DANIELLE BENCE
Contactgegevens DANIELLE BENCE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DANIELLE BENCE: address, phone, fax, email, website, opening hours
DANIELLE BENCE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): CLOS DE COURCELLES 6; 7503; TOURNAI, België
Telefoon (phone): 69213411 (+32-69213411) 69213411 (+32-69213411)
Fax (fax): +32 (65) 299-94-64 +32 (65) 299-94-64
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DANIELLE BENCE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DANIELLE BENCE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DANIELLE BENCE"? - Contact us!
We found such data of DANIELLE BENCE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DANIELLE BENCE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DANIELLE BENCE
Products information DANIELLE BENCE
Producten die in DANIELLE BENCE zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Woningbouw
Aanvulling soorten activiteiten voor DANIELLE BENCE Addition kinds of activities for DANIELLE BENCE
244902. Vaten, baden en vaten: hout, gecoördineerd | Barrels, tubs and vats: wood, coopered
32720601. Betongewricht matrassen voor rivierversnelling | Concrete articulated mattresses for river revetment
33390201. Gouden raffinage (primaire) | Gold refining (primary)
35680000. Krachtoverbrenging apparatuur, niet inbegrepen | Power transmission equipment, nec
38250101. Generator en generator testers | Alternator and generator testers
42120401. Meubilair verplaatsen, lokaal: zonder opslag | Furniture moving, local: without storage
Werken bij DANIELLE BENCE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DANIELLE BENCE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DANIELLE BENCE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DANIELLE BENCE. Looking for open vacancies in other companies
-
Carrossier (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: ASAP LEUVEN
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je maakt deel uit van het carrosserie-team. Zodanig voer je mee herstellingen uit. Dit doe je op een professionele, efficiënte en kwalitatieve manier.
-
Servicetechnieker (AALTER)
Regio: AALTER
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant actief over gans België zijn wij op zoek naar een servicetechnieker (m/v) voor de regio West-Vlaanderen. In ruil voor je inzet en kennis, krijg je een aantrekkelijk loonpakket (zie aanbod) Je bent verantwoordelijk voor het opstarten, onderhouden en herstellen van verwarmingsketels. Bij problemen, analyseer je de situatie en zoekt naar de gepaste oplossing Je vertrekt steeds van thuis uit naar de klanten.
-
huishoudhulp Waasmunster (WAASMUNSTER)
Regio: WAASMUNSTER
Bedrijf: DANIKA
Type: Dienstenchequebaan
Danika is steeds op zoek naar gemotiveerde medewerkers om deel uit maken van de grootste familie van het Waas –en Denderland. Samen zorgen we voor een dienstverlening op maat waarin medewerkers graag werken en blijven en die een onmisbaar onderdeel van het leefcomfort van de klant vormt. Als huishoudhulp sta je in voor het wekelijkse onderhoud bij klanten thuis. Jouw takenpakket bestaat voornamelijk uit poetsen, maar kan aangevuld worden met licht huishoudelijke taken zoals : strijkwerk, koken en kleine boodschappen. Hou je met andere woorden van een vlekkeloze werkvloer en ben je een opgeruimd en gedreven iemand, dan is dit de job voor jou. Aarzel dus niet om onze collega te worden en geniet bij Danika van een zelf te kiezen urenpakket/werktijden met een juiste verloning, tal van extra voordelen en alle mogelijke ondersteuning om je verder in je job te bekwamen.
-
Lesgevers naschoolse sport (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: SPORTY CREATIEF
Type: Studentenjob
Sporty Sportief vzw zoekt gemotiveerde en enthousiaste monitoren die zich tijdens het schooljaar willen engageren om één of meerdere uren per week naschoolse activiteiten (bouwen met LEGO, veilig leren fietsen, circus...) of sport (omnisport, dansen, ...) te begeleiden aan kinderen van de lagere school of kleuters.
-
STUDENTE - SALES AMBASSADORS OBRIGADO (Regio Brugge)
Regio: Regio Brugge
Bedrijf: FIELD AND CONCEPT
Type: Studentenjob
Field & Concept is een leidinggevend fieldmarketingagentschap met 29 jaar ervaring. Wij staan in voor de organisatie van o.a. merkactivaties van mooie A-merken. Wil je meer weten over wat we allemaal doen ? Bekijk onze video hier Wij zijn op zoek naar een nieuw vast team van studenten om aan de hand van degustaties en animaties de producten van D-Drinks/Obrigado aan het grote publiek voor te stellen. De potentiële klanten krijgen de mogelijkheid om de producten te ontdekken, te proeven en te kopen. Obrigado is 100% puur kokoswater van een eigen duurzame boerderij in Bahia, Brazilië! Als je Obrigado eenmaal hebt geprobeerd, drink je nooit meer gewoon kokoswater. Obrigado wordt nooit blootgesteld aan lucht totdat je het opent en zit boordevol vitamines en mineralen.
-
Enthousiaste jobstudent weekendwerk (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: Vacature.com
Type: Studentenjob
Voor deze klant van ons zijn wij op zoek naar meerdere enthousiaste jobstudenten (m/v) die zich op regelmatige basis kunnen vrijmaken in het weekend. Je wordt tewerkgesteld in de keuken, de zaal of het restaurant en staat in voor: het voorbereiden van kinderfeestjes het klaarmaken van hapjes, frietjes, ... de afwas afruimen frigo's aanvullen opdienen in het restaurant ... Je werkt op zaterdag of zondag middag of avond (13 - 19h of 18 - 00h).
-
Boekhouder AY - regio Aartselaar (AARTSELAAR)
Regio: AARTSELAAR
Bedrijf: Unique Finance
Type: Vaste Job
Voor onze opdrachtgever in de regio Aartselaar zijn we op zoek naar een dynamische boekhouder AY. Je komt in een team van boekhouders waarmee je nauw samenwerk terecht . Daarnaast ondersteun je de Chief Accountant bij verschillende boekhoudkundige taken. De volgende taken worden deel van jouw takenpakket; Je verzorgt de voorbereiding van de maandelijkse financiële rapportages. Je staat in voor de maandelijkse voorbereiding, de controle en het indienen van de Belgische en Luxemburgse BTW-aangiftes en intrastat-aangifte. Je doet de voorbereiding en de aanlevering van info mbt interne en externe audit. Je voert de investering- en structuurenquêtes uit en verzorgt de maandelijkse prijsenquêtes. Je ondersteunt het team bij verschillende administratieve taken (ondersteuning credit control, indiening Belgische BTW aangiftes, nakijken van boekingen, klassement van dossiers, labeling ... ).
-
Projectleider (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: NEWPOINT PROFESSIONALS
Type: Vaste Job
Voor onze klant, een bedrijf actief in de chemische industrie, zoeken we momenteel een Projectleider. Het betreft hier kleine projecten bestaande uit onder andere: vaten, pompen, pijpwerk, staalwerk en fundatie. Dit vertrekkende van P&ID, pijpklasse, specificaties, standaarden in een bestaande installatie. Als Projectleider ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van het volledige project: basic, detail engineering, aankoop en constructie. Je werkt nauw samen met een bestaand project team, onderhoudsdiensten en productie. Je krijgt een pakket van meerdere kleine projecten. Takenpakket als project coördinator: Scope analyse en budget raming. Project planning, rapportering en opvolging. Budget raming, rapportering en opvolging. Coördinatie tussen interne klant, interne of externe engineering bureel, andere diensten. Overdracht van het project en asbuilt ( laten ) maken van de on site documentatie. - Actief toepassen van het veiligheid beleid: in het design van de nieuwe installaties. bij het samenstellen van de lastenboeken. bij opdracht besprekingen met de aannemers. tijdens constructie werkzaamheden. Takenpakket als project ingenieur elektromechanica piping en civiele werken: - Opstellen van lastenboeken en specificaties voor: aankoop van roterende en statische equipment. extern uitbestede engineering zoals onder andere civiele engineering zowel staal als beton, pipe stress-berekeningen, Notified Body. - Constructie werkzaamheden zoals onder andere: civiel staal en beton. piping. plaatsen en monteren roterende en statische equipment. - Analyse van de offertes en opmaken van technisch vergelijk voor equipment en uitvoerings contracten. - Verschaffen van assistentie en advies op de bouwplaats. - Opvolgen van de werf. - Indien nodig de rol van constructie supervisor voor korte perioden mee opnemen.
-
HR medewerker met payroll ervaring (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Vaste Job
Voor een dynamisch bedrijf, actief in de bouwsector, zijn wij op zoek naar een HR medewerker met payroll ervaring. Dit ter uitbreiding van hun team: Loonadministratie van PC 124 in samenwerking met het sociaal secretariaat Je bent het aanspreekpunt voor vragen van de personeelsleden: Sociale wetgeving, salarisadministratie, verlof, afwezigheden Je volgt alles op betreffende dimona, contracten, aanvraag groeps en hospitalisatieverzekering, opvolging documenten, outsourcing.. Opleidingen opvolgen Nieuwe werknemers verwelkomen Bedrijfsprofiel: VIO HR biedt een totaalconcept inzake selectie en rekrutering van bedienden. Wij hebben contacten met diverse bedrijven en organisaties in jouw regio waardoor we heel wat vacatures op jouw niveau kunnen aanbieden. Het is onze missie om je een job aan te bieden die 100% past bij jouw wensen en ambities. Een job waar je écht gelukkig van wordt! Wij profileren ons als gelukkige werkgever en realiseren dit met een team van gelukkige, gedreven HR Consultants.
-
Projectarchitect COMODO architecten (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: COMODO ARCHITECTEN
Type: Zelfstandige activiteit
Wij zijn een architectenkantoor gevestigd in het centrum van Leuven. Onze projecten variëren van studentenresidenties, groepswoningbouw en appartementen tot stadsontwikkelingsprojecten. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste Projectarchitect die graag meewerkt aan boeiende projecten en aan de groei van ons kantoor.
-
Bedelers gezocht voor de huis-aan-huisbedeling in de regio OOSTKAMP (OOSTKAMP)
Regio: OOSTKAMP
Bedrijf: BD MYSHOPI
Type: Zelfstandige activiteit
Wij zoeken gemotiveerde mensen die zich enkele uren per week kunnen vrijmaken om in bijberoep de huis-aan-huisbedeling te verzorgen in jullie streek.
-
Service Advisor (BOORTMEERBEEK)
Regio: BOORTMEERBEEK
Bedrijf: VERTOMMEN Rudy
Type: Werfreserve
U staat in voor het klantencontact, telefonisch en aan de ontvangstbalie. U maakt werkorders aan: u noteert welke herstellingen moet worden uitgevoerd aan de wagen. U maakt de planning voor de werkplaats op. U staat in voor de facturatie. U beheert ook het vervangwagenpark.
Zoek naar antwoorden van DANIELLE BENCE in sociale netwerken
Look for responds of DANIELLE BENCE in social networks
Lees alle opmerkingen voor DANIELLE BENCE. Laat een reactie achter voor DANIELLE BENCE. DANIELLE BENCE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DANIELLE BENCE. Leave a respond for DANIELLE BENCE. DANIELLE BENCE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DANIELLE BENCE op de google maps. Adres en contacten DANIELLE BENCE Location of DANIELLE BENCE on the google maps. Address and contacts of DANIELLE BENCE
Andere gerelateerde bedrijven als come DANIELLE BENCE DANIELLE BENCE: FLVAN CALENBERGE NV | Alfraso | GEERT BORREMANS | SAMAP | De Schrijver E BVBA
Other related companies as DANIELLE BENCE: FLVAN CALENBERGE NV | Alfraso | GEERT BORREMANS | SAMAP | De Schrijver E BVBA
DANIELLE BENCE is een bedrijf dat 1988 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DANIELLE BENCE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05517028808. Het bedrijf DANIELLE BENCE bevindt zich op het adres: CLOS DE COURCELLES 6; 7503; TOURNAI. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 702,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 314,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Woningbouw. Producten gemaakt in DANIELLE BENCE zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van DANIELLE BENCE is Watervervoer, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DANIELLE BENCE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DANIELLE BENCE, openstaande posities, locatie van DANIELLE BENCE op de kaart.
DANIELLE BENCE is a company, that was registered 1988 in N\A region, Belgium. Full name of company is DANIELLE BENCE, company assigned to the tax number BE05517028808. The company DANIELLE BENCE is located at the address: CLOS DE COURCELLES 6; 7503; TOURNAI. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 702,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 314,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Woningbouw. Products created in DANIELLE BENCE were not found.
The main activity of DANIELLE BENCE is Water Transportation, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of DANIELLE BENCE is not available. You also can look at reviews of DANIELLE BENCE, open positions, location of DANIELLE BENCE on the map.
