Konvert Interim Gent
Type: Vaste Job
Functie: •U doet de begeleiding van de e-commerce orders. •U bent productspecialist voor de online webshop. •U beantwoordt specifieke vragen van de Franstalige webklanten. •U werkt full time. (5 dagen per week: van maandag tem vrijdag van 08.30 tem 17.00).
-
verkoper boetiek m/v met ervaring (PASSENDALE)
Regio: PASSENDALE
Bedrijf: ADECCO IEPER
Type: Vaste Job
Voor een boetiek in regio Zonnebeke, zijn wij op zoek naar een verkoper fashion met ervaring voor een voltijdse job. Als verkoper, verkoopsmedewerker, kom je terecht in een boetiek gespecialiseerd in dames en herenmode. Je onthaalt klanten in de winkel en gaat dieper in op hun wens. Je stelt de collectie voor, je begeleidt je klant in de paskamer, je geeft gepast advies en gaat op zoek naar de beste voorstellen voor je klant. Je volgt de klant op van bij het onthaal, tot aan de kassa en rekent zelf de aangekochte stukken af. Je werkt voltijds en bent bereid om regelmatig te werken op zaterdag en zondagvoormiddag. Uurrooster is bespreekbaar.
-
Logistiek Assistent (HERNE)
Regio: HERNE
Bedrijf: Olympia NV
Type: Vaste Job
Olympia is nog één van de weinige familiale zuivelfabrieken die ons land rijk is. Tussen de steeds groter wordende internationale zuivelgroepen, heeft Olympia een bijzondere plaats in de zuivelmarkt weten te veroveren. In ons 70 jarige bestaan zijn wij geëvolueerd van “eenvoudige” zuivelfabriek naar een moderne zuivel verwerkende organisatie. Wij vervaardigen kwalitatieve, unieke en lekkere producten die wij ook uitleveren aan internationale klanten. Dit betekent echter niet dat wij de voeling met onze geschiedenis uit het oog verliezen: tot op de dag van vandaag zijn wij lokaal verankerd. Olympia stelt 188 mensen te werk – velen wonen en leven in het Pajottenland – en de weidemelk wordt dagelijks vers opgehaald bij onze melkboeren. Ons bedrijf heeft alle vertrouwen in de toekomst en houdt rekening met duurzaamheid en lange termijn visie. De kern van onze filosofie blijft : innovatie en groei ! Wij zijn op zoek naar een Logistiek Assistent. U rapporteert aan de verantwoordelijke Distributie en Logistiek. Als logistieke draaischijf bent u verantwoordelijk voor een brede waaier aan administratieve en organisatorische taken. U verwerkt alle klantendienstactiviteiten, gaande van bestelling en orderverwerking tot en met de voorbereiding van de facturatie. U communiceert pro-actief met de klanten/transporteurs, volgt telefoonoproepen en mails op, beantwoordt vragen en zorgt voor oplossingen. U regelt het transport (binnenland en export) van afgewerkte producten aan een optimale prijs-/kwaliteitsverhouding. U verdeelt bestellingen over de chauffeurs aan de hand van orderpicking lijsten. U staat in voor de controle van de voor transport klaargezette producten enerzijds en van de lading van de transporteurs anderzijds. U werkt samen met het magazijn voor stocktellingen en periodieke voorraadcontroles. U neemt initiatieven en creëert draagvlak voor de continue verbetering en efficiëntie, kwaliteit en vernieuwing/automatisering van de logistieke administratie.
-
Zwemlesgever Sportoase Schiervelde Roeselare (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: GROEP SPORTOASE
Type: Zelfstandige activiteit
• Je bent verantwoordelijk voor het geven van zwemlessen aan baby's, peuters en hummeltjes. • De lessen vinden plaats op wekelijkse basis (zaterdag) • Engagement voor een gans schooljaar • Administratieve opvolging: zwemlijsten invullen • Rapportering aan de zwembadmanager • Opvolgen en naleven van de nodige veiligheidsprocedures
-
Vertegenwoordiger / Handelsagent (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: V-FOLD
Type: Zelfstandige activiteit
We zoeken een vertegenwoordiger/handelsagent voor de verkoop van een nieuw gepatenteerd systeem op zelfstandige basis. V-FOLD staat bekend voor een nieuw gepatenteerd systeem van de binnenafwerking voor de schrijnwerker. Je gaat zelfstandig op zoek naar potentiële klanten binnen je beschermde regio om de afkastingen te verkopen.
-
BIS-stage Winkel medewerker (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: ECOSO
Type: Leercontract
Ecoso heeft het volgende aanbod: Je krijgt een unieke kans om een werk- en leerervaring op te doen Je krijgt bij Ecoso een opleiding op jouw maat als winkel medewerker. Je doet je BIS-stage/opleiding met een op maat gemaakt opleidingsplan Het opleidingsplan werd goedgekeurd door de VDAB Je krijgt ondersteuning van een ervaren begeleider Je taken om te leren: Je leert de kassa te bedienen Je leert de kassa te controleren en af te sluiten Je leert de dienst na verkoop; garantie, terugbetaling enzovoort Je leert hoe je de producten in de winkel moet plaatsen Je leert de voorrraad van de goederen op peil te houden Je leert wanneer je artikelen in en uit de winkel moet halen Je leert hoe je de winkel netjes en proper kunt houden Je leert omgaan met klanten en collega´s Je leert samen te werken Je leert beveiligingen aan te brengen en deze bij de afrekening terug te verwijderen Je leert klant gericht te werken Je krijgt kennis van de waarde van goederen Je leert goederen te prijzen en juist te sorteren voor de winkel
Zoek naar antwoorden van VERKEST in sociale netwerken
Look for responds of VERKEST in social networks
Lees alle opmerkingen voor VERKEST. Laat een reactie achter voor VERKEST. VERKEST bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for VERKEST. Leave a respond for VERKEST. VERKEST on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie VERKEST op de google maps. Adres en contacten VERKEST Location of VERKEST on the google maps. Address and contacts of VERKEST
Andere gerelateerde bedrijven als come VERKEST VERKEST: LAMBRECHT | Esox | EUROPACAR INTERRENT | THOMAS DARCHE | DE ROOS
Other related companies as VERKEST: LAMBRECHT | Esox | EUROPACAR INTERRENT | THOMAS DARCHE | DE ROOS
VERKEST is een bedrijf dat 2013 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is VERKEST, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03351623535. Het bedrijf VERKEST bevindt zich op het adres: KOKERSTRAAT 5; 8750; WINGENE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 318,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 717,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Woningbouw. Producten gemaakt in VERKEST zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van VERKEST is Nondepository Credit Institutions, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van VERKEST is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van VERKEST, openstaande posities, locatie van VERKEST op de kaart.
VERKEST is a company, that was registered 2013 in N\A region, Belgium. Full name of company is VERKEST, company assigned to the tax number BE03351623535. The company VERKEST is located at the address: KOKERSTRAAT 5; 8750; WINGENE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 318,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 717,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Woningbouw. Products created in VERKEST were not found.
The main activity of VERKEST is Nondepository Credit Institutions, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of VERKEST is not available. You also can look at reviews of VERKEST, open positions, location of VERKEST on the map.
